"2024 – 2026 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 1108 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2024 – 2026 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2024 жылға мынадай:
1) кiрiстер – 20 194 797 994 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 12 674 497 409 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 1 443 392 658 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 6 130 221 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 6 070 777 706 мың теңге;
2) шығындар – 23 478 302 653 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 337 477 575 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 591 804 497 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 254 326 922 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 49 929 694 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 49 929 694 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -3 670 911 928 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 2,7 пайызы;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы – -10 638 834 829 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 7,9 пайызы;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 3 670 911 928 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 18.12.2024 № 1073 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
2. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен қаржыландырылатын басым республикалық бюджеттік инвестициялардың тізбесі;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар, Қорғаныс министрліктерінің, Президенті Іс Басқармасының басым республикалық бюджеттік инвестицияларының тізбесі (қызмет бабында пайдалану үшін);
3) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге табиғатты қорғау және арнаулы мекемелер жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
4) осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
5) осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес Маңғыстау облысының бюджетіне ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
6) осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіруді жүргізуге арналған құралдарды (бұйымдарды) және атрибуттарды сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;

О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2024 – 2026 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2023 года № 1108.
Примечание ИЗПИ!
вводится в действие с 01.01.2024.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2024 – 2026 годы, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 20 194 797 994 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 674 497 409 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 443 392 658 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 130 221 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 6 070 777 706 тысяч тенге;
2) затраты – 23 478 302 653 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 337 477 575 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 591 804 497 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 254 326 922 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 49 929 694 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 49 929 694 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета – -3 670 911 928 тысяч тенге, или 2,7 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) ненефтяной дефицит бюджета – -10 638 834 829 тысяч тенге, или 7,9 процента к валовому внутреннему продукту страны;
7) финансирование дефицита бюджета – 3 670 911 928 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления Правительства РК от 18.24.2024 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить:
1) перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций, финансируемых из республиканского бюджета, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций министерств по чрезвычайным ситуациям, обороны, Управления Делами Президента Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению (для служебного пользования);
3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на повышение заработной платы работников природоохранных и специальных учреждений согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на проведение противоэпизоотических мероприятий согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Мангистауской области на обеспечение ветеринарной безопасности согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
6) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на приобретение средств (изделий) и атрибутов для проведения идентификации сельскохозяйственных животных согласно приложению 6 к настоящему постановлению;

7) осы қаулыға 7-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
7-1) осы қаулыға 7-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарының медицина қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
8) осы қаулыға 8-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне еңбек мобильділігі орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
9) осы қаулыға 9-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
10) осы қаулыға 10-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне төленетін ақыны ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
11) осы қаулыға 11-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге мемлекеттік күндізгі жалпы білім беретін ауылдық толық жинақталған мектептерде жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
12) осы қаулыға 12-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияның мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
13) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 18.12.2024 № 1073 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен;
14) осы қаулыға 14-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге "Ауылдық денсаулық сақтауды жаңғырту" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде денсаулық сақтау объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
14-1) осы қаулыға 14-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;

7) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан согласно приложению 7 к настоящему постановлению;
7-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы медицинских работников центров оказания специальных социальных услуг согласно приложению 7-1 к настоящему постановлению;
8) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение деятельности центров трудовой мобильности согласно приложению 8 к настоящему постановлению;
9) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий согласно приложению 9 к настоящему постановлению;
10) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда педагогов организаций дошкольного образования согласно приложению 10 к настоящему постановлению;
11) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на реализацию подушевого нормативного финансирования в государственных дневных общеобразовательных сельских полнокомплектных школах согласно приложению 11 к настоящему постановлению;
12) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования согласно приложению 12 к настоящему постановлению;
13) исключен постановлением Правительства РК от 18.24.2024 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2024).
14) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на проведение капитального ремонта объектов здравоохранения в рамках пилотного национального проекта "Модернизация сельского здравоохранения" согласно приложению 14 к настоящему постановлению;
14-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов согласно приложению 14-1 к настоящему постановлению;

14-2) осы қаулыға 14-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары медицина қызметкерлерінің кәсіптік жауапкершілігін сақтандыру сыйлықақыларына (жарналарына) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
15) осы қаулыға 15-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
16) осы қаулыға 16-қосымшаға сәйкес Астана қаласына іргелес жатқан елді мекендердің көлік инфрақұрылымын жөндеуге Ақмола облысының бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
17) осы қаулыға 17-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
18) осы қаулыға 18-қосымшаға сәйкес Маңғыстау облысының бюджетіне радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
18-1) осы қаулыға 18-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік дене шынықтыру және спорт ұйымдарының медицина қызметкерлерінің еңбегіне төленетін ақыны ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
19) осы қаулыға 19-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне кәсіпкерлік субъектілерінің жол бойындағы сервис объектілерін салу бойынша шығындарының бір бөлігін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
20) осы қаулыға 20-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкімдерін сайлауды қамтамасыз етуге және өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
21) осы қаулыға 21-қосымшаға сәйкес ауыл халқының кірісін арттыру жөніндегі жобаны ауқымды түрде қолдану мақсатында ауыл халқына микрокредиттер беру үшін облыстық бюджеттерге кредит берудің сомаларын бөлу;
22) осы қаулыға 22-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешендегі инвестициялық жобаларға кредит берудің сомаларын бөлу;
23) осы қаулыға 23-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жастардың кәсiпкерлiк бастамасына жәрдемдесуге арналған кредит берудің сомаларын бөлу;

14-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на страховые премии (взносы) профессиональной ответственности медицинских работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов согласно приложению 14-2 к настоящему постановлению;
15) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на изъятие земельных участков для государственных нужд согласно приложению 15 к настоящему постановлению;
16) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Акмолинской области на ремонт транспортной инфраструктуры населҰнных пунктов, прилегающих к городу Астане, согласно приложению 16 к настоящему постановлению;
17) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения согласно приложению 17 к настоящему постановлению;
18) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Мангистауской области на обеспечение радиационной безопасности согласно приложению 18 к настоящему постановлению;
18-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда медицинским работникам государственных организаций физической культуры и спорта согласно приложению 18-1 к настоящему постановлению;
19) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на возмещение части затрат субъектов предпринимательства по строительству объектов придорожного сервиса согласно приложению 19 к настоящему постановлению;
20) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на обеспечение и проведение выборов акимов районов (городов областного значения) согласно приложению 20 к настоящему постановлению;
21) распределение сумм кредитования областных бюджетов на предоставление микрокредитов сельскому населению для масштабирования проекта по повышению доходов сельского населения согласно приложению 21 к настоящему постановлению;
22) распределение сумм кредитования областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на инвестиционные проекты в агропромышленном комплексе согласно приложению 22 к настоящему постановлению;
23) распределение сумм кредитования областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на содействие предпринимательской инициативе молодежи согласно приложению 23 к настоящему постановлению;

24) осы қаулыға 24-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит берудің сомаларын бөлу;
25) осы қаулыға 25-қосымшаға сәйкес мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу;
26) осы қаулыға 26-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі резервінің сомаларын бөлу;
27) осы қаулыға 27-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерден, республикалық маңызы бар қалалар, астана бюджеттерінен трансферттер түсімдерінің сомаларын бөлу бекітілсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 18.12.2024 № 1073 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) облыстық бюджеттердің, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттерiнің осы қаулының 2-тармағының 7) тармақшасында көрсетiлген 2024 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану тәртібі туралы;
2) облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерiне осы қаулының 2-тармағының 23) тармақшасында көрсетiлген 2024 жылға арналған кредит беру шарттары туралы шешімдердің жобасын әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне 2024 жылғы 15 ақпанға дейінгі мерзімде енгізсін.
4. Осы қаулыға 28-қосымшаға сәйкес мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді, оның ішінде мемлекеттiк концессиялық мiндеттемелердi республикалық бюджеттен қаржыландыруды талап ететiн, іске асырылуы жоспарланатын мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тiзбесi бекітілсін.
5. Осы қаулыға 29-қосымшаға сәйкес 2024 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесі бекітілсін.
6. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне 2024 жылғы 1 ақпанға дейінгі мерзімде енгізсін.
7. Осы қаулы 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1108 қаулысына
1-қосымша
Басым республикалық бюджеттік инвестициялардың тізбесі
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 18.12.2024 № 1073 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 25.12.2024 № 1111 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2024 жыл
2025 жыл
2026 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Барлығы:

24) распределение сумм кредитования областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов согласно приложению 24 к настоящему постановлению;
25) распределение сумм бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов согласно приложению 25 к настоящему постановлению;
26) распределение сумм резерва Правительства Республики Казахстан согласно приложению 26 к настоящему постановлению;
27) распределение сумм поступлений трансфертов из областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы согласно приложению 27 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 18.24.2024 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан в срок до 15 февраля 2024 года проекты решений:
1) о порядке использования целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на 2024 год, указанных в подпункте 7) пункта 2) настоящего постановления;
2) об условиях кредитования областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на 2024 год, указанного в подпункте 23) пункта 2 настоящего постановления.
4. Утвердить перечень проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации, требующих финансирования государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств, из республиканского бюджета, согласно приложению 28 к настоящему постановлению.
5. Утвердить перечень государственных заданий на 2024 год согласно приложению 29 к настоящему постановлению.
6. Центральным исполнительным органам в срок до 1 февраля 2024 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
7. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2024 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2023 года № 1108
Перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления Правительства РК от 18.24.2024 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2024); с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 25.12.2024 2024 № 1111 (вводится в действие с 01.01.2024).
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2024 год
2025 год
2026 год
Программа
Подпрограмма
Всего:

2 301 584 683
996 572 394
105 457 677
I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар
327 097 320
116 475 775
72 432 302
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
45 351 195
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
58 532
028
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің дипломатиялық қызметтің бірыңғай ақпараттық жүйесін құру
58 532
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
58 532
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің дипломатиялық қызметтің бірыңғай ақпараттық жүйесін құру
58 532
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
43 224 781
205
Шекарадағы өткізу пункттерін жаңғырту және техникалық толық жарақтандыру
43 224 781
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
42 849 444
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
42 849 444
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасының қазақстандық учаскесінде орналасқан өткізу пункттерін және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Бас диспетчерлік басқармасын жаңғырту және техникалық жете жарақтандыру
42 849 444
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
375 337
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
375 337
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасының қазақстандық учаскесінде орналасқан өткізу пункттерін және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Бас диспетчерлік басқармасын жаңғырту және техникалық жете жарақтандыру
375 337
693
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы
2 067 882
001
Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
1 868 955
101
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы ғимараттарын, құрылыстарын салу
1 868 955
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
1 868 955
Астана қаласы, "Есіл" ауданы, Мәңгілік Ел даңғылы, №4 үйдегі қойманың жапсарлас құрылысымен Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының ғимаратын қайта жаңарту. Түзету
56 575
"Е9-62 көшесі, №9 үйде орналасқан қосалқы тұрмыстық блогы мен ЖҚС бар 200 автомашинаға арналған гараж" объектісіндегі автомашиналарға арналған автоматтандырылған жуу орнының құрылысы
769 626
Астана қаласы, Е 181, Е 706 көшелері ауданында орналасқан үш отын тарату бағандары және жерасты резервуары бар автожанармай станциясының құрылысы
272 021
Астана қаласы, Есіл ауданы, Е 181, Е 706 көшелері ауданында автономды қазандықтың құрылысы. Қолданыстағы қазандықтың жабдықтарын жаңғырту және көшіру
770 733
106
Парламенттің бірынғай ақпараттық жүйесін құру
198 927
Өзгелер
198 927
Парламенттің бірынғай ақпараттық жүйесін құру
198 927
2
Қорғаныс
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі

2 301 584 683
996 572 394
105 457 677
I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты
327 097 320
116 475 775
72 432 302
1
Государственные услуги общего характера
45 351 195
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
58 532
028
Создание единой информационной системы дипломатической службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан
58 532
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
58 532
Создание единой информационной системы дипломатической службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан
58 532
217
Министерство финансов Республики Казахстан
43 224 781
205
Модернизация и техническое дооснащение пунктов пропуска на границе
43 224 781
004
За счет внешних займов
42 849 444
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
42 849 444
Модернизация и техническое дооснащение пунктов пропуска, расположенных на казахстанском участке таможенной границы Евразийского экономического союза, и Главного диспетчерского управления Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
42 849 444
030
За счет средств республиканского бюджета
375 337
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
375 337
Модернизация и техническое дооснащение пунктов пропуска, расположенных на казахстанском участке таможенной границы Евразийского экономического союза, и Главного диспетчерского управления Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
375 337
693
Управление материально-технического обеспечения
2 067 882
001
Услуги по обеспечению деятельности Парламента Республики Казахстан
1 868 955
101
Строительство зданий, сооружений Управления материально-технического обеспечения
1 868 955
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
1 868 955
Реконструкция здания Сената Парламента Республики Казахстан с пристройкой склада по пр. Мәңгілік Ел, дом №4, района "Есиль", г. Астана. Корректировка
56 575
Строительство автоматической мойки для автомашин на объекте "Гараж на 200 автомашин со вспомогательным бытовым блоком и АЗС по ул.Е9-62, д.№9"
769 626
Строительство автозаправочной станции с тремя топливно-раздаточными колонками и подземным резервуаром, расположенной в городе Астане, район улиц Е 181, Е 706
272 021
Строительство автономной котельной в г. Астане, район Есиль, район улиц Е 181, Е 706. Модернизация и перенос существующего котельного оборудования
770 733
106
Создание единой информационной системы Парламента
198 927
Прочие
198 927
Создание единой информационной системы Парламента
198 927
2
Оборона

35 161 022
006
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
23 963 321
100
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
23 963 321
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
17 427 501
Қызмет бабында пайдалану үшін
17 427 499
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай көлінің жағасында суда құтқару станциясының құрылысы
1
Ақмола облысы Бурабай ауданы Үлкен Шабақты көлінің жағасында суда құтқару станциясының құрылысы
1
Жетісу облысы
6 372 908
"Қорғас" халықаралық шекара маңы ынтымақтастығы орталығы ауданындағы Қорғас өзенінде қорғау құрылыстарын және "Қорғас" (Қорғас-1) кедені ғимараттарын салу
3 368 538
Алматы облысы Панфилов ауданында "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы (ШЫХО), "Қорғас – Шығыс қақпасы" шекара маңы сауда-экономикалық аймағы (ШСЭА), Басқыншы, Қорғас кенттері және шекара маңы бекеті учаскелерінде Қорғас өзені бойынша арна қалыптастыру және қорғау құрылыстары
2 654 370
"Талдықорған қаласында Балапанов көшесі, 45/4 бойынша" сейсмикалық белсенділігі 8 балл болатын Климаттық аудандардың ІІ, ІІІА, ІІІВ, IVГ үшін ІІ типті 4 автокөлікке арналған өрт депосы кешенінің құрылысы". Сметалық құжаттаманы түзету
350 000
Солтүстік Қазақстан облысы
2
СҚО Қызылжар өңіріндегі Пестрое көлінің жағасында Жедел-құтқару жасағының кешенін жеке жобаға сәйкес ІВ және ІІІА климаттық қалыпты аймақтары бар климаттық аймақтар үшін салу
1
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының "Береке" ықшам ауданында 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
1
Астана қаласы
162 910
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі М. Ғабдуллин атындағы Азаматтық қорғау академиясының жаңа кешенін салуға арналған ЖСҚ әзірлеу
162 910
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
11 197 701
047
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік, жұмылдыру дайындығын қамтамасыз ету
11 197 701
104
Қарулы Күштердің объектілерін салу
10 386 220
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
10 386 220
Қызмет бабында пайдалану үшін
10 386 220
107
Қарулы Күштердің автоматтандырылған басқару жүйесін құру
811 481
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
811 481
Қызмет бабында пайдалану үшін
811 481
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
10 484 159
201
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
5 340 817

35 161 022
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
23 963 321
006
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
23 963 321
100
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
23 963 321
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
17 427 501
Для служебного пользования
17 427 499
Строительство водно-спасательной станции на берегу озера Боровое Бурабайского района Акмолинской области
1
Строительство водно-спасательной станции на берегу озера Большое Чебачье Бурабайского района Акмолинской области
1
Область Жетісу
6 372 908
Строительство защитных сооружений на реке Хоргос в районе Международного центра приграничного сотрудничества и зданий таможни "Коргос" (Хоргос-1)
3 368 538
Руслоформирующие и защитные сооружения по реке Хоргос на участках Международного центра приграничного сотрудничества (МЦПС) "Хоргос", Приграничной торгово-экономической зоны (ПТЭЗ) "Хоргос – Восточные ворота", поселков Баскунчи, Хоргос и пограничной заставы в Панфиловском районе Алматинской области"
2 654 370
"Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля ІІ-го типа для II-го, IIIА, IIIВ, IVГ климатических районов с сейсмической активностью 8 баллов" в г. Талдыкоргане по ул. Балапанова 45/4". Корректировка сметной документации
350 000
Северо-Казахстанская область
2
Строительство комплекса оперативно-спасательного отряда на берегу озера Пестрое в Кызылжарском районе СКО по индивидуальному проекту для IB и IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями
1
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля в микрорайоне "Береке" г.Петропавловск Северо-Казахстанской области
1
город Астана
162 910
Разработка ПСД на строительство нового комплекса Академии гражданской защиты имени М. Габдуллина Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
162 910
208
Министерство обороны Республики Казахстан
11 197 701
047
Обеспечение боевой, мобилизационной готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
11 197 701
104
Строительство объектов Вооруженных Сил
10 386 220
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
10 386 220
Для служебного пользования
10 386 220
107
Создание автоматизированной системы управления Вооруженных Сил
811 481
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
811 481
Для служебного пользования
811 481
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
10 484 159
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
5 340 817

076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
1 979 398
110
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік объектілерін салу, реконструкциялау
64 278
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Атырау облысы
32 139
"Атырау қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін 300 орындық казарма салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
32 139
Батыс Қазақстан облысы
32 139
"Орал қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін 300 орындық казарма салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
32 139
125
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ақпараттық жүйелерін дамыту
1 915 120
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
1 915 120
ІІО-ның жедел-қызметтік және талдамалық қызметі үшін ақпараттық кешен құру
1 130 381
Көші-қон полициясының ақпараттық жүйесін жаңғырту және дамыту
784 739
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
3 361 419
102
Қылмыстық-атқару жүйесінің объектілерін салу, реконструкциялау
3 361 419
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
2 329 023
Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті "№ 2 мекемесі" РММ-де жалпы толтыру лимиті 280 орынға дейінгі екі тұрғын үй блогының құрылысы (әр тұрғын блокта 140 орыннан)
1 157 165
Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қонысбай ауылдық округі, Гранитный кенті "№ 7 мекемесі" РММ-де жалпы толтыру лимиті 280 орынға дейінгі екі тұрғын үй блогының құрылысы (әр тұрғын блокта 140 орыннан)
1 171 858
Шығыс Қазақстан облысы
4 496
"ШҚО Өскемен қаласындағы Грейдерная көшесі бойында 1500 орындық тергеу изоляторы" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ түзету
4 496
Қарағанды облысы
2 969
"ҚР ТЖ 1500 МТМ (ІВ, IIIА)-2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен ІВ, IIIА климаттық кіші аудандары үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған "АК-159/6 мекемесінде" жалпы толтыру лимиті 276 орындық үш тұрғын блогын (модульдік қазандық орнатумен) салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу
2 969
Қостанай облысы
1 922
"(ҚР ТЖ 1500 МТМ (IВ, IIIA)-2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен (IВ, ША) климаттық кіші аудандары үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған ҚР ІІМ ҚАЖК "УК-161/3 мекемесі" РММ жалпы толтыру лимиті 92 орындық тұрғын блогын салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу

076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
1 979 398
110
Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности
64 278
в том числе инвестиционные проекты:
Атырауская область
32 139
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство казармы на 300 мест для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Атырау"
32 139
Западно-Казахстанская область
32 139
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство казармы на 300 мест для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Уральске"
32 139
125
Развитие информационных систем Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1 915 120
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
1 915 120
Создание информационного комплекса для оперативно-служебной и аналитической деятельности ОВД
1 130 381
Модернизация и развитие информационной системы миграционной полиции
784 739
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
3 361 419
102
Строительство, реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы
3 361 419
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
2 329 023
Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения до 280 мест в двух жилых блоках (по 140 мест в каждом жилом блоке) в РГУ "Учреждение №2", Акмолинская область, Аршалинский район, п. Аршалы
1 157 165
Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения до 280 мест в двух жилых блоках (по 140 мест в каждом жилом блоке) в РГУ "Учреждение №7", Акмолинская область, Зерендинский район, Конысбайский с.о., п. Гранитный
1 171 858
Восточно-Казахстанская область
4 496
Корректировка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Следственный изолятор на 1500 мест по ул. Грейдерная в г. Усть-Каменогорск, ВКО"
4 496
Карагандинская область
2 969
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство трех жилых блоков (с установкой модульной котельной) с общим лимитом наполнения 276 мест в "Учреждении АК159/6" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІВ, IIIА)-2.2-2012"
2 969
Костанайская область
1 922
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство жилого блока с общим лимитом наполнения 92 места в РГУ "Учреждение УК-161/3" КУИС МВД РК из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІВ, IIIА)-2.2-2012"

1 922
Маңғыстау облысы
10 919
"Маңғыстау облысының Ақтау қаласындағы ГМ-172/6 мекемесінің базасында 840 орындық толтыру лимитімен ұстаудың аралас түрі бар мамандандырылған түзеу мекемесін салу (қауіпсіздігі орташа және барынша жоғары) (ТЖ ҚР 1500 МТМ (ІVA, IVГ) - 2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен ІVA, IVГ климаттық кіші аудандары үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған ғимараттар мен құрылыстарды жергілікті жерге байланыстыру" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу
10 919
Павлодар облысы
1 012 090
ҚР ІІМ ҚАЖК АП-162/2 мекемесінде жалпы толтыру лимиті 280 орынға дейінгі екі тұрғын үй блогының құрылысы. Байланыстыру
1 012 090
501
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
4 698 855
001
Сот органдарының азаматтардың және ұйымдардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін сотта қорғауды қамтамасыз етуі
4 698 855
107
"Төрелік 2.0" Қазақстан Республикасы сот органдарының автоматтандырылған ақпараттық-талдау жүйесінің" компоненттерін жаңғырту
317 905
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
317 905
"Төрелік 2.0" Қазақстан Республикасы сот органдарының автоматтандырылған ақпараттық-талдау жүйесінің" компоненттерін жаңғырту
317 905
006
Сот жүйесі органдарының объектілерін салу
4 380 950
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Абай облысы
2 784 727
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласында сот ғимаратын салу. Түзету
2 784 727
Солтүстік Қазақстан облысы
629 212
Солтүстік Қазақстан облысы Ғ. Мүсірепов атындағы ауданның Новоишимск ауылында 3 құрамдық сот ғимаратын салу. Түзету
629 212
Түркістан облысы
967 011
Түркістан облысы, Түркістан қаласындағы № 1 әкімшілік ғимаратының құрылысы
967 011
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
300 160
015
Құқықтық статистикалық ақпаратпен қамтамасыз етудің жедел жүйесін құру
300 160
104
Ақпараттық жүйелерін құру, дамыту
300 160
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
300 160
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Бірыңғай ақпараттық-талдау жүйесін дамыту
300 160
628
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі
144 327
004
Экономикалық тергеп-тексерудің ақпараттық жүйесін құру
144 327
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
144 327
Экономикалық тергеудің ақпараттық жүйесін құру
144 327
4
Бiлiм беру
1 507 839
201
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
1 154 432
079
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кадрларын оқыту, біліктілігін арттыру және қайта даярлау
1 154 432
105
Білім беру объектілерін салу
1 154 432
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Солтүстік Қазақстан облысы
1 154 432
Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланы Әскери институтының ғимараттары мен құрылыстарын салу
1 154 432

1 922
Мангистауская область
10 919
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство специализированного исправительного учреждения со смешанным видом содержания (средней и максимальной безопасности) с лимитом наполнения 840 мест на базе учреждения ГМ-172/6 в г. Актау Мангистауской области. Привязка зданий и сооружений" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІVA, IVГ) - 2.2-2012"
10 919
Павлодарская область
1 012 090
Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения до 280 мест в Учреждении АП-162/2 КУИС МВД РК. Привязка
1 012 090
501
Верховный Суд Республики Казахстан
4 698 855
001
Обеспечение судебными органами судебной защиты прав, свобод и законных интересов граждан и организаций
317 905
107
Модернизация компонентов "Автоматизированной информационно-аналитической системы судебных органов Республики Казахстан "Төрелік 2.0"
317 905
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
317 905
Модернизация компонентов "Автоматизированной информационно-аналитической системы судебных органов Республики Казахстан "Төрелік 2.0"
317 905
006
Строительство объектов органов судебной системы
4 380 950
в том числе инвестиционные проекты:
Область Абай
2 784 727
Строительство здания суда в городе Семей Восточно-Казахстанской области. Корректировка
2 784 727
Северо-Казахстанская область
629 212
Строительство здания суда на 3 состава в с. Новоишимское района им. Г. Мусрепова Северо-Казахстанской области. Корректировка
629 212
Туркестанская область
967 011
Строительство административного здания № 1 в городе Туркестане Туркестанской области
967 011
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
300 160
015
Создание оперативной системы обеспечения правовой статистической информацией
300 160
104
Создание, развитие информационных систем
300 160
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
300 160
Развитие единой информационно-аналитической системы Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
300 160
628
Агентство Республики Казахстан по финансовому мониторингу
144 327
004
Создание информационной системы экономических расследований
144 327
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
144 327
Создание информационной системы экономических расследований
144 327
4
Образование
1 507 839
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
1 154 432
079
Обучение, повышение квалификации и переподготовка кадров Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1 154 432
105
Строительство объектов образования
1 154 432
в том числе инвестиционные проекты:
Северо-Казахстанская область
1 154 432
Строительство зданий и сооружений Военного института Национальной гвардии Республики Казахстан
1 154 432

651
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
1 367 532
006
Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
353 407
102
Мәдениет және өнер саласында қызметін жүзеге асыратын білім беру объектілерін салу, реконструкциялау
353 407
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы қаласы
353 407
Алматы қаласы, Масанчи көшесі, 67 орналасқан А. Селезнев атындағы Алматы хореографиялық училищесінің жанындағы аумақты абаттандыру және апатты құрылыстарды бұзу арқылы ғимараттың қасбетін қайта құру
353 407
5
Денсаулық сақтау
91 104
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
91 104
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
91 104
114
Республикалық бюджет есебінен республикалық деңгейде денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
91 104
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
91 104
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу үшін инжинирингтік көрсетілетін қызметтер (авторлық қадағалау)
91 104
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
984 892
14 260 662
15 370 741
650
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
627 385
14 260 662
15 370 741
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
627 385
14 260 662
15 370 741
101
Республикалық бюджет қаражаты есебінен спорт объектілерін салу, реконструкциялау
627 385
14 260 662
15 370 741
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
627 385
14 260 662
15 370 741
"Астана қаласындағы олимпиадалық дайындық орталығы" көп функционалды спорт кешені" базасында Қазақстан Республикасының Ұлттық спорт университетін салу. І кезек (сыртқы инженерлік желілерсіз)
627 385
"Астана қаласындағы олимпиадалық дайындық орталығы" көп функционалды спорт кешені" базасында Қазақстан Республикасының Ұлттық спорт университетін салу. II кезек
14 260 662
15 370 741
651
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
357 507
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру
357 507
102
Республикалық бюджет қаражаты есебінен мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
357 507
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы қаласы
1 635
"Орталық мемлекеттік архив" РММ қосымша архив сақтау орны құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
1 635
Астана қаласы

651
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
353 407
006
Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства
353 407
102
Строительство, реконструкция объектов образования, осуществляющих деятельность в области культуры и искусства
353 407
в том числе инвестиционные проекты:
город Алматы
353 407
Реконструкция существующего фасада здания со сносом аварийных строений и благоустройством прилегающей территории Алматинского хореографического училища им. А. Селезнева, расположенного по адресу: г. Алматы, ул. Масанчи 67
353 407
5
Здравоохранение
91 104
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
91 104
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
91 104
114
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне за счет республиканского бюджета
91 104
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
91 104
Инжиниринговые услуги (авторский надзор) для строительства Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане
91 104
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
984 892
14 260 662
15 370 741
650
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
627 385
14 260 662
15 370 741
036
Развитие спорта высших достижений
627 385
14 260 662
15 370 741
101
Строительство, реконструкция объектов спорта за счет средств республиканского бюджета
627 385
14 260 662
15 370 741
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
627 385
14 260 662
15 370 741
Строительство Национального университета спорта Республики Казахстан на базе "Многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки в г. Астане". I очередь (без наружных инженерных сетей)
627 385
Строительство Национального университета спорта Республики Казахстан на базе "Многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки в г. Астане". II очередь
14 260 662
15 370 741
651
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
357 507
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела
357 507
102
Строительство, реконструкция объектов культуры за счет средств республиканского бюджета
357 507
в том числе инвестиционные проекты:
город Алматы
1 635
Разработка проектно-сметной документации строительства дополнительного архивохранилища РГУ "Центральный государственный архив"
1 635
город Астана

355 872
Нұр-Сұлтан қаласындағы, "Есіл" ауданындағы, "Ильинка" тұрғын алабының солтүстігіндегі объектінің жұмыс істеуі үшін қажетті сыртқы желілер мен инженерлік құрылыстарды әзірлей отырып "Көне Бозоқ қалашығының археологиялық қазба жұмыстары негізінде ашық аспан астындағы Ұлттық парктің орта ғасыр сәулет стиліндегі қоршауын салу
25 872
Ашхабат қаласының "Лачын" саябағында Қазақ халқының ұлы ақыны Абай Құнанбайұлының ескерткіші
330 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
2 221 159
36 664 299
652
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі
2 221 159
36 664 299
254
Су ресурстарын тиімді басқару
2 221 159
36 664 299
113
Республикалық бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау жүйелерін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
2 221 159
36 664 299
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
29 000
8 687 342
Покровкалық жер асты сулары кен орнынан Ақмола облысы Целиноград ауданының Талапкер және Қажымұқан ауылдарына дейін су таратқыш салу. 1-кезек
5 687 342
Астана қаласының қорғаныш бөгетін бұрма каналы бар апаттық су ағызғыш орната отырып реконструкциялау
3 000 000
"Астана су қоймасы құрылыстарын реконструкциялау мен жаңғыртудың" ЖСҚ әзірлеу
29 000
Алматы облысы
132 089
672 159
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы "Д. Қонаев атындағы ҮАК" магистральды каналының авариялық учаскелерін ПК-130-дан ПК-138+86-ға дейін; ПК-166+70-тен ПК-170+14-ге дейін; ПК-223-тен ПК-226-ға дейін реконструкциялау
672 159
Алматы облысы Қарасай ауданында Қасқелең топтық су таратқышын салу. Құрылыстың I кезегі (2-іске қосу кешені). Түзету
132 089
Атырау облысы
2 740
1 970 251
Атырау облысы Қызылқоға ауданының "Тайсойған-Миялы" магистральды су құбырын салу
1 461 005
Атырау облысы Индер ауданының "Бағырлай" каналын реконструкциялау
509 246
Атырау облысы Индер ауданының "Ақсай" каналын реконструкциялау
2 740
Жамбыл облысы
1 828
"Сарысу ауданының Шабақты өзенінде Ынталы су қоймасының құрылыстарын реконструкциялау және техникалық реконструкциялау" ЖЖ
1 828
Батыс Қазақстан облысы
775
1 092 536
Батыс Қазақстан облысы Орал-Көшім ССЖ Шаған тармағы және Көшім магистральды каналын механикаландырылған тазарту
1 092 536
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Тоған кентіндегі Киров су қоймасын реконструкциялау
775
Қызылорда облысы
1 185 729
1 193 621
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Арал-Тоқабай-Абай қосу тармақтарын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Тоқабай, Абай елді мекендерін сумен жабдықтау" ЖЖ

355 872
Строительство ограждения в архитектурном стиле средневековья Национального парка под открытым небом на основе археологических раскопок древнего городища Бозок в городе Нур-Султане, район "Есиль", севернее жилого массива "Ильинка"
25 872
Памятник Казахского народного поэта Абая Кунанбаева в парке "Лачын" города Ашхабад
330 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
2 221 159
36 664 299
652
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
2 221 159
36 664 299
254
Эффективное управление водными ресурсами
2 221 159
36 664 299
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет средств республиканского бюджета
2 221 159
36 664 299
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
29 000
8 687 342
Строительство водовода Покровского месторождения подземных вод до сел Талапкер и Кажымукан Целиноградского района Акмолинской области. 1-я очередь
5 687 342
Реконструкция защитной дамбы города Астаны с устройством катастрофического водосброса с отводящим каналом
3 000 000
Разработка ПСД "Реконструкция и модернизация сооружений Астанинского водохранилища в Акмолинской области"
29 000
Алматинская область
132 089
672 159
Реконструкция аварийных участков магистрального канала "БАК им.Д.Кунаева" с ПК-130 по ПК-138+86; с ПК-166+70 по ПК-170+14; с ПК-223 по ПК-226 Енбекшиказахского района Алматинской области
672 159
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (2-й пусковой комплекс) строительства. Корректировка
132 089
Атырауская область
2 740
1 970 251
Строительство магистрального водопровода "Тайсойган-Миялы" Кызылкогинского района Атырауской области
1 461 005
Реконструкция канала "Багырлай" Индерского района Атырауской области
509 246
Реконструкция канала "Аксай" Индерского района Атырауской области
2 740
Жамбылская область
1 828
РП "Реконструкция и техническое перевооружение сооружений Ынталинского водохранилища на реке Шабакты Сарысуйского района"
1 828
Западно-Казахстанская область
775
1 092 536
Механизированная очистка протоки Чаган и Кушумского магистрального канала Урало-Кушумской ООС, ЗКО
1 092 536
Реконструкция Кировского водохранилища в пос. Тоган Акжаикского района Западно-Казахстанской области
775
Кызылординская область
1 185 729
1 193 621
РП "Строительство ветки подключения Аральск-Токабай-Абай Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенных пунктов Токабай, Абай Аральского района Кызылординской области"

607 892
1 193 621
"Қызылорда облысы Қазалы ауданы Байқожа топтық су құбырының сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау" ЖЖ
2 788
"Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының қолданыстағы Талап топтық су құбырын кеңейту" ЖЖ (5 жаңа ұңғыма бұрғылау)
213 840
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы "Тақыркөл" бас су тартуышынан № 1 сорғы станциясына дейін магистральдық су ағызардың екінші желісін салу
315 715
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Қосаман-Ақбастыға қосылатын тармағын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Ақбасты елді мекенін сумен жабдықтау" ЖЖ
45 494
Жетісу облысы
1 500 000
"Алматы облысы Ақсу ауданының Қызылағаш суару алабын салу" ЖЖ
1 500 000
Ұлытау облысы
700 000
5 927 839
Жезқазған қ. ШАТИ дейін су таратқыш сала отырып, Үйтас-Айдос су жинағышының ІІ көтергіш сорғы станциясын реконструкциялау
700 000
5 927 839
Солтүстік Қазақстан облысы
162 373
10 386 946
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын реконструкциялау (І-кезек). Түзету
1 188 553
Көкшетау топтық су құбырын реконструкциялау, құрылыстың үшінші кезегі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мен Шал ақын ауданының төртінші көтеру сорғы станциясынан жетінші көтеру сорғы станциясына дейінгі учаске (бірінші кезең)
1 246 584
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
10 730
1 447 414
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
9 530
1 356 734
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және ауылдық елді мекендерді қосып таратушы желілерді салу. 2-ші кезек
142 113
1 505 826
"Солтүстік Қазақстан облысындағы ауылдық елді мекендерге Көкшетау сумен жабдықтау жүйесіне қосылған су құбырларының, су бұру жүйелерінің құрылысы" ЖЖ
1 547 620
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау. III-кезек
1 206 656
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау. III-кезек
887 559
Түркістан облысы
6 625
5 233 605
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Найман" каналын реконструкциялау" ЖЖ
1 593
1 401 049
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының жақын маңдағы ауылдық елді мекендерін қоса отырып, Сарыағаш топтық су құбырын толықтыру үшін магистральды су құбырын қайта жаңарту. 1-кезек 1-ші іске қосу кешені
3 369
1 632 556
ОҚО Мақтаарал ауданында суды есептеу және суды таратуды автоматтандырумен гидротехникалық құрылыстары бар К-30 шаруашылықаралық каналын реконструкциялау. Түзету

607 892
1 193 621
РП "Реконструкция систем водоснабжения Байкожинского группового водопровода Казалинского района"
2 788
РП "Расширение существующего Талапского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области (бурение 5 новых скважин)"
213 840
Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станций №1 в Жанакорганском районе Кызылординской области
315 715
РП "Строительство ветки подключения к Косаман-Акбасты Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенного пункта Акбасты Аральского района Кызылординской области"
45 494
Область Жетісу
1 500 000
РП "Строительство Кызылагашского массива орошения Аксуского района Алматинской области"
1 500 000
Область Ұлытау
700 000
5 927 839
Реконструкция насосной станции II-го подъҰма Уйтас-Айдосского водозабора со строительством водовода до ХПОС г.Жезказган
700 000
5 927 839
Северо-Казахстанская область
162 373
10 386 946
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь). Корректировка
1 188 553
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода, третья очередь строительства. Участок от насосной станции четвертого подъҰма до насосной станции седьмого подъҰма (первый этап) Айыртауского района и района Шал акына Северо-Казахстанской области
1 246 584
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
10 730
1 447 414
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
9 530
1 356 734
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
142 113
1 505 826
РП "Строительство водоводов, отводов к сельским населенным пунктам, подключенных к Кокшетаускому групповому водопроводу в Северо- Казахстанской области"
1 547 620
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. III-очередь
1 206 656
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. III-очередь
887 559
Туркестанская область
6 625
5 233 605
РП "Реконструкция канала "Найман" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
1 593
1 401 049
Реконструкция магистрального водовода для подпитки Сарыагашского группового водопровода с подключением близлежащих сельских населенных пунктов Сарыагашского района Южно-Казахстанской области. 1-очередь 1-й пусковой комплекс
3 369
1 632 556
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактаральском районе ЮКО

1 200 000
"Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып қайта құру (III-кезек)" Түзету
1 000 000
ОҚО Бәйдібек ауданының Қапшағай су қоймасын реконструкциялау
1 663
12
Көлiк және коммуникация
151 665 541
65 550 814
57 061 561
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
22 961 262
007
Елімізді мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету деңгейін арттыру
4 201 262
102
Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру
4 201 262
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
4 201 262
Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру
4 201 262
011
Пилотсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымыранының базасында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру
11 760 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
11 760 000
Пилотсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымыранының базасында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру
11 760 000
013
"KazEOSat-MR" айыру қабілеті орташа Жерді қашықтан зондтау ғарыш жүйесін құру және пайдалануға енгізу
7 000 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
7 000 000
Айыру қабілеті орташа "KazEOSat-MR" спутниктер тобын құру
7 000 000
228
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
128 704 279
65 550 814
57 061 561
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
128 657 790
45 743 344
49 254 091
004
Сыртқы қарыздар есебінен
120 621 974
6 238 031
5 694 071
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
120 621 974
6 238 031
5 694 071
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш – Отар" автомобиль жолын реконструкциялау
24 240 000
1 988 031
"Орталық – Оңтүстік" "Астана – Қарағанды – Балқаш – Күрті – Қапшағай – Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары, "Күрті – Бурылбайтал" учаскесі
27 196 678
"Орталық – Оңтүстік" "Астана – Қарағанды – Балқаш – Күрті – Қапшағай – Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары, "Балқаш – Бурылбайтал" учаскесі
63 845 750
1 700 000
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына) – Ақтөбе – Атырау – РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш – Мақат" учаскесін реконструкциялау
2 409 546
"Батыс Еуропа – Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 930 000
Түркістан қаласының Шығыс айналма жолын салу
2 550 000

1 200 000
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов Южно-Казахстанской области (3-очередь)
1 000 000
Реконструкция Капчагайского водохранилища Байдибекского района ЮКО
1 663
12
Транспорт и коммуникации
151 665 541
65 550 814
57 061 561
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
22 961 262
007
Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны
4 201 262
102
Создание Национальной инфраструктуры пространственных данных Республики Казахстан
4 201 262
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
4 201 262
Создание Национальной инфраструктуры пространственных данных Республики Казахстан
4 201 262
011
Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов
11 760 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
11 760 000
Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов
11 760 000
013
Создание и ввод в эксплуатацию космической системы дистанционного зондирования Земли среднего разрешения "KazEOSat-MR"
7 000 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
7 000 000
Создание группировки спутников среднего разрешения "KazEOSat-MR"
7 000 000
228
Министерство транспорта Республики Казахстан
128 704 279
65 550 814
57 061 561
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
128 657 790
45 743 344
49 254 091
004
За счет внешних займов
120 621 974
6 238 031
5 694 071
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
120 621 974
6 238 031
5 694 071
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш – Отар"
24 240 000
1 988 031
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр – Юг "Астана – Караганда – Балхаш – Курты – Капшагай – Алматы" участок "Курты – Бурылбайтал"
27 196 678
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр – Юг "Астана – Караганда – Балхаш – Курты – Капшагай – Алматы", участок "Балхаш – Бурылбайтал"
63 845 750
1 700 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Граница РФ (на Орск) – Актобе – Атырау – граница РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш – Макат"
2 409 546
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа – Западный Китай"
2 930 000
Строительство Восточного обхода города Туркестан
2 550 000

5 694 071
005
Iшкі көздер есебінен
38 416 828
42 555 184
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
38 416 828
42 555 184
0-144 км "Подстепное – Федоровка – РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолын реконструкциялау
11 565 045
"Ақтөбе – Қарабұтақ – Ұлғайсын" автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
12 000 000
20 000 000
"Қызылорда – Павлодар – Успенка – РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолының "Жезқазған – Қарағанды" учаскесін реконструкциялау
12 000 000
15 000 000
1381 км "Қызылорда – Павлодар – Успенка – РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолында Ертіс өзені арқылы өтетін көпір салу
2 851 783
7 555 184
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
8 035 816
1 088 485
1 004 836
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
8 035 816
1 088 485
1 004 836
"Батыс Еуропа – Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
270 000
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш – Отар" автомобиль жолын реконструкциялау
1 650 000
338 485
"Орталық – Оңтүстік" "Астана – Қарағанды – Балқаш – Күрті – Қапшағай – Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары, "Күрті – Бурылбайтал" учаскесі
1 685 949
"Орталық – Оңтүстік" "Астана – Қарағанды – Балқаш – Күрті – Қапшағай – Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары, "Балқаш – Бурылбайтал" учаскесі
4 110 581
300 000
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына) – Ақтөбе – Атырау – РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш – Мақат" учаскесін реконструкциялау
319 286
Түркістан қаласының Шығыс айналма жолын салу
450 000
1 004 836
207
Шекара бөлімшелерін жобалау және салу
46 489
16 000 000
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
46 489
16 000 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақтөбе облысы
4 648
1 600 000
"Ақтөбе облысы бойынша "Әйке" шекара бөлімшесінің құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
2 324
800 000
"Ақтөбе облысы бойынша "Қиялы" шекара бөлімшесінің құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
2 324
800 000
Шығыс Қазақстан облысы
6 973
2 400 000
"Шығыс Қазақстан облысы бойынша "Орталасты" шекара бөлімшесінің құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
2 324
800 000
"Шығыс Қазақстан облысы бойынша "Хамир" шекара бөлімшесінің құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
2 324
800 000
"Шығыс Қазақстан облысы бойынша "Балықты бұлақ" шекара бөлімшесінің құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
2 325
800 000
Қостанай облысы
9 301
3 200 000
"Қостанай облысы бойынша "Қаракөл" шекара бөлімшесінің құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
2 325
800 000
"Қостанай облысы бойынша "Ақбалшық" шекара бөлімшесінің құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
2 325
800 000
"Қостанай облысы бойынша "Желқуар" шекара бөлімшесінің құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
2 325
800 000
"Қостанай облысы бойынша "Хозрет" шекара бөлімшесінің құрылысы" ЖСҚ әзірлеу

5 694 071
005
За счет внутренних источников
38 416 828
42 555 184
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
38 416 828
42 555 184
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Подстепное – Федоровка – граница РФ" 0-144 км
11 565 045
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Актобе – Карабутак – Улгайсын"
12 000 000
20 000 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда – Павлодар – Успенка – граница РФ" участок "Жезказган – Караганды"
12 000 000
15 000 000
Строительство моста через реку Иртыш на автомобильной дороге республиканского значения "Кызылорда – Павлодар – Успенка – граница РФ" км 1381
2 851 783
7 555 184
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
8 035 816
1 088 485
1 004 836
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
8 035 816
1 088 485
1 004 836
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа – Западный Китай"
270 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш – Отар"
1 650 000
338 485
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр – Юг "Астана – Караганда – Балхаш – Курты – Капшагай – Алматы" участок "Курты – Бурылбайтал"
1 685 949
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр – Юг "Астана – Караганда – Балхаш – Курты – Капшагай – Алматы", участок "Балхаш – Бурылбайтал"
4 110 581
300 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Граница РФ (на Орск) – Актобе – Атырау – граница РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш – Макат"
319 286
Строительство Восточного обхода города Туркестан
450 000
1 004 836
207
Проектирование и строительство пограничных отделений
46 489
16 000 000
030
За счет средств республиканского бюджета
46 489
16 000 000
в том числе инвестиционные проекты:
Актюбинская область
4 648
1 600 000
Разработка ПСД "Строительство пограничного отделения "Айке" по Актюбинской области"
2 324
800 000
Разработка ПСД "Строительство пограничного отделения "Киялы" по Актюбинской области"
2 324
800 000
Восточно-Казахстанская область
6 973
2 400 000
Разработка ПСД "Строительство пограничного отделения "Орталасты" по Восточно-Казахстанской области"
2 324
800 000
Разработка ПСД "Строительство пограничного отделения "Хамир" по Восточно-Казахстанской области"
2 324
800 000
Разработка ПСД "Строительство пограничного отделения "Балыкты булак" по Восточно-Казахстанской области"
2 325
800 000
Костанайская область
9 301
3 200 000
Разработка ПСД "Строительство пограничного отделения "Караколь" по Костанайской области"
2 325
800 000
Разработка ПСД "Строительство пограничного отделения "Акбалшык" по Костанайской области"
2 325
800 000
Разработка ПСД "Строительство пограничного отделения "Желкуар" по Костанайской области"
2 325
800 000
Разработка ПСД "Строительство пограничного отделения "Хозрет" по Костанайской области"

236 429 016
5
Денсаулық сақтау
16 348 740
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
16 348 740
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
16 348 740
120
Республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
16 348 740
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
16 348 740
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу үшін инжинирингтік көрсетілетін қызметтер (техникалық және авторлық қадағалау, жобаны басқару)
118 988
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу (құрылыс-монтаждау жұмыстары)
16 229 752
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
37 446 978
650
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
37 446 978
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
37 446 978
104
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен спорт объектілерін салу, реконструкциялау
37 446 978
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
37 446 978
"Астана қаласындағы олимпиадалық дайындық орталығы" көп функционалды спорт кешені" базасында Қазақстан Республикасының Ұлттық спорт университетін салу. І кезек (сыртқы инженерлік желілерсіз)
20 416 960
"Астана қаласындағы олимпиадалық дайындық орталығы" көп функционалды спорт кешені" базасында Қазақстан Республикасының Ұлттық спорт университетін салу. II кезек
17 030 018
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
46 979 273
652
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі
46 979 273
254
Су ресурстарын тиімді басқару
46 979 273
119
Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
46 979 273
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
3 275 001
Нұра топтық су құбырының Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Егіндікөл ауылынан Степняк НҚП дейінгі учаскесін қайта жаңарту
68 298
Ақмола облысы Сандықтау ауданының Красная поляна, Петриковка және Арбузинка ауылдарында топтық су құбырын салу
162 841
Покровкалық жер асты сулары кен орнынан Ақмола облысы Целиноград ауданының Талапкер және Қажымұқан ауылдарына дейін су таратқыш салу. 1-кезек
2 656 459
Астана қаласының қорғаныш бөгетін бұрма каналы бар апаттық су ағызғыш орната отырып реконструкциялау

236 429 016
5
Здравоохранение
16 348 740
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
16 348 740
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
16 348 740
120
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
16 348 740
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
16 348 740
Инжиниринговые услуги (технический и авторский надзор, управление проектом) для строительства Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане
118 988
Строительство Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане (строительно-монтажные работы)
16 229 752
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
37 446 978
650
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
37 446 978
036
Развитие спорта высших достижений
37 446 978
104
Строительство, реконструкция объектов спорта за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
37 446 978
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
37 446 978
Строительство Национального университета спорта Республики Казахстан на базе "Многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки в г. Астане". I очередь (без наружных инженерных сетей)
20 416 960
Строительство Национального университета спорта Республики Казахстан на базе "Многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки в г. Астане". II очередь
17 030 018
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
46 979 273
652
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
46 979 273
254
Эффективное управление водными ресурсами
46 979 273
119
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
46 979 273
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
3 275 001
Реконструкция участка Нуринского группового водопровода от с. Егиндыколь до ХПП Степняк Егиндыкольского района Акмолинской области
68 298
Строительство группового водопровода в селах Красная поляна, Петриковка и Арбузинка Сандыктауского района Акмолинской области
162 841
Строительство водовода Покровского месторождения подземных вод до сел Талапкер и Кажымукан Целиноградского района Акмолинской области. 1-я очередь
2 656 459
Реконструкция защитной дамбы города Астаны с устройством катастрофического водосброса с отводящим каналом

291 403
"Ақмола облысының ұзындығы 337 км Нұра топтық су құбырын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
10 000
"Астана қаласының қорғаныш бөгетін бұру каналы бар апатты су жіберетін құрылғымен реконструкциялау" ЖСҚ түзету
10 000
"Ақмола облысындағы Подлесный су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 500
"Қоянды су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 500
"Астана су қоймасы құрылыстарын реконструкциялау мен жаңғыртудың" ЖСҚ әзірлеу
71 000
Ақтөбе облысы
502 183
Ақтөбе облысының Елек өзеніндегі Ақтөбе су қоймасын реконструкциялау
502 183
Алматы облысы
1 284 642
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы "Д. Қонаев атындағы ҮАК" магистральды каналының авариялық учаскелерін ПК-130-дан ПК-138+86-ға дейін; ПК-166+70-тен ПК-170+14-ге дейін; ПК-223-тен ПК-226-ға дейін реконструкциялау
663 306
Алматы облысы Қарасай ауданында Қаскелең топтық суағарының құрылысы 1-кезек (2-іске қосу кешені) ЖЖ. Түзету
617 303
"Еңбекшіқазақ ауданының Құрам магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
347
"Іле ауданы Құрты өзенінде Оң жағалау магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
266
"Іле ауданы Құрты өзенінде Сол жағалау магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
420
"Д. Қонаев атындағы ҮАК каналының құрылыстарын реконструкциялау және жаңғырту" ЖСҚ әзірлеу
3 000
Атырау облысы
1 682 171
Атырау облысы Индер ауданының "Бағырлай" каналын реконструкциялау
143 418
"Атырау облысы Құрманғазы ауданындағы, "Кобяков-Забұрын" каналын жаңғырту үшін жобалау сметалық құжаттамасын жасақтау
125 230
Атырау облысы Индер ауданының "Құрайлы сай" каналын реконструкциялау
134 049
Атырау облысы Қызылқоға ауданының Миялы ауылында "Ералы" гидроторабындағы гидротехникалық құрылыстарды реконструкциялау
114 486
Атырау облысы Индер ауданының "Ақсай" каналын реконструкциялау
449 123
Атырау облысы Қызылқоға ауданының "Тайсойған-Миялы" магистральды су құбырын салу
715 865
Шығыс Қазақстан облысы
150 500
"Шығыс Қазақстан облысының Қарғыба өзенінде су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Тарбағатай ауданы Қандысу су қоймасының құрылыстарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
80 000
"Тарбағатай ауданы Қандысу өзеніндегі СЖМ және Есенгелді магистральдық каналдары бар Қандысу су торабын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
50 500
"Тарбағатай ауданының 6 каналының (Бегетай, Қазақбай, Қараша, Болат, Қаратоған, Бұрымбет) суармалы жерлерін қамтамасыз ету үшін су шаруашылығы жүйелері мен құрылыстарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Күршім ауданының Күршім өзенінде Төре тағам және Есенгелді магистральдық каналдары бар су жинау торабын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Күршім ауданының 22 каналының суармалы жерлерін қамтамасыз ету үшін су шаруашылығы жүйелері мен құрылыстарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
Жамбыл облысы

291 403
Разработка ПСД "Реконструкция Нуринского группового водопровода протяженностью 337 км Акмолинской области"
10 000
Корректировка ПСД "Реконструкция защитной дамбы г. Астаны с устройством катастрофического водосброса с отводящим каналом"
10 000
Разработка ПСД "Реконструкция Подлесненского водохранилища в Акмолинской области"
2 500
Разработка ПСД "Реконструкция Кояндинского водохранилища"
2 500
Разработка ПСД "Реконструкция и модернизация сооружений Астанинского водохранилища в Акмолинской области"
71 000
Актюбинская область
502 183
Реконструкция Актюбинского водохранилища на реке Илек в Актюбинской области
502 183
Алматинская область
1 284 642
Реконструкция аварийных участков магистрального канала "БАК им.Д.Кунаева" с ПК-130 по ПК-138+86; с ПК-166+70 по ПК-170+14; с ПК-223 по ПК-226 Енбекшиказахского района Алматинской области
663 306
РП Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области 1 очередь (2 пусковой комплекс) строительства. Корректировка
617 303
Разработка ПСД "Реконструкция магистрального канала Курам Енбекшиказахского района"
347
Разработка ПСД "Реконструкция Правобережного магистрального канала на реке Курты Илийского района"
266
Разработка ПСД "Реконструкция Левобережного магистрального канала на реке Курты Илийского района"
420
Разработка ПСД "Реконструкция и модернизация сооружении канала БАК им. Д.Кунаева"
3 000
Атырауская область
1 682 171
Реконструкция канала "Багырлай" Индерского района Атырауской области
143 418
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию канала "Кобяково-Забурунье" Курмангазинского района Атырауской области
125 230
Реконструкция канала "Қурайлы сай" Индерского района Атырауской области
134 049
Реконструкция гидротехнических сооружений, находящихся на "Ералинском" гидроузле в с. Миялы Кызылкогинского района Атырауской области
114 486
Реконструкция канала "Аксай" Индерского района Атырауской области
449 123
Строительство магистрального водопровода "Тайсойган-Миялы" Кызылкогинского района Атырауской области
715 865
Восточно-Казахстанская область
150 500
Разработка ПСД "Строительство водохранилища на реке Каргыба Восточно-Казахстанской области"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция сооружений Кандысуйского водохранилища Тарбагатайского района"
80 000
Разработка ПСД "Реконструкция гидроузла Кандысу с магистральными каналами ЛМК и Есенгелды на реке Кандысу Тарбагатайского района"
50 500
Разработка ПСД "Реконструкция водохозяйственных систем и сооружений для обеспечения орошаемых земель 6 каналов (Бегетай, Казакбай, Караша, Болат, Каратоган, Бурымбет) Тарбагатайского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция водозаборного узла с магистральными каналами Торе Тагам и Есенгелды на реке Курчум Курчумского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция водохозяйственных систем и сооружений для обеспечения орошаемых земель 22 каналов Курчумского района"
5 000
Жамбылская область

111 225
"Жамбыл облысы Жуалы ауданындағы Теріс-Ащыбұлақ су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 170
"Жамбыл облысы Қордай ауданындағы Қарақоңыз су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
4 197
"Жамбыл облысы Талас және Байзақ аудандарының шекарасындағы Талас өзенінде Ақмола су қоймасының құрылысы" ЖСҚ әзірлеу
7 110
"Мойынқұм ауданының Байбарақ МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Мойынқұм ауданының Көкжелек МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Мойынқұм ауданының Көшаман МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Мойынқұм ауданының Оңғарбай ШАК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Мойынқұм ауданының Коминтерн ШАК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Мойынқұм ауданының Сануй ШАК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 960
"Байзақ ауданының Р-7 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 360
"Байзақ ауданының Р-15 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 440
"Байзақ ауданының Р-17-2 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының 4250 Р-21 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының МР-2 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 360
"Байзақ ауданының Шаха ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Ошақбай-1 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 360
"Байзақ ауданының Құмжота ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 360
"Байзақ ауданының Көкарық ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 440
"Байзақ ауданының Жолдыбай ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 360
"Байзақ ауданының Текей ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 215
"Байзақ ауданының Елшібай ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 120
"Байзақ ауданының Конезавод ШІК каналдарын реконструкциялау " ЖСҚ әзірлеу
1 440
"Байзақ ауданының Кейкіман ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 520
"Байзақ ауданының Құмбел ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Тәжібай ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 644
"Байзақ ауданының Кеңес ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 048
"Байзақ ауданының Орта ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Жаңа ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 400
"Байзақ ауданының Тілеуболат-1 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 360
"Байзақ ауданының Кабан ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 320
"Байзақ ауданының Кабан хвостовой ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 000
"Байзақ ауданының Байбаба ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Қыдырбай ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Сағындық ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу

111 225
Разработка ПСД "Реконструкция водохранилища Терс-Ащибулак в Жуалынском районе Жамбылской области"
3 170
Разработка ПСД "Реконструкция Караконызского водохранилища в Кордайском районе Жамбылской области"
4 197
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Акмола на реке Талас на границе Таласского и Байзакского районов Жамбылской области"
7 110
Разработка ПСД "Реконструкция МК Байбарак Мойынкумского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Кокжелек Мойынкумского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Кушаман Мойынкумского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МХК Онгарбай Мойынкумского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МХК Коминтерн Мойынкумского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МХК Сануй Мойынкумского района"
2 960
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Р-7"
1 360
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Р-15"
1 440
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Р-17-2"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района 4250 ВХК Р-21"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК МР-2"
1 360
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Шаха"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Ошакбай-1"
1 360
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кумжота"
1 360
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кокарык"
1 440
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Жолдыбай"
1 360
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Текей"
2 215
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Елшибай"
3 120
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Конезавод"
1 440
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кейкиман"
1 520
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кумбел"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Тажибай"
2 644
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кенес"
2 048
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Орта"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Жана"
1 400
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Тлеуболат-1"
1 360
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кабан"
1 320
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кабан хвостовой"
3 000
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Байбаба"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Кыдырбай"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Сагындык"

2 680
"Байзақ ауданының Отарбек ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Болпан ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Анар ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Өтелбалық ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Өтеген ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Байзақ ауданының Ұзын ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 080
"Байзақ ауданының Қаражон ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 360
"Байзақ ауданының Шахан ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 600
"Қордай ауданының Р-2 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-4-1 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Қалғұты ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-6 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-8 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-10 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-14 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-16 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының ШҚ-1 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
880
"Қордай ауданының Р-20 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 160
"Қордай ауданының Р-20* ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Қордай ауданының Р-116 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 400
"Қордай ауданының Р-118* ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 321
"Қордай ауданының Р-128 ШІК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
960
Батыс Қазақстан облысы
1 760 622
Қазақстан Республикасы, Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы мекенжайында орналасқан БҚО Орда топтық су құбырын реконструкциялау V кезегі (Мұратсай-Жәнібек су таратқышы)
698 725
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Тоған кентіндегі Киров су қоймасын реконструкциялау
643 405
Батыс Қазақстан облысы Орал-Көшім ССЖ Шаған тармағы және Көшім магистральды каналын механикаландырылған тазарту
372 147
"Батыс Қазақстан облысы Жалпақтал кентінің жанындағы Үлкен Өзен өзенінде су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
3 507
"Батыс Қазақстан облысының Бітік су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Батыс Қазақстан облысының Дөңгелек су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 400
"Пятимар су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 600
"Көшім магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
4 168
"Первомайский магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Тайпақ магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Фурманов магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Санқыбай магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Айдархан магистральдық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу

2 680
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Отарбек"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Болпан"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Анар"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Утелбалык"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Утеген"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Узын"
3 080
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Каражон"
1 360
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Байзакского района ВХК Шахан"
2 600
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-2"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-4-1"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Калгутинский"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-6"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-8"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-10"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-14"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-16"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК КХ-1"
880
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-20"
2 160
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-20*"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-116"
1 400
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-118*"
1 321
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Кордайского района ВХК Р-128"
960
Западно-Казахстанская область
1 760 622
Реконструкция Урдинского группового водопровода ЗКО V очередь (водовод Муратсай-Жанибек) по месту расположения: Республика Казахстан, Западно-Казахстанская область, Жанибекский р-н
698 725
Реконструкция Кировского водохранилища в пос. Тоган Акжаикского района Западно-Казахстанской области
643 405
Механизированная очистка протоки Чаган и Кушумского магистрального канала Урало-Кушумской ООС, ЗКО
372 147
Разработка ПСД "Строительство водохранилища на реке Большой Узень у п. Жалпактал Западно-Казахстанской области"
3 507
Разработка ПСД "Реконструкция Битикского водохранилища Западно-Казахстанской области"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция Донгулюкского водохранилища Западно-Казахстанской области"
3 400
Разработка ПСД "Реконструкция Пятимарского водохранилища"
2 600
Разработка ПСД "Реконструкция МК Кушумский"
4 168
Разработка ПСД "Реконструкция МК Первомайского"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Тайпакского"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Фурмановского"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Санкибайского"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Айдарханского"

2 670
"Бударинский" ЖСҚ әзірлеу
5 000
Қарағанды облысы
27 180
"Қуаты 1 МВт шағын МГЭС құрылысымен Қарағанды облысы Самарқанд су қоймасының гидроторабын реконструкциялау және техникалық қайта жарақтандыру" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Жартас су қоймасының жиегін тазарту, 10,5 млн. м3" ЖСҚ әзірлеу
4 250
"Жаңаталап а/о магистральдық құбыржолын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Шоқай магистральдық каналын, Баймырза а/о-магистральдық және шаруашылық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 920
"Қаражар а/о магистральдық құбырын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 980
"Тұзды а/о магистральдық құбырын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Самара магистральдық каналын реконструкциялау, Самара ауылдық округі – тіреу құрылысжайы Нұра өзеніндегі суару жүйесі" ЖСҚ әзірлеу
4 030
Қостанай облысы
55 795
Қостанай облысы Жангелдин ауданының "Албарбөгет" бөгетін реконструкциялау
55 795
Қызылорда облысы
6 412 612
Көкарал бөгетін сақтау және Сырдария өзенінің сағасын қалпына келтіру
1 342 116
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Арал-Тоқабай-Абай қосу тармақтарын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Тоқабай, Абай елді мекендерін сумен жабдықтау" ЖЖ
1 531 284
"Қызылорда облысы Қазалы ауданы Байқожа топтық су құбырының сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау" ЖЖ
1 463 753
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы "Тақыркөл" бас су қабылдағышынан № 1 сорғы станциясына дейін магистральдық су тартқыштың екінші желісін салу
429 073
Қызылорда облысы Шиелі ауданындағы "Тақыркөл" бас су қабылдағышынан № 3 сорғы станциясына дейін магистральдық су құбырының екінші желісін салу
1 357 363
"Қызылорда облысы Арал ауданы Ақбасты елді мекенінің Қосаман-Ақбасты Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қосу тармағын салу және сумен жабдықтау" ЖЖ
114 642
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының қолданыстағы Талап топтық су құбырын салу және кеңейту (5 жаңа ұңғыманы бұрғылау)
41 073
"Қызылорда облысының Қызылорда су торабын реконструкциялау. I кезек" ЖЖ
117 632
"Қызылорда облысының Келінтөбе, Әйтек, Сүнақата" 3 арнасын цифрландыру
5 000
Қызылорда облысындағы Сумағар каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
700
Қызылорда облысындағы Күркіреуік каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
700
Қызылорда облысындағы Жаңасұлутөбе каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
700
Қызылорда облысындағы Ботабай каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
700
Қызылорда облысындағы Жетікөл-жарма каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу

2 670
Разработка ПСД "Бударинский"
5 000
Карагандинская область
27 180
Разработка ПСД "Реконструкция и техническое перевооружение гидроузла Самаркандского водохранилища Карагандинской области со строительством малой МГЭС мощностью 1 МВт"
5 000
Разработка ПСД "Очистка чащи Жартасского водохранилища, 10,5 млн.м3"
4 250
Разработка ПСД "Реконструкция магистрального трубопровода с/о Жанаталап"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция Шокайского магистрального канала, Баймырза с/о-магистральный и внутрихозяйственный канал"
1 920
Разработка ПСД "Реконструкция магистрального трубопровода с/о Каражарский"
1 980
Разработка ПСД "Реконструкция магистрального трубопровода с/о Тузды"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция Самарского магистрального канала, Самарский с/о-подпорное сооружение оросительная система на реке Нура"
4 030
Костанайская область
55 795
Реконструкция плотины "Албарбогет" Джангельдинского района Костанайской области
55 795
Кызылординская область
6 412 612
Сохранение Кокаральской дамбы и воостановление дельты реки Сырдарья
1 342 116
РП "Строительство ветки подключения Аральск-Токабай-Абай Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенных пунктов Токабай, Абай Аральского района Кызылординской области"
1 531 284
РП "Реконструкция систем водоснабжения Байкожинского группового водопровода Казалинского района"
1 463 753
Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станций № 1 в Жанакорганском районе Кызылординской области
429 073
Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станций № 3 в Шиелинском районе Кызылординской области
1 357 363
РП "Строительство ветки подключения к Косаман-Акбасты Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенного пункта Акбасты Аральского района Кызылординской области"
114 642
Строительство и расширение существующего Талапского группового водопровода Жанаркорганского района Кызылординской области (бурение 5 новых скважин)
41 073
РП "Реконструкция Кызылординского гидроузла Кызылординской области. I очередь"
117 632
Цифровизация 3-х каналов "Келинтюбинский, Айтек, Сунаката" Кызылординской области
5 000
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Сумагар в Кызылординской области
700
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Куркуреуик в Кызылординской области
700
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Новосулутюбинск в Кызылординской области
700
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Ботабай в Кызылординской области
700
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Жетикуль-жарма в Кызылординской области

1 394
Қызылорда облысында Көксу каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
100
Қызылорда облысындағы Жаңадария каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
700
Қызылорда облысындағы жаңа арық каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
782
Қызылорда облысында Сауранбай каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
700
Қызылорда облысында Қызылорда оң жағалауы магистральдық каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
900
Қызылорда облысындағы Басықара каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
700
Қызылорда облысындағы Ақсай каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
800
Қызылорда облысында Қазалы оң жағалауы магистральдық каналын автоматтандыруға арналған ЖІЖ ЖСҚ әзірлеу
900
Қызылорда облысында Қазалы сол жағалауы магистральдық каналын автоматтандыруға арналған ЖСҚ әзірлеу
900
Маңғыстау облысы
107 929
"Қазба-Ақшымырау-Қызан" топты су жүйелерінің Ақшымырау және Қызан елді мекендеріндегі су жүйелерін қайта құру құрылыстың 2-кезеңі (Ақшымырау және Қызан елді мекендерінің арасындағы екінші су құбырының құрылысы)" (түзету)
107 929
Абай облысы
264 240
"Үржар ауданының Қарабұта өзеніндегі Ақтоған, Татар, Белбастау магистральдық каналдары бар бөгеттік су торабын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
45 000
"Үржар ауданы Көктерек өзеніндегі Бұрғон және Жанбас магистральдық каналдары бар бөгеттік гидроторапты реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
45 000
"Үржар ауданы Қаракөл өзенінде Оң жағалау және Сол жағалау магистральдық каналдары бар бөгеттік гидроторапты реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Аягөз ауданындағы Ақтоған магистральдық каналдары бар Бақанас өзеніндегі су торабын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Дәулетбай, Жанбике каналының Ақусат 2 ауданының суармалы жерлерін сумен қамтамасыз ету үшін су шаруашылығы жүйелері мен құрылыстарын реконструкциялау және қалпына келтіру" ЖСҚ әзірлеу
4 240
"Үржар ауданы ауданының суармалы жерлерін сумен қамтамасыз ету үшін су шаруашылығы жүйелері мен құрылыстарын реконструкциялау және қалпына келтіру 10 канал (Отгонный, Назар-Орал, Тоқтыбай, Соединительный, Амангелді, Алмалы, Шошқалы) Қызылшоқы, Ақбастау, Жанай)" ЖСҚ әзірлеу
105 000
"Жарма ауданы ауданының суармалы жерлерін сумен қамтамасыз ету үшін су шаруашылығы жүйелері мен құрылыстарын реконструкциялау және қалпына келтіру 5 канал (Гольцовский, Бөгенбай, Қорықшар, Трудовой, Ақтоған)" ЖСҚ әзірлеу
55 000
Жетісу облысы
313 337
"Алматы облысы Ақсу ауданының Қызылағаш суару алабын салу" ЖЖ
272 067
"Жетісу облысы Ақешкі МК-мен Ақешкі су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 480
"Ащыбұлақ МК-мен Ащыбұлақ су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу

1 394
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Коксу в Кызылординской области
100
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Жанадария в Кызылординской области
700
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Жана-арық в Кызылординской области
782
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Сауранбай в Кызылординской области
700
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию Кызылординского Правобережного магистрального канала в Кызылординской области
900
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Басыкара в Кызылординской области
700
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию канала Аксай в Кызылординской области
800
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию Казалинского правобережного магистрального канала в Кызылординской области
900
Разработка ПСД ПИР на автоматизацию Казалинского левобережного магистрального канала в Кызылординской области
900
Мангистауская область
107 929
"Реконструкция водопроводных сетей населенных пунктов Акшымырау и Кызан группового водопровода "Казба-Акшымырау- Кызан" 2-ой этап строительства (строительство второй нити водовода между селами Акшымырау -Кызан)" (корректировка)
107 929
Область Абай
264 240
Разработка ПСД "Реконструкция плотинного гидроузла с магистральными каналами Актоган, Татарский, Белбастау на реке Карабута Урдарского района"
45 000
Разработка ПСД "Реконструкция плотинного гидроузла с магистральными каналами Бургон и Жанбас на реке Коктерек Урдарского района"
45 000
Разработка ПСД "Реконструкция плотинного гидроузла с магистральными каналами Правобережный и Левобережный на реке Каракол Урдарского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция гидроузла на реке Баканас с магистральными каналами Актоган в Аягозском районе"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция и восстановление водохозяйственных систем и сооружений для обеспечения водой орошаемых земель района Акусат 2 канала Даулетбай, Жанбике"
4 240
Разработка ПСД "Реконструкция и восстановление водохозяйственных систем и сооружений для обеспечения водой орошаемых земель Урдарского района 10 каналов (Отгонный, Назар-Орал, Токтыбай, Соединительный, Амангельды, Алмалы, Шошкалы, Кызылшокы, Акбастау, Жанай)"
105 000
Разработка ПСД "Реконструкция и восстановление водохозяйственных систем и сооружений для обеспечения водой орошаемых земель Жарминского района 5 каналов (Гольцовский, Богенбай, Корыкшар, Трудовой, Актоган)"
55 000
Область Жетісу
313 337
РП "Строительство Кызылагашского массива орошения Аксуского района Алматинской области"
272 067
Разработка ПСД "Реконструкция водохранилища Акешки с МК Акешки области Жетісу"
2 480
Разработка ПСД "Реконструкция водохранилища Ащыбулак с МК Ащыбулак"

5 000
"Алмалы су қоймасын Алмалы МК-мен реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
20 790
"Биен өзеніндегі су торабын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 000
"Жетісу облысы Алакөл ауданындағы Тентек өзеніндегі су тарту гидроторабын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Қаратал ауданында Үштөбе МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
Ұлытау облысы
11 328 334
Жезқазған қ. ШАТИ дейін су таратқыш сала отырып, Үйтас-Айдос су жинағышының ІІ көтергіш сорғы станциясын реконструкциялау
11 117 766
Қарағанды облысының Жезқазған қаласын сумен жабдықтауды ескере отырып, Есқұла су құбырын салу (Түзету 2)
210 568
Солтүстік Қазақстан облысы
14 098 429
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және ауылдық елді мекендерді қосып таратушы желілерді салу. 2-ші кезек
857 887
"Солтүстік Қазақстан облысындағы ауылдық елді мекендерге Көкшетау сумен жабдықтау жүйесіне қосылған су құбырларының, су бұру жүйелерінің құрылысы" ЖЖ
2 468 271
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау. III-кезек
2 200 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау. III-кезек
1 942 113
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
670 171
Булаев топтық су құбырының IV сатыдағы №1 "Замотаевка" сорғы станциясының технологиялық жабдығын қайта құру
353 823
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын реконструкциялау (І-кезек). Түзету
1 969 382
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
191 949
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
3 033 133
"Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл топтық су құбырына қосылған ауылдық елді мекендерге бұрмаларды реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 700
"Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл топтық су құбырының бас құрылыстарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
205 000
"Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаев топтық су құбырының бас құрылыстарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
205 000
Түркістан облысы
5 605 073
Тоғыс су қоймасының инженерлік-техникалық нығайтылуын, қауіпсіздікті қамтамасыз ету жүйесінің құрылғысын жаңғырту
116 049
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының суару жүйесінің бірінші кезектегі магистральды каналдарын қалпына келтіру және реконстукциялау
1 517 273
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Найман" каналын реконструкциялау" ЖЖ
1 000 000
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Қазыналық" каналын реконструкциялау" ЖЖ

5 000
Разработка ПСД "Реконструкция водохранилища Алмалы с МК Алмалы"
20 790
Разработка ПСД "Реконструкция гидроузла на р. Биен"
3 000
Разработка ПСД "Реконструкция водозаборного гидроузла на р. Тентек в Алакольском районе области Жетісу"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Уштобинский в Каратальском районе области Жетісу"
5 000
Область Ұлытау
11 328 334
Реконструкция насосной станции II-го подъҰма Уйтас-Айдосского водозабора со строительством водовода до ХПОС г.Жезказган
11 117 766
Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения г. Жезказган Карагандинской области (корректировка 2)
210 568
Северо-Казахстанская область
14 098 429
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
857 887
РП "Строительство водоводов, отводов к сельским населенным пунктам, подключенных к Кокшетаускому групповому водопроводу в Северо-Казахстанской области"
2 468 271
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. III-очередь
2 200 000
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. III-очередь
1 942 113
Реконструкция аварийных участков Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
670 171
Реконструкция технологического оборудования насосной станции IV подъема № 1 "Замотаевка" Булаевского группового водопровода
353 823
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь). Корректировка
1 969 382
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
191 949
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
3 033 133
Разработка ПСД "Реконструкция отводов к сельским населенным пунктам, подключенных к Ишимскому групповому водопроводу в Северо-Казахстанской области"
1 700
Разработка ПСД "Реконструкция головных сооружений Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области"
205 000
Разработка ПСД "Реконструкция головных сооружений Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области"
205 000
Туркестанская область
5 605 073
Модернизация инженерно-технической укрепленности водохранилища Тогус, устройство системы обеспечения безопасности
116 049
Восстановление и реконструкция первоочередных магистральных каналов оросительной системы Тюлькубасского района ЮКО
1 517 273
РП "Реконструкция канала "Найман" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
1 000 000
РП "Реконструкция канала "Казыналык" в Ордабасинском районе Туркестанской области"

144 327
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының жақын маңдағы ауылдық елді мекендерін қоса отырып, Сарыағаш топтық су құбырын толықтыру үшін магистральды су құбырын қайта жаңарту. 1-кезек 1-ші іске қосу кешені
2 599 120
ОҚО Бәйдібек ауданы Қапшағай су қоймасын реконструкциялау
82 840
"Көксарай контрреттегішін жөндеу және реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 895
"Түркістан облысындағы Бадам су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Қазақстан Тәуелсіздігіне 20 жыл атындағы ОҚО Мақтаарал ауданының суармалы жерлеріне Шардара су қоймасынан машиналық су беру" каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Қызылқұм магистральдық каналын реконструкциялау 4 кезек" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Шардара ауданының Алатау батыр а/о, Сүткент а/о, Қызылқұм а/о 5 каналын (4Р-1, 4Р-2, 4Р-3, 4Р-4, СР-1) реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"БКМК трансшекаралық каналдарын реконструкциялау"
5 000
"Ханым трансшекаралық каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"В-15 трансшекаралық каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 800
"В-24 трансшекаралық каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Аққойлы МКШ трансшекаралық каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 392
"Отырар ауданы Көкмардан каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 200
"Отырар ауданы Көкмардан каналының жаңа бөлінуін реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
877
"Отырар ауданы Берді каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 132
"Отырар ауданы Сарыкөл жеткізу каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 212
"Отырар ауданы Көктөбе-1 каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
161
"Отырар ауданы Жамантөбе каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
245
"Отырар ауданының Мирный каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 162
"Отырар ауданы Қантоғай-1 каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
431
"Отырар ауданы Амантай каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
900
"Отырар ауданы Көккөл каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
4 615
"Отырар ауданы Жамантал каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 117
"Отырар ауданы Ескі құрылыс каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
227
"Отырар ауданы Бесторанғыл каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 067
"Отырар ауданы Түйе каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
78
"Отырар ауданы Шәмші каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
486
"Отырар ауданы Сарыбел каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 193
"Отырар ауданы Әбілда каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
125
"Отырар ауданы Құдайберген каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 321
"Отырар ауданы Көларық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу

144 327
Реконструкция магистрального водовода для подпитки Сарыагашского группового водопровода с подключением близлежащих сельских населенных пунктов Сарыагашского района Южно-Казахстанской области. 1-очередь 1-й пусковой комплекс
2 599 120
Реконструкция Капчагайского водохранилища Байдибекского района ЮКО
82 840
Разработка ПСД "Ремонт и реконструкция Коксарайского контррегулятора"
5 895
Разработка ПСД "Реконструкция Бадамского водохранилища в Туркестанской области"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция канала "Машинная водоподача из Шардаринского водохранилища на орошаемые земли Махтаральского района ЮКО имени 20 лет независимости Казахстана"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция Кызылкумского магистрального канала 4 очередь"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция 5 каналов (4Р-1, 4Р-2, 4Р-3,4Р-4, СР-1) Шардаринского района в с/о Алатау батыр, Суткент с/о, Кызылкум с/о"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция трансграничных каналов БКМК"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция трансграничных каналов Ханым"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция трансграничных каналов В-15"
1 800
Разработка ПСД "Реконструкция трансграничных каналов В-24"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция трансграничных каналов МКХ Аккойлы"
1 392
Разработка ПСД "Реконструкция канала Кокмардан Отырарского района"
2 200
Разработка ПСД "Реконструкция нового отвода канала Көкмардан Отырарского района"
877
Разработка ПСД "Реконструкция канала Берди Отырарского района"
3 132
Разработка ПСД "Реконструкция подводяшего канала Сарыкол Отырарского района"
1 212
Разработка ПСД "Реконструкция канала Коктобе-1 Отырарского района"
161
Разработка ПСД "Реконструкция канала Жаман тобе Отырарского района"
245
Разработка ПСД "Реконструкция канала Мирный Отырарского района"
1 162
Разработка ПСД "Реконструкция канала Кантогай-1 Отырарского района"
431
Разработка ПСД "Реконструкция канала Амантай Отырарского района"
900
Разработка ПСД "Реконструкция канала Коккел Отырарского района"
4 615
Разработка ПСД "Реконструкция канала Жамантал Отырарского района"
1 117
Разработка ПСД "Реконструкция канала Ески курылыс Отырарского района"
227
Разработка ПСД "Реконструкция канала Бесторангыл Отырарского района"
2 067
Разработка ПСД "Реконструкция канала Түйе ауыл Отырарского района"
78
Разработка ПСД "Реконструкция канала Шамши Отырарского района"
486
Разработка ПСД "Реконструкция канала Сарыбел Отырарского района"
3 193
Разработка ПСД "Реконструкция канала Абилда Отырарского района"
125
Разработка ПСД "Реконструкция канала Кудайберген Отырарского района"
1 321
Разработка ПСД "Реконструкция канала Коларык Отырарского района"

1 426
"Отырар ауданы Беларық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 549
"Отырар ауданының Сұлыарық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
3 591
"Отырар ауданы Шеңгелді каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
940
"Отырар ауданы Көксарай каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Отырар ауданы Маяқұм-1 каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Отырар ауданы Сұркөл каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 142
"Отырар ауданы Балтабай каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
418
"Отырар ауданы Бақтыбай каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 566
"Отырар ауданы Маяқұм-2 каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 253
"Отырар ауданы Қалқабай каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
708
"Отырар ауданы Терекарық каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
688
"Отырар ауданы Мақыбай каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
517
"Отырар ауданы Сумағар каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Отырар ауданының Мұңайтпас каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
676
"Отырар ауданы Ақкөл каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 256
"Отырар ауданының Кебірлі Шығанақ ІІ каналын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 425
"Созақ ауданының бөгет су қабылдағышымен Бересек МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Созақ ауданы Үшбас МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 030
"Созақ ауданы Ақсүмбе МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 099
"Созақ ауданы Бақырлы МК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 077
"Шардара ауданының Шардара ШАК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
5 000
"Отырар ауданының Ақшығанақ ШАК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
522
"Отырар ауданының Т. Әйменов (КМ-1/КМ-2) ШАК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 566
"Отырар ауданының Жақсыбаев ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
338
"Отырар ауданының Ш-7 ШАК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 464
"Отырар ауданының Ш-11-А ШАК реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
469
"Отырар ауданының Бозарық 1 ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
604
"Отырар ауданының Бозарық-2 ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 221
"Отырар ауданының Аштархан ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 110
"Отырар ауданының Бақтыбай ІІ ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 259
"Отырар ауданының Балтабай ІІ ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 409
"Отырар ауданының Қонай ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 886
"Отырар ауданының Ақынбек ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
365
"Отырар ауданының Ебелек ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
2 158
"Отырар ауданының Хайрулла ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу

1 426
Разработка ПСД "Реконструкция канала Беларык Отырарского района"
1 549
Разработка ПСД "Реконструкция канала Сулыарык Отырарского района"
3 591
Разработка ПСД "Реконструкция канала Шенгелди Отырарского района"
940
Разработка ПСД "Реконструкция канала Коксарай Отырарского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция канала Маякум-1 Отырарского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция канала Соркол Отырарского района"
2 142
Разработка ПСД "Реконструкция канала Балтабай Отырарского района"
418
Разработка ПСД "Реконструкция канала Бактыбай Отырарского района"
1 566
Разработка ПСД "Реконструкция канала Маякум-2 Отырарского района"
1 253
Разработка ПСД "Реконструкция канала Калкабай Отырарского района"
708
Разработка ПСД "Реконструкция канала Терекарык Отырарского района"
688
Разработка ПСД "Реконструкция канала Макибай Отырарского района"
517
Разработка ПСД "Реконструкция канала Сумагар Отырарского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция канала Мұңайтпас Отырарского района"
676
Разработка ПСД "Реконструкция канала Аккол Отырарского района"
1 256
Разработка ПСД "Реконструкция канала Кебірлі Шығанақ-ІІ Отырарского района"
1 425
Разработка ПСД "Реконструкция МК Бересек с плотинным водозабором Сузакского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция МК Ушбас Сузакского района"
2 030
Разработка ПСД "Реконструкция МК Аксумбе Сузакского района"
1 099
Разработка ПСД "Реконструкция МК Бакырлы Сузакского района"
1 077
Разработка ПСД "Реконструкция Шардаринский МХК Шардаринского района"
5 000
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Ақшығанақ"
522
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Т. Әйменов (КМ-1/КМ-2)"
1 566
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Жақсыбаев"
338
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Ш-7"
1 464
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Ш-11-А"
469
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Бозарық-1"
604
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Бозарық-2"
1 221
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Аштархан"
1 110
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Бақтыбай ІІ"
2 259
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Балтабай ІІ"
1 409
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Қонай"
2 886
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Ақынбек"
365
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Ебелек"
2 158
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Хайрулла"

426
"Отырар ауданының Бірлік-2005 ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 536
"Отырар ауданының Жұбаныш ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 401
"Отырар ауданының Жайықбек ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 369
"Отырар ауданының Ысқабай ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 525
"Отырар ауданының Тас жүрек ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 624
"Отырар ауданының Кебірлі шығанақ ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 912
"Отырар ауданының Тінейқұл ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 386
"Отырар ауданының Керейарық ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 392
"Отырар ауданының Әлдеш ШАК каналдарын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
1 525
12
Көлiк және коммуникация
135 654 025
228
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
135 654 025
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
96 117 669
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
96 117 669
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
96 117 669
Республикалық маңызы бар "Үшарал – Достық" автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
7 460 020
Республикалық маңызы бар "Қарабұтақ – Комсомольское – Денисовка – Рудный – Қостанай" автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
523 589
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына) – Ақтөбе – Атырау – РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру
2 659 897
0-144 км "Подстепное – Федоровка – РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолын реконструкциялау
12 225 222
"Ақтөбе – Қарабұтақ – Ұлғайсын" автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
8 064 597
"Қызылорда – Павлодар – Успенка – РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолының "Жезқазған – Қарағанды" учаскесін реконструкциялау
113 417
Орталық – Оңтүстік "Астана – Қарағанды – Балқаш – Күрті – Қапшағай – Алматы" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру
3 290 549
Республикалық маңызы бар "Астана – Петропавл" автомобиль жолының "Бурабай – Көкшетау – Петропавл – РФ шекарасы" транзиттік дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 734 946
Республикалық маңызы бар "Өскемен – Зырян – Үлкен Нарын – Қатонқарағай – Рахман бұлақтары" автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
8 000 000
Орталық – Шығыс "Астана – Павлодар – Қалбатау – Өскемен" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру
296 288
Орталық – Батыс дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары

426
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Бірлік-2005"
1 536
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Жубанис каналы"
1 401
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Жайықбек"
1 369
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Ысқабай"
1 525
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Тас жүрек"
1 624
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Кебірлі шығанақ"
1 912
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Тінейқұл"
1 386
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Керейарық"
1 392
Разработка ПСД "Реконструкция каналов Отырарского района МХК Әлдеш"
1 525
12
Транспорт и коммуникации
135 654 025
228
Министерство транспорта Республики Казахстан
135 654 025
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
96 117 669
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
96 117 669
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
96 117 669
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Ушарал – Достык"
7 460 020
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Карабутак – Комсомольское – Денисовка – Рудный – Костанай"
523 589
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Граница РФ (на Орск) – Актобе – Атырау – граница РФ (на Астрахань)"
2 659 897
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Подстепное – Федоровка – граница РФ" 0-144 км
12 225 222
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Актобе – Карабутак – Улгайсын"
8 064 597
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда – Павлодар – Успенка – граница РФ" участок "Жезказган – Караганды"
113 417
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр – Юг "Астана – Караганда – Балхаш – Курты – Капшагай – Алматы"
3 290 549
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Астана – Петропавловск" транзитного коридора "Боровое – Кокшетау – Петропавловск – граница РФ"
3 734 946
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Усть-Каменогорск – Зыряновск – Большенарымское – Катон-Карагай – Рахмановские ключи"
8 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр – Восток "Астана – Павлодар – Калбатау – Усть-Каменогорск"
296 288
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр – Запад

38 206
1381 км "Қызылорда – Павлодар – Успенка – РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолында Ертіс өзені арқылы өтетін көпір салу
21 526 312
Шығыс Қазақстан облысының Күршім ауданында Бұқтырма су қоймасы арқылы көпір өткелін салу
28 184 626
207
Шекара бөлімшелерін жобалау және салу
24 196 645
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
24 196 645
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақтөбе облысы
3 705 829
Ақтөбе облысы бойынша "Жайсан" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 860 004
Ақтөбе облысы бойынша "Байтурасай" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 845 825
Қостанай облысы
6 174 551
Қостанай облысы бойынша "Кенерал" шекара бөлімшесінің құрылысы
935 217
Қостанай облысы бойынша "Қайрақ" шекара бөлімшесінің құрылысы
959 160
Қостанай облысы бойынша "Бірлік" шекара бөлімшесінің құрылысы
2 141 060
Қостанай облысы бойынша "Ұзынағаш" шекара бөлімшесінің құрылысы
2 139 114
Павлодар облысы
3 590 956
Павлодар облысы бойынша "Арлан" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 786 147
Павлодар облысы бойынша "Шарбақты" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 804 809
Солтүстік Қазақстан облысы
10 725 309
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Келтесай" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 443 658
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Талсай" шекара бөлімшесінің құрылысы
202 637
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қарақұдық" шекара бөлімшесінің құрылысы
764 569
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Есіл" шекара бөлімшесінің құрылысы
303 655
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Каскад" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 611 258
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Ақ көл" шекара бөлімшесінің құрылысы
332 256
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Арал ағаш" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 897 588
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Жаңа жол" шекара бөлімшесінің құрылысы
189 065
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Ашикен" шекара бөлімшесінің құрылысы
789 243
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қызыл ту" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 868 633
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Жамбыл" шекара бөлімшесінің құрылысы
472 790
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Баян батыр атындағы" шекара бөлімшесінің құрылысы
849 957
240
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау
15 339 711
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
15 339 711
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
15 339 711
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Сырым" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, реконструкциялау және жаңғырту

38 206
Строительство моста через реку Иртыш на автомобильной дороге республиканского значения "Кызылорда – Павлодар – Успенка – граница РФ" км 1381
21 526 312
Строительство мостового перехода через Бухтарминское водохранилище в Курчумском районе Восточно-Казахстанской области
28 184 626
207
Проектирование и строительство пограничных отделений
24 196 645
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
24 196 645
в том числе инвестиционные проекты:
Актюбинская область
3 705 829
Строительство пограничного отделения "Жайсан" по Актюбинской области
1 860 004
Строительство пограничного отделения "Байтурасай" по Актюбинской области
1 845 825
Костанайская область
6 174 551
Строительство пограничного отделения "Кенерал" по Костанайской области
935 217
Строительство пограничного отделения "Кайрак" по Костанайской области
959 160
Строительство пограничного отделения "Бирлик" по Костанайской области
2 141 060
Строительство пограничного отделения "Узынагаш" по Костанайской области
2 139 114
Павлодарская область
3 590 956
Строительство пограничного отделения "Арлан" по Павлодарской области
1 786 147
Строительство пограничного отделения "Шарбакты" по Павлодарской области
1 804 809
Северо-Казахстанская область
10 725 309
Строительство пограничного отделения "Келтесай" по Северо-Казахстанской области
1 443 658
Строительство пограничного отделения "Талсай" по Северо-Казахстанской области
202 637
Строительство пограничного отделения "Каракудык" по Северо-Казахстанской области
764 569
Строительство пограничного отделения "Есиль" по Северо-Казахстанской области
303 655
Строительство пограничного отделения "Каскад" по Северо-Казахстанской области
1 611 258
Строительство пограничного отделения "Ак кол" по Северо-Казахстанской области
332 256
Строительство пограничного отделения "Арал агаш" по Северо-Казахстанской области
1 897 588
Строительство пограничного отделения "Жана жол" по Северо-Казахстанской области
189 065
Строительство пограничного отделения "Ашикен" по Северо-Казахстанской области
789 243
Строительство пограничного отделения "Кызыл ту" по Северо-Казахстанской области
1 868 633
Строительство пограничного отделения "Жамбыл" по Северо-Казахстанской области
472 790
Строительство пограничного отделения "им.Баян батыр" по Северо-Казахстанской области
849 957
240
Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан
15 339 711
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
15 339 711
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
15 339 711
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Сырым" на казахстанско-российской границе

9 303 420
160
Ақмола облысының бюджетіне, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
20 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
20 000 000
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақмола облысы
13 430 170
Алматы қаласы
4 619 830
Астана қаласы
1 950 000
Қызмет бабында пайдалану үшін
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1108 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдай, Қорғаныс министрліктерінің, Президентi Іс Басқармасының басым республикалық бюджеттік инвестицияларының тізбесі
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 25.12.2024 № 1111 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2024 жыл
2025 жыл
2026 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1108 қаулысына
3-қосымша
Облыстық бюджеттерге табиғатты қорғау және арнаулы мекемелер жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 18.12.2024 № 1073 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 25.12.2024 № 1111 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

9 303 420
160
Целевые трансферты на развитие бюджету Акмолинской области, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
20 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
20 000 000
в том числе по регионам:
Акмолинская область
13 430 170
город Алматы
4 619 830
город Астана
1 950 000
__________________________________________________
Для служебного пользования
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от "12" декабря 2023 года № 1108
Перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций министерств по чрезвычайным ситуациям, обороны, Управления Делами Президента Республики Казахстан
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления Правительства РК от 25.12.2024 2024 № 1111 (вводится в действие с 01.01.2024).
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2024 год
2025 год
2026 год
Программа
Подпрограмма
__________________________________________________
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2023 года № 1108
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на повышение заработной платы работников природоохранных и специальных учреждений
Сноска. Приложение 3 - в редакции постановления Правительства РК от 18.24.2024 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2024); с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 25.12.2024 2024 № 1111 (вводится в действие с 01.01.2024).
№ п/п
Наименование областей
Сумма, тыс. тенге
Всего

383 326
16.
Түркістан облысы
1 514 345
17.
Шымкент қаласы
51 692
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1108 қаулысына
5-қосымша
Маңғыстау облысының бюджетіне ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 18.12.2024 № 1073 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
188 062
1.
Маңғыстау облысы
188 062
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1108 қаулысына
6-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіруді жүргізуге арналған құралдарды (бұйымдарды) және атрибуттарды сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 18.12.2024 № 1073 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

383 326
16.
Туркестанская область
1 514 345
17.
Город Шымкент
51 692
_________________________
Приложение 5
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2023 года № 1108
Распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Мангистауской области на обеспечение ветеринарной безопасности
Сноска. Приложение 5 - в редакции постановления Правительства РК от 18.24.2024 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2024).
№ п/п
Наименование области
Сумма, тыс. тенге
Всего
188 062
1.
Мангистауская область
188 062
_________________________
Приложение 6
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2023 года № 1108
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на приобретение средств (изделий) и атрибутов для проведения идентификации сельскохозяйственных животных
Сноска. Приложение 6 - в редакции постановления Правительства РК от 18.24.2024 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2024).
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
Всего

4 249 061
3 756 961
492 100
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1108 қаулысына
13-қосымша
Облыстық бюджеттерге "Ауылдық денсаулық сақтауды жаңғырту" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жағынан жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. 13-қосымша алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.03.2024 № 244 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1108 қаулысына
14-қосымша
Облыстық бюджеттерге "Ауылдық денсаулық сақтауды жаңғырту" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде денсаулық сақтау объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. 14-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 18.12.2024 № 1073 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

4 249 061
3 756 961
492 100
___________________________________
Приложение 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2023 года № 1108
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне в рамках пилотного национального проекта "Модернизация сельского здравоохранения"
Сноска. Приложение 13 исключено постановлением Правительства РК от 30.03.2024 № 244 (вводится в действие с 01.01.2024).
Приложение 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2023 года № 1108
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на проведение капитального ремонта объектов здравоохранения в рамках пилотного национального проекта "Модернизация сельского здравоохранения"
Сноска. Приложение 14 - в редакции постановления Правительства РК от 18.24.2024 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2024).
№ п/п
Наименование областей
Сумма, тыс. тенге
Всего

6 779 720
1.
Алматы облысы
6 183 096
2.
Шығыс Қазақстан облысы
596 624
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1108 қаулысына
14-1-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың денсаулық сақтау саласындағы ұйымдары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. Қаулы 14-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 25.09.2024 № 777 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 18.12.2024 № 1073 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

6 779 720
1.
Алматинская область
6 183 096
2.
Восточно-Казахстанская область
596 624
_________________________
Приложение 14-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от "12" декабря 2023 года № 1108
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы работников организаций в области здравоохранения местных исполнительных органов
Сноска. Постановление дополнено приложением 14-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 25.09.2024 № 777 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции постановления Правительства РК от 18.24.2024 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2024).
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
Всего

198
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1108 қаулысына
15-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. 15-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 18.12.2024 № 1073 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

198
___________________________________
Приложение 15
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2023 года № 1108
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на изъятие земельных участков для государственных нужд
Сноска. Приложение 15 - в редакции постановления Правительства РК от 18.24.2024 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2024).
№ п/п
Наименование областей
Сумма, тыс. тенге
Всего

4 176 000
19.
Астана қаласы
4 646 400
20.
Шымкент қаласы
4 819 200
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1108 қаулысына
18-қосымша
Маңғыстау облысының бюджетіне радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. 18-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 18.12.2024 № 1073 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
1 668 309
1.
Маңғыстау облысы
1 668 309
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1108 қаулысына
18-1-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік дене шынықтыру және спорт ұйымдарының медицина қызметкерлерінің еңбегіне төленетін ақыны ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. Қаулы 18-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 25.09.2024 № 777 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 18.12.2024 № 1073 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Р/с
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

4 176 000
19.
Город Астана
4 646 400
20.
Город Шымкент
4 819 200
_________________________
Приложение 18
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2023 года № 1108
Распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Мангистауской области на обеспечение радиационной безопасности
Сноска. Приложение 18 - в редакции постановления Правительства РК от 18.24.2024 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2024).
№ п/п
Наименование области
Сумма, тыс. тенге
Всего
1 668 309
1.
Мангистауская область
1 668 309
_________________________
Приложение 18-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от "12" декабря 2023 года № 1108
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда медицинским работникам государственных организаций физической культуры и спорта
Сноска. Постановление дополнено приложением 18-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 25.09.2024 № 777 (вводится в действие с 01.01.2024); в редакции постановления Правительства РК от 18.24.2024 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2024).
№ п/п
Наименование областей
Сумма, тыс. тенге
Всего

60 297 726
38 053 400
38 053 400
694
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
2 676 214
2 676 214
2 676 214
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 676 214
2 676 214
2 676 214
оның ішінде МЖӘ:
Нұр-Сұлтан қаласы, Е495 көшесі (жобалық атауы), № 2 ғимараттың ауданы мекенжайы бойынша орналасқан Ядролық медицина орталығының құрылысы
2 676 214
2 676 214
2 676 214
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 1108 қаулысына
29-қосымша
2024 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесі
Ескерту. 29-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 18.12.2024 № 1073 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен; өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 25.12.2024 № 1111 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
мың теңге
Р/с
Мемлекеттік тапсырманы орындау нысанында жүзеге асырылатын мемлекеттік көрсетілетін қызметтің немесе инвестициялық жобаның атауы
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің немесе инвестициялық жобаның сипаттамасы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты республикалық бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты заңды тұлғаның атауы
Соның шеңберінде мемлекеттік тапсырма орындалатын республикалық бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы
Мемлекеттік тапсырманы орындауға қажетті бюджет қаражатының сомасы
1
Сейсмологиялық ақпарат мониторингі
Қазақстан Республикасы аумағында сейсмологиялық мониторинг, тәулік бойғы далалық аспаптық байқаулар жүргізу, байқаулар жүргізу және материалдарды өңдеу үшін жаңа әдістер мен техникалық құралдарды енгізу
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
"Ұлттық сейсмологиялық бақылау және зерттеу ғылыми орталығы" ЖШС
025 "Сейсмологиялық ақпарат мониторингі"

60 297 726
38 053 400
38 053 400
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
2 676 214
2 676 214
2 676 214
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 676 214
2 676 214
2 676 214
в том числе проекты ГЧП
Строительство Центра ядерной медицины, расположенного по адресу г. Нур-Султан, ул. Е495 (проектное наименование), район здания № 2
2 676 214
2 676 214
2 676 214
__________________________________________________
Приложение № 29
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2023 года № 1108
Перечень государственных заданий на 2024 год
Сноска. Приложение 29 – в редакции постановления Правительства РК от 18.24.2024 № 1073 (вводится в действие с 01.01.2024); с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 25.12.2024 2024 № 1111 (вводится в действие с 01.01.2024).
тыс. тенге
№ п/п
Наименование государственной услуги или инвестиционного проекта, осуществляемых в форме выполнения государственного задания
Описание государственной услуги или инвестиционного проекта
Наименование администратора республиканской бюджетной программы, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование юридического лица, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование республиканской бюджетной программы (подпрограммы), в рамках которой выполняется государственное задание
Сумма бюджетных средств, необходимая для выполнения государственного задания
1
Мониторинг сейсмологической информации
Сейсмологический мониторинг на территории Республики Казахстан, проведение круглосуточных полевых инструментальных наблюдений, внедрение новых методов и технических средств для проведения наблюдений и обработки материалов
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
ТОО "Национальный научный центр сейсмологических наблюдений и исследований"
025 "Мониторинг сейсмологической информации"

998 425
2
Шетелдегі отандастар мен Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтарға қолдау көрсету жөніндегі қызметтер
Отандастардың тұрақты тұратын мемлекеттердегі жағдайы туралы бұқаралық ақпарат құралдары материалдарының мониторингі; отандастарды қолдау мәселелері бойынша өзекті ақпарат беру мақсатында интерактивті веб-порталдың үш тілде жұмыс істеуін қамтамасыз ету және әлеуметтік желілерде жұмыс істеу;
Отандастарды ақпараттық қолдау орталығын құру және оның жұмыс істеуі арқылы шетелде тұратын оралмандар мен отандастарға ақпараттық-консультациялық қолдау көрсету; шетелде тұратын қазақтармен мәдени-гуманитарлық байланыстарды қамтамасыз ету үшін іс-шаралар өткізу; шетелдегі отандастармен өзара іс-қимыл және репатриация мәселелері бойынша талдамалық зерттеулер; шетелдік отандастар мен оралмандарға олардың бастамалары мен жобаларын іске асыруға көмек көрсету; шетелде тұратын отандастарға қазақ ұлттық мәдени орталықтарын ұйымдастыруға жәрдемдесу; қазақ тілін үйренуге және оқу-ағартушылық бастамаларды жүзеге асыруға жәрдемдесу
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
"Отандастар қоры" КЕАҚ
022 "Шетелдегі отандастармен және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтармен байланыстарды және қатынастарды дамытуға жәрдемдесу",
101 "Шетелдегі отандастар мен Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтарды қолдау үшін жағдай жасау"
650 572
3
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді картаға түсіру
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру үшін цифрлық ауыл шаруашылығы карталарын жасау
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ауыл шаруашылық аэрофотогеодезиялық ізденістер мемлекеттік институты" ШЖҚ РМК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру",
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"
4 598 841
4
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру жер-кадастр жұмыстарын жүргізумен қамтамасыз етіледі
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КеАҚ
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру",
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"
584 761
5
Жер мониторингін жүргізуді, топырақтық және геоботаникалық зерттеулер жүргізуді қамтитын жерлердің сапасын есепке алу
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін іздестіру жұмыстарын жүргізу арқылы қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Жерлерге зерттеп-қарау жұмыстарын жүргізу мемлекеттік институты" ШЖҚ РМК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру",
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"

998 425
2
Услуги по обеспечению поддержки соотечественников за рубежом и прибывших в Республику Казахстан этнических казахов
Мониторинг материалов средств массовой информации о положении соотечественников в государствах их постоянного проживания; обеспечение функционирования интерактивного веб-портала на трех языках и работа в социальных сетях в целях предоставления актуальной информации по вопросам поддержки соотечественников; оказание информационно-консультативной поддержки репатриантам и соотечественникам, проживающим за рубежом, посредством создания и функционирования Центра информационной поддержки соотечественников; проведение мероприятий для обеспечения культурно-гуманитарных связей с казахами, проживающими за рубежом; аналитические исследования по вопросам взаимодействия с соотечественниками за рубежом и репатриации; оказание содействия зарубежным соотечественникам и репатриантам в реализации их инициатив и проектов; оказание содействия соотечественникам, проживающим за рубежом, в организации работы казахских национальных культурных центров;
оказание содействия в изучении казахского языка и реализации образовательно-познавательных инициатив
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
НАО "Фонд Отандастар"
022 "Содействие развитию связей и контактов с соотечественниками за рубежом и этническими казахами, прибывшими в Республику Казахстан",
101 "Создание условий для поддержки соотечественников за рубежом и этнических казахов, прибывших в Республику Казахстан"
650 572
3
Картографирование земель сельскохозяйственного назначения для ведения государственного земельного кадастра
Создание цифровых сельскохозяйственных карт для формирования сведений государственного земельного кадастра
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Государственный институт сельскохозяйственных аэрофотогеодезических изысканий"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах",
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"
4 598 841
4
Ведение государственного земельного кадастра
Формирование сведений государственного земельного кадастра обеспечивается проведением земельно-кадастровых работ
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах",
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"
584 761
5
Учет качества земель, включающий ведение мониторинга земель, проведение почвенных и геоботанических обследований
Формирование сведений государственного земельного кадастра путем проведения изыскательских работ
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Государственный институт проведения работ по обследованию земель"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах",
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"

6 855 517
6
ҚР АӨК субъектілерін ғылыми-практикалық сүйемелдеу және ұсынымдар әзірлеу
Ғылыми-практикалық қолдау арқылы ауыл шаруашылығы субъектілері қызметінің тиімділігін арттыру, ҰАҒББО-ны тік интеграцияланған Агротехнологиялық хабқа айналдыру шеңберінде жаңа әзірлемелер мен ғылыми зерттеулерге қолжетімділікті қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ұлттық аграрлық ғылыми-білім беру орталығы" КеАҚ
267 "Білім мен ғылыми зерттеулердің қолжетімділігін арттыру", 104 "Қазақстан Республикасы агроөнеркәсіптік кешен субъектілері үшін ғылыми-практикалық сүйемелдеу және ұсынымдар әзірлеу"
225 565
7
Мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша әдіснамалық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек көрсету
Зақымданудың ерекше күрделі және атипиялық түрлері бар мүгедектігі бар адамдарды протездеу, сондай-ақ бастапқы протездеу, ең жаңа технологиялар бойынша жасалатын протездік-ортопедиялық бұйымдарды енгізу, протездік-ортопедиялық бұйымдардың жаңа түрлеріне технологиялық процестерді әзірлеу
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік қорғау саласын дамытудың ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту",
100 "Мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша әдіснамалық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру"
721 905
8
Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
Кохлеарлық имплантация (КИ) есту қабілетінің ауыр бұзушылығы (кереңділік) бар балаларды оңалтудың жалғыз тиімді әдістерінің бірі болып табылады. Бірақ КИ операциясы есту-сөйлеуге оңалтусыз (бейімдеусіз) мүлдем тиімсіз. Кохлеарлық импланты бар балаға есту және сөйлеуін дамыту үшін оны жүргізу міндетті.
Есту-сөйлеуге бейімдеудің мақсаты – баланы дыбыстық (бейсөйлеу және сөйлеу) сигналдарды қабылдауға, ауызша сөйлеуді дамыту үшін оларды түсінуге және жаңа есту сезімдерін пайдалануға үйрету
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік қорғау саласын дамытудың ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту",
102 "Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту"

6 855 517
6
Научно-практическое сопровождение и разработка рекомендаций для субъектов агропромышленного комплекса Республики Казахстан
Повышение эффективности деятельности субъектов агропромышленного комплекса путем научно-практического сопровождения, обеспечения доступности к новым разработкам и научным исследованиям в рамках трансформации в вертикально интегрированный агротехнологический хаб Национального аграрного научно-образовательного центра
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
НАО "Национальный аграрный научно-образовательный центр"
267 "Повышение доступности знаний и научных исследований",
104 "Научно-практическое сопровождение и разработка рекомендаций для субъектов агропромышленного комплекса Республики Казахстан"
225 565
7
Методологическое обеспечение по оказанию лицам с инвалидностью протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
Протезирование лиц с инвалидностью с особо сложными и атипичными видами увечья, а также первичное протезирование, внедрение протезно-ортопедических изделий, изготавливаемых по новейшим технологиям, разработка технологических процессов на новые виды протезно-ортопедических изделий
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития сферы социальной защиты"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры",
100 "Методологическое обеспечение по оказанию лицам с инвалидностью протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи"
721 905
8
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
Кохлеарная имплантация (далее – КИ) является единственным эффективным методом реабилитации детей с тяжелыми нарушениями слуха (глухотой). Но операция КИ совершенно неэффективна без слухоречевой реабилитации (адаптации). Проведение ее обязательно для развития слуха и речи ребенка с кохлеарным имплантом. Цель слухоречевой адаптации – научить ребенка воспринимать звуковые сигналы (неречевые и речевые), понимать их и использовать новые слуховые ощущения для развития устной речи.
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития сферы социальной защиты"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры",
102 "Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации"

610 160
9
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар, материалдар мен деректерді есепке алу, сақтау
Мемлекеттік тапсырысты орындау шеңберінде мыналар болжанады: - аумақтардың ғарыштық түсірілімі материалдарын өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізу; - қалалар мен елді-мекендердің топографиялық жоспарларын жасау және жаңарту; - I, ІІ класты нивелирлеу, тармақтарды зерттеп-қарау және қалпына келтіру, салу және үйлестіру; - жиынтық каталогтарды жасау; - цифрлық мемлекеттік топографиялық карталардың масштабтық қатарын жасау және жаңарту; - топографиялық карталарды шығару (басып шығару); - тақырыптық карталар мен жоспарларды жасау және (немесе) жаңарту; Қазақстан Республикасы географиялық атауларының дерекқорын жүргізу; Қазақстан Республикасы Ұлттық кеңістіктік деректер қорын жүргізу, техникалық жобаларды жасау
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық геодезия және кеңістік ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
007 "Елімізді мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету деңгейін арттыру",
101 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"
5 056 831
10
Қазақстан Республикасы Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымы

610 160
9
Топографо-геодезические и картографические работы, учет, хранение материалов и данных
В рамках исполнения государственного задания предполагается:
проведение работ по обработке материалов космосъемки территорий;
создание и обновление топографических планов городов и населенных пунктов;
нивелирование I, ІІ класса, обследование и восстановление, закладка и координирование пунктов;
создание сводных каталогов;
создание и обновление масштабного ряда цифровых государственных топографических карт;
издание (печать) топографических карт;
создание и (или) обновление тематических карт и планов;
ведение базы данных географических названий Республики Казахстан;
ведение Национального фонда пространственных данных Республики Казахстан;
составление технических проектов
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр геодезии и пространственной информации"
007 "Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны",
101 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"
5 056 831
10
Национальная инфраструктура пространственных данных Республики Казахстан

1. Қазақстан Республикасы мемлекеттік геодезиялық қамтамасыз ету жүйесін жаңғырту:
1.1 Мемлекеттік геодезиялық желіні (МГЖ) жаңғырту, оның ішінде:
- 1, 2 сыныпты астрономиялық-геодезиялық желілер (АГЖ 1, 2);
- 3, 4 сыныпты геодезиялық жиілету желілері (ГЖЖ 3, 4).
1.2 Мемлекетік нивелирлік желіні (МНЖ) жаңғырту, оның ішінде:
- І сыныпты мемлекеттік нивелирлік желі (МНЖ І);
- ІІ сыныпты мемлекеттік нивелирлік желі (МНЖ ІІ);
- ІІІ-ІV сыныпты мемлекеттік нивелирлік желілер (МНЖ ІІІ-ІV).
1.3 Мемлекеттік гравиметриялық желіні (МГрЖ) жаңғырту, оның ішінде:
- мемлекеттік іргелі гравиметриялық желі (МІГЖ);
- 1-сыныпты мемлекеттік гравиметриялық желі (МГрЖ-1). 2. Қазақстан Республикасы Кеңістік дерекқорларының Ұлттық инфрақұрылымын енгізу:
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық геодезия және кеңістік ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
007 "Елімізді мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету деңгейін арттыру",
102 "Қазақстан Республикасы Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру"
4 201 262
2.1. Мемлекеттік геодезиялық қамтамасыз етудің ақпараттық жүйесін құру.
2.2. Базалық кеңістіктік деректердің ақпараттық жүйесін құру. 2.3. Масштабы 1: 25 000 топографиялық карталарды Қазақстан Республикасы ашық пайдаланудағы цифрлық картасына түрлендіру.
2.4. Қалалар мен аудан орталықтарының масштабы 1:2 000 цифрлық топографиялық жоспарларын қалалар мен аудан орталықтарының ашық пайдаланудағы цифрлық жоспарларына түрлендіру.
2.5. Аэроғарыштық түсірілім материалдарын Қазақстан Республиасының бірыңғай ортофотомозаикасына түрлендіру.
3. Жобаны басқару
11
"Байқоңыр" кешенінің ғарыштық-зымыран қызметінің әсеріне ұшыраған Қазақстан Республикасы аумақтарының экологиялық мониторингтің көрсетілетін қызметтері
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде келесі жұмыстарды орындау болжанады:
1) "Байқоңыр" ғарыш айлағынан тасымалдағыш-зымырандардың ұшырылымдарына экологиялық мониторинг жүргізу ("Союз" тасымалдағыш-зымырандардың
ұшырылымдарын экологиялық сүйемелдеу)
2) Қарағанды облысының Ю-29 аймағындағы (ҚА №226) тасымалдағыш-зымыранының АБ ҚА экологиялық орнықтылығын бағалау
3) 1999 жылғы 27 қазанда Ұлытау облысындағы "Протон" тасымалдағыш-зымыранының апатқа ұшырау орнындағы қоршаған орта объектілерінің жай-күйін бақылау
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Инфракос" ШЖҚ РМК
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуын және оның пайдаланылуын кеңейтуді қамтамасыз ету",
100 "Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету"

1. Модернизация системы государственного геодезического обеспечения Республики Казахстан:
1.1. Модернизация государственной геодезической сети (ГГС), в т.ч.:
– астрономо-геодезическая сеть 1, 2 классов (АГС 1, 2);
– геодезическая сеть сгущения 3, 4 классов (ГСС 3, 4).
1.2. Модернизация государственной нивелирной сети (ГНС), в т.ч.:
– государственная нивелирная сеть І класса (ГНС І);
– государственная нивелирная сеть ІІ класса (ГНС ІІ);
– государственные нивелирные сети ІІІ-ІV классов (ГНС ІІІ-ІV).
1.3. Модернизация государственной гравиметрической сети (ГГрС), в т.ч.:
– государственная фундаментальная гравиметрическая сеть (ГФГС);
– государственная гравиметрическая сеть 1 класса (ГГрС-1).
2. Внедрение Национальной инфраструктуры пространственных данных Республики Казахстан:
2.1. Создание информационной системы государственного геодезического обеспечения.
2.2. Создание информационной системы базовых пространственных данных.
2.3. Преобразование топографических карт масштаба 1:25 000 в цифровую карту Республики Казахстан открытого пользования.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр геодезии и пространственной информации"
007 "Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны",
102 "Создание Национальной инфраструктуры пространственных данных Республики Казахстан"
4 201 262
2.4. Преобразование цифровых топографических планов городов и районных центров масштаба 1:2 000 в цифровые планы городов и районных центров открытого пользования.
2.5. Преобразование материалов аэрокосмосъемки в единую ортофотомозаику Республики Казахстан.
3. Управление проектом.
11
Услуги экологического мониторинга территорий Республики Казахстан, подверженных воздействию ракетно-космической деятельности комплекса "Байконур"
В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение следующих работ:
1) проведение экологического мониторинга пусков ракетоносителей с космодрома "Байконур" (экологическое сопровождение пусков ракетоносителей "Союз");
2) оценка экологической устойчивости района падения отделяющихся частей ракетоносителя в зоне Ю-29 (район падения № 226) в Карагандинской области;
3) контроль состояния объектов окружающей среды на местах аварии ракетоносителя "Протон" 27 октября 1999 года в области Ұлытау.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Инфракос"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры",
100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"

130 968
12
KazSTSat технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін тәжірибелік пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде KazSTSat тәжірибелік пайдалану және ғарыш аппаратының белсенді жұмыс істеу мерзімін айқындау арқылы қазақстандық технологиялардың оң ұшу тарихын алу үшін технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесінің (KazSTSat) жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды орындау көзделуде
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ghalam" ЖШС
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуын және оның пайдаланылуын кеңейтуді қамтамасыз ету",
100 "Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету"
144 277
13
"Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің жердегі ғарыш инфрақұрылымы объектілерін ұстау және пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде "Зенит-М" ҒЗК ЖҒИ техникалық және технологиялық объектілерін сүйемелдеу үшін кешенді жұмыстар мен іс-шараларды жүзеге асыру, оның ішінде "Зенит-М" ҒЗК-ның берілген объектілерін күзетуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету, "Зенит-М" ҒЗК объектілеріне жұмыскерлерді жеткізу үшін көлікпен қамту, жұмыскерлерді жеке қорғаныш құралдарымен және арнайы киімдермен қамтамасыз ету, регламенттік және профилактикалық жұмыстар жүргізу, сондай-ақ қажет болған жағдайда осы объектіні (жүйелер мен агрегаттар) пайдалану құжаттамаларында белгіленген нормативтік талаптарға сәйкес ғарыш жүйелерін пайдалануда тәжірибесі бар ұйымдарды, сондай-ақ тартумен жүргізу, оларға техникалық қызмет көрсету және де осы жұмыстарды ұйымдастыру үшін қажетті басқа да іс-шараларды жүзеге асыру болжануда
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорыны" АҚ
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуын және оның пайдаланылуын кеңейтуді қамтамасыз ету",
103 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету"
1 087 937
14
Пилотсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымыранының базасында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру
Пилотсыз ғарыш бағдарламаларын орындау үшін жаңа буынның орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы зымырандарын ұшыру үшін қолданыстағы "Зенит-М" ғарыш зымыран кешенін жаңғырту
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорыны" АҚ
011 "Пилотсыз ғарыш аппараттарын ұшыру үшін орта сыныптағы ғарыштық мақсаттағы жаңа буын зымыранының базасында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру"

130 968
12
Опытная эксплуатация космической системы технологического назначения KazSTSat
В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение работ по обеспечению функционирования космической системы технологического назначения (KazSTSat) для получения положительной летной истории казахстанских технологий путем опытной эксплуатации KazSTSat и определения срока активного существования космического аппарата
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
ТОО "Ghalam"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры",
100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"
144 277
13
Содержание и эксплуатация объектов наземной космической инфраструктуры космического ракетного комплекса "Зенит-М"
В рамках исполнения государственного задания предполагаются осуществление комплекса работ и мероприятий по поддержанию технических и технологических объектов НКИ КРК "Зенит-М", в том числе организация и обеспечение охраны переданных объектов КРК "Зенит-М", транспортное обеспечение для доставки работников на объекты КРК "Зенит-М", обеспечение работников средствами индивидуальной защиты и спецодеждой, проведение регламентных и профилактических работ, а также с привлечением при необходимости организаций, имеющих опыт эксплуатации космических систем в соответствии с нормативными требованиями, установленными эксплуатационной документацией данного объекта (систем и агрегатов), их техническое обслуживания, а также осуществления других мероприятий, необходимых для организации этих работ
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры",
103 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него"
1 087 937
14
Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов
Модернизация действующего космического ракетного комплекса "Зенит-М" для запусков ракет космического назначения среднего класса нового поколения для выполнения беспилотных космических программ
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
011 "Создание космического ракетного комплекса "Байтерек" на базе ракеты космического назначения среднего класса нового поколения для запусков беспилотных космических аппаратов"

11 760 000
15
"KazEOSat-MR" айыру қабілеті орташа Жерді қашықтықтан зондтау ғарыш жүйесін құру және пайдалануға енгізу жөніндегі көрсетілетін қызмет
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде қолданыстағы KazEOSat-2 айыру қабілеті орташа Жерді қашықтықтан зондтаутың (бұдан әрі – АҚО ЖҚЗ) ғарыш аппаратын алмастыру үшін құрамында үш АҚО ЖҚЗ ғарыш аппараттары бар KazEOSat-MR АҚО ЖҚЗ спутниктер топтамасын құру болжануда
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ghalam" ЖШС
013 "KazEOSat-MR" айыру қабілеті орташа Жерді қашықтан зондтау ғарыш жүйесін құру және пайдалануға енгізу"
7 000 000
16
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар нарығын дамытуды ынталандыруға бағытталған іс-шараларды жүргізу
Қатысушыларды технологиялық бизнес-инкубациялауды акселерациялау, қатысушылар үшін маркетингтік және өзге де іс-шараларды жүргізу, "Astana Hub" халықаралық технологиялық паркіне қатысушылардың дамуын ынталандыру үшін консультациялық, ақпараттық, талдамалық, білім беру іс-шараларын жүргізу, қатысушылардың жобаларын іске асыру үшін әлеуетті инвесторларды іздеу, "Astana Hub" халықаралық технологиялық паркінен акселерациядан өтіп жатқан адамдарға тұрғын үй беру және тұру үшін жағдайлар жасау
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қоры
205 "Қазақстан Республикасы инновациялық дамуын қамтамасыз ету",
103 "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркі негізінде инновациялық экожүйені құру"
4 212 639
17
Балалардың республикалық және халықаралық мектеп олимпиадаларын, конкурстарды және республикалық маңызы бар басқа да мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру, өткізу және оларға қатысу
Республикалық және халықаралық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды білім алушыларды анықтау; оқушыларды халықаралық олимпиадаларға, конкурстарға қатысуға іріктеу және дайындау, республикалық семинарлар, конкурстар өткізу; ғылыми-практикалық конференциялар өткізу. Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық және халықаралық олимпиадалар мен ғылыми жобалар конкурстары шығармашылық қабілеттерін дамыту, теориялық білімі мен практикалық іскерлігін тереңдету, жеке тұлғаның өзін-өзі танытуына жәрдемдесу, дарынды балаларды анықтау үшін жағдай жасау, білім алушыларды халықаралық олимпиадаларға қатысуға іріктеу және дайындау, Қазақстан Республикасындағы білім берудің беделін арттыру мақсатында өткізіледі. Сондай-ақ олимпиадалар мен конкурстар оқушылардың ғылыми-зерттеу және оқу-танымдық қызметін ынталандырады, Қазақстан Республикасы зияткерлік әлеуетін қалыптастыруға жәрдемдеседі
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Дарын" ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету",
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

11 760 000
15
Услуга по созданию и ввод в эксплуатацию космической системы дистанционного зондирования Земли среднего разрешения "KazEOSat-MR"
В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение работ по созданию группировки спутников дистанционного зондирования Земли среднего разрешения (далее - ДЗЗ СР) KazEOSat-MR в составе трех космических аппаратов ДЗЗ СР для замещения действующего космического аппарата ДЗЗ СР KazEOSat-2
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
ТОО "Ghalam"
013 "Создание и ввод в эксплуатацию космической системы дистанционного зондирования Земли среднего разрешения "KazEOSat-MR"
7 000 000
16
Проведение мероприятий, направленных на стимулирование развития рынка информационно-коммуникационных технологий
Акселерация технологического бизнес-инкубирования участников, проведение маркетинговых и иных мероприятий для участников, проведение консультационных, информационных, аналитических, образовательных мероприятий для стимулирования развития участников международного технологического парка "Астана Хаб", поиск потенциальных инвесторов для реализации проектов участников, предоставление жилья и создание условий для проживания лицам, проходящим акселерацию в международном технологическом парке "Астана Хаб"
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Автономный кластерный фонд "Парк инновационных технологий"
205 "Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан",
103 "Создание инновационной экосистемы на базе международного технологического парка "Астана Хаб"
4 212 639
17
Организация, проведение и участие детей в республиканских и международных школьных олимпиадах, конкурсах и других внешкольных мероприятиях республиканского значения
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского и международного значения, выявление одаренных обучающихся; подбор и подготовка учащихся к участию в международных олимпиадах, конкурсах, проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практической конференции. Республиканские и международные олимпиады и конкурсы научных проектов по общеобразовательным предметам проводятся в целях развития творческих способностей, углубления теоретических знаний и практических умений, содействия самореализации личности, создания условий для выявления одаренных детей, отбора и подготовки обучающихся к участию в международных олимпиадах, повышения престижа образования в Республике Казахстан. Также олимпиады и конкурсы стимулируют научно-исследовательскую и учебно-познавательную деятельность учащихся, содействуют формированию интеллектуального потенциала Республики Казахстан.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Научно-практический центр "Дарын"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования",
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

1 645 056
18
Дене шынықтыру және спорт саласындағы іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде келесі жұмыстар жүргізіледі:
- көзделген көрсетілетін қызметтер көлемі шеңберінде іс-шараны сапалы дайындау және уақытылы өткізу;
- санитариялық-гигиеналық талаптарға және өртке қарсы қауіпсіздікке сәйкес спорттық іс-шараларды өткізу орындарымен қамтамасыз ету (дәретхана, себезгі бөлмесі, шешінетін бөлме, өртке қарсы жабдық);
- тізімдерді қалыптастыру және төрешілер бригадасымен, медициналық персоналмен және қызмет көрсетуші персоналмен қамтамасыз ету;
- мандаттық комиссияның отырысын өткізу;
- жарысқа қатысушыларды вокзалдан тұрғылықты жеріне дейін және кері, сондай-ақ тұратын жерінен жарыс орнына дейін және кері көлікпен қамтамасыз ету;
- спорттық жарыстарды өткізу үшін спорттық мүкәммалмен қамтамасыз ету;
- спорттық іс-шараларға қатысушыларды марапаттауға жататын марапаттау белгілерімен (кубоктар, дипломдар, грамоталар, медальдар) қамтамасыз ету;
- баннерлік өніммен қамтамасыз ету;
- ашылу және жабылу салтанаты, сондай-ақ қатысушыларды марапаттау рәсімі.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету",
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
392 648
19
Балалардың қосымша дамуы бойынша республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Республикалық және халықаралық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды балаларды анықтау; республикалық семинарларды, курстарды өткізу; ғылыми-тәжірибелік конференцияларды өткізу.
Халықаралық байланыстар мен ынтымақтастықты дамыту, халықаралық фестивальдарға, байқауларға, слеттарға, көрмелерге, балалар мен ересектердің шығармашылық кездесулеріне қатысу.
Қосымша білім берудің негізгі бағыттары бойынша: көркемдік-эстетикалық, музыкалық, ғылыми-техникалық, экологиялық-биологиялық, туристік-өлкетану, әскери-патриоттық, әлеуметтік-педагогикалық, білім беру-сауықтыру зерттеу жобаларының республикалық байқаулары шығармашылық құзыреттілікте, үздіксіз білім және тәрбие беруде, кәсіби өзін-өзі анықтауда тұлғаның бәсекелік басымдылықтарын қалыптастыру мақсатында өткізіледі.
Кәсіби байқаулар мен конкурстарды ұйымдастыруға қатысу, балаларға қосымша білім беру жүйесінің даму мәселелері бойынша семинарларды және ғылыми-тәжірибелік конференцияларды өткізу.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету",
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

1 645 056
18
Организация и проведение мероприятий в области физической культуры и спорта
В рамках выполнения государственного задания проводится следующая работа:
качественная подготовка и своевременное проведение мероприятия в рамках предусмотренного объема услуг;
обеспечение местами проведения спортивных мероприятий в соответствии с санитарно-гигиеническими требованиями и требованиями противопожарной безопасности (туалет, душевая, раздевалка, противопожарное оборудование);
формирование списков и обеспечение судейской бригадой, медицинским персоналом и обслуживающим персоналом;
проведение заседания мандатной комиссии;
обеспечение транспортом участников соревнований с вокзала до мест проживания и обратно, а также от мест проживания к местам соревнований и обратно;
обеспечение спортивным инвентарем для проведения спортивных соревнований;
обеспечение наградной атрибутикой (кубки, дипломы, грамоты, медали) подлежащие награждению участников спортивных мероприятий;
обеспечение баннерной продукцией;
церемония открытия и закрытия, а также награждения участников.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический центр физической культуры"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования",
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
392 648
19
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского значения, выявление одаренных обучающихся; проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практических конференций.
Республиканские конкурсы исследовательских проектов по основным направлениям дополнительного образования детей: художественно-эстетическое, научно-техническое, эколого-биологическое, туристско-краеведческое, военно-патриотическое, социально-педагогическое, образовательно-оздоровительное с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении.
Участие в организации профессиональных смотров и конкурсов, проведении семинаров и научно-практических конференций по проблемам развития системы дополнительного образования детей.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования",
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

151 503
20
Бастауыш және негізгі орта білім беру білім алушыларының білім жетістіктерінің мониторингі (ББЖМ)
Білім алушылардың білім жетістіктерінің мониторингі (бұдан әрі – ББЖМ) білім беру ұйымдарынан тәуелсіз ұлттық оқыту сапасын жүйелі бақылау болып табылады. ББЖМ өткізу білім алушылардың білім жетістіктеріне мониторинг жүргізу қағидаларымен регламенттеледі (Білім және ғылым министрінің 2021 жылғы 5 мамырдағы № 204 бұйрығы). Тестілеу жыл сайын білім беру ұйымдарының 4 және 9 сыныптары арасында сауаттылықтың үш бағыты бойынша өткізіледі: оқылым, математикалық және жаратылыстану. ББЖМ кейіннен әдістемелік көмек көрсете отырып және білім беру сапасын қамтамасыз ету жөнінде ұсынымдар әзірлей отырып, тестілеу нәтижелерін дайындауды және жүргізуді, өңдеуді және жүйелі талдауды қамтиды. Мектептерде ББЖМ өткізуге арналған тест тапсырмаларының мазмұны МЖБС (мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарты) негізінде әзірленеді.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ахмет Байтұрсынұлы атындағы "Талдау" ұлттық зерттеулер және білімді бағалау орталығы" АҚ
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету",
107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
170 574
21
Worldskills қозғалысын дамыту жөніндегі көрсетілетін қызметтер

151 503
20
Мониторинг образовательных достижений обучающихся (МОДО) в организациях начального и основного среднего образования
Мониторинг образовательных достижений обучающихся (далее – МОДО) является национальным не зависимым от организаций образования систематическим наблюдением за качеством обучения. Проведение МОДО регламентируется Правилами проведения мониторинга образовательных достижений обучающихся (приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 5 мая 2021 года № 204). Тестирование проводится ежегодно среди 4 и 9 классов организаций образования по трем направлениям грамотности: читательская, математическая и естественно-научная. МОДО включает в себя подготовку, проведение, обработку и анализ результатов с последующим оказанием методической помощи и выработкой рекомендаций по обеспечению качества образования. Содержание тестовых заданий для проведения МОДО в школах разрабатывается в соответствии ГОСО (государственный общеобязательный стандарт образования) по трем направлениям грамотности: читательская, математическая и естественно-научная
Министерство просвещения Республики Казахстан
АО "Национальный центр исследований и оценки образования "Талдау" имени Ахмет Байтұрсынұлы"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования",
107 "Проведение внешней оценки качества образования"
170 574
21
Услуги по развитию движения Worldskills

1. Қазақстанда WorldSkills қозғалысын дамыту бойынша көрсетілетін қызметтер. Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрларды даярлау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыруға, WorldSkills құралдарын пайдалана отырып, жұмысшы кәсіптерінің беделін арттыруға және танымал етуге, WorldSkills стандарттарын енгізуге, елдің экономикалық өсуі үшін құзыреттердің маңыздылығын көрсетуге бағытталған Қазақстанда WorldSkills қозғалысын дамыту.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық құрамасын WorldSkills чемпионатына жаттығу лагерлерінде жұмыстарын ұйымдастыру бойынша көрсетілетін қызметтер. Worldskills талаптарына сәйкес келетін құзыреттер бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық құрамасын қалыптастыру. WorldSkills халықаралық чемпионаттарына жаттығу лагерлері базасында Worldskills талаптарына сәйкес құзыреттер бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық құрама мүшелерін даярлау
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Таlap" КеАҚ
006 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету",
102 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
782 670
22
Бітірушілерді оқыту бейінін ескере отырып, мемлекеттік бітіру емтиханының емтихан материалдарын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер (қорытынды аттестаттау)
Бітірушілерді оқыту бейінін ескере отырып, жалпы орта білім туралы аттестат алу үшін қорытынды аттестаттау нысанында өткізілетін мемлекеттік бітіру емтиханының емтихан материалдарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету",
107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
9 519
23
Тест тапсырмаларын қалыптастыру және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің білімін бағалауды өткізу бойынша көрсетілетін қызметтер (МДББҰ ПББ)
Тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру және мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары педагогтерінің білімін бағалауды жүргізу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
003 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету",
100 "Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
26 091
24
Тест тапсырмаларын қалыптастыру және орта білім беру ұйымдары педагогтерінің білімін бағалауды өткізу бойынша көрсетілетін қызметтер (ОББҰ ПББ)
Тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру және орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары педагогтерінің білімін бағалауды жүргізу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету",
107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

1. Услуги по развитию движения WorldSkills в Казахстане – развитие движения WorldSkills в Казахстане, ориентированное на реализацию государственной политики в сфере подготовки кадров с техническим и профессиональным образованием, повышение престижа и популяризация рабочих профессий с использованием инструментов WorldSkills, внедрение стандартов WorldSkills, демонстрация важности компетенций для экономического роста страны.
2. Услуги по организации работы по подготовке Национальной сборной Республики Казахстан в тренировочных лагерях к чемпионатам WorldSkills – формирование Национальной сборной Республики Казахстан по компетенциям, соответствующим требованиям Worldskills. Подготовка членов Национальной сборной Республики Казахстан по компетенциям, соответствующим требованиям Worldskills, на базе тренировочных лагерей к международным чемпионатам Worldskills
Министерство просвещения Республики Казахстан
НАО "Таlap"
006 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием",
102 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
782 670
22
Услуги по разработке экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников (итоговая аттестация)
Разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников, проводимого в форме итоговой аттестации для получения аттестата об общем среднем образовании
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования",
107 "Проведение внешней оценки качества образования"
9 519
23
Услуги по формированию тестовых заданий и проведению оценки знаний педагогов организаций дошкольного образования (ОЗП ОДО)
Формирование базы тестовых заданий и проведение оценки знаний педагогов организаций образования, реализующих общеобразовательные учебные программы дошкольного воспитания и обучения
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
003 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения",
100 "Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования"
26 091
24
Услуги по формированию тестовых заданий и проведению оценки знаний педагогов организаций среднего образования (ОЗП ОСО)
Формирование базы тестовых заданий и проведение оценки знаний педагогов организаций образования, реализующих общеобразовательные учебные программы среднего образования
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования",
107 "Проведение внешней оценки качества образования"

172 893
25
Тест тапсырмаларын қалыптастыру және техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары педагогтерінің білімін бағалауды өткізу бойынша көрсетілетін қызметтер (ТжКББҰ ПББ)
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің (ТжКБ ПББ) білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдары педагогтерінің білімін бағалау және тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
006 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету",
101 "Техникалық және кәсіптік білім беру сапасына сырттай бағалау жүргізу"
270 564
26
Денсаулық сақтау саласындағы статистикалық байқаулардың деректерін жинау және өңдеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Уәкілетті органға тоқсандық негізде жедел, ахуалдық, медициналық-статистикалық,
талдамалық ақпарат беру, амбулаториялық және стационарлық жағдайларда көрсетілген мамандандырылған медициналық көмекке, оның ішінде ауылдық денсаулық сақтау деңгейіндегі медициналық ұйымдардың қызметіне мониторинг жүргізу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы Ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру",
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
640 431
27
Электрондық денсаулық сақтауды дамытуды әдіснамалық қолдау

172 893
25
Услуги по формированию тестовых заданий и проведению оценки знаний педагогов организаций образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования (ОЗП ТиПО)
Формирование базы тестовых заданий и проведение оценки знаний педагогов организаций образования, реализующие образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования (ОЗП ТиПО)
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
006 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием",
101 "Проведение внешней оценки качества технического и профессионального образования"
270 564
26
Услуги по сбору и обработке данных статистических наблюдений в области здравоохранения
Предоставление уполномоченному органу оперативной, ситуационной, медико-cтатистической, аналитической информации на квартальной основе, проведение
мониторинга оказанной специализированной медицинской помощи в амбулаторных и стационарных условиях, в том числе деятельности медицинских организаций на уровне сельского здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения",
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
640 431
27
Методологическая поддержка развития электронного здравоохранения

1. ҚР СТ 3749-2021 – "Электрондық денсаулық сақтау. 1-бөлік. Электрондық денсаулық паспорты" ұлттық стандартына өзгерістер енгізу;
2. ҚР СТ 3750-2021 – "Электрондық денсаулық сақтау. 2-бөлік. Электрондық медициналық жазба" ұлттық стандартына өзгерістер енгізу;
3. ҚР СТ "Электрондық денсаулық сақтау. 3-бөлік. Клиникалық-әкімшілік деректерді жинауды реттеу" ұлттық стандартының жобасын әзірлеу;
4. Медициналық цифрлық бейнелерді және денсаулық сақтау саласындағы ілеспе ақпаратты жинауға, өңдеуге, сақтауға, беруге және алмасуға қойылатын талаптарды әзірлеу;
5. "Қазақстан Республикасы денсаулық және денсаулық сақтаудың есептік деректеріне қойылатын талаптарды бекіту туралы" бұйрыққа өзгерістер енгізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу (бұйрық жобасы);
6. ҚР СТ ISO 27932-2017 "Денсаулықты ақпараттандыру. Деректер алмасу стандарттары. HL7 клиникалық құжаттарының архитектурасы. 2-шығарылым" ұлттық стандартын қайта қарау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы Ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру",
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
106 396
28
Денсаулық сақтауды реформалауды әдіснамалық қолдау
1.1. Ұлттық денсаулық сақтау шоттарын қалыптастыру үшін денсаулық сақтау жүйесіндегі қаржылық шығыстарды талдау;
1.1.1. 2023 жылғы денсаулық сақтау шығыстары туралы алдын ала деректерді қалыптастыру (экспресс-түйіндеме);
1.1.2. 2023 жылғы ұлттық деңгейде Ұлттық денсаулық сақтау шоттарының 5 кестесін қалыптастыру;
1.1.3. 2023 жылғы өңірлік денсаулық сақтау шоттарын қалыптастыру;
1.1.4. Медициналық қызметтердің бейіндері мен түрлерін, халықтың жыныстық-жас құрылымын және әлеуметтік-экономикалық мәртебесін ескере отырып, Ұлттық денсаулық сақтау шоттарының кестелерін жетілдірудің әдістемелік тәсілдерін әзірлеу;
1.1.5. Денсаулық сақтау шығыстарын талдаумен 2023 жылғы ұлттық денсаулық сақтау шоттары туралы есеп;
1.2. Электрондық денсаулық сақтаудың реттеуші базасын зерттеу:
1.2.1. Қазақстан Республикасы аумағында халықаралық жіктеуішті аурулардың және денсаулыққа байланысты проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесіне енгізуді және бейімдеуді, он бірінші қайта қарауды (АХЖ-11) ұйымдастыру;
1.3. Денсаулық сақтау жүйесі үшін кадрлар даярлау саласындағы медициналық білім беру және ғылым ұйымдары қызметінің тиімділігін зерттеу:
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы Ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру",
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
855 763

1. Внесение изменений в национальный стандарт СТ РК 3749-2021 "Электронное здравоохранение. Часть 1. Электронный паспорт здоровья".
2. Внесение изменений в национальный стандарт СТ РК 3750-2021 "Электронное здравоохранение. Часть 2. Электронная медицинская запись".
3. Разработка проекта национального стандарта СТ РК "Электронное здравоохранение. Часть 3. Регулирование сбора клинико-административных данных".
4. Разработка требований к сбору, обработке, хранению, передаче и обмену медицинскими цифровыми изображениями и сопутствующей информацией в сфере здравоохранения.
5. Разработка предложений по внесению изменений в приказ "Об утверждении требований к учетным данным здоровья и здравоохранения Республики Казахстан" (проект приказа).
6. Пересмотр национального стандарта СТ РК ISO 27932-2017 "Информатизация здоровья. Стандарты обмена данными. Архитектура клинических документов HL7. Выпуск 2".
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения",
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
106 396
28
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения
1. Анализ финансовых расходов в системе здравоохранения для формирования национальных счетов здравоохранения:
1.1.1. Формирование предварительных данных о расходах на здравоохранение за 2023 год (экспресс-сводка);
1.1.2. Формирование 5 таблиц национальных счетов здравоохранения на национальном уровне за 2023 год;
1.1.3. Формирование региональных счетов здравоохранения за 2023 год;
1.1.4. Разработка методических подходов к усовершенствованию таблиц национальных счетов здравоохранения с учетом профилей и видов медицинских услуг, половозрастной структуры и социально-экономического статуса населения;
1.1.5. Отчет по национальным счетам здравоохранения за 2023 год с анализом расходов на здравоохранение;
1.2. Исследование регуляторной базы электронного здравоохранения:
1.2.1. Организация внедрения и адаптации международного
классификатора на Международную статистическую классификацию болезней и проблем, связанных со здоровьем, одиннадцатого пересмотра (МКБ-11) на территории Республики Казахстан;
1.3. Исследование эффективности деятельности организаций медицинского образования и науки в области подготовки кадров для системы здравоохранения:

1.3.1. Жаңартылған әдістемеге сәйкес медициналық жоғары оқу орындарының, колледждердің және жоғары медициналық колледждердің, ғылыми зерттеу институттарының, ұлттық орталықтардың білім беру қызметін рейтингтік бағалау;
1.3.2. Жоғары медициналық білім беру бағдарламаларын іске асыратын көп бейінді ЖОО жанындағы медициналық ЖОО / медицина факультеті түлектерінің кәсіптік даярлығына жұмыс берушілердің қанағаттануы бойынша талдау;
1.3.3. Жоғары медициналық білім беру бағдарламаларын іске асыратын ЖОО-да/көп бейінді ЖОО жанындағы медицина факультеттерінде, жоғары медициналық колледждер мен медициналық колледждерде оқу сапасына қанағаттанушылықты талдау;
1.3.4. Медициналық жоғары оқу орындары мен ғылыми ұйымдардың ғылыми-инновациялық қызметінің нәтижелілігін бағалау қорытындылары бойынша Медицина ғылымы бойынша ұлттық баяндама дайындау;
1.3.5. "Биомедициналық зерттеулер нарығын дамыту, оның ішінде халықаралық және көп орталықты зерттеулер жүргізу" жобасын іске асыру бойынша жол картасын іске асыруды мониторингтеу және әдіснамалық сүйемелдеу;
1.3.6. Резидентураға бірыңғай ұлттық түсу емтиханын енгізу;
1.3.7. Технологиялық құзыреттердің салалық орталығын дамыту;
1.4. Адами ресурстарды басқару жүйесінің тиімділігін және адами капиталды дамытуды зерттеу:
1.4.1. Медициналық қызметкерлермен қамтамасыз етудің өңірлік көрсеткіштерінің тиімділігін және қолданыстағы тапшылықты, оның ішінде ауылдық денсаулық сақтауды бағалауды жүргізу;
1.4.2. Ағымдағы жай-күйін, проблемаларын және дамудың негізгі үрдістерін көрсете отырып, Қазақстан Республикасы денсаулық сақтаудың кадр ресурстары бойынша сараптамалық қорытынды дайындау;
1.4.3. Резидентурада кадрлар даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша материалдар дайындау, өңірлердің және медициналық білім беру және ғылым ұйымдарының мемлекеттік тапсырысты орналастыруға дайындығына мониторинг жүргізу;
1.4.4. Медициналық кадрларды резидентурада өткір тапшы мамандықтар бойынша даярлауға жергілікті атқарушы органдардың білім беру гранттарының санын ұлғайту жөніндегі жұмыстарды талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу;
1.5. Қазақстанның "Алғашқы медициналық-санитариялық көмек бойынша Астана декларациясы" брендін әлемде ілгерілету арқылы денсаулық сақтау саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту бойынша әдіснамалық тәсілдерді зерттеу:
1.5.1. Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымы (Атқарушы комитет, Дүниежүзілік денсаулық сақтау ассамблеясы, Еуропалық өңірлік комитет) басшы органдарының шешімдері негізінде шоғырландырылған қорытындыны қалыптастыру және ұсынымдар дайындау;

1.3.1. Рейтинговая оценка образовательной деятельности медицинских вузов, колледжей и высших медицинских колледжей, национальных исследовательских институтов, научных центров в соответствии с обновленной методикой;
1.3.2. Анализ по удовлетворенности работодателей профессиональной подготовкой выпускников медицинских вузов / медицинских факультетов при многопрофильных вузах, реализующих программы высшего медицинского образования;
1.3.3. Анализ удовлетворенности качеством обучения в вузе/медицинских факультетах при многопрофильных вузах, реализующих программы высшего медицинского образования, высших медицинских колледжах и медицинских колледжах;
1.3.4. Подготовка Национального доклада по медицинской науке по итогам оценки результативности научно-инновационной деятельности медицинских вузов и научных организаций;
1.3.5. Мониторинг и методологическое сопровождение реализации Дорожной карты по реализации проекта "Развитие рынка биомедицинских исследований, в том числе проведение международных и многоцентровых исследований";
1.3.6. Внедрение единого национального вступительного экзамена в резидентуру;
1.3.7. Развитие отраслевого центра технологических компетенций;
1.4. Исследование эффективности системы управления человеческими ресурсами и развития человеческого капитала:
1.4.1. Проведение оценки эффективности региональных показателей обеспеченности медицинскими работниками и существующего дефицита, в том числе сельского здравоохранения;
1.4.2. Подготовка экспертного заключения по кадровым ресурсам здравоохранения Республики Казахстан с отражением текущего состояния, проблем и основных тенденций развития;
1.4.3. Подготовка материалов по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров в резидентуре, мониторинг готовности регионов и организаций медицинского образования и науки к размещению государственного заказа;
1.4.4. Аналитическое и методологическое сопровождение работ по увеличению количества образовательных грантов местных исполнительных органов на подготовку медицинских кадров в резидентуре по остродефицитным специальностям;
1.5. Исследование методологических подходов по развитию международного сотрудничества в области здравоохранения через продвижение бренда Казахстана "Декларация Астаны по первичной медико-санитарной помощи" в мире:
1.5.1. Формирование консолидированного заключения и подготовка рекомендаций на основе решений руководящих органов Всемирной организации здравоохранения (Исполнительный комитет, Всемирная ассамблея здравоохранения, Европейский региональный комитет);

1.5.2. Алғашқы медициналық-санитариялық көмектің операциялық тетігін енгізу мониторингі;
1.6. Медициналық көмекті ұйымдастыру мен көрсету сапасының тиімділігін талдамалық зерттеу:
1.6.1. Жылжымалы медициналық кешендерді тарта отырып, ауылдық елді мекендерде тұратын халықты медициналық қызметтермен қамтамасыз ету бойынша талдамалық зерттеу;
1.6.2. Алғашқы медициналық-санитариялық көмек үздік тәжірибелер орталықтары қызметінің тиімділігін талдау (өңірлерге шығу);
1.6.3. Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде алғашқы медициналық-санитариялық көмек ұйымдарында динамикалық байқауға жататын аурулар тізбесі бойынша созылмалы аурулары бар адамдарға медициналық көмек көрсетуді ұйымдастырудың тиімділігін талдау (2022 жылдың қорытындысы бойынша);
1.6.4. Амбулаториялық жағдайда ересек тұрғындарға медициналық оңалту қызметтерін көрсетуді ұйымдастырудың тиімділігін талдау (3-кезең) (5 өңірге барып, 5 амбулаториялық-поликлиникалық ұйымдар бойынша, инсульт, инфаркт алған және коронавирустық инфекциядан кейінгі пациенттерге);
1.6.5. Жаңа әдістеме бойынша медициналық ұйымдардың қызметін рейтингтік бағалау;
1.6.6. Практикалық денсаулық сақтауда (медициналық ұйымдарда) клиникалық хаттамаларды енгізу мониторингі;
1.7. Практикалық денсаулық сақтауға енгізу үшін денсаулық сақтау технологияларын бағалауды жүргізу:
1.7.1. 2024 жылы денсаулық сақтау технологияларын бағалауды өткізу үшін тақырыптарға басымдық беру;
1.7.2. Басымдық беру нәтижелері бойынша денсаулық сақтау технологияларын бағалаудың 20 толық есебін өткізу;
1.8. Амбулаториялық дәрілік қамтамасыз етуді жетілдіруді талдамалық сүйемелдеу:
1.8.1. Халықтың және медицина қызметкерлерінің амбулаториялық дәрі дәрмекпен қамтамасыз етілуге қанағаттанушылығын бағалау бойынша зерттеу жүргізу;
1.8.2. Басым нозологиялар бөлінісінде амбулаториялық дәрілік қамтамасыз етудің тиімділігін айқындауға талдау жүргізу;
1.9. Қазақстан Республикасы формулярлық жүйесін дамытуды сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу:
1.9.1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Формулярлық комиссиясының отырыстарында қарау үшін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне Қазақстандық ұлттық дәрілік формулярды (бұдан әрі - ҚҰФ) жетілдіру жөнінде ұсыныстар енгізу және ҚҰФ жобасын қалыптастыру (Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Формулярлық комиссиясының шешімдерін мониторингтеу және талдау);
1.9.2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Формулярлық комиссиясының шешімдері бойынша енгізілген өзгерістерге сәйкес Қазақстандық ұлттық дәрілік формулярға енгізілген дәрілік заттарға монографиялар жасау және дәрілік заттар туралы жылына 200 халықаралық патенттелмеген атаудан аспайтын көлемде жаңа ақпараттың пайда болуына қарай қолданыстағы монографияларды өзектілендіру;

1.5.2. Мониторинг внедрения операционного механизма первичной медико-санитарной помощи;
1.6. Аналитическое исследование эффективности качества организации и оказания медицинской помощи:
1.6.1. Аналитическое исследование по обеспечению населения, проживающего в сельских населенных пунктах, медицинскими услугами с привлечением передвижных медицинских комплексов;
1.6.2. Анализ эффективности деятельности центров лучших практик первичной медико-санитарной помощи (выезд в регионы);
1.6.3. Анализ эффективности организации оказания медицинской помощи лицам с хроническими заболеваниями по перечню заболеваний, подлежащих динамическому наблюдению в организациях первичной медико-санитарной помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи (по итогам 2022 года);
1.6.4. Анализ эффективности организации оказания услуг медицинской реабилитации (3-этап) взрослому населению в амбулаторных условиях (с выездом в 5 регионов и охватом по 5 амбулаторно-поликлиническим организациям, пациентам после перенесенных инсультов, инфарктов и коронавирусной инфекции);
1.6.5. Рейтинговая оценка деятельности медицинских организаций по новой методике;
1.6.6. Мониторинг внедрения клинических протоколов в практическом здравоохранении (в медицинских организациях);
1.7. Проведение оценки технологий здравоохранения для внедрения в практическое здравоохранение:
1.7.1. Проведение приоритизации тем для проведения оценки технологий здравоохранения в 2024 году;
1.7.2. Проведение 20 полных отчетов оценки технологий здравоохранения по результатам приоритизации;
1.8. Аналитическое сопровождение совершенствования амбулаторного лекарственного обеспечения:
1.8.1. Проведение исследования по оценке удовлетворенности населения и медицинских работников амбулаторным лекарственным обеспечением;
1.8.2. Проведение анализа на определение эффективности амбулаторного лекарственного обеспечения в разрезе приоритетных нозологий;
1.9. Экспертно-аналитическое сопровождение развития формулярной системы Республики Казахстан:
1.9.1. Внесение предложений по совершенствованию Казахстанского национального лекарственного формуляра (далее - КНФ) в Министерство здравоохранения Республики Казахстан для рассмотрения на заседаниях Формулярной комиссии Министерства здравоохранения Республики Казахстан и формирование проекта КНФ (мониторинг и анализ решений Формулярной комиссии Министерства здравоохранения Республики Казахстан);
1.9.2. Составление монографий к лекарственным средствам, включенным в Казахстанский национальный лекарственный формуляр, согласно внесенным изменениям по решениям Формулярной комиссии Министерства здравоохранения Республики Казахстан, и актуализация существующих монографий по мере появления новой информации о лекарственных средствах в объеме не более 200 международных непатентованных наименований в год;

1.9.3. Жұмыс органы ретінде Денсаулық сақтау министрлігі Формулярлық комиссиясының қызметін сүйемелдеу, оның ішінде орфандық ауруларды емдеуге арналған дәрелік заттар тізбесіне енгізу үшін ұсынылатын дәрілік препараттарға талдау жүргізу, ҚҰФ қалыптастыру қағидаларының талаптарына сәйкес деректеме, амбулаториялық дәрілік қамтамасыз ету тізбелерін және уәкілетті органның бастамасы бойынша қорытынды дайындай отырып және талдау нәтижелерін қорытынды түрінде (14-тен аспайтын халықаралық патенттелмеген атау) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Формулярлық комиссиясының отырысында қарау үшін уәкілетті органға жібере отырып, бірыңғай дистрибьютордың сатып алуын дайындау.
29
2024 жылға әзірленуге/қайта қаралуға жататын клиникалық
хаттамалардың сапасына сараптама (кемінде 180 клиникалық хаттама)
Халықаралық клиникалық нұсқаулықтар негізінде әзірленген/қайта қаралған клиникалық хаттамаларға сараптамалық бағалау жүргізу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы Ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру",
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
168 620
30
Денсаулық сақтау саласындағы кейбір бағдарламалық кешендер мен электрондық тіркелімдерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу, Қазақстан Республикасы ұлттық телемедицина желісін пайдалануды қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
Денсаулық сақтау саласындағы бағдарламалық кешендерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру",
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
2 375 773
31
Ұлттық ғылыми онкология орталығының жаңа корпусын іске қосу
шеңберінде иондаушы сәулелену көздерін қолдана отырып, инновациялық
медициналық технологияларды іске қосуға және енгізуге дайындық жөніндегі көрсетілетін
қызметтер
Көрсетілетін қызмет радиациялық онкология және ядролық медицинаны енгізу орталығын іске қосуға және инновациялық медициналық технологияларды енгізуге дайындықты көздейді
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық ғылыми онкология орталығы" ЖШС
053 "Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту",
140 "Республикалық деңгейдегі жаңа денсаулық сақтау объектілерін пайдалануға беру жөніндегі қызметтер"

1.9.3. Сопровождение деятельности Формулярной комиссии Министерства здравоохранения в качестве рабочего органа, в том числе проведение анализа предлагаемых лекарственных препаратов для включения в перечень лекарственных средств для лечения орфанных заболеваний, подготовка досье в соответствии с требованиями Правил формирования КНФ, перечней амбулаторного лекарственного обеспечения и закупа единого дистрибьютора по инициативе уполномоченного органа с
подготовкой заключения и направлением результатов анализа в виде заключения (не более 14 международных непатентованных наименований) в уполномоченный орган для рассмотрения на заседании Формулярной комиссии Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения",
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
855 763
29
Экспертиза качества клинических протоколов,
подлежащих разработке/пересмотру на 2024 год (не менее 180 клинических протоколов)
Проведение экспертной оценки клинических протоколов, разработанных/пересмотренных на основе международных клинических руководств
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения",
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
168 620
30
Услуги по сопровождению некоторых программных комплексов и электронных регистров (информационных систем) в области здравоохранения, обеспечению эксплуатации национальной телемедицинской сети Республики Казахстан
Сопровождение программных комплексов (информационных систем) в области здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения",
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"
2 375 773
31
Услуги по подготовке к запуску и внедрению инновационных медицинских технологий с применением источников ионизирующего излучения в рамках запуска нового корпуса Национального научного онкологического центра
Услуга предусматривает подготовку к запуску центра внедрения радиационной онкологии и ядерной медицины и внедрению инновационных медицинских технологий
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
ТОО "Национальный научный онкологический центр"
053 "Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения",
140 "Услуги по запуску в эксплуатацию новых объектов здравоохранения на республиканском уровне"

457 323
32
Қазақстан Республикасы санитариялық авиациясын дамыту жөніндегі жұмысты ұйымдастыру
Әуе көлігін (медициналық авиацияны) пайдалана отырып, Қазақстан Республикасы халқына шұғыл медициналық көмек көрсетуді ұйымдастыру.
Медициналық авиацияның өңірлік бөлімшелерінің қызметін ұйымдастыру және үйлестіру.
Халықаралық стандарттар негізінде Қазақстан Республикасында медициналық авиация қызметін дамыту
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық шұғыл медицинаны үйлестіру орталығы" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету",
107 "Санитариялық авиация нысанында медициналық көмек көрсету"
12 148 562
33
Трансплантациялық үйлестіруді дамыту
Қазақстан Республикасында транспланттау қызметін үйлестіруді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Транспланттауды және жоғары технологиялық медициналық көрсетілетін қызметті үйлестіру жөніндегі республикалық орталық" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету",
114 "Трансплантация саласында үйлестіру жүйесін құру бойынша көрсетілетін қызметтер"
387 357
34
Қоғамдық денсаулықты қорғау
1. Референттік зертханалық зерттеулер мен аспаптық өлшеулер жүргізу.
2. Сапаны сырттай бағалау бағдарламаларын (ССБ) ұйымдастыру және өткізу.
3. Санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық мәселелері бойынша ұйымдастыру-әдістемелік, практикалық көмек көрсету, эпидемиологиялық тексеру жүргізу.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті үшін санитариялық-эпидемиологиялық мониторинг жүргізу, Қазақстан Республикасы өңірлерінен ақпарат жинау, статистикалық өңдеу, ұсынымдармен алынған деректерді агрегаттау және талдау.
5. Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті және ынтымақтасатын министрліктердің (ведомстволардың) өңірлік мамандарының кадрлық әлеуетін республикалық семинарлар, дөңгелек үстелдер, вебинарлар, тренингтер өткізу және жұмыс орындарында оқыту әдісімен арттыру.
6. Қазақстан Республикасында микробқа қарсы төзімділікті шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау және бақылау ұлттық жүйесін енгізу.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау",
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
1 321 602
7. Қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы Төтенше жағдайлар жөніндегі жедел орталықтың қызметін қамтамасыз ету.
8. Әдістемелік ұсынымдар мен Әдістемелік нұсқаулықтарды әзірлеу (қайта қарау) есепке алу жөніндегі ақпараттық жүйені (АЖ) әзірлеу және енгізу.

457 323
32
Организация работы по развитию санитарной авиации Республики Казахстан
Организация экстренной медицинской помощи населению Республики Казахстан с использованием воздушного транспорта (медицинской авиации). Организация и координация деятельности региональных отделений медицинской авиации. Развитие службы медицинской авиации в Республике Казахстан на основе международных стандартов
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный координационный центр экстренной медицины"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи",
107 "Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации"
12 148 562
33
Развитие трансплантационной координации
Обеспечение кoopдинaции слyжбы тpaнcплaнтaции в Pеспyбликe Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр по координации трансплантации и высокотехнологичных медицинских услуг"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи",
114 "Услуги по координации в области трансплантологии"
387 357
34
Охрана общественного здоровья
1. Проведение референсных лабораторных исследований и инструментальных замеров.
2. Организация и проведение программ внешней оценки качества (ВОК).
3. Оказание организационно-методической, практической помощи, эпидемиологических расследований по вопросам санитарно-эпидемиологического благополучия.
4. Ведение санитарно-эпидемиологического мониторинга, сбор информации от регионов Республики Казахстан, статистическая обработка, агрегирование и анализ полученных данных с рекомендациями для Министерства здравоохранения Республики Казахстан и Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
5. Повышение кадрового потенциала региональных специалистов Комитета санитарно-эпидемиологического контроля и сотрудничающих министерств (ведомств) методом проведения республиканских семинаров, круглых столов, вебинаров, тренингов и обучение на рабочих местах.
6. Внедрение Национальной системы дозорного эпидемиологического надзора и контроля за антимикробной резистентностью в Республике Казахстан.
7. Обеспечение деятельности Оперативного центра по чрезвычайным ситуациям в области общественного здравоохранения.
8. Разработка (пересмотр) методических рекомендаций и указаний.

9. "Инфекциялардың алдын алу және инфекциялық бақылау жүйесін жетілдіру туралы"
2022 – 2027 жылдарға арналған жоспардың іске асырылуына және оның санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық саласындағы тиімділігіне мониторинг жүргізу.
10. Қазақстанда айналымдағы тұмау және қызылша вирустарын секвенирлеу әдісімен генетикалық талдау жүргізу.
11. Қазақстан Республикасы халқын иммундау ұлттық жүйесін жетілдірудің 2023 – 2025 жылдарға арналған кешенді жоспарына сәйкес иммунопрофилактика және иммундау мониторингі жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру.
35
Инфекцияның аса қауіпті табиғи ошақтары аумақтарында халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету
1. Биоқауіпсіздікті қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасындағы халықтың денсаулығына қауіпті биологиялық факторлардың әсер ету деңгейін төмендету:
1.1. Қазақстан Республикасы аумағындағы табиғи оба ошақтарының эпизоотиялық жай-күйіне және оба бойынша энзоотиялық аумақта жүргізілген санитариялық-профилактикалық іс-шараларды мониторингтеу және талдау.
1.2. Қазақстан Республикасы аумағында тырысқақ бойынша жүргізілетін іс-шараларды мониторингтеу және талдау.
1.3. Зерттеп-қаралатын аумақтың эпидемиологиялық жағдайын бағалау үшін аса қауіпті және зооноздық инфекциялар қоздырғыштарының болуы тұрғысында зертханалық зерттеулерді талдау.
1.4. Науқаспен, аса қауіпті инфекциямен ауырады деп күдік туғызатын адаммен және (немесе) ауыл шаруашылығы жануарларымен қатынаста болған кезде биологиялық қауіп-қатерлерге және жұқтырудан жеке биологиялық қорғау әдістеріне ден қоюға дайындықты арттыру мәселелері бойынша Алматы қаласы бойынша және басқа қалаларда, облыстарда алғашқы медициналық-санитариялық көмек буындарының қызметкерлерімен оқу-жаттығулар, нұсқамалар өткізу.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ЖШС
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау",
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
1 463 229
1.5. Науқастардан және аса қауіпті инфекциялармен (бактериологиялық, иммунологиялық, молекулярлық-генетикалық) ауырады деп күдік туғызатын қатынаста болған адамдардан алынған материалды зертханалық зерттеу. Аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының арнайы гендерінің ДНҚ детекциялауға арналған праймерлерді синтездеу.
2. Аса қауіпті инфекциялардың табиғи ошақтарындағы биологиялық тәуекелдерді бағалау:
2.1. Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының, ProMed халықаралық ақпараттық желісінің ақпаратын, ресми деректерін және басқа да қолжетімді дереккөздерді жинау және біріктіру, әлемдегі аса қауіпті инфекциялармен сырқаттанушылықты бағалау және ай сайынғы талдауды дайындау.

9. Мониторинг реализации Плана по совершенствованию системы профилактики инфекций и инфекционного контроля на
2022 – 2027 годы и его эффективности в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия.
10. Проведение генетического анализа циркулирующих вирусов гриппа и кори в Казахстане методом секвенирования.
11. Организация мероприятий по иммунопрофилактике и мониторингу иммунизации согласно Комплексному плану по совершенствованию национальной системы иммунизации населения Республики Казахстан на
2023 – 2025 годы.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья",
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
1 321 602
35
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения на территориях особо опасных природных очагов инфекции
1. Обеспечение биобезопасности и снижение уровня воздействия опасных биологических факторов на здоровье населения Республики Казахстан:
1.1. Мониторинг и анализ эпизоотического состояния природных очагов чумы на территории Республики Казахстан и санитарно-профилактических мероприятий, проведенных на энзоотичной по чуме территории.
1.2. Мониторинг и анализ проводимых мероприятий по холере на территории Республики Казахстан.
1.3. Анализ лабораторных исследований на наличие возбудителей особо опасных и зоонозных инфекций для оценки эпидемиологической ситуации обследуемой территории.
1.4. Проведение тренировочных учений, инструктажей с сотрудниками звеньев первичной медико-санитарной помощи по городу Алматы и другим городам, областям по вопросам повышения готовности к реагированию на биологические угрозы и методам личной биологической защиты от заражения при контакте с больным, подозрительным на заболевание особо опасной инфекцией человеком и (или) сельскохозяйственными животными.
1.5. Лабораторные исследования материала от больных и контактных лиц с подозрением на особо опасные инфекции (бактериологические, иммунологические, молекулярно-генетические). Синтез праймеров для детекции специфичных генов ДНК возбудителей особо опасных инфекций.
2. Оценка биологических рисков в природных очагах особо опасных инфекций:
2.1. Сбор и агрегирование информации, официальных данных Всемирной организации здравоохранения, международной информационной сети ProMed и других доступных источников, оценка и подготовка ежемесячного анализа заболеваемости особо опасными инфекциями в мире.

2.2. Геоақпараттық жүйелерде аса қауіпті инфекциялар бойынша Қазақстан Республикасы эпизоотологиялық жай-күйінің талдамалық, ахуалдық және болжамды электрондық карталарын жасау.
3. Ғылыми-зерттеу және өндірістік жұмыстар:
3.1. Полимеразды тізбекті реакция әдісімен аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының штаммдарын молекулярлық-генетикалық зерделеу. Мультилокустық VNTR талдауды (MLVA) пайдалана отырып, аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының штаммдарын және Қазақстан Республикасы аумағында бөлінген аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының штаммдарын түрішілік саралау үшін Мelt-MAMA әдісімен SNP локустары бойынша генетикалық типтеу. Полимеразды тізбекті реакция жүргізу және Мelt-MAMA әдісімен бірлі-жарымды нуклеотидтік алмастыруларды (SNP) детекциялау үшін ерекшелікті олигонуклеотидтерді синтездеу, амплификацияның оңтайлы параметрлерін таңдау;
3.2. 2024 жылға обаға қарсы күрес станцияларының өтінімдеріне сәйкес аса қауіпті инфекцияларды диагностикалау үшін иммунобиологиялық және диагностикалық препараттар дайындау.
3.3. Патогенділіктің I-II топтарындағы инфекциялардың қоздырғыштарымен жұмыс істеу кезінде пайдаланылатын нұсқаулық-әдістемелік құжаттарды дайындау.
4. Микроорганизмдердің ұлттық және жұмыс коллекцияларының тіршілікке қабілеттілігін қолдау бойынша көрсетілетін қызметтер:
4.1. Аса қауіпті және зооноздық инфекциялардың жаңадан бөлінген штаммдарын паспорттау.
4.2. Аса қауіпті инфекциялардың коллекциялық штаммдарын депонирлеу.
4.3. Микроорганизмдер коллекциясы штаммдарының негізгі биологиялық қасиеттерінің тіршілікке қабілеттіліген қолдау және бақылау.
5. Денсаулық сақтау саласындағы биоқауіпсіздікті қамтамасыз ету бойынша Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитетінің "Обаға қарсы күрес станциялары" мемлекеттік мекеме қызметін талдау және бағалау:
5.1. Ұйымдастыру-әдістемелік жұмыс бойынша, объектілердің физикалық қорғалу жағдайы бойынша, зертханалардағы биологиялық тәуекелдерді бағалау бойынша обаға қарсы күрес станцияларының қызметін талдау және бағалау.
36
Ғылым саласында биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
1. Түркістан облысының аса қауіпті инфекциялар бойынша эпидемиялық жағдайын бағалау: ку-қызба, бруцеллез, олардың шығу тегін болжау және республиканың биологиялық қауіпсіздігіне әсерін болжау.
2. Түркістан облысында айналымдағы ку-қызба және бруцеллез қоздырғыштарын бөліп алу, олардың биологиялық және молекулалық-генетикалық қасиеттерін зерделеу.

2.2. Создание в геоинформационных системах аналитических, ситуационных и прогнозных электронных карт эпизоотологического состояния Республики Казахстан по особо опасным инфекциям.
3. Научно-исследовательские и производственные работы:
3.1. Молекулярно-генетическое изучение штаммов возбудителей особо опасных инфекций методом полимеразной цепной реакции. Генетическое типирование штаммов возбудителей особо опасных инфекций с использованием мультилокусного VNTR анализа (MLVA) и по SNP локусам с помощью метода Melt-MAMA для внутривидовой дифференциации штаммов возбудителей особо опасных инфекций, выделенных на территории Республики Казахстан. Синтез специфичных олигонуклеотидов для проведения полимеразной цепной реакции и детекции единичных нуклеотидных замен (SNP) методом Melt MAMA, подбор оптимальных параметров амплификации.
3.2. Приготовление иммунобиологических и диагностических препаратов для диагностики особо опасных инфекций согласно заявкам противочумных станций на 2024 год.
3.3. Подготовка инструктивно-методических документов, используемых при работе с возбудителями инфекций I-II групп патогенности.
4. Услуги по поддержанию жизнеспособности национальной и рабочей коллекций микроорганизмов:
4.1. Паспортизация свежевыделенных штаммов особо опасных и зоонозных инфекций.
4.2. Депонирование коллекционных штаммов особо опасных инфекций.
4.3. Поддержание жизнеспособности и контроль основных биологических свойств штаммов коллекции микроорганизмов.
5. Анализ и оценка деятельности государственного учреждения "Противочумные станции" Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан по обеспечению биобезопасности в сфере здравоохранения:
5.1. Анализ и оценка деятельности противочумных станций по организационно-методической работе, состоянию физической защищенности объектов по оценке биологических рисков в лабораториях
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
ТОО "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья",
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
1 463 229
36
Услуги по обеспечению биологической безопасности в сфере науки
1. Оценка эпидемической ситуации в Туркестанской области по особо опасным инфекциям: ку-лихорадка, бруцеллез, прогнозирование их происхождения и возможное воздействие на биологическую безопасность республики.
2. Выделение возбудителей ку-лихорадки и бруцеллеза, циркулирующих в Туркестанской области, изучение их биологических и молекулярно-генетических свойств.

3. Биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету үшін аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының коллекциялық, өндірістік және вакциналық штаммдарының негізгі биологиялық қасиеттерін бақылау ұстап тұру, өміршеңдігін қолдау және бақылау.
4. Аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының коллекциялық және вакциналық штаммдарын жаңарту үшін жасуша желілерінің банкін ұстап тұру.
5. Түркістан облысының аумағында аса қауіпті инфекция қоздырғышы – Конго-Қырым геморрагиялық қызба вирусының табиғи резервуарларын зерттеу.
6. Вакциналарды әзірлеуде қолдану үшін тұмау вирусының штаммдық құрамын өзектілендіру.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" ЖШС
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау",
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
636 516
37
Биологиялық қауіптерді азайту жөніндегі орталық референттік зертхананың
қызметін қамтамасыз ету
1.1. Орталық референттік зертхана ғимаратының қауіпсіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу (күзет жүйесі, автоматты өрт дабылы және өрт сөндіру жүйесі, ғимаратты басқарудың автоматтандырылған жүйесі).
1.2. Электрмен жабдықтау жүйелерінің жабдықтары мен құрылыстарын тиімді пайдалануды, оларға қызмет көрсетуді және жөндеуді қамтамасыз ету.
1.3. Желдету жүйелерінің жабдықтары мен құрылыстарын тиімді пайдалануды, қызмет көрсетуді және жөндеуді қамтамасыз ету.
1.4. Жылумен жабдықтау және жылыту жүйелері жабдықтарының жұмысқа жарамды жай-күйін қамтамасыз ету бойынша жоспарлы шұғыл іс-шараларды ұйымдастыру.
1.5. Су дайындау және сарқынды, сорғыту суларын бұру жүйелерінің жабдықтарына қызмет көрсету және пайдалану жөніндегі іс-шаралар;
1.6. Орталық референттік зертхананың BSL-2 және
BSL-3 зертханаларының мамандары үшін тұрақты тренингтер мен ретренингтерді қамтамасыз ету.
1.7. Орталық референттік зертхананың ғимаратына үздіксіз қызмет көрсетуді және оның жұмыс істеуін қамтамасыз ету үшін инженерлік топ мамандарының біліктілігін арттыру.
1.8. Зертханалық жануарлардың SPF денсаулығын мониторингтеу.
1.9. Зертханалық жануарлардың SPF моделіндегі оба микробы қоздырғыштарының вируленттілігін зерделеу.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ЖШС
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау",
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
201 620
38
Возрождение аралының қазақстандық бөлігінде және Арал теңізіне
іргелес (жағалау маңындағы) материктік аумақта эпизоотологиялық мониторингті
қамтамасыз ету

3. Содержание, поддержание жизнеспособности и контроль основных биологических свойств коллекционных, производственных и вакцинных штаммов возбудителей особо опасных инфекций для обеспечения биологической безопасности.
4. Поддержание банка клеточных линий для освежения коллекционных и вакцинных штаммов возбудителей особо опасных инфекций.
5. Исследование природных резервуаров возбудителя особо опасной инфекции – вируса конго-крымской геморрагической лихорадки на территории Туркестанской области.
6. Актуализация штаммового состава вируса гриппа для применения в разработке вакцин
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
ТОО "Научно-исследовательский институт проблем биологической безопасности"
070 "Охрана общественного здоровья",
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
636 516
37
Обеспечение деятельности центральной референс-лаборатории по уменьшению биологических угроз
1.1. Организация и проведение мероприятий по обеспечению безопасного функционирования здания центральной референс-лаборатории (система охраны, система автоматической пожарной сигнализации и пожаротушения, автоматизированная система управления зданием).
1.2. Обеспечение эффективной эксплуатации, обслуживания и ремонта оборудования и сооружений систем электроснабжения.
1.3. Обеспечение эффективной эксплуатации, обслуживания и ремонта оборудования и сооружений систем вентиляции.
1.4. Организация плановых неотложных мероприятий по обеспечению работоспособного состояния оборудования систем теплоснабжения и отопления.
1.5. Мероприятия по обслуживанию и эксплуатации оборудования систем водоподготовки и отведения сточных, дренажных вод.
1.6. Обеспечение регулярных тренингов и ретренингов для специалистов лабораторий BSL-2 и BSL-3 Центральной референс-лаборатории.
1.7. Повышение квалификации специалистов инженерной группы для обеспечения бесперебойного обслуживания и функционирования здания Центральной референс-лаборатории.
1.8. Мониторинг здоровья SPF лабораторных животных.
1.9. Изучение вирулентности возбудителей чумного микроба на модели SPF лабораторных животных
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
ТОО "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья",
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
201 620
38
Обеспечение эпизоотологического мониторинга в казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к Аральскому морю материковой (прибрежной) территории

1. Таратушылар мен жұқтырушылар деңгейінің жай-күйін, санының серпінін бағалап, Возрождение аралы және Арал теңізіне іргелес құрлық (жағалау маңындағы) аумағын эпизоотиялық зерделеуді қамтамасыз ету, осы аумақта тұрақты және уақытша тұратын тұрғындарды эпидемиологиялық бақылау:
1.1. Бактериологиялық зерттеу әдістерін пайдаланып, Возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және оған іргелес аумақтан жеткізілген топырақ сынамасын сібір жарасы қоздырғышының болуына зертханалық зерттеу.
1.2. Возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және оған іргелес аумақтан жеткізілген топырақ сынамасына сібір жарасы қоздырғышының болуына молекулярлық-генетикалық зерттеу (полимеразды тізбекті реакция).
1.3. Возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және оған іргелес аумақтан аса қауіпті инфекцияға жиналған далалық материал сынамасын (кеміргіштер, эктопаразиттер) молекулярлық-генетикалық зерттеу (полимеразды тізбекті реакция).
1.4. Возрождение аралының қазақстандық бөлігінен Арал теңізіне іргелес құрлық (жағалау маңындағы) аумақтан аса қауіпті инфекцияларға бөлінген күдікті дақылдарды зертханалық зерттеу (сәйкестендіру).
1.5. Жүргізілген мониторинг және зерттеулер нәтижелері бойынша Возрождение аралының қазақстандық бөлігінде санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылықты қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ЖШС
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау",
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
35 335
39
Денсаулық сақтау саласында саламатты өмір салтын насихаттау
Саламатты өмір салтын насихаттау, әлеуметтік маңызы бар аурулардың профилактикасы жөніндегі іс-шаралардың басымдықтарын, тұжырымдамалық идеяларын әзірлеу, оларды әдістемелік сүйемелдеу және мониторингтеу, мектепке дейінгі және мектеп жасындағы балаларға арналған "Саламатты қалып", "Саламатты көру қабілеті" бағдарламаларын әзірлеу және ендіру, Қазақстан Республикасы халқы арасында жарақаттану, темекі, алкоголь, психикаға белсенді әсер ететін заттарды тұтыну, физикалық белсенділік, дұрыс тамақтану профилактикасы бойынша ақпараттық-түсіндіру жұмыстарын жүргізу (инфрографиктер, бейнероликтер және т.б. дайындау), ел ауқымында саламатты өмір салтын насихаттау жөніндегі ұлттық бағдарламаларды іске асыру, халықтың репродуктивті өмір салты туралы ақпаратқа қолжетімділігін кеңейту жөніндегі іс-шаралар өткізу, Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының "Саламатты қалалар және өңірлер", "Денсаулықты нығайтуға ықпал ететін мектептер", "Саламатты университеттер", "Саламатты жұмыс орындары" жобаларының іске асырылуын мониторингтеу және бағалау, жастар денсаулық орталықтарының қызметін мониторингтеу және бағалау, ұлттық скринингтік бағдарламаның іске асырылуын талдау, денсаулық мектептері мен темекіге қарсы орталықтардың қызметін талдау, қоғамдық денсаулық, денсаулық сақтау және саламатты өмір салтын қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау",
104 "Саламатты өмір салтын насихаттау"

1. Обеспечение эпизоотологического обследования острова Возрождения и прилегающей к Аральскому морю материковой (прибрежной) территории с оценкой состояния уровня, динамики численности носителей и переносчиков, эпидемиологическое наблюдение за постоянным и временным населением, проживающим на данных территориях:
1.1. Лабораторные исследования проб почв, доставленных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к ней территории, на наличие возбудителя сибирской язвы с использованием бактериологических методов исследования.
1.2. Молекулярно-генетическое исследование (полимеразная цепная реакция) проб почв, доставленных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к ней территории, на наличие возбудителя сибирской язвы.
1.3. Молекулярно-генетическое исследование (полимеразная цепная реакция) проб полевого материала (грызуны, эктопаразиты), собранного с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к ней территории на особо опасные инфекции.
1.4. Лабораторные исследования подозрительных культур (идентификация), выделенных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к Аральскому морю материковой (прибрежной) территории, на особо опасные инфекции.
1.5. Разработка предложений по обеспечению санитарно-эпидемиологического благополучия на казахстанской части острова Возрождения по результатам проведенного мониторинга и исследований
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
ТОО "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья",
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
35 335
39
Пропаганда здорового образа жизни в области здравоохранения
Разработка приоритетов, концептуальных идей, методологическое сопровождение и мониторинг мероприятий по пропаганде здорового образа жизни, профилактике социально значимых заболеваний, разработка и внедрение программ "Здоровая осанка", "Здоровое зрение" для детей дошкольного и школьного возраста, проведение информационно–разъяснительной работы среди населения Республики Казахстан по профилактике: травматизма, потребления табака, алкоголя, психоактивных веществ, физической активности, правильного питания (изготовление инфографик, видеороликов и т.д.), реализация национальных программ по пропаганде здорового образа жизни в масштабах страны, мероприятия по расширению доступа населения к информации о репродуктивном здоровье, мониторинг и оценка реализации проектов Всемирной организации здравоохранения "Здоровые города и регионы", "Школы, способствующие укреплению здоровья", "Здоровые университеты", "Здоровые рабочие места", мониторинг и оценка деятельности молодежных центров здоровья, анализ реализации национальной скрининговой программы, анализ деятельности школ здоровья и антитабачных центров, организация обучающих семинаров по вопросам общественного здоровья, здравоохранения и формирования здорового образа жизни, реализация комплекса мер по сокращению потребления табачных изделий и алкоголя (внедрение 100% бездымной среды, контроль за рекламой и запретом курения в общественных местах), анализ информации о проведенных информационно-коммуникационных мероприятиях среди населения Республики Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного
здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья",
104 "Пропаганда здорового образа жизни"

182 600
мәселелері бойынша оқыту семинарларын ұйымдастыру, темекі өнімдері мен алкогольді тұтынуды азайту жөніндегі шаралар кешенін іске асыру (100 % түтінсіз ортаны енгізу, қоғамдық орындарда темекі жарнамасын және оны шегуге тыйым салуды бақылау), Қазақстан Республикасы халқы арасында өткізілген ақпараттық-коммуникациялық іс-шаралар туралы ақпаратты талдау.
40
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
АИТВ-инфекциясы бойынша ахуалды эпидемиологиялық мониторингтеу, АИТВ-инфекциясымен өмір сүретін адамдардың диспансерлік бақылауын, емделуін және оның тиімділігін клиникалық мониторингтеу, тұрғындар мен негізгі топтар арасындағы профилактикалық іс-шараларды мониторингтеу, Қазақстан Республикасында АИТВ-инфекциясы бойынша эпидемиологиялық, профилактикалық және клиникалық іс-шараларды ұйымдық-әдістемелік сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қазақ дерматология және инфекциялық
аурулар ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау",
105 "ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру"
210 192
41
Денсаулық сақтау саласындағы биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
Ерекше жағдайда осы объектілерге санитариялық-қорғау аймағының көлемін өзгертуді (азайтуды) негіздеу үшін индикаторларды айқындау мақсатында сібір жарасы көміндісінің (топырақ ошағы мен мал қорымының) тұрғындардың (жануарлардың) денсаулығына әсері бөлігінде биоқатерді бағалаудың ғылыми негізделген әдістемесін әзірлеу.
Геномдық редакциялау технологиясын пайдалану: алыс және жақын шет елдерде қолдану тәжірибесі, нормативтік құқықтық реттеу, елдегі даму перспективасы және геномдық редакциялау технологиясын қолдану тәуекелі.
Конго-Қырым геморрологиялық қызбасы мен туляремияның табиғи ошағында кенеге қарсы іс-шаралар жүргізу әдістемесінің жобасын әзірлеу.
Аса қауіпті инфекция ошағында (Конго-Қырым геморрологиялық қызбасы, туляремия) дезинсекциялық және (немесе) дератизациялық іс-шаралар жүргізу әдістемесінің жобасын әзірлеу.
Жаңадан пайда болған инфекцияға ден қою және болжау жүйесін құру әдістемесін әзірлеу.
Биологиялық қауіпсіздік саласындағы қолданыстағы нормативтік құқықтық актілерге және ұлттық стандарттарға өзгерістер енгізу бойынша ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"QazBioPharm" Ұлттық холдингі" АҚ
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау",
114 "QazBioPharm" Ұлттық холдингі" АҚ базасында жаңа биологиялық және фармацевтикалық препараттарды әзірлеу, байқаудан өткізу және енгізу жөніндегі қызметтер"

182 600
40
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
Эпидемиологический мониторинг за ситуацией по ВИЧ-инфекции, клинический мониторинг за диспансерным наблюдением, лечением и его эффективностью у лиц, живущих с ВИЧ-инфекцией, мониторинг профилактических мероприятий среди населения и ключевых групп, организационно-методическое сопровождение эпидемиологических, профилактических и клинических мероприятий по ВИЧ-инфекции в Республике Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахский научный центр дерматологии и инфекционных заболеваний"
070 "Охрана общественного здоровья",
105 "Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД"
210 192
41
Обеспечение биологической безопасности в области здравоохранения
Разработка научно обоснованной методики оценки биорисков в части влияния сибиреязвенных захоронений (почвенных очагов и скотомогильников) на здоровье населения (животных) с целью определения индикаторов для обоснования изменения (уменьшения) размеров санитарно-защитных зон к данным объектам в исключительных случаях. Использование технологий геномного редактирования: опыт применения в странах дальнего и ближнего зарубежья, нормативное правовое регулирование, перспективы развития и риски применения технологий геномного редактирования в стране.
Разработка проекта методики проведения противоклещевых мероприятий в природных очагах конго-крымской геморрологической лихорадки и туляремии. Разработка проекта методики проведения дезинсекционных и (или) дератизационных мероприятий в очагах особо опасных инфекций (конго-крымская геморрологическая лихорадка, туляремия).
Разработка методики создания системы реагирования и прогнозирования по вновь возникающим инфекциям.
Разработка рекомендаций по внесению изменений в действующие нормативные правовые акты и национальные стандарты в области биологической безопасности
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный холдинг "QazBioPharm"
070 "Охрана общественного здоровья",
114 "Услуги по разработке, апробации и внедрению новых биологических и фармацевтических препаратов на базе АО "Национальный холдинг "QazBioPharm"

1 045 412
42
Қоғамдық-гуманитарлық ғылымдар аспектісіндегі қазіргі заманғы Қазақстан және Абай Құнанбайұлының мұрасы
Зияткерлік және бәсекеге қабілетті ұлтты қалыптастыру жолында Абай мұрасының маңыздылығы бойынша әлеуметтік және талдамалық зерттеу жүргізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" КеАҚ
001 " Ғылым және жоғары білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру",
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
100 000
43
Саяси жаңғырту контексінде қоғамдық-саяси процесті әлеуметтанулық сүйемелдеу
Әлеуметтанулық зерттеудің ғылыми тәсілдерін, сандық және сапалық әдістерін пайдаланып, Мемлекет басшысының жаңа реформалары шеңберінде жүргізілетін саяси жаңғырту процесіне қатысты қазақстандықтардың мінез-құлық үлгілерін және қоғамдық қабылдау деңгейін анықтау
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Еуразиялық интеграция институты" ЖШС
001 " Ғылым және жоғары білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру",
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
260 000
44
Қоғамдық институттардың, диалог алаңдарының жұмыс істеуін сараптамалық-талдамалық қамтамасыз ету
Қ.К. Тоқаевтың жаңа саяси бағытын іске асыру мәселелері бойынша ғылыми зерттеулер жүргізу шеңберінде қоғамдық институттар мен диалог алаңдарының жұмыс істеуін сараптамалық-талдамалық қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Еуразиялық интеграция институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
001 " Ғылым және жоғары білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру",
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
190 000
45
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларының тізілімін әзірлеу (білім беру бағдарламаларын сараптау)
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларының тізілімін әзірлеу (білім беру бағдарламаларын сараптау)
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Жоғары білім беруді дамытудың ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету",
103 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
91 499
46
Талдамалық есепті дайындау және әдістемелік ұсынымдарды әзірлеу, Болон процесі контекстінде мониторинг жүргізу
Талдамалық есепті дайындау және әдістемелік ұсынымдарды әзірлеу, Болон процесі контекстінде мониторинг жүргізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Жоғары білім беруді дамытудың ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету",
103 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"

1 045 412
42
Современный Казахстан и наследие Абая Кунанбайулы в аспекте общественно-гуманитарных наук
Проведение социологических и аналитических исследований по значимости наследия Абая на пути формирования интеллектуальной и конкурентоспособной нации
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
НАО "Евразийский национальный университет имени Л.Н.Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области науки и высшего образования",
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
100 000
43
Социологическое сопровождение общественно-политических процессов в контексте политической модернизации
Выявление поведенческих паттернов казахстанцев и уровня общественного восприятия к процессу политической модернизации, проводимой в рамках новых реформ Главы государства, с использованием научных подходов, количественных и качественных методов социологических исследований
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
ТОО "Институт Евразийской интеграции"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области науки и высшего образования",
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
260 000
44
Экспертно-аналитическое обеспечение функционирования общественных институтов, диалоговых площадок
Экспертно-аналитическое обеспечение функционирования общественных институтов и диалоговых площадок в рамках проведения научных исследований по вопросам реализации нового политического курса Токаева К.К.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
ТОО "Институт Евразийской интеграции"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области науки и высшего образования",
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
190 000
45
Разработка реестра образовательных программ высшего и послевузовского образования (экспертиза образовательных программ)
Разработка реестра образовательных программ высшего и послевузовского образования (экспертиза образовательных программ)
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр развития высшего образования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием",
103 "Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования"
91 499
46
Подготовка аналитического отчета и разработка методических рекомендаций, проведение мониторинга в контексте Болонского процесса
Подготовка аналитического отчета и разработка методических рекомендаций, проведения мониторинга в контексте Болонского процесса
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр развития высшего образования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием",
103 "Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования"

45 324
47
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді дамыту бойынша көрсетілетін қызметтер ("Мамандығым – болашағым" кадр даярлаудың озыңқы бағдарламалары)
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді дамыту бойынша көрсетілетін қызметтер ("Мамандығым – болашағым" кадр даярлаудың озыңқы бағдарламалары)
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Жоғары білім беруді дамытудың ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету",
108 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді дамыту жөніндегі қызметтер"
200 692
48
Ұлттық бірыңғай тестілеу, техникалық, кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім берудің ұлттық бірыңғай тестілеуі, магистратураға түсуге арналған кешенді тестілеу үшін тест тапсырмаларының базасын әзірлеу және қалыптастыру, сондай-ақ ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге байланысты іс-шараларды қамтамасыз ету және сүйемелдеу (оның ішінде Ұлттық тестілеу орталығының қызметін ұйымдастыру) жөніндегі көрсетілетін қызметтер

45 324
47
Услуги по развитию высшего и послевузовского образования (программы опережающей подготовки кадров "Мамандығым - болашағым")
Услуги по развитию высшего и послевузовского образования (программы опережающей подготовки кадров "Мамандығым - болашағым")
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр развития высшего образования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием",
108 "Услуги по развитию высшего и послевузовского образования"
200 692
48
Услуги по разработке и формированию базы тестовых заданий для единого национального тестирования, единого национального тестирования технического, профессионального и послесреднего образования, комплексного тестирования в магистратуру, а также обеспечение и сопровождение мероприятий, связанных с проведением единого национального тестирования (в том числе организация деятельности Национального центра тестирования)

1. Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге және тест тапсырмаларының базасын қалыптастыруға байланысты ұйымдық іс-шаралар: ағымдағы жылғы, өткен жылдардағы орта білім беру ұйымдарының бітірушілерін, техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының бітірушілерін, халықаралық оқушылар алмасу желісі бойынша шетелде оқыған орта білім беру ұйымдарының бітірушілерін, сондай-ақ шетелде оқу орындарын бітірген, Қазақстан Республикасы азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ адамдарды ұлттық бірыңғай тестілеу тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, түзету және сынақтан өткізу жұмысын жүзеге асыру; қысқартылған оқу мерзімдерін көздейтін жоғары білімнің білім беру бағдарламалары бойынша оқуға түсетін техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру бітірушілерін ұлттық бірыңғай тестілеу тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, сынақтан өткізу және түзету жұмыстарын жүзеге асыру; ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру және өткізу.
2. Кешенді тестілеудің тестілеу тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, сынақтан өткізу және түзету жұмысын жүзеге асыру. Білім беру бағдарламаларының топтары бойынша кешенді тестілеу шет тілі, білім беру бағдарламалары тобының бейіні, оқуға дайындығын айқындау бойынша тесттерден тұрады.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету",
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
2 403 848
49
Ғылыми-танымдық, кітапханалық-ақпараттық қамтамасыз ету, қазақстандық ғылымды танымал ету, ғылыми-зерттеу институттары мен мекемелерінің, музейдің, ғылыми кітапхананың жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызмет
Ғылым және білім беру саласында өндірістік-шаруашылық қызметті жүзеге асыру. Ғылыми-білім беру және мәдени-ағарту жұмысын ұйымдастыру мен жүргізу арқылы қазақстандық ғылымды танымал ету. Музейдегі ғылыми-қор жұмысы. Музей қорын ғылыми өңдеуді жүзеге асыру, оны анықтамалық-іздестіру аппаратының көмегімен дәстүрлі және электрондық түрде ашу және оған қолжетімділікті ұйымдастыру. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, ғалымдар, ғылыми-зерттеу мекемелері үшін ақпараттық және әдістемелік қызмет көрсету. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, филиалдар жұмысын жетілдіру, жалпы оқырман мен зерттеушілерге тарихи маңызы бар және сирек кездесетін архивтік және кітапханалық материалдарға қолжетімділік алаңын қалыптастыру. Қазақстан ғылымының жетістігін насихаттау, іс-шараларды ұйымдастыру мен жүргізу. Жақын және алыс шетелдердің кітапханасымен және музейімен халықаралық ынтымақтастық кітапхана және музей қызметі саласындағы халықаралық бағдарламалар мен жобаларға қатысу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ғылым ордасы" ШЖҚ РМК
219 "Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету",
101 "Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету"

1. Организационные мероприятия, связанные с проведением единого национального тестирования и формированием базы тестовых заданий: осуществление работы по разработке, экспертизе, корректировке и апробации тестовых заданий единого национального тестирования выпускников организаций среднего образования текущего года, прошлых лет, выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, выпускников организаций среднего образования, обучавшихся по линии международного обмена школьниками за рубежом, а также лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан, окончивших учебные заведения за рубежом; осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий единого национального тестирования выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, поступающих по образовательным программам высшего образования, предусматривающим сокращенные сроки обучения; организация и проведение единого национального тестирования.
2. Осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий комплексного тестирования. Комплексное тестирование по группам образовательных программ состоит из тестов по иностранному языку, профилю группы образовательных программ, на определение готовности к обучению
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием",
109 "Проведение внешней оценки качества образования"
2 403 848
49
Услуги по научно-познавательному, библиотечно-информационному обеспечению, популяризации казахстанской науки, обеспечению функционирования научно-исследовательских институтов и учреждений, музея, научной библиотеки
Осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области науки и образования. Популяризация казахстанской науки путем организации и проведения научно-образовательной и культурно-просветительской работы. Научно-фондовая работа в музеях. Осуществление научной обработки музейных фондов, раскрытие его с помощью справочно-поискового аппарата в традиционном и электронном видах и организация доступа к нему. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, оказание информационных и методических услуг для ученых, научно-исследовательских учреждений. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, совершенствование работы филиалов, формирование площадки для доступа массового читателя и исследователей к исторически значимым и редким архивным и библиотечным материалам. Пропаганда достижений казахстанской науки, организация и проведение мероприятий. Международное сотрудничество с библиотеками и музеями ближнего и дальнего зарубежья, участие в международных программах и проектах в области библиотечной и музейной деятельности
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Ғылым ордасы"
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации",
101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"

648 325
50
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту саласында қызметтер ұсыну
Қазақстан Республикасында мемлекеттік тіл саясатын іске асыру жөніндегі іс-шараларды өткізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Шайсұлтан Шаяхметов атындағы "Тіл-Қазына" ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" КеАҚ
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту",
100 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамытуды қамтамасыз ету"
956 941
51
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау
Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік тіл саясатын іске асыру жөніндегі іс-шараларды өткізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту",
101 "Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау"
60 352
52
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар, оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген автомобиль жолын салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша көрсетілетін қызмет
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту",
032 "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен"
67 933 043
53
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын жөндеуді орындау мен күтіп-ұстауды ұйымдастыру бойынша қызмет көрсету
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуді, күтіп-ұстауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру",
108 "Республикалық бюджет қаражат есебінен
республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы
жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру,диагности
калау және аспаптық құралдармен тексеру"
111 814 649
54
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын жөндеуді орындау мен күтіп-ұстауды ұйымдастыру бойынша қызмет көрсету
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуді, күтіп-ұстауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
"Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру",
108 "Республикалық бюджет қаражат есебінен
республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы
жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру,диагности
калау және аспаптық құралдармен тексеру"

648 325
50
Предоставление услуг в сфере развития государственного языка и других языков народа Казахстана
Проведение мероприятий по реализации государственной языковой политики в Республике Казахстан
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
НАО "Национальный научно-практический центр "Тіл-Қазына" имени Шайсултана Шаяхметова"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана",
100 "Обеспечение развития государственного языка и других языков народа Казахстана"
956 941
51
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан
Проведение мероприятий по реализации государственной языковой политики в Республике Казахстан
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана",
101 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан"
60 352
52
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство транспорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне",
032 "За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
67 933 043
53
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонта и содержания автомобильных дорог республиканского значения
Организация капитального, среднего и текущего ремонта, содержания автомобильных дорог республиканского значения
Министерство транспорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
091 "Ремонт и организация содержания, направленные на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования",
108 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения за счет республиканского бюджета"
111 814 649
54
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонта и содержания автомобильных дорогах республиканского значения
Организация капитального, среднего и текущего ремонта, содержания автомобильных дорог республиканского значения
Министерство транспорта Республики Казахстан
АО "Казахстанский дорожный научно-исследовательский институт"
091 "Ремонт и организация содержания, направленные на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования",
108 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения за счет республиканского бюджета"

1 262 292
55
Ішкі су жолында қауіпсіз кеме қатынасын қамтамасыз ету
Баутино порты су айдынындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін, Ертіс және Орал-Каспий бассейндері, Іле өзені, Қапшағай су қоймасы мен Балқаш көлі ішкі су жолының кеме қатынайтын учаскелерінде кепілдік берілген габариттерді навигациялық жабдық белгілерін қою (алу) және күтіп-ұстау, түбін тереңдету, тегістеу, түбін тазалау, арналық жобалық ізденушіліктер, навигациялық құралдар мен жабдық белгілерін жасау және жөндеу, Кеме қозғалысын басқару жүйесін, кеме қатынасы шлюзі мен техникалық флот кемесін күтіп-ұстау және жөндеу, техникалық флот кемесін жаңарту және жаңғырту жөніндегі іс-шараларды іске асыру арқылы қамтамасыз ету
Шекараның барлық ұзындығында, әсіресе аса назар аудару және шекара қызметінің жеке құрамы үшін тиісті жағдай жасау талап етілетін қол жеткізу қиын кесіндіде инфрақұрылымдық объектілерді түбегейлі кезең-кезеңімен жаңғырту мақсатында
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
"Қазақстан су жолдары" РМҚК
092 "Су көлігін және су инфрақұрылымын дамыту, күтіп-ұстау",
100 "Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау"
26 182 690
56
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын, мемлекеттік шекара арқылы автомобиль өткізу пунктерін, шекара бөлімдерін (бөлімшелерін), оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша қызмет көрсету
Шекараның барлық ұзындығында, әсіресе аса назар аудару және Шекара қызметінің жеке құрамы үшін тиісті жағдай жасау талап етілетін жетуі қиын және халық аз қоныстанған кесінділерде инфрақұрылымдық объектілерді түбегейлі кезең-кезеңімен жаңғырту мақсатында
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
207 "Шекара бөлімшелерін жобалау және салу",
030 "Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен"
46 489
57
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын, мемлекеттік шекара арқылы автомобиль өткізу пунктерін, шекара бөлімдерін (бөлімшелерін), оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша қызмет көрсету
Автомобиль көлігімен транзиттік жүк тасымалдарының көлемін ұлғайту мақсатында өткізу пункттерін жаңғырту жоспарлануда
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
240 "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу пунктерін салу және реконструкциялау",
032 "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен"

1 262 292
55
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях
Обеспечение безопасности судоходства в акватории порта Баутино, гарантированных габаритов судового хода на судоходных участках внутренних водных путей Иртышского и Урало-Каспийского бассейнов, реки Или, Капчагайского водохранилища и озера Балхаш посредством реализации мероприятий по выставлению (снятию) и содержанию знаков навигационного оборудования, дноуглублению, выправлению, дноочищению, русловым проектным изысканиям, изготовлению и ремонту знаков навигационного инвентаря и оборудования, содержанию и ремонту системы управления движением судов, судоходных шлюзов и судов технического флота, обновлению и модернизации судов технического флота
Министерство транспорта Республики Казахстан
РГКП "Қазақстан су жолдары"
092 "Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры",
100 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"
26 182 690
56
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, автомобильных пунктов пропуска через государственную границу, пограничных отделов (отделений), в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
В целях кардинальной поэтапной модернизации инфраструктурных объектов на всей протяженности границы, особенно в труднодоступных и малонаселенных отрезках, требующих повышенного внимания и создания надлежащих условий для личного состава пограничной службы
Министерство транспорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
207 "Проектирование и строительство пограничных отделений",
030 "За счет средств республиканского бюджета"
46 489
57
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, автомобильных пунктов пропуска через государственную границу, пограничных отделов (отделений), в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
В целях увеличения объема транзитных перевозок грузов автомобильным транспортом планируется модернизация пунктов пропуска
Министерство транспорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
240 "Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан",
032 "За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"

15 339 711
58
Арнайы материалдар негізінде Қазақстан Республикасында салааралық ғылыми-техникалық ақпараттың мемлекеттік жүйесін құру және іске асыру
Қазақстан Республикасы индустриялық-инновациялық даму субъектілерін шетелдік ғылым мен техника жетістігі, озық технология мен арнайы материалдар негізіндегі өндіріс туралы салааралық ақпаратпен қамтамасыз ету жұмыстарын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
"Ұлттық технологиялық болжау орталығы" ШЖҚ РМК
090 "Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу",
102 "Қазақстан Республикасы индустриялық дамуы саласындағы зерттеулер"
229 534
59
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды және сметалық-нормативтік базаны жетілдіру
Қазақстан Республикасы құрылыс саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды және сметалық-нормативтік құжаттарды әзірлеу (қайта әзірлеу)
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
"Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" АҚ
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру",
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттар ды жетілдіру"
1 311 772
60
Ақтөбе агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзектілендіру)
Ақтөбе агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзектілендіру)
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
226 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру",
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру"
207 588
61
Қазақстан Республикасы аумағын ұйымдастырудың бас схемасын өзектілендіру
Қазақстан Республикасы аумағын ұйымдастырудың бас схемасын түзету (өзектілендіру)
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру",
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен"
308 543
62
"Қазақстан Республикасы Ұлттық ядролық орталығы" РМК-ның ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғысының жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызмет
Жүйе мен жабдыққа техникалық қызмет көрсету, жоспарлы профилактикалық жөндеу, ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғының технологиялық жүйесі мен элементтерінің жай-күйін бақылау бойынша көрсетілетін қызметтер кешені. Ғимараттар мен құрылыстарды күтіп-ұстау, ағымдағы жөндеу, техникалық персоналдың еңбегіне ақы және салық төлеу
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасы Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚРМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту",
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"

15 339 711
58
Создание и реализация государственной системы межотраслевой научно-технической информации в Республике Казахстан на основе специальных материалов
Организация работ по обеспечению субъектов индустриально-инновационного развития Республики Казахстан межотраслевой информацией о зарубежных достижениях науки и техники, передовых технологиях и производствах на основе специальных материалов
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр технологического прогнозирования"
090 "Содействие развитию отраслей промышленности",
102 "Исследования в области индустриального развития Республики Казахстан"
229 534
59
Совершенствование нормативно-технических документов и сметно-нормативной базы в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
Разработка (переработка) нормативно-технических документов и сметно-нормативных документов строительной отрасли Республики Казахстан
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности",
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
1 311 772
60
Корректировка (актуализация)
межрегиональной схемы территориального развития Актюбинской агломерации
Корректировка (актуализация) межрегиональной схемы территориального развития Актюбинской агломерации
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности",
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
207 588
61
Актуализация Генеральной схемы организации территории Республики Казахстан
Корректировка (актуализация) Генеральной схемы организации территории Республики Казахстан
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности",
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
308 543
62
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Комплекс услуг по техническому обслуживанию систем и оборудования, планово-профилактическим ремонтам, контролю состояния технологических систем и элементов ядерных, радиационных и электрофизических установок. Содержание, текущий ремонт зданий и сооружений, оплата труда технического персонала и налогов
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов",
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"

719 764
63
"Ядролық физика институты" РМК-ның ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғысының жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызмет
Ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды табысты орындау үшін базалық эксперименттік қондырғының қауіпсіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер кешені (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп-ұстау, персоналға еңбекақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықты жөндеу, коммуналдық көрсетілетін қызметке ақы төлеу, салық төлеу)
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасы Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚРМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту",
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
891 207
64
"Қазақстан Республикасы Ұлттық ядролық орталығы" РМК-ның геофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
Ғылыми-техникалық бағдарламаларды, халықаралық жобаларды табысты орындау үшін геофизикалық қондырғының үздіксіз жұмыс істеуі бойынша көрсетілетін қызметтер кешені (техникалық қызмет көрсету, жабдық пен инженерлік жүйені, көлікті жоспарлы-алдын ала жөндеу, ғимараттарды, үй-жайларды күтіп-ұстау және қызмет көрсету, ақауды бақылау және анықтау, персоналдың еңбегіне ақы, салық төлеу, рұқсаттар мен басқа да құжаттарды ресімдеу, материалдар сатып алу)
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасы Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту",
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
317 667
65
Төтенше радиациялық қауіпті аймаққа жатқызылған аумақты кешенді экологиялық тексеру
Төтенше радиациялық қауіпті аймаққа жатқызылған аумақта кешенді экологиялық зерттеу жүргізу және топырақ-өсімдік жамылғысының, су және ауа ортасының, фаунаның радиациялық жай-күйі туралы жаңа ғылыми-негізделген деректер алу
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасы Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту",
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
121 850
66
Семей сынақ полигонының радиациялық қауіпті аумағындағы қоршаған ортаның жай-күйін мониторингтеу
Қоршаған ортаны қорғау және радиациялық қауіпсіздігі, жер қойнауын ұтымды пайдалану міндеттерін шешу үшін қоршаған ортаның радиациялық жай-күйі туралы деректерді жинаудың, жинақтаудың, сақтаудың, өңдеудің кешенді жүйесі
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасы Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту",
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"

719 764
63
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Институт ядерной физики"
Комплекс услуг по обеспечению безопасного функционирования базовых экспериментальных установок для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов (содержание зданий, сооружений, транспорта, оплата труда персонала, приобретение материалов, ремонт оборудования, оплата коммунальных услуг, налогов)
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Институт ядерной физики"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов",
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
891 207
64
Услуги по обеспечению функционирования геофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Комплекс услуг по бесперебойному функционированию геофизических установок для успешного выполнения научно-технических программ, международных проектов (техническое обслуживание, планово-предупредительный ремонт оборудования и инженерных систем, транспорта, содержание и обслуживание зданий, помещений, контроль и выявление неисправностей, оплата труда персонала, налогов, оформление разрешений и других документов, приобретение материалов)
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов",
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
317 667
65
Комплексное экологическое обследование территорий, отнесенных к зоне чрезвычайного радиационного риска
Проведение комплексных экологических исследований и получение новых научно обоснованных данных о радиационном состоянии почвенно-растительного покрова, водной и воздушной среды, фауны на территориях, отнесенных к зонам чрезвычайного радиационного риска
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов",
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
121 850
66
Мониторинг состояния окружающей среды на радиационно опасных территориях Семипалатинского испытательного полигона
Комплексная система сбора, накопления, хранения, обработки данных о радиационном состоянии окружающей среды для решения задач охраны и радиационной безопасности окружающей среды и рационального недропользования
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов",
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"

57 800
67
Халықаралық шарттар мен келісімдерді қолдау үшін қазақстандық ядролық мониторинг жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Ядролық сынақтар мен жер сілкінісінің мониторингін қолдау үшін сейсмикалық, инфрадыбыстық және магниттік стационарлық станциялардың, деректер орталығының және коммуникация жүйесінің үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз етуді қамтитын көрсетілетін қызметтер кешені (сейсмикалық станцияларды талаптар мен кестелерге сәйкес калибрлеу, тіркеуші және таратушы жабдықтардың пайдалану параметрлерін бақылау, тіркеуші және таратушы жабдыққа қызмет көрсету және ақаулықтарды жою, станцияларда деректерді жинау, оларды деректер орталығына беру, қызмет көрсетілетін желіден түсетін деректердің көлемі мен сапасын бағалау; мониторинг деректерін өңдеу, ақпараттық өнімдерді шығару, деректер базасын толықтыру, халықаралық және басқа да ұлттық деректер орталықтарымен деректер алмасу)
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасы Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
102 "Ядролық сынақтар мониторингі"
100 678
68
Көмірсутекке және уранға қатысты қазақстандық кадрлар мен өндірушілерді қолдау саласындағы көрсетілетін қызметтер
Жер қойнауын пайдаланушылардың қазақстандық өндірушілерден тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу, қазақстандық кадрларды тарту және оқыту, ғылыми-зерттеу, ғылыми-техникалық және (немесе) тәжірибелік-конструкторлық жұмыстарды, сондай-ақ жер қойнауын пайдаланушылардың және олардың мердігерлерінің тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алуы бойынша міндеттемелерді орындауын мониторингтеу
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасы отын-энергетикалық кешенінің ахуалдық-талдамалық орталығы" АҚ
040 "Мұнай-газ химиясы өнеркәсібін және жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттардағы жергілікті қамтуды дамыту",
102 "Жер қойнауын пайдаланушылардың қазақстандық өндірушілерден тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу, қазақстандық кадрларды тарту және оқыту, сондай-ақ жер қойнауын пайдаланушылардың және олардың мердігерлерінің тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алуы бойынша міндеттемелерді орындауын мониторингтеу"
116 851
69
Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасындағы өзара іс-қимылға талдамалық және консультациялық қолдау көрсету
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымына (бұдан әрі – ЭЫДҰ) кіру бойынша басқа елдердің тәжірибесін зерделеу, сондай-ақ зерделенген тәжірибе негізінде Қазақстан Республикасы үшін ЭЫДҰ-ға кіру бойынша ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер",
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

57 800
67
Обеспечение функционирования казахстанской системы ядерного мониторинга в поддержку международных договоров и соглашений
Комплекс услуг, включающий обеспечение непрерывного функционирования сейсмических, инфразвуковой и магнитной стационарных станций, Центра данных и системы коммуникаций в поддержку мониторинга ядерных испытаний и землетрясений (калибровка сейсмических станций в соответствии с требованиями и графиками, контроль эксплуатационных параметров регистрирующего и передающего оборудования, обслуживание и устранение неисправностей регистрирующего и передающего оборудования, сбор данных на станциях, передача их в Центр данных, оценка объемов и качества данных, поступающих с обслуживаемой сети, обработка данных мониторинга, выпуск информационных продуктов, пополнение баз данных, обмен данными с международными и другими национальными центрами данных)
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов",
102 "Мониторинг ядерных испытаний"
100 678
68
Услуги в области поддержки казахстанских кадров и производителей в отношении углеводородов и урана
Мониторинг выполнения недропользователями обязательств по закупкам товаров, работ и услуг у казахстанских производителей, привлечению и обучению казахстанских кадров, научно-исследовательских, научно-технических и (или) опытно-конструкторских работ, а также приобретению недропользователями и их подрядчиками товаров, работ и услуг
Министерство энергетики Республики Казахстан
АО "Ситуационно-аналитический центр топливно-энергетического комплекса Республики Казахстан"
040 "Развитие нефтегазохимической промышленности и местного содержания в контрактах на недропользование",
102 "Мониторинг выполнения недропользователями обязательств по закупкам товаров, работ и услуг у казахстанских производителей, привлечению и обучению казахстанских кадров, а также приобретению недропользователями и их подрядчиками товаров, работ и услуг"
116 851
69
Оказание аналитической и консультационной поддержки взаимодействия между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
Изучение опыта других стран по вступлению в Организацию экономического сотрудничества и развития (далее - ОЭСР), а также выработка рекомендаций для Республики Казахстан по вступлению в ОЭСР на основе изученного опыта
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства",
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

167 572
70
Қазақстан Республикасы әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеуді модельдеу құралдарын дамыту мен жетілдірудің сыртқы және ішкі даму жағдайларын зерттеу арқылы талдамалық сүйемелдеу
Тұтыну бағаларының индексі өсуінің себеп-салдарлық байланыстарына (оның ішінде компоненттеріне) кешенді талдау жүргізу; өңірлерде әлеуметтік, инженерлік-коммуникациялық, көліктік және өзге де инфрақұрылым объектілерінің қамтамасыз етілу деңгейіне түгендеу, талдау және бағалау жүргізу; Қазақстанның инвестициялық климатын және заңнамасын жетілдіру бойынша жүйелі және нақты ұсынымдар тұжырымдау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер",
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
165 274
71
Қазақстанды IMD рейтингіне қосу және елдің бәсекеге қабілеттілік деңгейін талдау үшін статистикалық байқаулар жүргізу
Сауалнама жүргізу және статистикалық ақпаратты дайындау арқылы Қазақстанның IMD халықаралық рейтингіне кіруіне жәрдем көрсету. Қазақстанның басқа халықаралық рейтингтердегі позицияларына кешенді талдау жүргізу, сондай-ақ елдің бәсекеге қабілеттілігін арттыру мақсатында басқа шет елдердің нәтижелерімен салыстыру. Жүргізілген талдау негізінде Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігі жөніндегі ұлттық баяндаманы дайындау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер",
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
127 297
72
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеуді жетілдіру мәселелері бойынша зерттеулер
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеуді жетілдіру
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер",
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

167 572
70
Аналитическое сопровождение разработки Прогноза социально-экономического развития РК посредством исследования внешних и внутренних условий развития и совершенствования инструментов моделирования
Проведение комплексного анализа причинно-следственных связей роста индекса потребительских цен (в т.ч. его компонентов); проведение инвентаризации, анализа и оценки уровня обеспеченности объектами социальной, инженерно-коммуникационной, транспортной и иной инфраструктуры в регионах; выработка системных и точечных рекомендаций по совершенствованию инвестиционного климата и законодательства Казахстана
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства",
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
165 274
71
Проведение статистических наблюдений для включения Казахстана в рейтинг IMD и анализа уровня конкурентоспособности страны
Оказание содействия по вхождению Казахстана в международный рейтинг IMD путем проведения анкетирования и подготовки статистической информации. Проведение комплексного анализа позиций Казахстана в других международных рейтингах, а также сопоставление с результатами других зарубежных стран с целью повышения конкурентоспособности страны. Подготовка Национального доклада по конкурентоспособности Казахстана на основе проведенного анализа
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства",
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
127 297
72
Исследования по вопросам совершенствования государственного регулирования предпринимательской деятельности
Совершенствование государственного регулирования предпринимательской деятельности
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства",
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

50 000
73
Әлеуметтік-экономикалық реформаларды талдау және мониторингтеу
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының іске асырылу барысын жақсарту жөнінде ұсыныстар тұжырымдау, Қазақстан Республикасы 2025 жылға дейінгі Ұлттық даму жоспарының мониторингін әдіснамалық-талдамалық сүйемелдеу, даму тұжырымдамаларының мониторингін әдіснамалық-талдамалық сүйемелдеу, ұлттық жобалардың мониторингін әдіснамалық-талдамалық сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер",
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
100 641
74
Өңірлік саясатты, өңірлердің әлеуметтік-экономикалық дамуын сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу, өңірлер экономикасының өсу резервтерін анықтау, оның ішінде қалалық және ауылдық елді мекендерде халықтың өмір сүру жайлылығы деңгейін бағалау және мониторингтеу бойынша ұсынымдар әзірлеу
Қалалардағы өмір сапасының мерзімді ұлттық рейтингі негізінде қалалар халқының өмір сүру сапасын талдау және салыстыру, сондай-ақ өңірлік стандарттар жүйесінің талаптарына сәйкес елді мекендердің объектілермен және көрсетілетін қызметтермен (игіліктермен) қамтамасыз етілуіне мониторингті ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер",
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
213 000
75
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы елдерінің практикасына сәйкес Қазақстанның ұлттық байланыс орталығының бизнесті жауапты жүргізу мәселесі бойынша функцияларын іске асыруды талдамалық сүйемелдеу
Қазақстанның ұлттық байланыс орталығының (бұдан әрі – ҰБО) бизнесті жауапты жүргізу мәселелері бойынша қызметін қолдау, ҰБО қызметі және ЭЫДҰ басшылық қағидаттары туралы азаматтық қоғам мен бизнес-қоғамдастықтың хабардар болуын арттыру, Қазақстанның ҰБО қызметі бойынша ЭЫДҰ-ның сараптамалық бағалауы шеңберінде жәрдем көрсету
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер",
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

50 000
73
Анализ и мониторинг социально-экономических реформ
Выработка предложений по улучшению хода реализации документов Системы государственного планирования, методолого-аналитическое сопровождение мониторинга Национального плана развития Республики Казахстан до 2025 года, методолого-аналитическое сопровождение мониторинга концепций развития, методолого-аналитическое сопровождение мониторинга национальных проектов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства",
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
100 641
74
Экспертно-аналитическое сопровождение региональной политики, социально-экономического развития регионов, выявления резервов роста экономики регионов, в том числе разработка рекомендаций по оценке и мониторингу уровня комфортности проживания населения в городских и сельских населенных пунктах
Анализ и сравнение качества жизни населения городов, на основе периодического национального рейтинга качества жизни в городах, а также организация мониторинга обеспеченности населенных пунктов объектами и услугами (благами), согласно требованиям Системы региональных стандартов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства",
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
213 000
75
Аналитическое сопровождение реализации функций Национального контактного центра Казахстана по вопросам ответственного ведения бизнеса в соответствии с практикой стран Организации экономического сотрудничества и развития
Поддержка деятельности Национального контактного центра Казахстана по вопросам ответственного ведения бизнеса (далее – НКЦ), повышение информированности гражданского общества и бизнес-сообщества о деятельности НКЦ и Руководящих принципах ОЭСР, оказание содействия в рамках экспертной оценки ОЭСР по деятельности НКЦ Казахстана
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства",
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

90 900
76
Бюджеттік тәуекелдер және мемлекеттік қаржының ұзақ мерзімді орнықтылығы туралы талдамалық есепті әзірлеуді талдамалық сүйемелдеу
Бюджеттік тәуекелдер және мемлекеттік қаржының ұзақ мерзімді орнықтылығы туралы талдамалық есепті әзірлеуді қалыптастыру және талдамалық сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер",
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

90 900
76
Аналитическое сопровождение разработки Аналитического отчета о бюджетных рисках и долгосрочной устойчивости государственных финансов
Формирование и аналитическое сопровождение разработки Аналитического отчета о бюджетных рисках и долгосрочной устойчивости государственных финансов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства",
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

114 452
77
Кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік қолдау шараларының тиімділігін бағалау жөніндегі зерттеу
Жеке кәсіпкерлік субъектілерін және кәсіпкерлік бастамасы бар халықты мемлекеттік қолдаудың қаржылық емес шараларының тиімділігіне талдау жүргізу шеңберінде әдіснамалық сүйемелдеу, сондай-ақ кәсіпкерлік субъектілерінің, оның ішінде мемлекеттік қолдау шараларын алғандардың төлем қабілеттілігін айқындау жөніндегі әдіснамалық негіздерді әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер",
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

114 452
77
Исследование по оценке эффективности мер государственной поддержки субъектов предпринимательства
Методологическое сопровождение в рамках проведения анализа эффективности нефинансовых мер государственной поддержки субъектов частного предпринимательства и населения с предпринимательской инициативой, а также разработка методологических основ по определению платежеспособности субъектов предпринимательства, в том числе получивших меры государственной поддержки
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства",
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

259 000
78
Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы
Қазақстан Республикасы заң жобаларына ғылыми экономикалық сараптама жүргізу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер",
115 "Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы"

259 000
78
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан
Проведение научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства",
115 "Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан"

41 761
79
ҚБП
28 036
80
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды талдамалық сүйемелдеу
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалау
Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасы
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру",
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

41 761
79
ДСП
28 036
80
Аналитическое сопровождение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Оценка эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Высшая аудиторская палата Республики Казахстан
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля",
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"

362 115
81
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу қамтылатын қызметті бағалау бойынша көрсетілетін консультациялық қызмет
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу қамтылатын қызметті бағалау
Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасы
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру",
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
22 446
82
Бизнесті жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісін жүргізу
Бизнес жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісі
Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасы
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру",
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
75 800
83
"Қоғамдық сананы жаңғырту" әлеуметтанулық талдамалық зерттеу жүргізу
Қазақстанда қоғамдық-саяси жағдайдың негізгі индикаторы бойынша тоқсан сайын сауалнама жүргізу.
Негізгі ақпараттық тақырыптар бойынша жедел телефон арқылы сауалнама жүргізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
001 "Мәдениет және ақпарат саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру",
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
34 238
84
Этносаралық қатынас саласында қолданбалы этносаяси зерттеу мен іс-шаралар жүргізу бойынша көрсетілетін қызмет
1. Елдегі этносаралық жағдайды әлеуметтік зерттеу.
2. Мониторингтік сапарды жүзеге асыру.
3. Әдістемелік құралдарды (этносаралық қатынас саласындағы мемлекеттік саясаттың мәселелері бойынша әдістемелік құралдар) әзірлеу.
4. Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы Ғылыми-сарапшылық кеңестің сараптамалық жұмысын ұйымдастыру.
5. Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы Ғылыми-сарапшылық кеңес, өңірлердің Ғылыми-сарапшылық тобының мүшелері мен Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедралары қауымдастығы зерттеуінің нәтижесімен этносаралық қатынас, этнос саласындағы ақпараттық-талдамалық басылым шығару.
6. Жыл сайын Қазақстан халқының Ассамблеясы аясында озық отандық және халықаралық сарапшыларды тартып, этносаралық қатынас және ұлт бірлігін нығайту мәселелері бойынша жалпы республикалық ғылыми-практикалық конференция өткізу.

362 115
81
Консультационные услуги по оценке деятельности, включающие в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
Оценка деятельности, включающая в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
Высшая аудиторская палата Республики Казахстан
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля",
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"
22 446
82
Проведение рейтинга регионов и городов по легкости ведения бизнеса
Рейтинг регионов и городов по легкости ведения бизнеса
Высшая аудиторская палата Республики Казахстан
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля",
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"
75 800
83
Проведение социологических, аналитических исследований "Модернизация общественного сознания"
Ежеквартальные опросы по ключевым индикаторам общественно-политической ситуации в Казахстане. Проведение оперативных телефонных опросов по ключевым информационным темам
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
001 "Формирование государственной политики в сфере культуры и информации",
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
34 238
84
Услуги по проведению прикладных этнополитических исследований и мероприятий в сфере межэтнических отношений
1. Проведение социологического исследования межэтнической ситуации в стране.
2. Осуществление мониторинговых выездов.
3. Разработка методических пособий (методические пособия по вопросам государственной политики в сфере межэтнических отношений).
4. Организация экспертной работы Научно-экспертного совета при Ассамблее народа Казахстана.
5. Выпуск информационно-аналитического издания в сфере межэтнических отношений, этносов с результатами исследований и публикаций членов Научно-экспертного совета при Ассамблее народа Казахстана, научно-экспертных групп регионов и Ассоциации кафедр Ассамблеи народа Казахстана.
6. Проведение ежегодно под эгидой Ассамблеи народа Казахстана общереспубликанской научно-практической конференции по вопросам межэтнических отношений и укрепления единства нации с привлечением ведущих отечественных и международных экспертов.

7. "Бірегейлік формуласын айқындау" зерттеуін жүргізу.
8. Этномедитация орталығын қамту.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қолданбалы этносаяси зерттеулер институты" ЖШС
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру",
100 "Этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
412 012
85
Қазақстанды діни қызмет саласында конфессияаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ететін халықаралық орталықтың бірі ретінде ілгерілету бойынша көрсетілетін қызмет
1. Әлемдегі діни ахуалдың жай-күйі мен даму серпінін мониторингтеу және талдау.
2. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлері VIII съезінің, XXII хатшылығы съезінің, хатшылық жұмыс тобының базалық тұжырымдамалық құжаттары мен материалдарын дайындау мен қалыптастыруды қамтамасыз ету.
3. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің съезі институттарының отырыстарын ұйымдастыру мен өткізу.
4. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің съезі мен институттарының бастамаларын жүзеге асыруға және ілгерілетуге жәрдемдесу.
5. Халықаралық құрылымдармен дінаралық және мәдениетаралық диалог мәселелері бойынша өзара іс-қимыл.
6. Халықаралық құрылымдармен дінаралық, мәдениетаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету және сақтау жөнінде ынтымақтастық туралы меморандум жасасу.
7. Мәдениет пен діннің рухани жақындасуына бағытталған халықаралық деңгейде іс-шаралар өткізу.
8. Дінтану сараптамасын жүргізу.
9. Қазақстан Республикасындағы діни ахуалды талдау.
10. Мемлекеттік-конфессиялық қатынас саласындағы әдістемелік материалды, оқу құралдары мен басқа да оқу-әдістемелік әдебиеттер дайындау жұмысын ұйымдастыру.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Конфессияаралық және дінаралық диалогтың халықаралық орталығы" КЕАҚ
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру",
102 "Конфессияаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
913 037
11. "Қоғам өмірінің діни-этникалық факторы: өзара негізділік, проблемалық аспектілер мен даму үрдісі" тақырыбында зерттеу жүргізу.
12. "Қазақстанда діни білім беруді дамыту: нысандары, түрлері, әдістері, мақсатты аудиториясы" тақырыбында зерттеу жүргізу.
13. Діни және дінтану терминдерінің қазақ-орыс-ағылшын сөздігін жасау.
86
"Хабар" агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Хабар", "Хабар 24", "Ел арна" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Хабар" агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу",
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

7. Проведение исследования "Определение формулы идентичности".
8. Содержание Центра этномедиации
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
ТОО "Институт прикладных этнополитических исследований"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия",
100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия"
412 012
85
Услуги по продвижению Казахстана как одного из международных центров по обеспечению межконфессионального и межцивилизационного диалога в сфере религиозной деятельности
1. Мониторинг и анализ состояния и динамики развития религиозной ситуации в мире.
2. Обеспечение подготовки и формирования базовых концептуальных документов и материалов VIII Съезда лидеров мировых и традиционных религий, секретариата XXII Съезда, рабочей группы секретариата.
3. Организация и проведение заседаний институтов Съезда лидеров мировых и традиционных религий.
4. Содействие в реализации и продвижении инициатив Съезда лидеров мировых и традиционных религий и его институтов.
5. Взаимодействие с международными структурами по вопросам межрелигиозного и межкультурного диалога.
6. Заключение меморандумов о сотрудничестве с международными структурами по обеспечению и сохранению межрелигиозного, межкультурного и межцивилизационного диалога.
7. Проведение мероприятий международных уровней, направленных на духовное сближение культур и религий.
8. Проведение религиоведческой экспертизы.
9. Анализ религиозной ситуации в Республике Казахстан.
10. Организация работы по подготовке методических материалов, пособий и иной учебно-методической литературы в сфере государственно-конфессиональных отношений.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
НАО "Международный центр межконфессионального и межрелигиозного диалога"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия",
102 "Реализация государственной политики по укреплению межконфессионального согласия"
913 037
11. Проведение исследования на тему: "Религиозно-этнический фактор жизнедеятельности общества: взаимообусловленность, проблемные аспекты и тенденции развития".
12. Проведение исследования на тему: "Развитие религиозного образования в Казахстане: формы, виды, методы, целевые аудитории".
13. Создание казахско-русско-английского словаря религиозных и религиоведческих терминов
86
Проведение государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар 24", "Ел Арна"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики",
100 "Размещение государственного информационного заказа"

20 369 282
87
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Қазақстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия", "Абай" телеарналары, облыстық телеарналар, "Қазақ радиосы", "Шалқар", "Астана", "Classic" радиолары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу",
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
32 038 013
88
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"МИР", "МИР 24" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу",
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
811 819
89
"Қазақ газеттері" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Егемен Қазақстан", "Казахстанская правда", сондай-ақ "Ұйғыр авази", "Ана тілі", "Дружные ребята", "Ұлан" газеттері, "AQIQAT", "Мысль", "URKER", "AQ JELKEN", "BALDYRGAN" журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақ газеттері" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу",
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
2 775 594
90
"QazContent" АҚ арқылы Интернет желісінде мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
Интернет желісінде мемлекеттік ақпараттық саясатты ADEBIPORTAL.KZ, BAIGENEWS.KZ, BAQ.​KZ, E-HISTORY.KZ, EL.​KZ, PRIMЕMINISTER.KZ, RUH.​KZ интернет порталдары арқылы жүргізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Qazсontent" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу",
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
2 119 577
91
Бұқаралық ақпарат құралдарына мониторингтеу
Бұқаралық ақпарат құралдарын мониторингтеуді техникалық және әдістемелік қамтамасыз ету жұмыстарын жүргізу бойынша көрсетілетін қызмет
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Талдау және ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу",
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
1 506 877
92
Қоғамдық даму саласында мемлекеттік саясатты ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер

20 369 282
87
Проведение государственной информационной политики через АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Казахстан", "Балапан", "Kaz Sport", "Первый канал Евразия", "Абай", областные телеканалы, "Казахское радио", радио "Шалкар", радио "Астана", радио "Classic"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики",
100 "Размещение государственного информационного заказа"
32 038 013
88
Проведение государственной информационной политики через АО "Национальный филиал межгосударственной телерадиокомпании "Мир"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "МИР", "МИР 24"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Национальный филиал межгосударственной телерадиокомпании "Мир" в Республике Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики",
100 "Размещение государственного информационного заказа"
811 819
89
Проведение государственной информационной политики через ТОО "Қазақ газеттері"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Егемен Қазақстан", "Казахстанская правда", а также "Ұйғыр авази", "Ана тілі", "Дружные ребята", "Ұлан", журналы "AQIQAT", "Мысль", "URKER", "AQ JELKEN", "BALDYRGAN"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
ТОО "Қазақ газеттері"
003 "Проведение государственной информационной политики",
100 "Размещение государственного информационного заказа"
2 775 594
90
Проведение государственной информационной политики в сети Интернет через АО "Qazcontent"
Услуга по проведению государственной информационной политики в сети Интернет через интернет порталы ADEBIPORTAL.KZ, BAIGENEWS.KZ, BAQ.​KZ, E-HISTORY.KZ, EL.​KZ, PRIMRMINISTER.KZ, RUH.​KZ
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Qazcontent"
003 "Проведение государственной информационной политики",
100 "Размещение государственного информационного заказа"
2 119 577
91
Проведение мониторинга средств массовой информации
Услуги по проведению работ по техническому и методическому обеспечению мониторинга средств массовой информации
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр анализа и информации"
003 "Проведение государственной информационной политики",
100 "Размещение государственного информационного заказа"
1 506 877
92
Услуги по научно-методическому обеспечению государственной политики в сфере общественного развития

1. Қоғамдық сананы жаңғырту.
2. Отбасылық саясатты дамыту.
3. Мәдениет және креативті индустрия саласындағы жобаларды іске асыру
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту",
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
1 130 805
93
Қоғамдық даму үшін саяси қуғын-сүргін құрбандарын толық оңалту бойынша тарихи архивтік материалдарды зерделеуді ұйымдастыру
Саяси қуғын-сүргін құрбандарын толық оңалту жөніндегі ұсыныстар әзірлеу бойынша мемлекеттік комиссия жобалау кеңсесінің қызметін үйлестіру мен сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту",
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
5 281
94
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін жаңғырту, қою
Ғылыми-реставрациялау жұмысын жүргізу, ғылыми-жобалау құжаттамасын әзірлеу арқылы республикалық маңызы бар тарихи және мәдени ескерткіштердің сақталуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру",
100 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу"
1 298 400
95
Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу
ЮНЕСКО-ның тарихы мен мәдениетінің әлеуетті ескерткіштері бойынша ғылыми құжаттама әзірлеу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру",
101 "Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу"
107 500
96
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қайтадан жасау, салу
Ашғабат қаласында ұлы ақын және ойшыл Абай Құнанбайұлының ескерткішін салу Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К. Тоқаевтың Түрікменстанға (2021 жылғы 24-25 қазан, Ашғабат), Түрікменстан Президенті С.Г. Бердымухамедовтің Қазақстан Республикасына (2022 жылғы 15 қазан, Астана қ.) мемлекеттік сапарларының қорытындылары бойынша берілген тапсырманы орындау, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкіметі мен Түрікменстан Министрлер Кабинетінің арасындағы 2022 – 2024 жылдарға арналған ынтымақтастық жөніндегі кешенді бағдарламаны іске асыру мақсатында жүзеге асырылуда.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру",
102 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау"

1. Модернизация общественного сознания.
2. Развитие семейной политики.
3. Реализация проектов в сфере культуры и креативной индустрии
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизация общественного сознания",
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"
1 130 805
93
Организация изучения исторических архивных материалов по полной реабилитации жертв политических репрессий для общественного развития
Координирование и сопровождение деятельности проектного офиса Государственной комиссии по выработке предложений по полной реабилитации жертв политических репрессий
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизация общественного сознания",
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"
5 281
94
Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
Обеспечение сохранности памятников истории и культуры республиканского значения путем разработки научно-проектной документации, проведения научно-реставрационных работ
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела",
100 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия"
1 298 400
95
Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа
Разработка научной документации по потенциальным памятникам истории и культуры ЮНЕСКО
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела",
101 "Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа"
107 500
96
Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
Сооружение памятника великому поэту и мыслителю Абаю Кунанбайулы в г. Ашхабаде осуществляется во исполнение поручения по итогам государственных визитов Президента Республики Казахстан К.К. Токаева в Туркменистан (24-25 октября 2021 года, г. Ашхабад), Президента Туркменистана С.Г. Бердымухамедова в Республику Казахстан (15 октября 2022 года, г. Астана), также реализации Комплексной программы по сотрудничеству между Правительством Республики Казахстан и Кабинетом министров Туркменистана на 2022 – 2024 годы
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела",
102 "Строительство, реконструкция объектов культуры за счет средств республиканского бюджета"

330 000
97
Мәдениет саласындағы "Ш. Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ жанындағы "Қазақанимация" шығармашылық бірлестігінің (Отандық анимациялық контентті шығаратын сервистік компания) жұмысын қамтамасыз ету
1. Анимациялық кино саласындағы шетелдік және отандық мамандарды кәсіби сүйемелдеу және жоғары технологиялық жабдық базасында шығармашылық жоғары оқу орындарының қазақстандық студенттеріне, кинематография саласындағы мамандарға және шығармашылық және тиісті техникалық мамандықтардың басқа да өкілдеріне практикалық сабақтар, шеберлік сыныптарын өткізу.

330 000
97
Содержание творческого объединения "Казаханимация" (сервисная компания по производству отечественного анимационного контента) при АО "Казахфильм" им. Ш. Айманова в области культуры
1. Проведение практических занятий, мастер-классов казахстанским студентам творческих вузов, специалистам в сфере кинематографии и другим представителям творческих и соответствующих технических профессий на базе высокотехнологического оборудования и профессионального сопровождения зарубежных и отечественных специалистов в сфере анимационного кино.

2. Қорытынды пилоттық анимациялық жобаларды жасау.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Ш. Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру",
104 "Ұлттық фильмдер шығару және фильмдерді қазақ тіліне дубляж жасауды қамтамасыз ету"
491 918
98
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Қазақстан Республикасы мемлекеттік, ұлттық, кәсіби және басқа да мерекелеріне, Қазақстан халқы Ассамблеясына, "Ұлттық Домбыра күніне" арналған мерекелік іс-шаралар мен салтанатты концерттер өткізу, Мемлекет басшысының, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің шетелдік делегациялармен ресми кездесулері шеңберінде концерттік бағдарламалар ұйымдастыру, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының, Еуразиялық экономикалық одақтың, Шанхай ынтымақтастық ұйымының, ТҮРКСОЙ, ЮНЕСКО және ИСЕСКО іс-шараларына қатысуды қамтамасыз ету, қазақстандық орындаушылардың халықаралық конкурстарға қатысуын, жас дарындар мен жетекші орындаушылардың әлемнің үздік залдарында, халықаралық конкурстарда, республикалық ақындар айтысында өнер көрсетуін қамтамасыз ету, мерейтойлық іс-шаралар, концерттер, Қазақстанда және шетелде мәдениет күндерін, 5-ші Дүниежүзілік көшпенділер ойындарының ашылу және жабылу салтанаттарын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру",
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"

2. Создание итоговых пилотных анимационных проектов
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казахфильм" имени Ш. Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела",
104 "Производство национальных фильмов и обеспечение дубляжа фильмов на казахский язык"
491 918
98
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных государственным, национальным, профессиональным и иным праздникам Республики Казахстан, Ассамблее народа Казахстана, "Ұлттық Домбыра күні", организация концертных программ в рамках официальных встреч Главы государства, Премьер-Министра Республики Казахстан с иностранными делегациями, обеспечение участия в мероприятиях Содружества Независимых Государств, Евразийского экономического союза, Шанхайской организации сотрудничества, ТЮРКСОЙ, ЮНЕСКО и ИСЕСКО, обеспечение участия казахстанских исполнителей в международных конкурсах и выступления молодых дарований и ведущих исполнителей в лучших залах мира, международных конкурсах, фестивалях, республиканском айтысе акынов, организация юбилейных мероприятий, концертов, дней культуры в Казахстане и за рубежом, церемонии открытия и закрытия 5-х Всемирных игр кочевников
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела", 105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"

5 472 971
99
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Хореография өнерін классикалық би және балет өнерінің туындыларын орындау арқылы кеңінен танымал ету. Хореография өнерін насихаттау және хореография саласындағы халықаралық ынтымақтастық. Симфониялық және халық музыкасы концерттерін өткізу арқылы музыка өнерін насихаттау, классикалық музыканы танымал ету, Классикалық және халық музыкасының концерттері бойынша көрсетілетін қызметті сатып алу үшін әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу бойынша классикалық би және балет бойынша қосымша көрсетілетін қызметті сатып алу үшін ілеспе қызметтерді жүзеге асыру
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Астана Балет" театры" ЖШС
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру",
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"

5 472 971
99
Мероприятия с участием Главы государства
Популяризация хореографического искусства путем воспроизведения произведений искусства через танцы и балет. Пропаганда хореографического искусства, международное сотрудничество в области хореографии. Пропаганда музыкального искусства, популяризация классической музыки путем проведения концертов симфонической и народной музыки. Осуществление сопутствующих услуг по проведению социально значимых и культурных мероприятий для приобретения услуг по классическому танцу и балету и концертов симфонической народной музыки
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
ТОО "Театр "Астана Балет"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела",
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"

2 817 311
100
Қазақ киносының алтын қорын цифрландыру және қалпына келтіру
1992 жылға дейін "Қазақфильм" студиясында түсірілген фильмдерді цифрландыру және қалпына келтіру мақсатында Ресей Федерациясының Мемлекеттік фильм қорынан 312 дана киноматериал (161 көркем, 66 деректі және 85 мультипликациялық фильм) кезең-кезеңімен қайтарылады. Цифрландыру және реставрациялау отандық фильмдер топтамасын цифрлық форматта қалпына келтіруге, білім беру мекемелері мен теледидар үшін контент ретінде кең қолжетімділікпен, оның ішінде онлайн-платформада жоғары сапалы фильм көшірмесін жасауға, Қазақстанның мәдени мұрасын сақтауға мүмкіндік береді
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Ш. Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру",
137 "Қазақстан Республикасы кино-коллекциясын цифрландыру және реставрациялау жұмыстарын жүргізу"

2 817 311
100
Оцифровка и реставрация Золотого фонда казахского кино
В целях оцифровки и реставрации фильмов, снятых до 1992 года на студии "Казахфильм", из Госфильмофонда Российской Федерации будет осуществлен поэтапный возврат 312 копий киноматериалов (161 художественных, 66 документальных и 85 мультипликационных фильмов). Оцифровка и реставрация позволят восстановить коллекцию отечественных фильмов в цифровом формате, создать высококачественные фильмокопии с широким доступом, в том числе на онлайн-платформах, в качестве контента для образовательных учреждений и телевидения, сохранить культурное наследие Казахстана
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Казахфильм" имени Ш. Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела",
137 "Проведение оцифровки и реставрации кино-коллекции Республики Казахстан"

350 607
101
Мәдениет пен өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
Оқу процесін даярлауды ұйымдастыру және білім беру қызметін ұсыну
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақ ұлттық хореография академиясы" ШЖҚ РМК
041 "Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау",
103 "Хореография саласындағы білім беру үрдісін қамтамасыз ету"
1 241 010
102
ҚБП
3 230 893
103
"Қазақстан Республикасы Президентінің Телерадиокешені" ШЖҚ РМК арқылы республикалық және халықаралық деңгейде мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызмет
Аудиовизуалды өнімді республикалық және халықаралық деңгейде шығару мен тарату
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
"Қазақстан Республикасы Президентінің Телерадиокешені" ШЖҚ РМК
006 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу",
100 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер"
9 734 783
104
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы жүйесінің медициналық және өзге де қызметкерлерін оқытуды ұйымдастыру және өткізу
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті іске асыру Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы жүйесі ұйымдарының ("ҚР ПІБ МОА" РМК, "ОКА" АҚ, Бурабай кентіндегі "Оқжетпес" ЕСК" АҚ, Алматы қ. "Оқжетпес" ЕСК" АҚ филиалы) медициналық және өзге де қызметкерлерін практикалық денсаулық сақтаудың, ғылыми зерттеулердің, медицина саласындағы озық тәжірибенің заманауи және өзекті бағыттары бойынша оқытуға бағытталған
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
"Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы" АҚ
028 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету",
102 "Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету"

350 607
101
Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей
Организация подготовки учебного процесса и предоставление образовательных услуг
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахская национальная академия хореографии"
041 "Подготовка кадров в области культуры и искусства",
103 "Обеспечение образовательного процесса в области хореографии"
1 241 010
102
ДСП
3 230 893
103
Услуги по проведению государственной информационной политики на республиканском и международном уровне посредством РГП на ПХВ "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан"
Производство и распространение аудиовизуальной продукции на республиканском и международном уровне
Управление Делами Президента Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан"
006 "Проведение государственной информационной политики",
100 "Услуги по проведению государственной информационной политики"
9 734 783
104
Организация и проведение обучения для медицинских и иных сотрудников системы Управления делами Президента Республики Казахстан
Реализация государственной услуги направлена на обучение медицинских и иных сотрудников организаций системы Управления Делами Президента Республики Казахстан (РГП "БМЦ УДП РК", АО "ЦКБ", АО "ЛОК- "Окжетпес" пос. Боровое, филиал АО "ЛОК- "Окжетпес"
г. Алматы) по современным и актуальным направлениям практического здравоохранения, научных исследований, передового опыта в области медицины
Управление Делами Президента Республики Казахстан
АО "Центр медицинских технологий и информационных систем"
028 "Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан",
102 "Техническое и информационное обеспечение медицинских организаций"