Семей ядролық қауіпсіздік аймағының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі уәкілетті ұйымды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 13 қазандағы № 907 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
"Семей ядролық қауіпсіздік аймағы туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 4-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Семей ядролық қауіпсіздік аймағының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі уәкілетті ұйым болып айқындалсын.
2. Осы қаулы 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

Об определении уполномоченной организации по обеспечению функционирования Семипалатинской зоны ядерной безопасности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2023 года № 907.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с подпунктом 3) статьи 4 Закона Республики Казахстан "О Семипалатинской зоне ядерной безопасности" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить уполномоченной организацией по обеспечению функционирования Семипалатинской зоны ядерной безопасности республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" Министерства энергетики Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов