2022 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2022 – 2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 872 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 1025 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2022 ж. бастап қолданысқа енгiзiледi
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 41, 79 және 111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2022 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2022 – 2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 872 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2022 жылға мынадай:
1) кірістер – 15 664 981 259 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер бойынша – 9 816 780 519 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 343 224 400 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 251 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 502 725 340 мың теңге;
2) шығындар – 18 049 898 733 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 508 272 067 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 660 088 179 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 151 816 112 мың теңге;

О корректировке показателей республиканского бюджета на 2022 год и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2021 года № 872 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022 – 2024 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2022 года № 1025.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии со статьями 41, 79 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2022 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2021 года № 872 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022 – 2024 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2022 – 2024 годы, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
доходы – 15 664 981 259 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 816 780 519 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 343 224 400 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 251 000 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 5 502 725 340 тысяч тенге;
2) затраты – 18 049 898 733 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 508 272 067 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 660 088 179 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 151 816 112 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 85 073 291 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 85 073 291 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 978 262 832 мың теңге немесе елдің жалпы iшкi өнiміне қатысты 3,3 пайыз;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы – -9 342 602 832 мың теңге немесе елдің жалпы ішкі өнімінің 10,2 пайызы;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 978 262 832 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.";
көрсетілген қаулыға 4-қосымшада:
мына:
"
Барлығы

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 85 073 291 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 85 073 291 тысяча тенге;
5) дефицит бюджета – -2 978 262 832 тысячи тенге, или 3,3 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) ненефтяной дефицит бюджета – -9 342 602 832 тысячи тенге, или 10,2 процента к валовому внутреннему продукту страны;
7) финансирование дефицита бюджета – 2 978 262 832 тысячи тенге.";
в приложении 4 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего

649 645
19.
Астана қаласы
686 811
";
көрсетілген қаулыға 63-қосымшада:
реттік нөмірлері 3, 4, 5, 6 және 7-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
3
Технологияларды және үздік практикаларды ілгерілету, бизнес пен инвестицияларды дамыту арқылы Қазақстанның "жасыл экономикаға" жедел көшуіне жәрдемдесу
Қазақстан Республикасының "жасыл экономикаға" көшуі жөніндегі тұжырымдамасын іс жүзінде іске асыру, Қазақстан Республикасының ең үздік қолжетімді технологиялар қағидаттарына көшуін қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
"Халықаралық жасыл технологиялар және инвестициялық жобалар орталығы" КЕАҚ
044 "Технологияларды және үздік практикаларды ілгерілету, бизнес пен инвестицияларды дамыту арқылы Қазақстанның "жасыл экономикаға" жылдам көшуіне жәрдемдесу"
494 330
4
Іздеу, іздеу-бағалау жұмыстары
Қазақстан Республикасының минералдық-шикізат базасын ұлғайту мақсатында перспективалы алаңдардың ресурстық әлеуетін бағалау
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
"Қазгеология" ұлттық геологиялық барлау компаниясы" АҚ
089 "Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалануды қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерттелуін арттыру"
102 "Өңірлік, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру барлау жұмыстары"
994 132
5
Этносаралық қатынастар саласындағы қолданбалы этносаяси зерттеулер мен іс-шараларды өткізу бойынша қызметтер

649 645
19.
Город Астана
686 811
";
в приложении 63 к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 3, 4, 5, 6 и 7, изложить в следующей редакции:
"
3
Содействие ускоренному переходу Казахстана к "зеленой экономике" путем продвижения технологий и лучших практик, развития бизнеса и инвестиций
Практическая реализация Концепции Республики Казахстан по переходу к "зеленой экономике", организация мероприятий по обеспечению перехода Республики Казахстан на принципы наилучших доступных технологий
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
НАО "Международный центр зеленых технологий и инвестиционных проектов"
044 "Содействие ускоренному переходу Казахстана к "зеленой экономике" путем продвижения технологий и лучших практик, развития бизнеса и инвестиций"
494 330
4
Поисковые, поисково-оценочные работы
Оценка ресурсного потенциала перспективных площадей с целью наращивания минерально-сырьевой базы Республики Казахстан
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
АО "Национальная геологоразведочная компания "Казгеология"
089 "Обеспечение рационального и комплексного использования недр и повышение геологической изученности территории Республики Казахстан"
102 "Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы"
994 132
5
Услуги по проведению прикладных этнополитических исследований и мероприятий в сфере межэтнических отношений

1. Этникалық топтардың көзқарастары мен көңіл-күйлерінің көрінісі ретінде элиталарды зерделеу.
2. Елдегі этносаралық жағдайға әлеуметтік зерттеу жүргізу.
3. Қазақстан Республикасы өңірлерінің экономикалық теңсіздігінің этникалық аспектілері.
4. Мониторингтік шығуларды жүзеге асыру.
5. Семинар-тренингтерді ұйымдастыру және өткізу.
6. Жыл сайын Қазақстан халқы Ассамблеясының аясында жетекші отандық және халықаралық сарапшыларды тарта отырып, этносаралық қатынастар және ұлт бірлігін нығайту мәселелері бойынша Жалпы республикалық ғылыми-практикалық конференция өткізу.
7. Институт жанындағы Сараптамалық топ отырыстарын ұйымдастыру және өткізу.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қолданбалы этносаяси зерттеулер институты" ЖШС
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
100 "Этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
510 361
6
Конфессияаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету жөніндегі халықаралық орталықтардың бірі ретінде Қазақстанды ілгерілету жөніндегі қызметтер
1. Әлемдегі діни ахуалдың жай-күйі мен даму серпінін мониторингтеу және талдау.
2. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің VII съезінің, Съездің ХХ Хатшылығының, Хатшылық жұмыс тобының негізгі тұжырымдамалық құжаттары мен материалдарын дайындау мен қалыптастыруды қамтамасыз ету.
3. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съезінің және оның институттарының отырыстарын ұйымдастыру және өткізу.
4. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері съезінің және оның институттарының бастамаларын іске асыруға және ілгерілетуге жәрдемдесу.
5. Дінаралық және мәдениетаралық диалог мәселелері бойынша ұқсас халықаралық құрылымдармен өзара іс-қимыл.
6. Мәдениетаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету және сақтау жөніндегі ұқсас халықаралық құрылымдармен ынтымақтастық туралы меморандумдар жасасу.
7. Мәдениеттер мен діндердің рухани жақындасуына бағытталған халықаралық деңгейдегі іс-шараларды өткізу.
8. Дінтану сараптамасын жүргізу.
9. Қазақстан Республикасындағы діни ахуалды талдау.
10. Мемлекеттік-конфессиялық қатынастар.
11. Дін саласындағы жергілікті атқарушы органдардың мамандары үшін социологиялық зерттеулер бойынша семинар-тренингтер ұйымдастыру және өткізу.
12. "Қазақстандағы хиджаб туралы дискурстар: негізгі аспектілері мен проблемалық аймақтары" атты тақырыбына социологиялық зерттеу жүргізу.
13. "Қазақстан Республикасындағы тәңіршілдік: қазіргі жағдайы, өзекті мәселелері және жаңа міндеттер" атты тақырыбында зерттеу жұмыстарын жүргізу.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Н. Назарбаевтың конфессияаралық және өркениетаралық диалогты дамыту жөніндегі орталығы" КЕАҚ
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
102 "Конфессияаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
1

1. Изучение элит как отражение взглядов и настроений этнических групп.
2. Проведение социологического исследования межэтнической ситуации в стране.
3. Этнические аспекты экономического неравенства регионов Республики Казахстан.
4. Осуществление мониторинговых выездов.
5. Организация и проведение семинаров-тренингов.
6. Проведение ежегодно под эгидой Ассамблеи народа Казахстана общереспубликанской научно-практической конференции по вопросам межэтнических отношений и укрепления единства нации с привлечением ведущих отечественных и международных экспертов.
7. Организация и проведение заседаний экспертной группы при Институте.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Институт прикладных этнополитических исследований"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия"
510 361
6
Услуги по продвижению Казахстана как одного из международных центров по обеспечению межконфессионального и межцивилизационного диалога
1. Мониторинг и анализ состояния и динамики развития религиозной ситуации в мире.
2. Обеспечение подготовки и формирования базовых концептуальных документов и материалов VII Съезда лидеров мировых и традиционных религий, XX секретариата Съезда, рабочей группы секретариата.
3. Организация и проведение заседаний Съезда лидеров мировых и традиционных религий и его институтов.
4. Содействие в реализации и продвижении инициатив съездов лидеров мировых и традиционных религий и его институтов.
5. Взаимодействие с аналогичными международными структурами по вопросам межрелигиозного и межкультурного диалога.
6. Заключение меморандумов о сотрудничестве с аналогичными международными структурами по обеспечению и сохранению межкультурного и межцивилизационного диалога.
7. Проведение мероприятий международного уровня, направленных на духовное сближение культур и религий.
8. Проведение религиоведческой экспертизы.
9. Анализ религиозной ситуации в Республике Казахстан.
10. Организация работы по подготовке методических материалов, пособий и иной учебно-методической литературы в сфере государственно-конфессиональных отношений.
11. Организация и проведение семинаров-тренингов по социологическим исследованиям для специалистов местных исполнительных органов в сфере религий.
12. Проведение социологического исследования на тему: "Дискурсы о хиджабе в Казахстане: основные аспекты и проблемные зоны".
13. Проведение исследования на тему "Тенгрианство в Республике Казахстан: современное состояние, актуальные проблемы и новые вызовы".
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Центр
Н. Назарбаева по развитию межконфессионального и межцивилизационного диалога"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
102 "Реализация государственной политики по укреплению межконфессионального согласия"
1

481 204
7
"Хабар" агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Хабар", "Хабар 24", "Ел Арна", "Kazakh TV" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Хабар" агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
16 364 533
";
реттік нөмірі 9-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
9
"Мир" МТРК арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"МИР", "МИР 24" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Мир" МТРК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
603 667
";
реттік нөмірлері 13 және 14-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
13
Бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу
Бұқаралық ақпарат құралдарының мониторингін техникалық және әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Талдау және ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
1
105 274
14
Қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
1. Қоғамдық сананы жаңғырту.
2. Отбасылық саясатты дамыту.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Қоғамдық сананы жаңғырту, азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
1
171 659
";
реттік нөмірлері 25 және 26-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
25
Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша әдіснамалық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек көрсету
Зақымданудың ерекше ауыр және атипиялық түрлері бар мүгедектерді протездеу, сондай-ақ бастапқы протездеу, жаңа технологиялар бойынша дайындалатын протездік-ортопедиялық бұйымдарды енгізу, протездік-ортопедиялық бұйымдардың жаңа түрлеріне технологиялық процестерді әзірлеу
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
100 "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша методологиялық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру"

481 204
7
Проведение государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар 24", "Ел Арна", "Kazakh TV"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
16 364 533
";
строку, порядковый номер 9, изложить в следующей редакции:
"
9
Проведение государственной информационной политики через МТРК "Мир"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "МИР", "МИР 24"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
МТРК "Мир"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
603 667
";
строки, порядковые номера 13 и 14, изложить в следующей редакции:
"
13
Проведение мониторинга средств массовой информации
Услуги по проведению работ по техническому и методическому обеспечению мониторинга средств массовой информации
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр анализа и информации"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
1
105 274
14
Услуги по научно-методическому обеспечению государственной политики в сфере общественного развития
1. Модернизация общественного сознания.
2. Развитие семейной политики.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства, модернизации общественного сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"
1
171 659
";
строки, порядковые номера 25 и 26, изложить в следующей редакции:
"
25
Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
Протезирование инвалидов с особо сложными и атипичными видами увечья, а также первичное протезирование, внедрение протезно-ортопедических изделий, изготавливаемых по новейшим технологиям, разработка технологических процессов на новые виды протезно-ортопедических изделий
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
100 "Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи"

150 849
26
Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
Кохлеарлық имплантация (КИ) ауыр есту қабілетінің бұзушылығы (кереңділік) бар балаларды оңалтудың жалғыз тиімді әдістерінің бірі болып табылады. Бірақ КИ операция есту-сөйлеуге оңалтусыз (бейімдеусіз) мүлдем тиімсіз. Оны өткізу кохлеарлық импланты бар балаға есту және сөйлеуін дамыту үшін міндетті. Осыған орай, қызметті көрсету шеңберінде баланы дыбыстық сигналдарды (сөйлеу және сөйлемейтін) қабылдауға, оларды түсінуге және ауызша сөйлеуге дамыту үшін жаңа есту сезімдерін пайдалануға үйретуге жоспарлануда
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
102 "Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту"
330 482
";
реттік нөмірлері 33 және 34-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
33
Пилотсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін жаңа буынның орта сыныбының ғарыштық мақсаттағы зымыраны негізінде "Бәйтерек" ғарыш зымыран кешенін құру
Пилотсыз ғарыш бағдарламаларын орындау үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымырандарын ұшыру үшін қолданыстағы "Зенит – М" ғарыш зымыран кешенін жаңғырту
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорны" АҚ
011 "Пилотсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымыранының базасында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру"
16 753 583
34
АКТ саласындағы экожүйенің стартапын дамыту
Қатысушыларды технологиялық бизнес-инкубациялауға акселерациялау, қатысушылар үшін маркетингтік және өзге де іс-шаралар өткізу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінің қатысушыларын дамытуды ынталандыру үшін консультациялық, ақпараттық, талдамалық, білім беру іс-шараларын өткізу, қатысушылардың жобаларын іске асыру үшін әлеуетті инвесторларды іздеу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінде акселерациядан өтіп жатқан тұлғаларға тұрғын үй беру және тұру үшін жағдайлар жасау
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Astana Hub" Халықаралық ІТ-стартаптар технопаркі Корпоративтік қоры
205 "Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету"
103 ""Астана Хаб" ІТ-стартаптардың халықаралық технопаркі негізінде инновациялық экожүйе құру"
4

150 849
26
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
Кохлеарная имплантация (КИ) является единственным эффективным методом реабилитации детей с тяжелыми нарушениями слуха (глухотой). Но операция КИ совершенно неэффективна без слухоречевой реабилитации (адаптации). Проведение ее обязательно для развития слуха и речи ребенка с кохлеарным имплантом. В этой связи в рамках оказания услуги планируется научить ребенка воспринимать звуковые сигналы (неречевые и речевые), понимать их и использовать новые слуховые ощущения для развития устной речи.
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
102 "Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации"
330 482
";
строки, порядковые номера 33 и 34, изложить в следующей редакции:
"
33
Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов
Модернизация действующего космического ракетного комплекса "Зенит – М" для запусков ракет космического назначения среднего класса нового поколения для выполнения беспилотных космических программ
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Акционерное общество "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
011 "Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов"
16 753 583
34
Развитие стартап экосистемы в области ИКТ
Акселерация технологическому бизнес-инкубированию участников, проведение маркетинговых и иных мероприятий для участников, проведение консультационных, информационных, аналитических, образовательных мероприятий для стимулирования развития участников международного технологического парка "Астана Хаб", поиск потенциальных инвесторов для реализации проектов участников, предоставление жилья и создание условий для проживания лицам, проходящим акселерацию, в международном технологическом парке "Астана Хаб".
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Корпоративный фонд "Международный технопарк IТ-стартапов "Astana Hub"
205 "Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан"
103 "Создание инновационной экосистемы на базе Международного технопарка IT-стартапов "Астана Хаб"
4

824 596
";
реттік нөмірі 37-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 39-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
39
Адамгершілік педагогика әдістері мен жеке тұлғаға бағытталған оқыту әдістерін қолдана отырып, балаларды оқыту
Адамгершілік-рухани білім беру бағдарламасын интеграциялау негізінде білім беру қызметтерін көрсету. Жалпы адами құндылықтарға бағдарлана отырып, интеграцияланған оқу бағдарламаларын іске асыру
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-тәжірибелік, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
100 "Балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту және тәрбиелеу"
942 660
";
реттік нөмірі 41-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 44-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
44
Балаларды қосымша дамыту жөніндегі республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Республикалық және халықаралық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды балаларды анықтау; республикалық семинарларды, курстарды өткізу; ғылыми-тәжірибелік конференцияларды өткізу.
Халықаралық байланыстар мен ынтымақтастықты дамыту, халықаралық фестивальдарға, байқауларға, слеттарға, көрмелерге, балалар мен ересектердің шығармашылық кездесулеріне қатысу.
Қосымша білім берудің негізгі бағыттары бойынша: көркемдік-эстетикалық, музыкалық, ғылыми-техникалық, экологиялық-биологиялық, туристік-өлкетану, әскери-патриоттық, әлеуметтік – педагогикалық, білім беру-сауықтыру зерттеу жобаларының республикалық байқаулары шығармашылық құзыреттілікте, үздіксіз білім және тәрбие беруде, кәсіби өзін-өзі анықтауда тұлғаның бәсекелік басымдылықтарын қалыптастыру мақсатында өткізіледі.
Кәсіби байқаулар мен конкурстарды ұйымдастыруға қатысу, балаларға қосымша білім беру жүйесінің даму мәселелері бойынша семинарларды және ғылыми-тәжірибелік конференцияларды өткізу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
73 599
";
реттік нөмірі 46-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
46
"Өзін-өзі тану" рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасын ел аумағында ғылыми-әдістемелік және ақпараттық-ресурстық қолдау
"Өзін-өзі тану" рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасы бойынша пилоттық білім беру ұйымдарының қызметін ғылыми-әдістемелік сүйемелдеу. Қазақстан Республикасы білім беру жүйесінде "Өзін-өзі тану" пәнін оқыту жағдайына мониторинг жүргізу. Рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасы бойынша интернет-порталды ұйымдастырушылық-техникалық қолдау; мазмұндық қамтамасыз ету, бейнематериалдарды дайындау
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Адамның үйлесімді дамуы ұлттық институты" КЕАҚ
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
104 "Балалар мен оқушы жастарға адамгершілік-рухани білім беру"

824 596
";
строку, порядковый номер 37, исключить;
строку, порядковый номер 39, изложить в следующей редакции:
"
39
Обучение детей с применением методов гуманной педагогики и приемов личностно-ориентированного обучения
Предоставление образовательных услуг на основе интеграции программы нравственно-духовного образования. Реализация интегрированных учебных программ с ориентацией на общечеловеческие ценности
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
100 "Обучение и воспитание детей в республиканских организациях образования"
942 660
";
строку, порядковый номер 41, исключить;
строку, порядковый номер 44, изложить в следующей редакции:
"
44
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского значения, выявление одаренных обучающихся; проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практических конференций.
Республиканские конкурсы исследовательских проектов по основным направлениям дополнительного образования детей: художественно-эстетическое, научно-техническое, эколого-биологическое, туристско-краеведческое, военно-патриотическое, социально-педагогическое, образовательно-оздоровительное с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении.
Участие в организации профессиональных смотров и конкурсов, проведении семинаров и научно-практических конференций по проблемам развития системы дополнительного образования детей.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
73 599
";
строку, порядковый номер 46, изложить в следующей редакции:
"
46
Научно-методическое и информационно-ресурсное сопровождение программы нравственно-духовного образования "Самопознание" в масштабе страны
Научно-методическое сопровождение деятельности пилотных организаций образования по программе нравственно-духовного образования "Самопознание";
мониторинг состояния преподавания предмета "Самопознание" в системе образования Республики Казахстан. Организационно-техническая поддержка, содержательное обеспечение (подготовка текстовых, видеоматериалов) интернет-портала по нравственно-духовному образованию.
Министерство просвещения Республики Казахстан
НАО "Национальный институт гармоничного развития человека"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
104 "Нравственно-духовное образование детей и учащейся молодежи"

524 286
";
реттік нөмірі 59-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
59
ҰБТ, ҰБТ ТжКББ және КТ үшін магистратураға тест тапсырмаларының базасын әзірлеу және қалыптастыру, сондай-ақ ҰБТ өткізуге байланысты іс-шараларды қамтамасыз ету және сүйемелдеу (оның ішінде ҰТО қызметін ұйымдастыру)
Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге және тест тапсырмаларының базасын қалыптастыруға байланысты ұйымдастыру іс-шаралары:
ағымдағы жылғы, өткен жылдардағы орта білім беру ұйымдары түлектерінің, техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары түлектерінің, шетелде оқушылардың халықаралық алмасу желісі бойынша білім алған орта білім беру ұйымдары түлектерінің, сондай-ақ шетелде оқу орындарын бітірген Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын ұлты қазақ адамдардың ҰБТ-ның тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, түзету және апробациялау бойынша жұмысты жүзеге асыру;
қысқартылған оқыту мерзімдерін көздейтін жоғары білімнің білім беру бағдарламалары бойынша оқуға түсетін техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беретін түлектердің ҰБТ тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, апробациялау және түзету бойынша жұмыстарды жүзеге асыру;
Ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру және өткізу.
Білім беру бағдарламаларының топтары бойынша кешенді тестілеу шет тілі бойынша тесттен, білім беру бағдарламалары тобының бейіні бойынша тесттен, оқуға дайындығын анықтау тестінен тұрады.
Кешенді тестілеудің тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, апробациялау және түзету бойынша жұмыстарды жүзеге асыру.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
1
919 345
";
реттік нөмірі 63-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
63
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту саласында қызметтер көрсету
Қазақстан Республикасында тіл саясатын іске асырудың
2020 – 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Шайсұлтан Шаяхметов атындағы "Тіл-Қазына" ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" КЕАҚ
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
100 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамытуды қамтамасыз ету"
539 036
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 67-1-жолмен толықтырылсын:
"
67-1
Денсаулық сақтау саласында 2022 жылға әзірленуі/қайта қаралуы тиіс клиникалық хаттамалардың сапасын сараптау
Халықаралық клиникалық нұсқаулықтар негізінде дайындалған/қайта қаралған клиникалық хаттамаларға сараптамалық бағалау жүргізу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы Ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

524 286
";
строку, порядковый номер 59, изложить в следующей редакции:
"
59
Услуги по разработке и формирование базы тестовых заданий для ЕНТ, ЕНТ ТиПО и КТ в магистратуру, а также обеспечение и сопровождение мероприятий, связанных с проведением ЕНТ (в том числе организация деятельности НЦТ)
Организационные мероприятия, связанные с проведением Единого национального тестирования и формированием базы тестовых заданий:
осуществление работы по разработке, экспертизе, корректировке и апробации тестовых заданий ЕНТ выпускников организаций среднего образования текущего года, прошлых лет, выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, выпускников организаций среднего образования, обучавшихся по линии международного обмена школьников за рубежом, а также лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан, окончивших учебные заведения за рубежом;
осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий ЕНТ выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, поступающих по образовательным программам высшего образования, предусматривающим сокращенные сроки обучения;
организация и проведение
Единого национального тестирования. Комплексное тестирование по группам образовательных программ, состоит из теста по иностранному языку, теста по профилю группы образовательных программ, теста на определение готовности к обучению.
Осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий комплексного тестирования.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"
1
919 345
";
строку, порядковый номер 63, изложить в следующей редакции:
"
63
Предоставление услуг в сфере развития государственного языка и других языков народа Казахстана
Проведение мероприятий по реализации Государственной программы по реализации языковой политики в Республике Казахстан на 2020 – 2025 годы
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
НАО "Национальный научно-практический центр "Тіл-Қазына" имени Шайсултана Шаяхметова"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
100 "Обеспечение развития государственного языка и других языков народа Казахстана"
539 036
";
дополнить строкой, порядковый номер 67-1, следующего содержания:
"
67-1
Экспертиза качества клинических протоколов, подлежащих разработке/пересмотру на 2022 год в области здравоохранения
Проведение экспертной оценки клинических протоколов, разработанных/пересмотренных на основе международных клинических руководств
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

47 381
";
реттік нөмірі 68-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
68
Денсаулық сақтау саласындағы кейбір бағдарламалық кешендер мен электрондық тіркелімдерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу, Қазақстан Республикасының ұлттық телемедицина желісін пайдалануды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Денсаулық сақтау саласындағы бағдарламалық кешендерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
1
118 525
";
реттік нөмірі 72-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
72
Инфекцияның аса қауіпті табиғи ошақтарының аумақтарында халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету
Оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша энзоотиялық аумақтарды эпидемиологиялық және эпизоотологиялық зерттеп-қарау, кеміргіштер қоныстанған аумақтарда оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша энзоотиялық елді мекендерді зерттеп-қарау, аса қауіпті инфекциялардың профилактикасы және ден қою шаралары жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыруда және жүргізуде консультациялық-әдістемелік көмек көрсету үшін Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы консультант мамандарының Қазақстан Республикасының өңірлеріне шығуын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
413 194
";
реттік нөмірі 76-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
76
Қоғамдық денсаулықты сақтау
1. Референттік зертханалық зерттеулер мен аспаптық өлшеулер жүргізу.
2. Сапаны сырттай бағалау бағдарламаларын (ССБ) ұйымдастыру және өткізу.
3. Санитариялық-эпидемиологиялық мониторинг жүргізу, ҚР өңірлерінен ақпарат жинау, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мен Қазақстан Республикасы халқының санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету жөніндегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті үшін ұсынымдармен бірге алынған деректерді статистикалық өңдеу, агрегаттау және талдау.
4. Қазақстан Республикасында Ұлттық шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау мен микробқа қарсы резистенттілікті бақылау жүйесін енгізу.
5. Қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы төтенше жағдайлар жөніндегі жедел орталықтың қызметін қамтамасыз ету.

47 381
";
строку, порядковый номер 68, изложить в следующей редакции:
"
68
Услуги по сопровождению некоторых программных комплексов и электронных регистров (информационных систем) в области здравоохранения, обеспечению эксплуатации национальной телемедицинской сети Республики Казахстан
Сопровождение программных комплексов (информационных систем) в области здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"
1
118 525
";
строку, порядковый номер 72, изложить в следующей редакции:
"
72
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения на территориях особо опасных природных очагов инфекции
Эпидемиологическое и эпизоотологическое обследование энзоотичных по чуме и другим особо опасным инфекциям территорий, обследование населенных пунктов на энзоотичных по чуме и другим особо опасным инфекциям на территориях, заселенных грызунами, организация выездов в регионы Республики Казахстан специалистов-консультантов ННЦООИ для оказания консультативно-методической помощи в организации и проведении мероприятий по профилактике и мерам реагирования на особо опасные инфекции.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья" 100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
6
413 194
";
строку, порядковый номер 76, изложить в следующей редакции:
"
76
Охрана общественного здоровья
1. Проведение референсных лабораторных исследований и инструментальных замеров.
2. Организация и проведение программ внешней оценки качества (ВОК).
3. Ведение санитарно-эпидемиологического мониторинга, сбор информации от регионов Республики Казахстан, статистическая обработка, агрегирование и анализ полученных данных с рекомендациями для Министерства здравоохранения Республики Казахстан и Комитета санитарно-эпидемиологического контроля по обеспечению санитарно-эпидемиологического благополучия населения Республики Казахстан.
4. Внедрение национальной системы дозорного эпидемиологического надзора и контроля за антимикробной резистентностью в Республике Казахстан.
5. Обеспечение деятельности Оперативного центра по чрезвычайным ситуациям в области общественного здравоохранения.

6. Медициналық көмек көрсету кезінде инфекциялық бақылау инфекцияларының профилактикасы бағдарламаларының деректерін жинау, бағалау және мониторингтеу жүйесін өнеркәсіптік іске асыру.
7. Республикалық семинарлар, дөңгелек үстелдер, вебинарлар, тренингтер өткізу және жұмыс орындарында оқыту әдісімен Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті мен ынтымақтасушы министрліктердің (ведомстволардың) өңірлік мамандарының кадрлық әлеуетін арттыру.
8. Ғылыми негіздеме мен әлемдік тәжірибені ескере отырып, санитариялық қағидаларды әзірлеу (қайта қарау). Зертханалық зерттеулердің көлемін, тізбесі мен еселігін айқындайтын санитариялық-эпидемиологиялық сараптама жүргізу қағидалары мен тәртібін әзірлеу.
9. Санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылық мәселелері бойынша ұйымдастырушылық-әдістемелік, практикалық көмек көрсету, эпидемиологиялық тексерулер жүргізу
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
822 023
";
реттік нөмірі 82-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
82
Мәдениет саласында, тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғау және пайдалану саласындағы монументтік өнердің құрылысы және орнату
Қазақтың белгілі ақынын халықаралық кеңістікте танымал ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
102 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау"
145 583
";
реттік нөмірі 84-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
84
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Қазақстан Республикасының мемлекеттік, ұлттық, кәсіби және басқа да мерекелеріне арналған мерекелік іс-шаралар мен салтанатты концерттерді өткізу, Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті – Елбасының, Мемлекет басшысы мен Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің шетелдік делегациялармен ресми кездесулері шеңберінде концерттік бағдарламалар ұйымдастыру, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы, Еуразиялық экономикалық одақ, Шанхай ынтымақтастық ұйымы, ТҮРКСОЙ, ЮНЕСКО және ИСЕСКО іс-шараларына қатысуды қамтамасыз ету, Шыңжаң-Ұйғыр автономиялық ауданында (ҚХР) шығармашылық ұжымдар мен орындаушылардың қатысуын қамтамасыз ету, қазақстандық орындаушылардың халықаралық конкурстарға қатысуын, әлемнің үздік залдарында жас дарындар мен жетекші орындаушылардың өнер көрсетуін қамтамасыз ету, халықаралық, республикалық фестивальдар, конкурстар, республикалық ақындар айтысы, "Ұлағатты ұрпақ" республикалық мәдени-білім беру жобасы, халықаралық симпозиумды өткізу, Роза Бағланованың 100 жылдығы аясында мерейтойлық іс-шаралар, Роза Бағланованың 100 жылдығына арналған Париждегі ЮНЕСКО штаб-пәтерінде концерт ұйымдастыру, "Ұлттық домбыра күніне" арналған концерттік бағдарламаны, Қазақстандағы және шетелдегі мәдениет күндерін өткізу, Қазақстанда шетелдік шығармашылық ұжымдар мен жекелеген орындаушылардың сондай-ақ Корея Республикасының шығармашылық ұжымдарының гастрольдері мен өнер көрсетуін,
М. Әуезовтің 125 жылдығына арналған мерекелік концертті, сондай-ақ Әлемдік және дәстүрлі діндер көшбасшыларының VII съезіне қатысушыларға арналған концерттерді, Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңестің (АӨСШК) 6-саммитіне қатысушылары үшін өнер шеберлерінің концертін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
2

6. Промышленная реализация системы сбора данных, оценки и мониторинга программ профилактики инфекций, инфекционного контроля при оказании медицинской помощи.
7. Повышение кадрового потенциала региональных специалистов Комитета санитарно-эпидемиологического контроля и сотрудничающих министерств (ведомств) методом проведения республиканских семинаров, круглых столов, вебинаров, тренингов и обучения на рабочих местах.
8. Разработка (пересмотр) санитарных правил с учетом научного обоснования и мирового опыта. Разработка правил и порядка проведения санитарно-эпидемиологической экспертизы, определяющих объемы, перечень и кратность лабораторных исследований.
9. Оказание организационно-методической, практической помощи, эпидемиологических расследований по вопросам санитарно-эпидемиологического благополучия.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
822 023
";
строку, порядковый номер 82, изложить в следующей редакции:
"
82
Сооружение и установление монументального искусства в области культуры, в сфере охраны и использования объектов историко-культурного наследия
Популяризация известного казахского поэта в международном пространстве
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
102 "Строительство, реконструкция объектов культуры за счет средств республиканского бюджета"
145 583
";
строку, порядковый номер 84, изложить в следующей редакции:
"
84
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных государственным, национальным, профессиональным и иным праздникам Республики Казахстан, организация концертных программ в рамках официальных встреч Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы, Главы государства и Премьер-Министра Республики Казахстан с иностранными делегациями, обеспечение участия в мероприятиях Содружества Независимых Государств, Евразийского экономического союза, Шанхайской организации сотрудничества, ТЮРКСОЙ, ЮНЕСКО и ИСЕСКО, обеспечение участия творческих коллективов и исполнителей Синьцзян-Уйгурского автономного района (КНР), обеспечение участия казахстанских исполнителей в международных конкурсах и выступление молодых дарований и ведущих исполнителей в лучших залах мира, международных, республиканских фестивалях, конкурсах, республиканском айтысе акынов, республиканском культурно-образовательном проекте "Ұлағатты ұрпақ", международном симпозиуме, организация юбилейных мероприятий в рамках 100-летия Розы Баглановой, концерта, посвященного 100-летию Розы Баглановой, в штаб-квартире ЮНЕСКО в Париже, проведение концертной программы, посвященной "Ұлттық домбыра күні", дней культуры в Казахстане и за рубежом, организация выступлений и гастролей зарубежных творческих коллективов и отдельных исполнителей в Казахстане, а также творческих коллективов Республики Корея, праздничного концерта, посвященного 125-летию М. Ауэзова, а также концертов для участников VII Съезда лидеров мировых и традиционных религий, концерта мастеров искусств для участников 6-го саммита Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии (СВМДА)
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" подпрограмма
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
2

745 370
";
реттік нөмірі 92-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
92
БН-350 реакторлық қондырғысын радиациялық және өрт қауіпсіз жағдайда ұстау бойынша қызметтер
БН-350 реакторлық қондырғысының радиациялық және өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер кешені
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"МАЭК-Қазатомөнеркәсіп" ЖШС
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
1
428 018
";
реттік нөмірлері 102 және 103-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
102
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар, оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген автомобиль жолдарын салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
005 "Ішкі қаражат көздері есебінен"
2
030 610
103
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар, оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген автомобиль жолдарын салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
032 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен"
42 607 093
";
реттік нөмірі 112-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
112
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде халықаралық және республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарын, мемлекеттік шекара арқылы автомобиль өткізу пункттерін, шекара бөлімдерін (бөлімшелерін), оның ішінде мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен сенімгерлік басқаруға берілген жолдарды салуды, реконструкциялауды, жөндеуді және күтіп-ұстауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Автомобиль көлігімен транзиттік жүк тасымалдарының көлемін ұлғайту мақсатында, өткізу пункттерін жаңғырту жоспарланып отыр
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" АҚ
240 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау"

745 370
";
строку, порядковый номер 92, изложить в следующей редакции:
"
92
Услуги по содержанию реакторной установки БН-350 в радиационно- и пожаробезопасном состоянии
Комплекс услуг по обеспечению радиационной и пожарной безопасности реакторной установки БН-350
Министерство энергетики Республики Казахстан
ТОО "МАЭК-Казатомпром"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
1
428 018
";
строки, порядковые номера 102 и 103, изложить в следующей редакции:
"
102
Оказание государственных услуг по организации строительству, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
005 "За счет внутренних источников"
2
030 610
103
Оказание государственных услуг по организации строительству, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
032 "За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
42 607 093
";
строку, порядковый номер 112, изложить в следующей редакции:
"
112
Оказание государственных услуг по организации строительству, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, автомобильных пунктов пропуска через Государственную границу, пограничных отделов (отделений), в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
В целях увеличения объема транзитных перевозок грузов автомобильным транспортом, планируется модернизация пунктов пропуска
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
240 "Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан"

294 050
";
көрсетілген қаулыға 1, 2, 3, 4-1, 5, 6-1, 7, 8, 14-3, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 34-1, 36-1, 51, 53, 53-1, 55, 57, 58, 59 және 60-қосымшалар осы қаулыға 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мүдделі республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен бірлесіп, тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша жиынтық қаржыландыру жоспарына өзгерістер мен толықтыру енгізсін.

294 050
";
приложения 1, 2, 3, 4-1, 5, 6-1, 7, 8, 14-3, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 34-1, 36-1, 51, 53, 53-1, 55, 57, 58, 59 и 60 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 и 27 к настоящему постановлению.
3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения и дополнение в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.

-99 281
094
Мемлекеттік активтерді басқару
-66 202
205
Шекарадағы өткізу пункттерін жаңғырту және техникалық толық жарақтандыру
-11 976
227
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
-3 328 069
130
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру
-771 100
217
Ғылымды дамыту
-2 556 969
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-136 940
001
Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-108 224
057
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуы
-4 751
096
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізу
-23 965
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
241 748
001
Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
241 748
608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi
-40 775
001
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру
-2 000
017
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
-38 775
625
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі
-852 795
001
Қаржы нарығын реттеу және дамыту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
-852 795
626
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі
-196 117
001
Реформаларды қалыптастыруға және тиімді іске асыруға жәрдемдесу жөніндегі көрсетілетін қызметтер, стратегиялық жоспарлау, мемлекеттік статистикалық қызмет салаларында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру, мемлекеттік басқару жүйесі мен квазимемлекеттік секторды жетілдіруге қатысу
-127 607
002
Статистикалық ақпаратты ұсынуды қамтамасыз ету
-68 510
690
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы

-99 281
094
Управление государственными активами
-66 202
205
Модернизация и техническое дооснащение пунктов пропуска на границе
-11 976
227
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
-3 328 069
130
Базовое финансирование субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
-771 100
217
Развитие науки
-2 556 969
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-136 940
001
Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства
-108 224
057
Участие Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
-4 751
096
Проведение исследования социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития
-23 965
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
241 748
001
Формирование и реализация политики государства в сфере промышленности, оборонной промышленности, участия в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, строительства, жилищно-коммунального хозяйства
241 748
608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
-40 775
001
Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы
-2 000
017
Создание и развитие информационных систем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
-38 775
625
Агентство Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
-852 795
001
Формирование и реализация государственной политики по регулированию и развитию финансового рынка
-852 795
626
Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
-196 117
001
Услуги по содействию в формировании и эффективной реализации реформ, осуществление государственной политики в сферах стратегического планирования, государственной статистической деятельности, участие в совершенствовании системы государственного управления и квазигосударственного сектора
-127 607
002
Обеспечение представления статистической информации
-68 510
690
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан

-70 915
033
Облыстық бюджеттерге аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері сайлауын қамтамасыз етуге және өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-70 915
693
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы
-12 854
001
Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-12 854
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
-2 356 991
001
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының мемлекеттік функциялары мен өкілеттіктерін жүзеге асыруды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-2 356 591
055
Мемлекеттік органдар үшін автомашиналар паркін жаңарту
-400
002
Қорғаныс
-5 927 472
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
-783 630
001
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою, өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-31 328
002
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою саласындағы қызметті ұйымдастыру
-243 104
006
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
464 892
007
Төтенше жағдайлар жөніндегі органдар мен мекемелердің күрделі шығыстары
-974 090
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
13 953 722
047
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік, жұмылдыру дайындығын қамтамасыз ету
13 953 722
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
-19 097 564
004
Мемлекеттік қорғаныстық тапсырысты орындауды қамтамасыз ету
-19 097 564
003
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 686 689
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
-2 017 932
076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
-1 926 307
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
-47 041
078
Ішкі істер органдарының жедел-іздестіру қызметтерін жүзеге асыру
-44 584
221
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
-80 687
005
Адвокаттардың заңгерлік көмек көрсетуі
-67 120
006
Мемлекеттік органдардың заң шығару қызметін ғылыми сүйемелдеу
-8 312
047
Төреліктерде, шетелдік төреліктерде, шетелдік мемлекеттік және сот органдарында, сондай-ақ төрелікке дейінгі және сотқа дейінгі дауларды реттеу процесінде мемлекеттің мүдделерін қорғау және білдіру, Қазақстан Республикасы Үкіметінің қатысуымен шетелде өткізілетін сот немесе төрелік талқылаулардың перспективаларын бағалау
-780 648
065
Сот сараптамалары жөніндегі көрсетілетін қызметтер

-70 915
033
Целевые текущие трансферты областным бюджетам на обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
-70 915
693
Управление материально-технического обеспечения
-12 854
001
Услуги по обеспечению деятельности Парламента Республики Казахстан
-12 854
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-2 356 991
001
Услуги по обеспечению осуществления государственных функций и полномочий Управления Делами Президента Республики Казахстан
-2 356 591
055
Обновление парка автомашин для государственных органов
-400
002
Оборона
-5 927 472
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
-783 630
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, промышленной безопасности, формированию и реализации государственного материального резерва
-31 328
002
Организация деятельности в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
-243 104
006
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
464 892
007
Капитальные расходы органов и учреждений по чрезвычайным ситуациям
-974 090
208
Министерство обороны Республики Казахстан
13 953 722
047
Обеспечение боевой, мобилизационной готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
13 953 722
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
-19 097 564
004
Обеспечение исполнения государственного оборонного заказа
-19 097 564
003
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 686 689
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
-2 017 932
076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
-1 926 307
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
-47 041
078
Осуществление оперативно-розыскной деятельности органов внутренних дел
-44 584
221
Министерство юстиции Республики Казахстан
-80 687
005
Оказание юридической помощи адвокатами
-67 120
006
Научное сопровождение законотворческой деятельности государственных органов
-8 312
047
Защита и представление интересов государства в арбитражах, иностранных арбитражах, иностранных государственных и судебных органах, а также в процессе доарбитражного и досудебного урегулирования споров, оценка перспектив судебных или арбитражных разбирательств, проводимых за рубежом с участием Правительства Республики Казахстан
-780 648
065
Услуги по судебным экспертизам

-15 837 048
001
Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
-255 544
027
Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру және олардың төлемдерін жүргізу
-13 563 310
058
Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту
-442 030
062
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-3 783
067
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобалардың іске асырылуын қамтамасыз ету
-80 474
068
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту
-958 246
071
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-178 549
083
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-355 112
007
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
-20 055 205
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
-20 055 205
228
"Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде тұрғын үй салу саласындағы іс-шараларды іске асыру
-19 928 506
229
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
-35 682
234
Ақмола облысының облыстық бюджетіне Щучинск-Бурабай курорттық аймағының сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
-91 017
008
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
-2 925 660
209
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
-98 208
003
Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
98 837
004
Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту
-37 092
007
Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру
-159 756
009
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды іске асыруды қамтамасыз ету
-197
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
-2 887 084
001
Мәдениет, спорт, архивтік және туристік қызмет саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру

-15 837 048
001
Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения
-255 544
027
Социальное обеспечение отдельных категорий граждан и их сопровождение по выплатам
-13 563 310
058
Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры
-442 030
062
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
-3 783
067
Обеспечение реализации проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
-80 474
068
Развитие продуктивной занятости
-958 246
071
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
-178 549
083
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
-355 112
007
Жилищно-коммунальное хозяйство
-20 055 205
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
-20 055 205
228
Реализация мероприятий в области жилищного строительства в рамках национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны"
-19 928 506
229
Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства
-35 682
234
Целевые трансферты на развитие областному бюджету Акмолинской области на строительство и реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения Щучинско-Боровской курортной зоны
-91 017
008
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
-2 925 660
209
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
-98 208
003
Проведение государственной информационной политики
98 837
004
Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизация общественного сознания
-37 092
007
Реализация государственной молодежной и семейной политики
-159 756
009
Обеспечение реализации проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
-197
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
-2 887 084
001
Формирование государственной политики в сфере культуры, спорта, архивной и туристской деятельности

-441
007
Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру
-441
011
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
-100 000
211
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
-100 000
002
Қабылданған халықаралық міндеттемелерді ескере отырып, шикізаттық емес экспортты дамыту және ілгерілету саласындағы ұлттық даму институты тарапынан сақтандырылуға тиіс отандық өңдеуші өнеркәсіптің жоғары технологиялық тауарларын, көрсетілетін қызметтерін және жұмыстарын шетелдік сатып алушыларға екінші деңгейдегі банктер, "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ және лизингтік қызметті жүзеге асыратын өзге де заңды тұлғалар беретін кредиттер және олар жасайтын лизингтік мәмілелер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
-100 000
012
Көлiк және коммуникация
-3 848 853
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
-2 486 936
003
"Электрондық үкіметті", инфокоммуникациялық инфрақұрылымды және ақпараттық қауіпсіздікті дамыту
-93 567
011
Пилотсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымыранының базасында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру
-2 393 369
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
-1 361 917
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
-751 065
015
Әлеуметтік маңызы бар облысаралық қатынастар бойынша теміржол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 883 254
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру
-42 943
207
Шекара бөлімшелерін жобалау және салу
-1 000 000
212
Әлеуметтік маңызды қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдаушының және вагондар (контейнерлер) операторының вагондарды сатып алуына кредит беруде немесе қаржы лизингінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
-1 343 003
213
Қалалық рельстік көліктің дамуын қамтамасыз ету
-75 488
240
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау
-32 672
013
Басқалар
122 972 829
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
-100 000
006
Өкілдік шығындар
-100 000
211
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
-905 969
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
-905 969
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
124 507 266
010
Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
124 674 369
044
Жай вексельдерді өтеу
-167 103
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі

-441
007
Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны
-441
011
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
-100 000
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
-100 000
002
Субсидирование ставки вознаграждения по выдаваемым кредитам и совершаемым лизинговым сделкам банками второго уровня, АО "Банк Развития Казахстана" и иными юридическими лицами, осуществляющими лизинговую деятельность, зарубежным покупателям высокотехнологичных товаров, услуг и работ отечественной обрабатывающей промышленности, которые подлежат страхованию со стороны национального института развития в области развития и продвижения несырьевого экспорта, с учетом принятых международных обязательств
-100 000
012
Транспорт и коммуникации
-3 848 853
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
-2 486 936
003
Развитие "электронного правительства", инфокоммуникационной инфраструктуры и информационной безопасности
-93 567
011
Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов
-2 393 369
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
-1 361 917
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
-751 065
015
Субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям
1 883 254
091
Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
-42 943
207
Проектирование и строительство пограничных отделений
-1 000 000
212
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании и финансовом лизинге на приобретение вагонов перевозчиками пассажиров по социально значимым сообщениям и операторами вагонов (контейнеров)
-1 343 003
213
Обеспечение развития городского рельсового транспорта
-75 488
240
Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан
-32 672
013
Прочие
122 972 829
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-100 000
006
Представительские затраты
-100 000
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
-905 969
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
-905 969
217
Министерство финансов Республики Казахстан
124 507 266
010
Резерв Правительства Республики Казахстан
124 674 369
044
Погашение простых векселей
-167 103
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан

-184 061
205
Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету
-184 061
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-115 783
062
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
-31 581
082
Облыс орталықтарында, моно және шағын қалалар мен ауылдық аумақтарда инженерлік, көліктік және әлеуметтік инфрақұрылымды дамыту жөніндегі іс-шараларды іске асыру
921 406
087
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде іс-шараларды іске асыру
-934 520
208
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
-71 088
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
-228 624
008
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау
-228 624
014
Борышқа қызмет көрсету
-3 964 495
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
-3 964 495
013
Үкіметтік борышқа қызмет көрсету
-3 964 495
Кредиттер
4 672 197
007
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
-267 802
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
-267 802
008
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
-133 649
224
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау және салу үшін кредит беру
-134 153
010
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
-160 001
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-160 001

-184 061
205
Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан
-184 061
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-115 783
062
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
-31 581
082
Реализация мероприятий по развитию инженерной, транспортной и социальной инфраструктуры в областных центрах, моно-, малых городах и сельских территориях
921 406
087
Реализация мероприятий в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов
-934 520
208
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
-71 088
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-228 624
008
Строительство и реконструкция объектов Управления Делами Президента Республики Казахстан
-228 624
014
Обслуживание долга
-3 964 495
217
Министерство финансов Республики Казахстан
-3 964 495
013
Обслуживание правительственного долга
-3 964 495
Кредиты
4 672 197
007
Жилищно-коммунальное хозяйство
-267 802
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
-267 802
008
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
-133 649
224
Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
-134 153
010
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
-160 001
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-160 001

6 203
101
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы ғимараттарын, құрылыстарын салу
6 203
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
6 203
"Нұр-Сұлтан қаласы Есіл ауданы, Мәңгілік Ел даңғылы, №2 және №4 үйде орналасқан Қазақстан Республикасы Парламентінің (Сенат, Мәжіліс) қолданыстағы әкімшілік ғимараттарына резервтік электрмен жабдықтау желілерін салу" ЖСҚ әзірлеу
6 203
2
Қорғаныс
57 601 134
34 045 874
11 362 824
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
52 704 372
23 156 657
2 020 145
006
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
52 704 372
23 156 657
2 020 145
100
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
52 704 372
23 156 657
2 020 145
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
12 757 464
667 000
Қызмет бабында пайдалану үшін
12 215 084
Ақмола облысы Целиноград ауданының Қосшы ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІІІА және ІВ климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
501 721
667 000
"Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ, ІІІА климаттық кіші аудандарға арналған V типті 2 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" құрылысына" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ әзірлеу
15 038
"Ақмола облысы Целиноград ауданы Талапкер ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандарға арналған V типті 2 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" құрылысына" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ әзірлеу
15 140
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай көлінің жағасында суда құтқару станциясының құрылысы
946
Ақмола облысы Бурабай ауданы Үлкен Шабақты көлінің жағасында суда құтқару станциясының құрылысы
9 535
Алматы облысы
20 966 400
17 014 391
2 020 145
"Қорғас" халықаралық шекара маңы ынтымақтастығы орталығы ауданындағы Қорғас өзенінде қорғау құрылыстарын және "Қорғас" (Қорғас-1) кедені ғимараттарын салу
1 938 382
6 933 391
Алматы облысы Панфилов ауданында "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы (ШЫХО), "Қорғас-Шығыс қақпасы" шекара маңы сауда-экономикалық аймағы (ШСЭА), Басқыншы, Қорғас кенттері және шекара маңы бекеті учаскелерінде Қорғас өзені бойынша арна қалыптастыру және қорғау құрылыстары
19 028 018
10 081 000
2 020 145
Ұлытау облысы
172 154
Жезқазған қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
86 077
Сәтпаев қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты IВ және IIIА климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
86 077
Қостанай облысы
13 933
"Рудный қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандарға арналған II типті 4 втомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешенін салуға" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ әзірлеу
13 933
Қызылорда облысы
17 696
Қызылорда облысы Арал қаласы өрт сөндіру депосының ғимаратын газбен жабдықтау
17 696
Солтүстік Қазақстан облысы

6 203
101
Строительство зданий, сооружений Управления материально-технического обеспечения
6 203
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
6 203
Разработка ПСД "Строительство сетей резервного электроснабжения существующих административных зданий Парламента Республики Казахстан (Сенат, Мажилис), расположенных по пр. Мәңгілік Ел, дом №2 и №4, района Есиль г. Нур-Султане"
6 203
2
Оборона
57 601 134
34 045 874
11 362 824
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
52 704 372
23 156 657
2 020 145
006
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
52 704 372
23 156 657
2 020 145
100
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
52 704 372
23 156 657
2 020 145
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
12 757 464
667 000
Для служебного пользования
12 215 084
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II типа для IIIА и IВ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в селе Косшы, Целиноградского района, Акмолинской области
501 721
667 000
Разработка ПСД по привязке типового проекта на "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-типа для IВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Жибек жолы, Аршалынского района, Акмолинской области"
15 038
Разработка ПСД по привязке типового проекта на "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Талапкер, Целиноградского района, Акмолинской области"
15 140
Строительство водно-спасательной станции на берегу озера Боровое Бурабайского района Акмолинской области
946
Строительство водно-спасательной станций на берегу озера Большое Чебачье Бурабайского района Акмолинской области
9 535
Алматинская область
20 966 400
17 014 391
2 020 145
Строительство защитных сооружений на реке Хоргос в районе Международного центра приграничного сотрудничества и зданий таможни "Коргос" (Хоргос-1)
1 938 382
6 933 391
Руслоформирующие и защитные сооружения по реке Хоргос на участках Международного центра приграничного сотрудничества (МЦПС) "Хоргос", Приграничной торгово-экономической зоны (ПТЭЗ) "Хоргос - Восточные ворота", поселков Баскунчи, Хоргос и пограничной заставы в Панфиловском районе Алматинской области"
19 028 018
10 081 000
2 020 145
Область Ұлытау
172 154
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Жезказгане
86 077
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Сатпаев
86 077
Костанайская область
13 933
Разработка ПСД по привязке типового проекта на "Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Рудный"
13 933
Кызылординская область
17 696
Газоснабжение здания пожарного депо г.Аральск Кызылординской области
17 696
Северо-Казахстанская область

603 048
Жобалық геологиялық жағдайлары қалыпты IБ және IIIA климаттық кіші аудандарына арналған жеке жоба бойынша СҚО Қызылжар өңіріндегі Пестрое көлінің жағасында жедел-құтқару жасағы кешенінің құрылысы
303 048
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының "Береке" ықшам ауданында 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
300 000
Түркістан облысы
409 339
Түркістан қаласында, Кентау трассасы бойында, 048-орамда "Cейсмикалық белсенділігі 7 балл IVА IVГ климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу"
370 964
"Түркістан облысы Түркістан қаласында Шәуілдір трассасы бойында "геологиялық жағдайлары қалыпты IVA, IVГ климаттық кіші аудандарға арналған II типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" құрылысы" үлгілік жобасын байланыстыру бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
20 333
"Түркістан облысы Келес ауданы Ақтөбе ауылдық округінің Қызыләскер ауылында сейсмикалық белсенділігі 8 балл болатын V типті ІІІА, ІІІВ, IVГ климаттық кіші аудандардағы 2 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенінің" құрылысы" үлгілік жобасын байланыстыру бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
18 042
Алматы қаласы
17 733 393
5 475 266
Ақсай өзенінің бассейнінде сел ұстайтын бөгетін салу
12 220 970
5 475 266
Үлкен Алматы өзенінің жоғарғы жағы мен Аюсай өзені сағасынан төмен сел ұстайтын бөгетін салу
5 512 423
Астана қаласы
30 945
ӘК (әуе кемелерін) сақтау және техникалық қызмет көрсету үшін ангарлар салуға ЖСҚ әзірлеу
30 945
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
4 896 762
10 889 217
9 342 679
047
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік, жұмылдыру дайындығын қамтамасыз ету
4 896 762
10 889 217
9 342 679
104
Қарулы Күштердің объектілерін салу
4 139 884
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
4 139 884
Қызмет бабында пайдалану үшін
4 139 884
107
Қарулы Күштердің автоматтандырылған басқару жүйесін құру
756 878
10 169 925
9 342 679
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
756 878
10 169 925
9 342 679
Қызмет бабында пайдалану үшін
756 878
10 169 925
9 342 679
112
Арнайы мақсаттағы геоақпараттық платформаны құру
719 292
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
719 292
Қызмет бабында пайдалану үшін
719 292
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
21 792 809
3 939 417
201
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
7 919 003
3 939 417
076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
7 893 305
3 939 417
110
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік объектілерін салу, реконструкциялау

603 048
Строительство комплекса оперативно-спасательного отряда на берегу озера Пестрое в Кызылжарском районе СКО по индивидуальному проекту для IB и IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями
303 048
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля в микрорайоне "Береке" г.Петропавловск Северо-Казахстанской области
300 000
Туркестанская область
409 339
"Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля ІІ типа для IVА IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 7 баллов" в городе Туркестане по трассе Кентау 048 квартал
370 964
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта "Строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II типа для IVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в городе Туркестане Туркестанской области, по трассе Шаульдер"
20 333
Разработка проектно-сметной документации по привязке типового проекта "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V типа IIIА, IIIВ, IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 8 баллов" в селе Кызыласкер сельского округа Актобе Келесского района Туркестанской области"
18 042
город Алматы
17 733 393
5 475 266
Строительство селезадерживающей плотины в бассейне реки Аксай
12 220 970
5 475 266
Строительство селезадерживающей плотины в верховьях реки Улкен Алматы ниже устья реки Аюсай
5 512 423
город Астана
30 945
Разработка ПСД на строительство ангаров для хранения и технического обслуживания ВС (воздушных судов)
30 945
208
Министерство обороны Республики Казахстан
4 896 762
10 889 217
9 342 679
047
Обеспечение боевой, мобилизационной готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
4 896 762
10 889 217
9 342 679
104
Строительство объектов Вооруженных Сил
4 139 884
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
4 139 884
Для служебного пользования
4 139 884
107
Создание автоматизированной системы управления Вооруженных Сил
756 878
10 169 925
9 342 679
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
756 878
10 169 925
9 342 679
Для служебного пользования
756 878
10 169 925
9 342 679
112
Создание геоинформационной платформы специального назначения
719 292
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
719 292
Для служебного пользования
719 292
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
21 792 809
3 939 417
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
7 919 003
3 939 417
076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
7 893 305
3 939 417
110
Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности

3 664 749
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Атырау облысы
34 069
"Атырау қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін 300 орындық казарма салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
34 069
Батыс Қазақстан облысы
34 274
"Орал қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін 300 орындық казарма салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
34 274
Ұлытау облысы
461 371
"Жезқазған қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
461 371
Қызылорда облысы
34 274
"Қызылорда қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін 300 орындық казарма салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
34 274
Түркістан облысы
461 970
"Түркістан қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
461 970
Алматы қаласы
823 001
"Алматы қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
823 001
Астана қаласы
1 815 790
Астана қаласында Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 3656 әскери бөлім объектілерін (кешендер) салу және құру (авиациялық база)
1 496 085
"Қабанбай батыр даңғылы мен Хусейн бен Талал көшесінің қиылысындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі ғимараттарының әкімшілік кешенінің құрылысы. І-кезек" объектісі бойынша ведомстводан тыс сараптамадан өтумен жобалау-іздестіру жұмыстары
319 705
125
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ақпараттық жүйелерін дамыту
4 228 556
3 939 417
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
4 228 556
3 939 417
"Жеке басты биометриялық сәйкестендіру" автоматтандырылған ақпараттық жүйесі
4 228 556
3 939 417
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
25 698
102
Қылмыстық-атқару жүйесінің объектілерін салу, реконструкциялау
25 698
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
12 849
"ҚР ҮЖ 1500 МТМ (ІВ, IIIА) -2.2-2012 геологиялық жағдайлары қалыпты (ІВ, IIIА) климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған "ЕЦ 166/25 мекемесі" жалпы толтыру лимиті 184 орынды екі тұрғын блогын салу" үлгілік жобасын жергілікті жерге байланыстыру
12 849
Астана қаласы
12 849
"ҚР ҮЖ 1500 МТМ (ІВ, IIIА) -2.2-2012 геологиялық жағдайлары қалыпты (IB, IIIA) климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған "ЕЦ 166/5 мекемесі" жалпы толтыру лимиті 184 орынды екі тұрғын блогын салу" үлгілік жобасын жергілікті жерге байланыстыру

3 664 749
в том числе инвестиционные проекты:
Атырауская область
34 069
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство казармы на 300 мест для Национальной Гвардии Республики Казахстан в городе Атырау"
34 069
Западно-Казахстанская область
34 274
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство казармы на 300 мест для Национальной Гвардии Республики Казахстан в городе Уральске"
34 274
Область Ұлытау
461 371
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Жезказгане"
461 371
Кызылординская область
34 274
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство казармы на 300 мест для Национальной Гвардии Республики Казахстан в городе Кызылорде"
34 274
Туркестанская область
461 970
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Туркестане"
461 970
город Алматы
823 001
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Алматы"
823 001
город Астана
1 815 790
Строительство и создание объектов (комплексов) воинской части 3656 Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Астане (авиационная база)
1 496 085
Проектно-изыскательские работы 1 этапа 1 очереди по проекту "Строительство административного комплекса зданий Министерства внутренних дел Республики Казахстан на пересечении проспекта Кабанбай батыра и улицы Хусейн бен Талала"
319 705
125
Развитие информационных систем Министерства внутренних дел Республики Казахстан
4 228 556
3 939 417
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
4 228 556
3 939 417
Автоматизированная информационная система "Биометрическая идентификация личности"
4 228 556
3 939 417
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
25 698
102
Строительство, реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы
25 698
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
12 849
Привязка типового проекта к местности "Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения 184 мест в "Учреждении ЕЦ 166/25" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (IB, IIIA)-2.2-2012
12 849
город Астана
12 849
Привязка типового проекта к местности "Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения 184 места в "Учреждении ЕЦ 166/5" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для IB, IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (IB, IIIA)-2.2-2012

968 377
4 723 283
105
Білім беру объектілерін салу
968 377
4 723 283
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Солтүстік Қазақстан облысы
968 377
4 723 283
Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланы Әскери институтының ғимараттары мен құрылыстарын салу
968 377
4 723 283
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
6 586
006
Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
6 586
102
Мәдениет және өнер саласында қызметін жүзеге асыратын білім беру объектілерін салу, реконструкциялау
6 586
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы қаласы
6 586
Алматы қаласы, Масанчи көшесі, 67 орналасқан А. Селезнев атындағы Алматы хореографиялық училищесінің жанындағы аумақты абаттандыру және апатты құрылыстарды бұзу арқылы ғимараттың қасбетін қайта құру бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
6 586
5
Денсаулық сақтау
38 975 339
4 424 566
3 160 865
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
38 975 339
4 424 566
3 160 865
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
38 975 339
4 424 566
3 160 865
114
Республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
38 975 339
4 424 566
3 160 865
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы қаласы
64 286
Алматы қаласында Жахангер көшесі, 14 бойынша GMP талаптарына сәйкес иммунобиологиялық препараттарды шығару жөніндегі кешенді салу (жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу)
64 286
Астана қаласы
38 911 053
4 424 566
3 160 865
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 079 678
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу үшін инжинирингтік қызметтер (техникалық және авторлық қадағалау, жобаны басқару)
169 452
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу (құрылыс-монтаж жұмыстары)
37 661 923
4 424 566
3 160 865
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
32 405 289
790 886
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
31 595 303
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру
2 223 037
102
Республикалық бюджет қаражаты есебінен мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
2 223 037
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
355 218
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Рахат ауылдық округінің Өрікті ауылында "Есік" сапар орталығын салу
355 218
Түркістан облысы

968 377
4 723 283
105
Строительство объектов образования
968 377
4 723 283
в том числе инвестиционные проекты:
Северо-Казахстанская область
968 377
4 723 283
Строительство зданий и сооружений Военного института Национальной гвардии Республики Казахстан
968 377
4 723 283
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
6 586
006
Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства
6 586
102
Строительство, реконструкция объектов образования, осуществляющих деятельность в области культуры и искусства
6 586
в том числе инвестиционные проекты:
город Алматы
6 586
Разработка проектно-сметной документации по реконструкции существующего фасада здания со сносом аварийных строений и благоустройством прилегающей территории Алматинского хореографического Училища им. А. Селезнева расположенного по адресу: г. Алматы, ул. Масанчи 67
6 586
5
Здравоохранение
38 975 339
4 424 566
3 160 865
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
38 975 339
4 424 566
3 160 865
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
38 975 339
4 424 566
3 160 865
114
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне
38 975 339
4 424 566
3 160 865
в том числе инвестиционные проекты:
город Алматы
64 286
Строительство комплекса по выпуску иммунобиологических препаратов в соотвествиии с требованиями GMP в городе Алматы по ул. Жахангер, 14 (разработка проектно-сметной документации)
64 286
город Астана
38 911 053
4 424 566
3 160 865
Разработка проектно-сметной документации на строительство Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане
1 079 678
Инжиниринговые услуги (технический и авторский надзор, управление проектом) для строительства Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане
169 452
Строительство Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане (строительно-монтажные работы)
37 661 923
4 424 566
3 160 865
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
32 405 289
790 886
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
31 595 303
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела
2 223 037
102
Строительство, реконструкция объектов культуры за счет средств республиканского бюджета
2 223 037
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
355 218
Строительство визит центра "Иссык" в селе Орікті, Рахатского сельского округа, Енбекшиказахского района, Алматинской области
355 218
Туркестанская область

1 093 197
Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Ордабасы ауылы, "Ордабасы" сапар орталығының құрылысы (түзету)
481 913
Түркістан облысы, Түркістан қаласы "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығының "Гаухар ана" кесенесі аймағында қызметкерлерге арналған жатақханасы бар Сапар орталығының құрылысы
378 957
Түркістан облысы, Кентау қаласы "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-мұражайының "Сауран" қалашығы аймағында қызметкерлерге арналған жатақханасы бар Сапар орталығының құрылысы
232 327
Астана қаласы
629 039
Нұр-Сұлтан қаласы "Есіл" ауданы "Ильинка" тұрғын алабының солтүстігіне қарай көне Бозоқ қалашығының археологиялық қазбаларының негізінде ашық аспан астындағы Ұлттық парктің орта ғасыр сәулет стиліндегі қоршауын салу
629 039
Өзгелер
145 583
Іргелес аумақты бейімдей отырып, "Фрунзе көшесі бойындағы "Театральный" скверінде Қазақ халқының ақыны Абай ескерткіші" монументалдық өнерінің құрылысы мен орнату (Қырғыз Республикасы Бішкек қаласы)
145 583
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
29 372 266
101
Спорт объектілерін салу, реконструкциялау
29 372 266
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
19 372 266
Алматы облысында олимпиадалық дайындау республикалық базасы. Түзету
19 372 266
Астана қаласы
10 000 000
"Астана қаласындағы олимпиадалық дайындық орталығы" көп функционалды спорт кешені" базасында Қазақстан Республикасының Ұлттық спорт университетін салу. І кезек (сыртқы инженерлік желілерсіз)
10 000 000
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
809 986
790 886
015
Щучинск-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту
809 986
790 886
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
809 986
790 886
Мәдениет ауылындағы "Бурабай" МҰТП-ның Золотобор орман шаруашылығын кордонының араналған жаңа ғимараттарын салу
309 582
Бурабай ауылынан Үлкен шабақты және Текекөл және "Бурабай" МҰТП дейін инженерлік желілердің құрылысы. 2-кезек
500 404
790 886
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
35 512 318
31 294 468
11 794 000
207
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
35 512 318
31 294 468
11 794 000
254
Су ресурстарын тиімді басқару
8 690 982
10 983 468
11 794 000
113
Республикалық бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау жүйелерін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
8 690 982
10 983 468
11 794 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы

1 093 197
Строительство визит-центра "Ордабасы", село Ордабасы, Ордабасинский район, Туркестанская область (корректировка)
481 913
Строительство визит-центра с общежитием для сотрудников на территории мавзолея "Гаухар ана", Государственного историко-культурного музея-заповедника "Азрет Султан" в г.Туркестане, Туркестанская область
378 957
Строительство визит-центра с общежитием для сотрудников на территории городища "Сауран", Государственного историко-культурного заповедника-музея "Азрет Султан" в г.Кентау, Туркестанской области
232 327
город Астана
629 039
Строительство ограждения в архитектурном стиле средневековья Национального парка под открытым небом на основе археологических раскопок древнего городища Бозок в городе Нур-Султане, район "Есиль", севернее жилого массива "Ильинка"
629 039
Прочие
145 583
Сооружение и установление монументального искусства "Памятник казахского народного поэта Абая в сквере "Театральный", по ул. Фрунзе" с приспособлением прилегающей территории (город Бишкек Кыргызская Республика)
145 583
036
Развитие спорта высших достижений
29 372 266
101
Строительство, реконструкция объектов спорта
29 372 266
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
19 372 266
Республиканская база олимпийской подготовки в Алматинской области. Корректировка
19 372 266
город Астана
10 000 000
Строительство Национального университета спорта Республики Казахстан на базе "Многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки в г. Астане". I очередь (без наружных инженерных сетей)
10 000 000
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
809 986
790 886
015
Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны
809 986
790 886
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
809 986
790 886
Строительство новых зданий кордона Золотоборского лесничества ГНПП "Бурабай" в поселке Мадениет
309 582
Строительство инженерных сетей от поселка Бурабай до озер Большое Чебачье и Текеколь ГНПП "Бурабай. 2-ая очередь
500 404
790 886
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
35 512 318
31 294 468
11 794 000
207
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
35 512 318
31 294 468
11 794 000
254
Эффективное управление водными ресурсами
8 690 982
10 983 468
11 794 000
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет средств республиканского бюджета
8 690 982
10 983 468
11 794 000
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область

229 389
1 144 472
Астана қаласының қорғаныш бөгетін бұрма каналы бар апаттық су ағызғыш орната отырып реконструкциялау
1 144 472
"Астана қаласының қорғаныс бөгетін бұрма арнасы бар апаттық су ағызғыш орната отырып реконструкциялау" ЖСҚ түзету
100 000
"Ақмола облысының Есіл өзенінде Есіл контрреттегішін салу" ЖСҚ әзірлеу
73 239
"Ақмола облысының ұзындығы 337 км Нұра топтық су құбырын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
30 000
"Астана су қоймасын толықтыруға арналған құрылыстар салу" ЖСҚ әзірлеу
26 150
Алматы облысы
1 155 357
1 087 167
"Алматы облысы Ақсу ауданының Қызылағаш суару алабын салу" ЖЖ
927 026
1 087 167
"Алматы облысының Қарасай ауданындағы Қаскелен топталған сутартқышының құрылысы. Құрылыстың I кезегі (2 және 3-іске қосу кешендері) және II кезегі. Түзету" ЖСҚ әзірлеу
28 331
Алматы облысы Қарасай ауданында Қасқелең топтық су таратқышын салу. Құрылыстың I кезегі (2-іске қосу кешені). Түзету
100 000
Алматы облысы Қарасай ауданында Қасқелең топтық су таратқышын салу. Құрылыстың I кезек (3-іске қосу кешені). Түзету
100 000
Атырау облысы
200 000
Атырау облысы Индер ауданының "Ақсай" каналын реконструкциялау
100 000
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Қоянды топтық су құбырының 6 ұңғымасын салу
100 000
Жамбыл облысы
320 202
2 400 000
5 517 094
"Сарысу ауданының Шабақты өзенінде Ынталы су қоймасының құрылыстарын реконструкциялау және техникалық реконструкциялау" ЖЖ
211 702
400 000
Жамбыл облысы Қордай ауданында Ырғайты өзенінде Ырғайты су қоймасын салу
1 000 000
3 768 298
Жамбыл облысы Талас және Байзақ аудандарының шекарасында Талас өзенінде Ақмола су қоймасын салу
1 000 000
1 748 796
"Жамбыл облысы Қордай ауданында Ырғайты өзенінде Ырғайты су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
25 000
"Жамбыл облысы Қалғұты өзенінде Қалғұты су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
25 000
"Жамбыл облысы Талас және Байзақ аудандарының шекарасында Талас өзенінде Ақмола су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
25 000
"Жамбыл облысының Жуалы ауданында Теріс-Ащыбұлақ су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
20 000
"Жамбыл облысының Қордай ауданында Қарақоңыз су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
13 500
Батыс Қазақстан облысы
1 974 332
1 915 203
1 540 490
Батыс Қазақстан облысы Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы ауданында Үлкен өзенінде Жайық-Көшім жүйесінен суды алапаралық бұру үшін Киров-Шежін каналын жаңғырту, IV кезең

229 389
1 144 472
Реконструкция защитной дамбы города Астаны с уcтройством катастрофического водосброса с отводящим каналом
1 144 472
Корректировка ПСД "Реконструкция защитной дамбы г. Астаны с утройством катастрофического водосброса с отводящим каналом"
100 000
Разработка ПСД "Строительство Есильского контррегулятора на реке Есиль в Акмолинской области"
73 239
Разработка ПСД "Реконструкция Нуринского группового водопровода протяженностью 337 км Акмолинской области"
30 000
Разработка ПСД "Строительство сооружений для подпитки Астанинского водохранилища"
26 150
Алматинская область
1 155 357
1 087 167
РП "Строительство Кызылагашского массива орошения Аксуского района Алматинской области"
927 026
1 087 167
Разработка проектно-сметной документации "Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (2-й и 3-й пусковые комплексы) и II очередь строительства. Корректировка"
28 331
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (2-й пусковой комплекс) строительства. Корректировка
100 000
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (3-й пусковой комплекс) строительства. Корректировка
100 000
Атырауская область
200 000
Реконструкция канала "Аксай" Индерского района Атырауской области
100 000
Строительство 6 скважин Кояндинского группового водопровода Курмангазинского района
100 000
Жамбылская область
320 202
2 400 000
5 517 094
РП "Реконструкция и техническое перевооружение сооружений Ынталинского водохранилища на реке Шабакты Сарысуйского района"
211 702
400 000
Строительство водохранилища Ргайты на реке Ргайты в Кордайском районе Жамбылской области
1 000 000
3 768 298
Строительство водохранилища Акмола на реке Талас на границе Таласского и Байзакского районов Жамбылской области
1 000 000
1 748 796
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Ргайты на реке Ргайты Жамбылской области"
25 000
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Калгуты на реке Калгуты Жамбылской области"
25 000
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Акмола на реке Талас Жамбылской области"
25 000
Разработка ПСД "Реконструкция водохранилища Терс-Ащибулак в Жуалынском районе Жамбылской области"
20 000
Разработка ПСД "Реконструкция Караконызского водохранилища в Кордайском районе Жамбылской области"
13 500
Западно-Казахстанская область
1 974 332
1 915 203
1 540 490
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р.Большой Узень в районе с.Акпатер Казталовского района Западно-Казахстанской области, IV этап

1 372 588
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Тоған кентіндегі Киров су қоймасын реконструкциялау
569 044
915 203
708 038
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының Жалпақтал кентінен жоғары қарай Үлкен Өзен өзенінде су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
32 700
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының Жалпақтал кентінен жоғары қарай Үлкен Өзен өзенінде су қоймасын салу
1 000 000
832 452
Қарағанды облысы
140 169
"Қарағанды обылысының Жезқазған қаласын сумен қамтамасыз ете отырып, Есқұла су құбырын салу" (№ 2 түзету)
56 769
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Шешенқара ауылдық округінде 314 га жерге суару жүйесінің құрылысы
83 400
Қызылорда облысы
3 195 387
1 675 468
2 868 500
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы "Тақыркөл" бас су алғышынан № 1 сорғы станциясына дейін магистральды су өткізгішінің екінші желісін салу
152 000
675 468
"Қызылорда облысы Қызылорда гидроторабын реконструкциялау 1-кезек" ЖЖ
999 390
Қызылорда облысы Шиелі ауданының суларын шоғырландыру үшін Сырдария өзенінің Күміскеткен учаскесінде су қоймасынын ЖСҚ әзірлеу және салу
28 048
500 000
1 457 600
Қызылорда облысында Қараөзек тармағында су жинақтауға арналған су қоймасын салу
500 000
1 410 900
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Қосаман-Ақбастыға қосылатын тармағын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Ақбасты елді мекенін сумен жабдықтау" ЖЖ
1 500 000
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Байқожа топтық су құбырының сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау
15 000
Көкарал бөгетін сақтау және Сырдария өзенінің сағасын қалпына келтіру
500 000
"Көкарал бөгетін сақтау және Сырдария өзенінің сағасын қалпына келтіру" жобасы бойынша ЖСҚ әзірлеу
949
Солтүстік Қазақстан облысы
535 550
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
291 680
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
243 870
Түркістан облысы
940 596
2 761 158
1 867 916
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының суару жүйесінің бірінші кезектегі магистральды каналдарын қалпына келтіру және реконстукциялау
134 824
ОҚО Бәйдібек ауданының Қапшағай су қоймасын реконструкциялау
199 792
500 000
453 266
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Найман" каналын реконструкциялау" ЖЖ
243 852
1 000 000
1 414 650
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Р-6" каналын реконструкциялау" ЖЖ
183 470
400 000
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Қазыналық" каналын реконструкциялау" ЖЖ

1 372 588
Реконструкция Кировского водохранилища в пос. Тоган Акжаикского района Западно-Казахстанской области
569 044
915 203
708 038
Разработка ПСД "Строительство водохранилища на реке Большой Узень выше поселка Жалпактал Казталовского района Западно-Казахстанской области"
32 700
Строительство водохранилища на реке Большой Узень выше поселка Жалпактал Казталовского района Западно-Казахстанской области
1 000 000
832 452
Карагандинская область
140 169
"Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения города Жезказган Карагандинской области" (Корректировка № 2)
56 769
Строительство оросительной системы на площади 314 га в Шешенкаринском с.о. Бухар-Жырауского района Карагандинской области
83 400
Кызылординская область
3 195 387
1 675 468
2 868 500
Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станций №1 в Жанакорганском районе Кызылординской области
152 000
675 468
РП "Реконструкция Кызылординского гидроузла Кызылординской области. I очередь"
999 390
Разработка ПСД и строительство водохранилища на участке Кумискеткен реки Сырдарья для аккумулирования вод Шиелийского района Кызылординской области
28 048
500 000
1 457 600
Строительство водохранилища на протоке Караузяк для аккумулирования воды Кызылординской области
500 000
1 410 900
РП "Строительство ветки подключения к Косаман-Акбасты Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенного пункта Акбасты Аральского района Кызылординской области"
1 500 000
Реконструкция систем водоснабжения Байкожинского группового водопровода Казалинского района
15 000
Сохранение Кокаральской дамбы и восстановление дельты реки Сырдарья
500 000
Разработка ПСД по проекту "Сохранение Кокаральской дамбы и восстановление дельты реки Сырдарья"
949
Северо-Казахстанская область
535 550
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
291 680
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
243 870
Туркестанская область
940 596
2 761 158
1 867 916
Восстановление и реконструкция первоочередных магистральных каналов оросительной системы Тюлькубасского района ЮКО
134 824
Реконструкция Капчагайского водохранилища Байдибекского района ЮКО
199 792
500 000
453 266
РП "Реконструкция канала "Найман" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
243 852
1 000 000
1 414 650
РП "Реконструкция канала "Р-6" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
183 470
400 000
РП "Реконструкция канала "Казыналык" в Ордабасинском районе Туркестанской области"

6 478 275
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
425 000
Түркістан қаласының Шығыс айналма жолын салу
2 450 000
005
Iшкі көздер есебінен
2 030 610
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
2 030 610
Орталық-Шығыс "Астана - Павлодар - Қалбатау - Өскемен" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
929 814
Орталық-Оңтүстік "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
600 796
Республикалық маңызы бар "Қарабұтақ - Комсомольское - Денисовка - Рудный - Қостанай" автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
500 000
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
9 143 439
600 000
450 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
9 143 439
600 000
450 000
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш - Отар" автомобиль жолын реконструкциялау
900 000
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізінің "Күрті - Бурылбайтал" учаскесін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарын
600 000
300 000
300 000
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарына "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
3 777 321
300 000
150 000
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш - Мақат" учаскесін реконструкциялау
910 715
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 505 403
Түркістан қаласының шығыс айналма жолын салу
450 000
207
Шекара бөлімшелерін жобалау және салу
9 000 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақтөбе облысы
985 804
Ақтөбе облысы бойынша "Жайсан" шекара бөлімшесінің құрылысы
492 902
Ақтөбе облысы бойынша "Байтурасай" шекара бөлімшесінің құрылысы
492 902
Қостанай облысы
1 565 372
Қостанай облысы бойынша "Кенерал" шекара бөлімшесінің құрылысы
492 856
Қостанай облысы бойынша "Қайрақ" шекара бөлімшесінің құрылысы
492 837
Қостанай облысы бойынша "Бірлік" шекара бөлімшесінің құрылысы
289 839
Қостанай облысы бойынша "Ұзынағаш" шекара бөлімшесінің құрылысы
289 840
Павлодар облысы
985 630
Павлодар облысы бойынша "Арлан" шекара бөлімшесінің құрылысы
492 819
Павлодар облысы бойынша "Шарбақты" шекара бөлімшесінің құрылысы
492 811
Солтүстік Қазақстан облысы
5 463 194
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Келтесай" шекара бөлімшесінің құрылысы

6 478 275
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
425 000
Строительство Восточного обхода г.Туркестан
2 450 000
005
За счет внутренних источников
2 030 610
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
2 030 610
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток "Астана - Павлодар - Калбатау - Усть-Каменогорск"
929 814
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы"
600 796
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Карабутак - Комсомольское - Денисовка - Рудный - Костанай"
500 000
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
9 143 439
600 000
450 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
9 143 439
600 000
450 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш - Отар"
900 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
600 000
300 000
300 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
3 777 321
300 000
150 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш - Макат"
910 715
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
2 505 403
Строительство Восточного обхода г.Туркестан
450 000
207
Проектирование и строительство пограничных отделений
9 000 000
в том числе инвестиционные проекты:
Актюбинская область
985 804
Строительство пограничного отделения "Жайсан" по Актюбинской области
492 902
Строительство пограничного отделения "Байтурасай" по Актюбинской области
492 902
Костанайская область
1 565 372
Строительство пограничного отделения "Кенерал" по Костанайской области
492 856
Строительство пограничного отделения "Кайрак" по Костанайской области
492 837
Строительство пограничного отделения "Бирлик" по Костанайской области
289 839
Строительство пограничного отделения "Узынагаш" по Костанайской области
289 840
Павлодарская область
985 630
Строительство пограничного отделения "Арлан" по Павлодарской области
492 819
Строительство пограничного отделения "Шарбакты" по Павлодарской области
492 811
Северо-Казахстанская область
5 463 194
Строительство пограничного отделения "Келтесай" по Северо-Казахстанской области

492 770
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Талсай" шекара бөлімшесінің құрылысы
492 775
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қарақұдық" шекара бөлімшесінің құрылысы
492 756
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Есіл" шекара бөлімшесінің құрылысы
492 759
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Каскад" шекара бөлімшесінің құрылысы
292 779
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Ақ көл" шекара бөлімшесінің құрылысы
492 786
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Арал ағаш" шекара бөлімшесінің құрылысы
492 771
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Жаңажол" шекара бөлімшесінің құрылысы
367 755
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Ашикен" шекара бөлімшесінің құрылысы
492 756
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қызыл ту" шекара бөлімшесінің құрылысы
492 784
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Жамбыл" шекара бөлімшесінің құрылысы
367 723
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Баян батыр атындағы" шекара бөлімшесінің құрылысы
492 780
240
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау
294 050
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
294 050
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Тасқала" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
40 985
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Сырым" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
41 048
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Үрлітөбе" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
46 170
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Әлімбет" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
41 151
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Жаңа жол" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
23 089
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Қосақ" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
42 605
Қазақстан-Қырғыз шекарасындағы "Қарасу" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
59 002
13
Басқалар
55 808 291
22 414 927
20 000 236
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
55 808 291
22 414 927
20 000 236
008
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау
55 808 291
22 414 927
20 000 236
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы қаласы
15 422 290
Қызмет бабында пайдалану үшін
15 422 290
Астана қаласы
40 386 001
22 414 927
20 000 236
Қызмет бабында пайдалану үшін
39 951 433
22 414 927

492 770
Строительство пограничного отделения "Талсай" по Северо-Казахстанской области
492 775
Строительство пограничного отделения "Каракудык" по Северо-Казахстанской области
492 756
Строительство пограничного отделения "Есиль" по Северо-Казахстанской области
492 759
Строительство пограничного отделения "Каскад" по Северо-Казахстанской области
292 779
Строительство пограничного отделения "Ак кол" по Северо-Казахстанской области
492 786
Строительство пограничного отделения "Арал агаш" по Северо-Казахстанской области
492 771
Строительство пограничного отделения "Жана жол" по Северо-Казахстанской области
367 755
Строительство пограничного отделения "Ашикен" по Северо-Казахстанской области
492 756
Строительство пограничного отделения "Кызыл ту" по Северо-Казахстанской области
492 784
Строительство пограничного отделения "Жамбыл" по Северо-Казахстанской области
367 723
Строительство пограничного отделения "им.Баян батыр" по Северо-Казахстанской области
492 780
240
Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан
294 050
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
294 050
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Таскала" на казахстанско-российской границе
40 985
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Сырым" на казахстанско-российской границе
41 048
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Урлитобе" на казахстанско-российской границе
46 170
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Алимбет" на казахстанско-российской границе
41 151
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Жана Жол" на казахстанско-российской границе
23 089
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Косак" на казахстанско-российской границе
42 605
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Карасу" казахстанско-кыргызской границе
59 002
13
Прочие
55 808 291
22 414 927
20 000 236
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
55 808 291
22 414 927
20 000 236
008
Строительство и реконструкция объектов Управления Делами Президента Республики Казахстан
55 808 291
22 414 927
20 000 236
в том числе инвестиционные проекты:
город Алматы
15 422 290
Для служебного пользования
15 422 290
город Астана
40 386 001
22 414 927
20 000 236
Для служебного пользования
39 951 433
22 414 927

20 000 236
"ҚР Президенті Іс Басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" РМК объектісін 110/10/6 кВ "Насосная" қосалқы станциясының электр желілеріне қосу үшін 10 кВ кабель желісін салу
281 424
"Нұр-Сұлтан қаласында "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны үшін ауысымда 450 адам қабылдайтын жаңа емханалық корпус салу" ЖСҚ әзірлеу
61 942
"Спорт ғимараттары кешенін құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
91 202
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2022 жыл
2023 жыл
2024 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
II. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы арқылы жоспарланатын бюджеттік инвестициялар

20 000 236
Строительство кабельной линии 10 кВ для присоединения объекта РГП "Больница Медицинского центра Управления Делами Президента РК" к электрическим сетям подстанции 110/10/6 кВ "Насосная"
281 424
Разработка ПСД "Строительство поликлинического корпуса на 450 посещений в смену для РГП "Больница Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан" в городе Нур-Султане"
61 942
Разработка ПСД "Строительство комплекса спортивных сооружений"
91 202
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2022 год
2023 год
2024 год
Программа
Подпрограмма
II. Бюджетные инвестиции, планируемые посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц

4 000 000
209
Тракторларды, комбайндарды лизингке өткізу бойынша "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
3 500 000
214
Өңдеуші өнеркәсіп жобаларын қаржыландыру үшін кейіннен "Өнеркәсіптің дамыту қоры" АҚ-ға кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
200 000 000
215
Жүк техникасының жетекші белдіктерінің арқалықтарын оқшаулау деңгейін ұлғайту жөніндегі жобаны іске асыру үшін "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
55 000 000
219
"Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ арқылы жолаушылар вагоны паркін жаңартуды қаржыландыру үшін "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
5 300 000
247
Қазақстанда өндірілген ауыл шаруашылығы техникасын қоспағанда, автокөлік құралдары мен арнайы мақсаттағы автотехниканы лизингке сатып алатын заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлерді лизингтік қаржыландыру үшін "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
10 000 000
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2022 жыл
2023 жыл
2024 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
V. Ұлттық қордан бөлінген нысаналы трансферттер
505 540 216
227 088 664
110 055 746
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
270 428 933
69 346 311
21 728 050
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
270 428 933
69 346 311
21 728 050
228
"Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде тұрғын үй салу саласындағы іс-шараларды іске асыру
94 361 397
10 584 454
2 966 281
104
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
17 506 934
әлеуметтік осал топтар үшін тұрғын үй салуға
4 941 260
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақтөбе облысы
243 059
Алматы облысы
117 364
Атырау облысы
156 705
Жамбыл облысы
777 417
Қарағанды облысы
596 964
Қостанай облысы
711 145
Қызылорда облысы
923 783
Абай облысы
266 488
Ұлытау облысы
214 968
Павлодар облысы
726 773
Солтүстік Қазақстан облысы
206 594
аз қамтылған көпбалалы отбасылар үшін тұрғын үй салуға
6 172 074
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақтөбе облысы
1 440 492
Алматы облысы

4 000 000
209
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" по реализации в лизинг тракторов, комбайнов
3 500 000
214
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для финансирования проектов обрабатывающей промышленности
200 000 000
215
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для реализации проекта по увеличению уровня локализации балок ведущих мостов грузовой техники
55 000 000
219
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг Байтерек" с последующим кредитованием АО "Банк Развития Казахстана" для финансирования обновления парка пассажирских вагонов через АО "Фонд развития промышленности"
5 300 000
247
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для лизингового финансирования юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, приобретающих в лизинг автотранспортные средства и автотехнику специального назначения, за исключением сельскохозяйственной техники казахстанского производства
10 000 000
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2022 год
2023 год
2024 год
Программа
Подпрограмма
V. Целевые трансферты из Национального фонда
505 540 216
227 088 664
110 055 746
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
270 428 933
69 346 311
21 728 050
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
270 428 933
69 346 311
21 728 050
228
Реализация мероприятий в области жилищного строительства в рамках национального проекта "Сильные регионы – драйвер развития страны"
94 361 397
10 584 454
2 966 281
104
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
17 506 934
на строительство жилья для социально уязвимых слоев населения
4 941 260
в том числе по регионам:
Актюбинская область
243 059
Алматинская область
117 364
Атырауская область
156 705
Жамбылская область
777 417
Карагандинская область
596 964
Костанайская область
711 145
Кызылординская область
923 783
Область Абай
266 488
Область Ұлытау
214 968
Павлодарская область
726 773
Северо-Казахстанская область
206 594
на строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей
6 172 074
в том числе по регионам:
Актюбинская область
1 440 492
Алматинская область

465 662 342
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві
1 000 000
103
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резерві
350 000

465 662 342
102
Резерв Правительства Республики Казахстан на исполнение обязательств по решениям судов
1 000 000
103
Резерв Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
350 000
_________________________