Орман қоры жерлерінің жекелеген учаскелерін басқа санаттағы жерлерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 15 наурыздағы № 216 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексiнің 130-бабына және Қазақстан Республикасы Орман кодексiнің 51-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының Шыңғырлау орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі – мекеме) орман қоры жерлері санатынан жалпы ауданы 32,3 гектар жер учаскелер елді мекендер жерлері санатына ауыстырылсын.
2. Батыс Қазақстан облысының әкімі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскелерін елді мекен шекарасының (шегінің) өзгеруіне байланысты Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының әкімдігіне берілуін қамтамасыз етсін.

О переводе отдельных участков земель лесного фонда в земли другой категории
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2023 года № 216.
В соответствии со статьей 130 Земельного кодекса Республики Казахстан и статьей 51 Лесного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельные участки общей площадью 32,3 гектара из категории земель лесного фонда Чингирлауского коммунального государственного учреждения по охране лесов и животного мира Управления природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Западно-Казахстанской области (далее – учреждение) в категорию земель населенных пунктов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акиму Западно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить предоставление акимату Чингирлауского района Западно-Казахстанской области земельных участков, указанных в пункте 1 настоящего постановления, в связи с изменением границ (черты) населенного пункта.