Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 831 және "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 831 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2021 жылғы 4 желтоқсандағы № 863 қаулыларының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 5 ақпандағы № 69 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылсын:
1) "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 831 қаулысы;
2) "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 831 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 4 желтоқсандағы № 863 қаулысы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

Об отмене постановлений Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2020 года № 831 "О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" и от 4 декабря 2021 года № 863 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2020 года № 831 "О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2024 года № 69
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2020 года № 831 "О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2021 года № 863 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2020 года № 831 "О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов