"Нұрлы көш" бағдарламасының пилоттық жобаларына қатысушыларға тұрғын үй сату ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 мамырдағы № 674 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 1185 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Нұрлы көш" бағдарламасының пилоттық жобаларына қатысушыларға тұрғын үй сату ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 мамырдағы № 674 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Нұрлы көш" бағдарламасының пилоттық жобаларына қатысушыларға тұрғын үй сату ережесінде:
38-тармақтың 1) тармақшасы мынадай мазмұндағы ескертпемен толықтырылсын:
"Ескертпе: осы Ереженің 25-тармағында және 38-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген шарттарда көзделген мерзімдерде қажетті жинақтарды жүзеге асырмаған Бағдарламаға қатысушылар үшін бюджеттік бағдарламаларды іске асыру операторы Банктегі шотқа жинақтарды жүзеге асыру мерзімін 2026 жылғы 31 желтоқсанға дейін ұзартады.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2009 года № 674 "Об утверждении Правил реализации жилья участникам пилотных проектов Программы "Нұрлы көш"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2023 года № 1185.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2009 года № 674 "Об утверждении Правил реализации жилья участникам пилотных проектов Программы "Нұрлы көш" следующее дополнение:
в Правилах реализации жилья участникам пилотных проектов Программы "Нұрлы көш", утвержденных указанным постановлением:
подпункт 1) пункта 38 дополнить примечанием следующего содержания:
"Примечание: для участников Программы, не осуществивших необходимые накопления в сроки, предусмотренные договорами, указанными в пункте 25 и подпункте 1) пункта 38 настоящих Правил, оператор реализации бюджетных программ продлевает срок осуществления накоплений на счете в Банке до 31 декабря 2026 года.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов