"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 995 қаулысының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 1102 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 995 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министр​і
Ә. Смайылов

Об отмене постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2021 года № 995 "О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2023 года № 1102
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2021 года № 995 "О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов