Қазақстан Республикасының қаржылық тұрақтылығын қамтамасыз етудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 1079 қаулысы
"Қазақстан Республикасының қаржылық тұрақтылығын қамтамасыз ету шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 14 наурыздағы № 830 Жарлығының 1-1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының екінші деңгейдегі банктеріне Қазақстан Республикасынан қолма-қол Ресей рублін әкетуге рұқсат етілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетімен (келісу бойынша) бірлесіп осы қаулының 1-тармағын іске асыру бойынша қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және күнтізбелік алпыс күн ішінде қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О некоторых вопросах обеспечения финансовой стабильности Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2022 года № 1079
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п.3
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1-1 Указа Президента Республики Казахстан от 14 марта 2022 года № 830 "О мерах по обеспечению финансовой стабильности Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить банкам второго уровня Республики Казахстан вывоз из Республики Казахстан наличных российских рублей.
2. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с Комитетом национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) принять необходимые меры по реализации пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и действует в течение шестидесяти календарных дней.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов