"Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры" акционерлік қоғамының комиссиялық сыйақысының пайыздық мөлшерлемесінің шекті шамасын белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 15 маусымдағы № 475 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексі 11-бабының 1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры" акционерлік қоғамының (бұдан әрі – Қор) комиссиялық сыйақысының пайыздық мөлшерлемесінің шекті шамасы есепті айда әлеуметтік аударымдардың, әлеуметтік аударымдардың уақтылы және (немесе) толық төленбегені үшін өсімпұлдың, инвестициялық кірістің Қор шотына келіп түскен сомаларының 0,70 пайызынан асырмай белгіленсін.
2. Осы қаулы 2023 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

Об установлении предельной величины процентной ставки комиссионного вознаграждения акционерного общества "Государственный фонд социального страхования"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2023 года № 475.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.07.2023.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 11 Социального кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить предельную величину процентной ставки комиссионного вознаграждения акционерного общества "Государственный фонд социального страхования" (далее – Фонд) в размере не более 0,70 процента от сумм поступивших социальных отчислений, пени за несвоевременную и (или) неполную уплату социальных отчислений, инвестиционного дохода на счет Фонда за отчетный месяц.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2023 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов