Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі және Қырғызстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз Республикасының Ұлттық банкі арасындағы есеп айырысуды ұйымдастыру туралы келісімнің күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 3 мамырдағы № 352 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1994 жылғы 18 ақпанда Алматыда жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі және Қырғызстан Республикасының Үкіметі мен Қырғыз Республикасының Ұлттық банкі арасындағы есеп айырысуды ұйымдастыру туралы келісімнің күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі осы қаулының 1-тармағында көрсетілген Келісімнің 10-бабының үшінші бөлігіне сәйкес Қырғыз Республикасының Үкіметіне заңнамада белгіленген тәртіппен хабарлама жіберсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О денонсации Соглашения об организации расчетов между Правительством Республики Казахстан и Национальным Банком Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики и Национальным банком Кыргызской Республики
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2023 года № 352.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Денонсировать Соглашение об организации расчетов между Правительством Республики Казахстан и Национальным Банком Республики Казахстан и Правительством Кыргызской Республики и Национальным банком Кыргызской Республики, совершенное в Алматы 18 февраля 1994 года.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке направить Правительству Кыргызской Республики уведомление в соответствии с частью третьей статьи 10 Соглашения, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов