"Шекара маңындағы сауданы жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 сәуірдегі № 272 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 15 тамыздағы № 678 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шекара маңындағы сауданы жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 сәуірдегі № 272 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2007 года № 272 "Об утверждении Правил осуществления приграничной торговли"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2023 года № 678.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2007 года № 272 "Об утверждении Правил осуществления приграничной торговли".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр Республики Казахстан А. Смаилов