Атырау облысының кейбір білім беру ұйымдарына есім беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 22 қарашадағы № 938 қаулысы
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 4-1) тармақшасына және "Қазақстан Республикасының аумағындағы әуежайларға, порттарға, темiржол вокзалдарына, темiржол стансаларына, метрополитен стансаларына, автовокзалдарға, автостансаларға, физикалық-географиялық және мемлекет меншiгiндегi басқа да объектiлерге атау беру, сондай-ақ оларды қайта атау, олардың атауларының транскрипциясын нақтылау мен өзгерту және мемлекеттiк заңды тұлғаларға, мемлекет қатысатын заңды тұлғаларға жеке адамдардың есiмiн беру қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 наурыздағы № 281 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мынадай білім беру ұйымдарына:
1) "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "Жалпы білім беретін № 40 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне Зейнолла Қабдоловтың есімі;
2) "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№ 41 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне Әбіш Кекілбайұлының есімі;
3) "Атырау облысы Білім беру басқармасының Атырау қаласы білім бөлімінің "№ 42 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне Нұрлан Балғымбаевтың есімі берілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О присвоении имен некоторым организациям образования Атырауской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2022 года № 938
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года № 281 "Об утверждении Правил присвоения наименования аэропортам, портам, железнодорожным вокзалам, железнодорожным станциям, станциям метрополитена, автовокзалам, автостанциям, физико-географическим и другим объектам государственной собственности на территории Республики Казахстан, а также переименования, уточнения и изменения транскрипции их наименований и присвоения собственных имен лиц государственным юридическим лицам, юридическим лицам с участием государства" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить следующим организациям образования:
1) коммунальному государственному учреждению "Средняя общеобразовательная школа № 40" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области" имя Зейноллы Кабдолова;
2) коммунальному государственному учреждению "Школа-гимназия № 41" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области" имя Әбіш Кекілбайұлы;
3) коммунальному государственному учреждению "Общеобразовательная школа № 42" отдела образования города Атырау Управления образования Атырауской области" имя Нурлана Балгымбаева.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов