Қазақстан Республикасына арналған халықаралық квоталарды Біріккен Ұлттар Ұйымының Есірткіні бақылау жөніндегі халықаралық комитетінің бекітуі үшін Қазақстан Республикасының есірткі және психотроптық заттарға қажеттілігінің 2024 жылға арналған нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 801 қаулысы
"Есірткі, психотроптық заттар, сол тектестер мен прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен теріс пайдаланылуына қарсы іс-қимыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігі осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасына арналған халықаралық квоталарды Біріккен Ұлттар Ұйымының Есірткіні бақылау жөніндегі халықаралық комитетінің бекітуі үшін Қазақстан Республикасының есірткі және психотроптық заттарға қажеттілігінің 2024 жылға арналған нормаларын Біріккен Ұлттар Ұйымының Есірткіні бақылау жөніндегі халықаралық комитетінің штаб-пәтеріне (Вена, Аустрия Республикасы) жіберсін.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігі халықаралық квоталар бекітілгеннен кейін есірткі, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2024 жылға арналған мемлекеттік квотаны бекіту үшін лицензиялары бар заңды тұлғалар олардың айналымын соның шегінде жүзеге асыратын қажеттілік есептерін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 801 қаулысына
қосымша
B нысаны
Қазақстан Республикасының есірткі және психотроптық заттарға қажеттілігінің 2024 жылға арналған нормалары Есiрткi заттарға қажеттiлiктiң, синтетикалық есірткі заттарын дайындау көлемінің және апиын көкнәрін, каннабис өсімдігі мен кокаин бұтасын өсіру алаңының жылдық есептеулері 1961 жылғы Есiрткi заттары туралы бiрыңғай конвенция:
1, 12 және 19-баптар
1961 жылғы Есiрткi заттары туралы бiрыңғай конвенцияға Түзетулер жөніндегі 1972 жылғы Хаттама: 5 және 9-баптар
ЕЛ/АУМАҚ: Қазақстан Республикасы КҮНI: ____________________
ВЕДОМСТВО: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
ЖАУАПТЫ ЛАУАЗЫМДЫ АДАМНЫҢ Т.А.Ә.:
Сөнтаев Қайрат Имятұлы
ЛАУАЗЫМЫ: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң орынбасары
ҚОЛЫ: _______________________
Есептеу күнтізбелік 2024 жылға жатады
ЕСКЕРТПЕЛЕР
Осы есептеулер бiр данада:
БІРІККЕН ҰЛТТАР ҰЙЫМЫНЫҢ ECIPTKІHI БАҚЫЛАУ ЖӨНIНДЕГІ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОМИТЕТІНЕ ұсынылады
International Narcotics Control Board
Vienna International Centre

О нормах потребности Республики Казахстан в наркотических средствах и психотропных веществах на 2024 год для утверждения международных квот для Республики Казахстан Международным комитетом по контролю над наркотиками Организации Объединенных Наций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2023 года № 801.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О наркотических средствах, психотропных веществах, их аналогах и прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить в штаб-квартиру Международного комитета по контролю над наркотиками Организации Объединенных Наций (Вена, Австрийская Республика) нормы потребности Республики Казахстан в наркотических средствах и психотропных веществах на 2024 год для утверждения международных квот для Республики Казахстан Международным комитетом по контролю над наркотиками Организации Объединенных Наций согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан после утверждения международных квот в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан для утверждения государственной квоты на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2024 год расчеты потребности, в пределах которой осуществляется их оборот юридическими лицами, имеющими лицензии.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
" " 2023 года №
Форма B
Нормы потребности
Республики Казахстан в наркотических средствах
и психотропных веществах на 2024 год
Годовые исчисления потребностей в наркотических средствах, объема изготовления синтетических наркотических средств и площади культивирования опийного мака, растения каннабис и кокаинового куста
Единая конвенция о наркотических средствах 1961 года: статьи 1, 12 и 19
Протокол 1972 года о поправках к Единой конвенции о наркотических средствах 1961 года: статьи 5 и 9
СТРАНА/ТЕРРИТОРИЯ: Республика Казахстан ДАТА: _______________
ВЕДОМСТВО: Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Ф.И.О. ОТВЕТСТВЕННОГО ДОЛЖНОСТНОГО ЛИЦА:
Сунтаев Кайрат Имятович
ДОЛЖНОСТЬ: Заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
ПОДПИСЬ: ________________
Исчисления относятся к 2024 календарному году
ПРИМЕЧАНИЯ
Настоящие исчисления в одном экземпляре представляются:
МЕЖДУНАРОДНОМУ КОМИТЕТУ ПО КОНТРОЛЮ НАД НАРКОТИКАМИ ОРГАНИЗАЦИИ ОБЪЕДИНЕННЫХ НАЦИЙ
International Narcotics Control Board
Vienna International Centre

2,429637
9,021653
0,165885
"ВИВА Фарм" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
0,0003767
1,5041
В/Р нысаны
1971 жылғы Психотроптық заттар туралы конвенцияның I, II, III және IV тiзiмдерiне енгiзілген заттарға жыл сайынғы медициналық және ғылыми қажеттiлiктi бағалау
(Экономикалық және Әлеуметтiк кеңестің 1981/7, 1991/44, 1993/38 және 1996/30 қарарларына сәйкес Біріккен Ұлттар Ұйымының Есiрткiнi бақылау жөнiндегi халықаралық комитетіне ұсынылады)
ЕЛ/АУМАҚ: Қазақстан Республикасы КҮНI: ___________________
ВЕДОМСТВО: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
ЖАУАПТЫ ЛАУАЗЫМДЫ АДАМНЫҢ Т.А.Ә.:
Сөнтаев Қайрат Имятұлы
ЛАУАЗЫМЫ: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң орынбасары
ҚОЛЫ: _______________________
Есептеулер күнтізбелік 2024 жылға жатады
ЕСКЕРТПЕЛЕР
Осы есептеулер бiр данада:
БІРІККЕН ҰЛТТАР ҰЙЫМЫНЫҢ ECIPTKІHI БАҚЫЛАУ ЖӨНIНДЕГІ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОМИТЕТІНЕ ұсынылады
International Narcotics Control Board
Vienna International Centre
P. O. Box 500, A-1400 Vienna, Austria
Teлефон: + (43) (1) 26060-4277 Фaкс: + (43) (1) 26060-5867 немесе 26060-5868
Эл. почта: secretariat@incb.org, Psychotropics@incb.org
Негізгі бет: www.incb.org
Ішкі медициналық және ғылыми мақсаттарға арналған жылдық сұраныс
Комитет ұсынылған бағалауды үш жыл бойы, егер осы кезең ішінде қандай да бір түзетулер енгізілмесе, басшылыққа алатын болады. Экспортқа қажетті мөлшерді жеке көрсеткен жөн. Егер олар енгізілген болса, көрсетуді сұраймыз.
В/Р нысаны
I тiзiмге енгiзілген психотроптық заттарға қажеттiлiкті бағалау
Коды
Зат
Кило
грамм
Грамм
Коды
Зат
Кило
грамм
Грамм
РС 010
Катинон

2,429637
9,021653
0,165885
Товарищество с ограниченной ответственностью "ВИВА Фарм"
0,0003767
1,5041
Форма B/Р
Оценка ежегодных медицинских и научных потребностей в веществах, включенных в списки I, II, III и IV Конвенции о психотропных веществах 1971 года
(представляется Международному комитету по контролю над наркотиками Организации Объединенных Наций в соответствии с резолюциями 1981/7, 1991/44, 1993/38 и 1996/30 Экономического и Социального Совета)
СТРАНА/ТЕРРИТОРИЯ: Республика Казахстан ДАТА: _______________
ВЕДОМСТВО: Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Ф.И.О. ОТВЕТСТВЕННОГО ДОЛЖНОСТНОГО ЛИЦА:
Сунтаев Кайрат Имятович
ДОЛЖНОСТЬ: Заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
ПОДПИСЬ: ________________
Исчисления относятся к 2024 календарному году
ПРИМЕЧАНИЯ
Настоящие исчисления в одном экземпляре представляются:
МЕЖДУНАРОДНОМУ КОМИТЕТУ ПО КОНТРОЛЮ НАД НАРКОТИКАМИ ОРГАНИЗАЦИИ ОБЪЕДИНЕННЫХ НАЦИЙ
International Narcotics Control Board
Vienna International Centre
P. O. Box 500, A-1400 Vienna, Austria
Teлефон: + (43) (1) 26060-4277 Фaкс: + (43) (1) 26060-5867 или 26060-5868
Эл. почта: secretariat@incb.org, incb.рsychotropics@un.org
Главная страница: www.incb.org
Годовой спрос на внутренние медицинские и научные цели
Комитет будет руководствоваться представленной оценкой в течение трех лет, если за этот период не поступит каких-либо поправок. Количество, необходимое для экспорта, следует указывать отдельно. Если они включены, просьба указать.
Форма B/Р
Оценки потребностей в психотропных веществах, включенных в Список I
Код
Вещество
Килограммы
Граммы
Код
Вещество
Килограммы
Граммы
РС 010
Катинон