"Концессия жобасы бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік концессиялық міндеттемелерін қабылдаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 6 ақпандағы № 41 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 4 тамыздағы № 645 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Концессия жобасы бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік концессиялық міндеттемелерін қабылдаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 6 ақпандағы № 41 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 4 тамыздағы
№ 645 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 6 ақпандағы
№ 41 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қабылданған мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің жылдар бойынша көлемі
Қолжетімділік үшін төлемақы төлемдерінің кестесі
Қолжетімділік үшін болжамды төлемақының жалпы базалық сомасы (концессия шартының талаптарында көзделген валюталық өтеуді, сондай-ақ қолжетімділік үшін төлемақыны түзетуді ескермегенде) 510967321 (бес жүз он миллиард тоғыз жүз алпыс жеті миллион үш жүз жиырма бір) мың теңгені (оның ішінде инвестициялық шығындар өтеу (ИШӨ) – 176724305 мың теңге, пайдалану шығындарын өтеу (ПШӨ) – 28031259 мың теңге, басқару сыйақысы (БС) – 306211758 мың теңге) құрайды, оның ішінде жылдар бойынша:
2023 жыл
15855584 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 6497217 мың теңге, ПШӨ – 347796 мың теңге, БС 9010571 мың теңге)
2024 жыл
38053400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15593321 мың теңге, ПШӨ – 737327 мың теңге, БС – 21722752 мың теңге)
2025 жыл
38053400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15593321 мың теңге, ПШӨ – 781567 мың теңге, БС – 21678512 мың теңге)
2026 жыл
38053400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15593321 мың теңге, ПШӨ – 828461 мың теңге, БС – 21631618 мың теңге)
2027 жыл
38053400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15593321 мың теңге, ПШӨ – 878169 мың теңге, БС – 21581910 мың теңге)
2028 жыл
38053400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15593321 мың теңге, ПШӨ – 3100890 мың теңге, БС – 19359189 мың теңге)
2029 жыл
38053400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15593321 мың теңге, ПШӨ – 3156741 мың теңге, БС – 19303338 мың теңге)
2030 жыл
38053400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15593321 мың теңге, ПШӨ – 1045913 мың теңге, БС – 21414166 мың теңге)
2031 жыл
38053400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15593321 мың теңге, ПШӨ – 1108668 мың теңге, БС – 21351411 мың теңге)
2032 жыл
38053400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15593321 мың теңге, ПШӨ – 1175188 мың теңге, БС – 21284891 мың теңге)
2033 жыл
38053400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15593321 мың теңге, ПШӨ – 2682660 мың теңге, БС – 19777419 мың теңге)
2034 жыл
28035700 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 7796661 мың теңге, ПШӨ – 2757401 мың теңге, БС – 17481638 мың теңге)
2035 жыл
33527197 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 6497217 мың теңге, ПШӨ – 3227301 мың теңге, БС – 23802679 мың теңге)
2036 жыл
17671614 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 0 теңге, ПШӨ – 2963485 мың теңге, БС – 14708129 мың теңге)
2037 жыл
17671614 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 0 теңге, ПШӨ – 1572666 мың теңге, БС – 16098948 мың теңге)
2038 жыл
17671613 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 0 теңге, ПШӨ – 1667026 мың теңге, БС – 16004587 мың теңге)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2018 года № 41 "О некоторых вопросах принятия государственных концессионных обязательств Правительства Республики Казахстан по концессионному проекту"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 2023 года № 645.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2018 года № 41 "О некоторых вопросах принятия государственных концессионных обязательств Правительства Республики Казахстан по концессионному проекту" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 августа 2023 года № 645
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 февраля 2018 года № 41
Объем принятых государственных концессионных обязательств Правительства Республики Казахстан по годам
График платежей платы за доступность
Общая базовая сумма предполагаемой (без учета валютной компенсации, а также корректировки платы за доступность, предусмотренных условиями договора концессии) платы за доступность составляет 510967321 (пятьсот десять миллиардов девятьсот шестьдесят семь миллионов триста двадцать одна) тыс.тенге (в том числе компенсация инвестиционных затрат (КИЗ) – 176724305 тыс.тенге, компенсация эксплуатационных затрат (КЭЗ) – 28031259 тыс.тенге, вознаграждение за управление (ВЗУ) – 306211758 тыс. тенге), в том числе по годам:
2023 год
15855584 тыс.тенге
(в том числе КИЗ – 6497217 тыс.тенге, КЭЗ – 347796 тыс.тенге, ВЗУ – 9010571 тыс.тенге)
2024 год
38053400 тыс.тенге
(в том числе КИЗ – 15593321 тыс.тенге, КЭЗ – 737327 тыс.тенге, ВЗУ – 21722752 тыс.тенге)
2025 год
38053400 тыс.тенге
(в том числе КИЗ – 15593321 тыс.тенге, КЭЗ – 781567 тыс.тенге, ВЗУ – 21678512 тыс.тенге)
2026 год
38053400 тыс.тенге
(в том числе КИЗ – 15593321 тыс.тенге, КЭЗ – 828461 тыс.тенге, ВЗУ – 21631618 тыс.тенге)
2027 год
38053400 тыс.тенге
(в том числе КИЗ – 15593321 тыс.тенге, КЭЗ – 878169 тыс.тенге, ВЗУ – 21581910 тыс.тенге)
2028 год
38053400 тыс.тенге
(в том числе КИЗ – 15593321 тыс.тенге, КЭЗ – 3100890 тыс.тенге, ВЗУ – 19359189 тыс.тенге)
2029 год
38053400 тыс.тенге
(в том числе КИЗ – 15593321 тыс.тенге, КЭЗ – 3156741 тыс.тенге, ВЗУ – 19303338 тыс.тенге)
2030 год
38053400 тыс.тенге
(в том числе КИЗ – 15593321 тыс.тенге, КЭЗ – 1045913 тыс.тенге, ВЗУ – 21414166 тыс.тенге)
2031 год
38053400 тыс.тенге
(в том числе КИЗ – 15593321 тыс.тенге, КЭЗ – 1108668 тыс.тенге, ВЗУ – 21351411 тыс.тенге)
2032 год
38053400 тыс.тенге
(в том числе КИЗ – 15593321 тыс.тенге, КЭЗ – 1175188 тыс.тенге, ВЗУ – 21284891 тыс.тенге)
2033 год
38053400 тыс.тенге
(в том числе КИЗ – 15593321 тыс.тенге, КЭЗ – 2682660 тыс.тенге, ВЗУ – 19777419 тыс.тенге)
2034 год
28035700 тыс.тенге
(в том числе КИЗ – 7796661 тыс.тенге, КЭЗ – 2757401 тыс.тенге, ВЗУ – 17481638 тыс.тенге)
2035 год
33527197 тыс.тенге
(в том числе КИЗ – 6497217 тыс.тенге, КЭЗ – 3227301 тыс.тенге, ВЗУ – 23802679 тыс.тенге)
2036 год
17671614 тыс.тенге
(в том числе КИЗ – 0 тенге,
КЭЗ – 2963485 тыс.тенге, ВЗУ – 14708129 тыс.тенге)
2037 год
17671614 тыс.тенге
(в том числе КИЗ – 0 тенге,
КЭЗ – 1572666 тыс.тенге, ВЗУ – 16098948 тыс.тенге)
2038 год
17671613 тыс.тенге
(в том числе КИЗ – 0 тенге,
КЭЗ – 1667026 тыс.тенге, ВЗУ – 16004587 тыс.тенге)