"Квазимемлекеттік сектор субъектілерінің шығыстарын қысқарту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 шілдедегі № 475 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 16 наурыздағы № 221 қаулысы. 01.07.2023 дейін қолданыста болды.
Ескерту. Осы қаулының 2-т. сәйкес 01.07.2023 дейін қолданыста болды.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Квазимемлекеттік сектор субъектілерінің шығыстарын қысқарту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 шілдедегі № 475 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
қызмет бабында пайдалану үшін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 1 шілдеге дейін қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2020 года № 475 "О мерах по сокращению расходов в субъектах квазигосударственного сектора"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2023 года № 221. Действовало до 01.07.2023 постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2023 года № 221.
Сноска. Действовало до 01.07.2023 в соответствии п. 2 настоящего постановления.
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действия см. п. 2
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2020 года № 475 "О мерах по сокращению расходов в субъектах квазигосударственного сектора" следующее дополнение:
для служебного пользования.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и действует до 1 июля 2023 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов