Қазақстан Республикасының өкілдерін Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына, Атқарушы комитетіне және Тексеру комиссиясына жіберу және "Қазақстан Республикасының өкілдерін Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына, Атқарушы комитетіне және Тексеру комиссиясына жіберу және "Қазақстан Республикасының өкілдерін Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына, Атқарушы комитетіне және Тексеру комиссиясына жіберу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 қазандағы № 645 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 184 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 30 қаңтардағы № 47 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасынан:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Қанат Алдабергенұлы Бозымбаев Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына;
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Ішкі мемлекеттік аудит комитеті төрағасының орынбасары Марат Серікұлы Байдурин Халықаралық Аралды құтқару қорының Тексеру комиссиясына өкілдер ретінде жіберілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 24.06.2024 № 493 қаулысымен.
2. Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетіне Қазақстан Республикасынан:
Халықаралық Аралды құтқару қоры Атқарушы комитетінің мүшесі Серік Әбдірахманұлы Бекмағанбетов;
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің Су саясаты департаментінің директоры Мұхтар Сейфуллаұлы Жәкенов уәкілетті өкілдер ретінде жіберілсін.
3. "Қазақстан Республикасының өкілдерін Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына, Атқарушы комитетіне және Тексеру комиссиясына жіберу және "Қазақстан Республикасының өкілдерін Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына, Атқарушы комитетіне және Тексеру комиссиясына жіберу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 31 қазандағы № 645 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 184 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О направлении представителей Республики Казахстан в Правление, Исполнительный комитет и Ревизионную комиссию Международного фонда спасения Арала и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2020 года № 184 "О направлении представителей Республики Казахстан в Правление, Исполнительный комитет и Ревизионную комиссию Международного фонда спасения Арала и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2016 года № 645 "О направлении представителей Республики Казахстан в Правление, Исполнительный комитет и Ревизионную комиссию Международного фонда спасения Арала"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 января 2024 года № 47.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Делегировать от Республики Казахстан представителей:
в Правление Международного фонда спасения Арала Бозумбаева Каната Алдабергеновича – Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан;
в Ревизионную комиссию Международного фонда спасения Арала Байдурина Марата Сериковича – заместителя председателя Комитета внутреннего государственного аудита Министерства финансов Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 24.06.2024 № 493.
2. Направить в Исполнительный комитет Международного фонда спасения Арала от Республики Казахстан уполномоченных представителей:
Бекмаганбетова Серика Абдрахмановича – члена Исполнительного комитета Международного фонда спасения Арала;
Жакенова Мухтара Сейфуллаулы – директора Департамента водной политики Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан.
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2020 года № 184 "О направлении представителей Республики Казахстан в Правление, Исполнительный комитет и Ревизионную комиссию Международного фонда спасения Арала и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2016 года № 645 "О направлении представителей Республики Казахстан в Правление, Исполнительный комитет и Ревизионную комиссию Международного фонда спасения Арала".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов