Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 29 маусымдағы № 514 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 29 маусымдағы
№ 514 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Туындыларды пайдаланудың кейбір түрлері үшін авторлық сыйақының ең төменгі ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 20 қазандағы № 1083 қаулысы.
2. "Орындаушыларға және фонограммалар шығарушыларға берілетін сыйақының ең төменгі ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2011 жылғы 23 қарашадағы № 1373 қаулысы.
3. "Орындаушыларға және фонограммалар шығарушыларға берілетін сыйақының ең төменгі ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 қарашадағы № 1373 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 469 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 26 маусымдағы № 445 қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2023 года № 514.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 июня 2023 года № 514
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2004 года № 1083 "Об утверждении минимальных ставок авторского вознаграждения за некоторые виды использования произведений".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2011 года № 1373 "Об утверждении минимальных ставок вознаграждения исполнителям и производителям фонограмм".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 469 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2011 года № 1373 "Об утверждении минимальных ставок вознаграждения исполнителям и производителям фонограмм".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2019 года № 445 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".