Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Дарын" мемлекеттік жастар сыйлығының кейбір мәселелері туралы" 2015 жылғы 28 шілдедегі № 597 және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Тәуелсіздік ұрпақтары" грантын тағайындау туралы" 2021 жылғы 8 шiлдедегi № 469 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 3 наурыздағы № 183 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 15 тамыздағы № 677 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.08.2023 № 677 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.07.2023 № 620 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2) "Тәуелсіздік ұрпақтары" грантын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 8 шiлдедегi № 469 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Тәуелсіздік ұрпақтары" грантын беру қағидаларында:
2-тармақтың 7) тармақшасын мынадай редакцияда жазылсын:
"7) үміткер –конкурсқа қатысуға конкурстық өтінім берген, конкурстық өтінімдерді қабылдау аяқталған кезде он төрт жастан отыз бес жасқа дейінгі Қазақстан Республикасының азаматы.".
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 28.07.2023 № 620 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2015 года № 597 "О некоторых вопросах Государственной молодежной премии "Дарын" и от 8 июля 2021 года № 469 "Об учреждении гранта "Тәуелсіздік ұрпақтары"

Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2023 года № 183. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2023 года № 677.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.08.2023 № 677 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 28.07.2023 № 620 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2021 года № 469 "Об учреждении гранта "Тәуелсіздік ұрпақтары":
в Правилах присуждения гранта "Тәуелсіздік ұрпақтары", утвержденных указанным постановлением:
подпункт 7) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"7) претендент – гражданин Республики Казахстан, от четырнадцати до тридцати пяти лет на момент окончания приема конкурсных заявок, подавший конкурсную заявку на участие в конкурсе.".
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 28.07.2023 № 620 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов