"Қазақстан Республикасының облыстары арасындағы су қатынастарын реттеу ережесін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы № 21 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 1245 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының облыстары арасындағы су қатынастарын реттеу ережесін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы № 21 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 9 января 2004 года № 21 "Об утверждении Правил регулирования водных отношений между областями Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2023 года № 1245
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 2004 года № 21 "Об утверждении Правил регулирования водных отношений между областями Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов