"Кешенді әлеуметтік заң көмегін көрсетуге елеулі үлес қосуды мемлекеттің ынталандыруы қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 8 ақпандағы № 45 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 2 тамыздағы № 636 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кешенді әлеуметтік заң көмегін көрсетуге елеулі үлес қосуды мемлекеттің ынталандыруы қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 8 ақпандағы № 45 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2019 года № 45 "Об утверждении Правил стимулирования государством за внесение значительного вклада в оказание комплексной социальной юридической помощи"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2023 года № 636.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2019 года № 45 "Об утверждении Правил стимулирования государством за внесение значительного вклада в оказание комплексной социальной юридической помощи".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов