"Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1118 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 28 ақпандағы № 135 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2024 жылғы 25 наурыздан бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1118 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 37-1)-тармақшамен толықтырылсын:
"37-1) Қазақстанның Экспорттық-кредиттік агенттігіне, оның шетелдік өкілдеріне және өкілдіктеріне отандық шикізаттық емес тауарларды (жұмыстарды, көрсететін қызметтерді) сыртқы нарыққа ілгерілетуге жәрдемдесу;".
2. Осы қаулы 2024 жылғы 25 наурыздан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1118 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2024 года № 135.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 25.03.2024.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1118 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан" следующее дополнение:
в Положении о Министерстве иностранных дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 15 дополнить подпунктом 37-1) следующего содержания:
""37-1) содействие Экспортно-кредитному агентству Казахстана, его зарубежным представителям и представительствам в продвижении отечественных несырьевых товаров (работ, услуг) на внешние рынки;".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 25 марта 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов