2023 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2023 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2024 жылы пайдалану (толық пайдалану) және "2024 – 2026 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 1108 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 7 наурыздағы № 155 қаулысы.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 44-бабының 5-тармағына және 104-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2023 жылғы республикалық бюджеттің бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындаулары ұлғайтылсын.
2. "2024 – 2026 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 1108 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2024 жылға мынадай:
1) кiрiстер – 20 194 797 994 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 15 759 823 678 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 361 446 610 мың теңге;

Об увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2023 года и использовании (доиспользовании) в 2024 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2023 году, и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2023 года № 1108 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2024 – 2026 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2024 года № 155.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 1 января 2024 года.
В соответствии с пунктом 5 статьи 44 и статьей 104 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Увеличить годовые плановые назначения соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств республиканского бюджета 2023 года согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2023 года № 1108 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2024 – 2026 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2024 – 2026 годы, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 20 194 797 994 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 759 823 678 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 361 446 610 тысяч тенге;

негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2 750 000 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 4 070 777 706 мың теңге;
2) шығындар – 23 380 144 061 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 363 477 575 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 617 804 497 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 254 326 922 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 49 929 694 мың теңге, оның iшiнде:

поступлениям от продажи основного капитала – 2 750 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 070 777 706 тысяч тенге;
2) затраты – 23 380 144 061 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 363 477 575 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 617 804 497 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 254 326 922 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 49 929 694 тысячи тенге, в том числе:

қаржы активтерiн сатып алу – 49 929 694 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -3 598 753 336 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 2,7 пайызы;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы – -8 832 673 336 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 6,5 пайызы;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 3 598 753 336 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын";
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы:
2 306 737 410

приобретение финансовых активов – 49 929 694 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета – -3 598 753 336 тысяч тенге, или 2,7 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) ненефтяной дефицит бюджета – -8 832 673 336 тысяч тенге, или 6,5 процента к валовому внутреннему продукту страны;
7) финансирование дефицита бюджета – 3 598 753 336 тысяч тенге.";
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего:
2 306 737 410

11 010 562
"Қорғас" халықаралық шекара маңы ынтымақтастығы орталығы ауданындағы Қорғас өзенінде қорғау құрылыстарын және "Қорғас" (Қорғас-1) кедені ғимараттарын салу
4 223 433
";
мына:
"
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 506 446
201
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
2 012 886
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7 482 994
201
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
2 022 423
";
мына:
"
Көші-қон полициясының ақпараттық жүйесін жаңғырту және дамыту
864 174
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
9 537
102
Қылмыстық-атқару жүйесінің объектілерін салу, реконструкциялау
9 537
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Шығыс Қазақстан облысы
2 854
"ШҚО Өскемен қаласындағы Грейдерная көшесі бойында 1500 орындық тергеу изоляторы" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ түзету
2 854
Қарағанды облысы
2 095
"ҚР ТЖ 1500 МТМ (ІВ, IIIА)-2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен ІВ, IIIА климаттық кіші аудандары үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған "АК-159/6 мекемесінде" жалпы толтыру лимиті 276 орындық үш тұрғын блогын (модульдік қазандық орнатумен) салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу
2 095
Қостанай облысы
1 243
"(ҚР ТЖ 1500 МТМ (IВ, IIIA)-2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен (IВ, ША) климаттық кіші аудандары үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған ҚР ІІМ ҚАЖК "УК-161/3 мекемесі" РММ жалпы толтыру лимиті 92 орындық тұрғын блогын салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу
1 243
Маңғыстау облысы
3 345
"Маңғыстау облысының Ақтау қаласындағы ГМ-172/6 мекемесінің базасында 840 орындық толтыру лимитімен ұстаудың аралас түрі бар мамандандырылған түзеу мекемесін салу (қауіпсіздігі орташа және барынша жоғары) (ТЖ ҚР 1500 МТМ (ІVA, IVГ)-2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен ІVA, IVГ климаттық кіші аудандары үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған ғимараттар мен құрылыстарды жергілікті жерге байланыстыру" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу
3 345
";
мына:
"
501
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
4 046 487
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

11 010 562
Строительство защитных сооружений на реке Хоргос в районе Международного центра приграничного сотрудничества и зданий таможни "Коргос" (Хоргос-1)
4 223 433
";
строки:
"
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 506 446
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
2 012 886
"
изложить в следующей редакции:
"
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7 482 994
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
2 022 423
";
после строки:
"
Модернизация и развитие информационной системы миграционной полиции
864 174
"
дополнить строками следующего содержания:
"
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
9 537
102
Строительство, реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы
9 537
в том числе инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
2 854
Корректировка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Следственный изолятор на 1500 мест по ул. Грейдерная в г. Усть-Каменогорск, ВКО"
2 854
Карагандинская область
2 095
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство трех жилых блоков (с установкой модульной котельной) с общим лимитом наполнения 276 мест в "Учреждении АК159/6" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІВ, IIIА)-2.2-2012"
2 095
Костанайская область
1 243
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство жилого блока с общим лимитом наполнения 92 места в РГУ "Учреждение УК-161/3" КУИС МВД РК из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІВ, IIIА)-2.2-2012"
1 243
Мангистауская область
3 345
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство специализированного исправительного учреждения со смешанным видом содержания (средней и максимальной безопасности) с лимитом наполнения 840 мест на базе учреждения ГМ-172/6 в г. Актау Мангистауской области. Привязка зданий и сооружений" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІVA, IVГ) - 2.2-2012"
3 345
";
строку:
"
501
Верховный Суд Республики Казахстан
4 046 487
"
изложить в следующей редакции:
"

2 740
1 970 251
";
мына:
"
Атырау облысы Индер ауданының "Бағырлай" каналын реконструкциялау
509 246
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Атырау облысы Индер ауданының "Ақсай" каналын реконструкциялау
2 740
Жамбыл облысы
1 828
"Сарысу ауданының Шабақты өзенінде Ынталы су қоймасының құрылыстарын реконструкциялау және техникалық реконструкциялау" ЖЖ
1 828
";
мына:
"
Батыс Қазақстан облысы
1 092 536
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Батыс Қазақстан облысы
775
1 092 536
";
мына:
"
Батыс Қазақстан облысы Орал-Көшім ССЖ Шаған тармағы және Көшім магистральды каналын механикаландырылған тазарту
1 092 536
"
деген жолдан кейін мынадай жолмен толықтырылсын:
"
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Тоған кентіндегі Киров су қоймасын реконструкциялау
775
";
мына:
"
Қызылорда облысы
1 193 621
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Арал-Тоқабай-Абай қосу тармақтарын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Тоқабай, Абай елді мекендерін сумен жабдықтау" ЖЖ
1 193 621
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қызылорда облысы

2 740
1 970 251
";
после строки:
"
Реконструкция канала "Багырлай" Индерского района Атырауской области
509 246
"
дополнить строками следующего содержания:
"
Реконструкция канала "Аксай" Индерского района Атырауской области
2 740
Жамбылская область
1 828
РП "Реконструкция и техническое перевооружение сооружений Ынталинского водохранилища на реке Шабакты Сарысуйского района"
1 828
";
строку:
"
Западно-Казахстанская область
1 092 536
"
изложить в следующей редакции:
"
Западно-Казахстанская область
775
1 092 536
";
после строки:
"
Механизированная очистка протоки Чаган и Кушумского магистрального канала Урало-Кушумской ООС, ЗКО
1 092 536
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
Реконструкция Кировского водохранилища в пос. Тоган Акжаикского района Западно-Казахстанской области
775
";
строки:
"
Кызылординская область
1 193 621
РП "Строительство ветки подключения Аральск-Токабай-Абай Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенных пунктов Токабай, Абай Аральского района Кызылординской области"
1 193 621
"
изложить в следующей редакции:
"
Кызылординская область

1 185 729
1 193 621
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Арал-Тоқабай-Абай қосу тармақтарын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Тоқабай, Абай елді мекендерін сумен жабдықтау" ЖЖ
607 892
1 193 621
";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
"Қазалы ауданы Байқожа топтық су құбырының сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау" ЖЖ
2 788
"Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының қолданыстағы Талап топтық су құбырын кеңейту" ЖЖ (5 жаңа ұңғыма бұрғылау)
213 840
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы "Тақыркөл" бас су тартуышынан № 1 сорғы станциясына дейін магистральдық су ағызардың екінші желісін салу
315 715
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Қосаман-Ақбастыға қосылатын тармағын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Ақбасты елді мекенін сумен жабдықтау" ЖЖ
45 494
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысы
10 386 946
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысы
162 373
10 386 946
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 447 414
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 356 734
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және ауылдық елді мекендерді қосып таратушы желілерді салу. 2-ші кезек
1 505 826
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
10 730
1 447 414
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
9 530
1 356 734
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және ауылдық елді мекендерді қосып таратушы желілерді салу. 2-ші кезек
142 113
1 505 826
";
мына:
"
Түркістан облысы
5 233 605
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Найман" каналын реконструкциялау" ЖЖ
1 401 049
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының жақын маңдағы ауылдық елді мекендерін қоса отырып, Сарыағаш топтық су құбырын толықтыру үшін магистральды су құбырын қайта жаңарту. 1-кезек 1-ші іске қосу кешені
1 632 556
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Түркістан облысы
6 625
5 233 605
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Найман" каналын реконструкциялау" ЖЖ
1 593
1 401 049
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының жақын маңдағы ауылдық елді мекендерін қоса отырып, Сарыағаш топтық су құбырын толықтыру үшін магистральды су құбырын қайта жаңарту. 1-кезек 1-ші іске қосу кешені

1 185 729
1 193 621
РП "Строительство ветки подключения Аральск-Токабай-Абай Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенных пунктов Токабай, Абай Аральского района Кызылординской области"
607 892
1 193 621
";
дополнить строками следующего содержания:
"
РП "Реконструкция систем водоснабжения Байкожинского группового водопровода Казалинского района"
2 788
РП "Расширение существующего Талапского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области (бурение 5 новых скважин)"
213 840
Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станций №1 в Жанакорганском районе Кызылординской области
315 715
РП "Строительство ветки подключения к Косаман-Акбасты Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенного пункта Акбасты Аральского района Кызылординской области"
45 494
";
строку:
"
Северо-Казахстанская область
10 386 946
"
изложить в следующей редакции:
"
Северо-Казахстанская область
162 373
10 386 946
";
строки:
"
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 447 414
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 356 734
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
1 505 826
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
10 730
1 447 414
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
9 530
1 356 734
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
142 113
1 505 826
";
строки:
"
Туркестанская область
5 233 605
РП "Реконструкция канала "Найман" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
1 401 049
Реконструкция магистрального водовода для подпитки Сарыагашского группового водопровода с подключением близлежащих сельских населенных пунктов Сарыагашского района Южно-Казахстанской области. 1-очередь 1-й пусковой комплекс
1 632 556
"
изложить в следующей редакции:
"
Туркестанская область
6 625
5 233 605
РП "Реконструкция канала "Найман" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
1 593
1 401 049
Реконструкция магистрального водовода для подпитки Сарыагашского группового водопровода с подключением близлежащих сельских населенных пунктов Сарыагашского района Южно-Казахстанской области. 1-очередь 1-й пусковой комплекс

Тіркелген міндеттемелердің төленбеген бөлігінің сомасына жергілікті бюджеттердің бюджет қаражатының қаржы жылының басындағы қалдықтары есебінен 2023 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2024 жылы пайдалану (толық пайдалану) туралы
ББӘ
БҒМ
КБҒМ
Атауы
2024 жылы пайдалануға (толық пайдалануға) рұқсат етілген сома, мың теңге
1
2
3
4
5
Барлығы:
14 942 103,3
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
1 783 428,1
058
Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту
1 783 428,1
106
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне әлеуметтiк қамтамасыз ету объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 783 428,1
Ақтөбе облысы
1 557 340,2
Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласында 150 орынды мүгедектерге арналған оңалту орталығын салу
1 557 340,2
Атырау облысы
226 087,9
Атырау қаласында мүгедектерге арналған 150 орындық оңалту орталығын салу. Байластыру
226 087,9
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
165 728,2
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
165 728,2
113
Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының және Жетісу облысының облыстық бюджеттеріне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге, сондай-ақ инфекциялық ауруханаларды орналастыру үшін тез салынатын кешендер құруға берілетін нысаналы даму трансферттерi
98 629,7
Алматы облысы
98 629,7
"Алматы облысы Райымбек ауданының Нарынқол ауылында бір ауысымда 250 келушіге арналған емхана салу" ЖЖ
98 629,7
126
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен "Ауылдық денсаулық сақтауды жаңғырту" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
67 098,5
Қарағанды облысы
67 098,5
Бұқар Жырау ауданының Новоузенск ауылдық округі Новоузенка ауылында бір ауысымда 25 адам қабылдайтын фельдшерлік-акушерлік пункт құрылысы. Байлау
3 864,5
Бұқар Жырау ауданы Қарақұдық ауылының бір ауысымда 25 адам қабылдайтын фельдшерлік-акушерлік пункт құрылысы. Байлау
1 820,0
Бұқар Жырау ауданының Ақтөбе ауылында бір ауысымда 25 адам қабылдайтын фельдшерлік-акушерлік пункт құрылысы. Байлау

Об использовании (доиспользовании) в 2024 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2023 году, за счет остатков бюджетных средств местных бюджетов на начало финансового года на сумму неоплаченной части зарегистрированных обязательств
АБП
ПРГ
ППРГ
Наименование
Сумма, разрешенная к использованию (доиспользованию) в 2024 году,
тысяч тенге
1
2
3
4
5
Всего:
14 942 103,3
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
1 783 428,1
058
Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры
1 783 428,1
106
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетамгородов республиканского значения, столицы на строительствои реконструкцию объектов социального обеспечения
1 783 428,1
Актюбинская область
1 557 340,2
Cтроительство реабилитационного центра для инвалидов на 150 мест в г. Актобе
1 557 340,2
Атырауская область
226 087,9
Строительство центра реабилитации для инвалидов на 150 мест в г. Атырау. Привязка
226 087,9
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
165 728,2
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
165 728,2
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения, а также на создание быстровозводимых комплексов для размещения инфекционных больниц за счет средств республиканского бюджета
98 629,7
Алматинская область
98 629,7
РП "Строительство поликлиники на 250 посещений в смену в с. Нарынкол Райымбекского района Алматинской области"
98 629,7
126
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительствои реконструкцию объектов здравоохранения в рамках пилотного национального проекта "Модернизация сельского здравоохранения" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
67 098,5
Карагандинская область
67 098,5
Строительство фельдшерско-акушерского пункта на 25 посещений в смену с. Новоузенка, Новоузенский сельский округ Бухар-Жырауского района. Привязка
3 864,5
Строительство фельдшерско-акушерского пункта на 25 посещений в смену с. Каракудук Бухар-Жырауского района. Привязка
1 820,0
Строительство фельдшерско-акушерского пункта на 25 посещений в смену с. Актобе Бухар-Жырауского района. Привязка

3 254,3
Ақтоғай ауданы Қызыларай ауылының Ақжарық ауылында ауысымда 25 адам қабылдайтын фельдшерлік-акушерлік пункт салу. Байлау
43 309,2
Шет ауданының Ақшатау кеті ауылында ауысымда 25 адам қабылдайтын фельдшерлік-акушерлік пункт құрылысы
14 850,5
228
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
285 165,2
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру
285 165,2
110
Республикалық бюджет қаражат есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
136 000,0
Ақтөбе облысы
136 000,0
"Ақтөбе облысы Ойыл ауданы "Сарбие – Қараой" аудандық маңызы бар автомобиль жолын салу" ЖЖ
136 000,0
111
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
149 165,2
Ақтөбе облысы
85 246,9
"Ақтөбе қаласын оңтүстік жағынан айналып өту" автомобиль жолын реконструкциялау 21,5-35,3 км учаске
85 246,9
Қызылорда облысы
63 918,3
Қызылорда облысы Қазалы ауданының Әйтеке би-Қазалы аудандық маңызы бар автомобиль жолын реконструкциялау
63 918,3
229
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
7 998 019,1
228
"Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде тұрғын үй салу саласындағы іс-шараларды іске асыру
2 938 972,7
101
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 278 277,4
Ақтөбе облысы
154 559,8
Ақтөбе облысы Темір ауданы Кеңкияқ ауылы Сазды-2 мөлтек ауданында су желілерінің құрылысын салу
53 643,9
Ақтөбе облысы Байғанин ауданының Қарауылкелді ауылындағы Болашақ тұрғын үй массивін газбен жабдықтау құрылысы
78 201,2
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Шалқар қаласының Сазтөбе көшесіндегі даму аймағында ӘЖ-0,4 кВ электр желілерін салу
22 714,7
Алматы облысы
154 352,3
Еңбекшіқазақ ауданы Есік қаласында үш 5 қабатты 40 пәтерлі тұрғын үйлерді салу үшін абаттандырумен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
123 084,4
Алматы облысы Қарасай ауданы Қаскелең қаласындағы "Арнау" тұрғын үй кешеніне арналған алаңнан тыс сыртқы электрмен жабдықтау желілері
31 267,9
Атырау облысы
963 947,7
Атырау облысы Индер ауданы Өрлік ауылындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (тоқ жүйесі) құрылысы
28 830,1
Мақат ауданы Бәйгетөбе ауылдық округіндегі №402 (ПМС) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (ИКИ) өткеліне электр, газ және су желілері құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу

3 254,3
Строительство фельдшерско-акушерского пункта на 25 посещений в смену с. Акжарык, с.о. Кызыларай Актогайского района. Привязка
43 309,2
Строительство фельдшерско-акушерского пункта на 25 посещений в смену п. Акшатау Шетского района
14 850,5
228
Министерство транспорта Республики Казахстан
285 165,2
091
Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
285 165,2
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет средств республиканского бюджета
136 000,0
Актюбинская область
136 000,0
РП "Строительство автомобильной дороги районного значения "Сарбие–Караой" Уилского района, Актюбинской области
136 000,0
111
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
149 165,2
Актюбинская область
85 246,9
Реконструкция а/д "Южный обход города Актобе" уч.21,5-35,3 км
85 246,9
Кызылординская область
63 918,3
Реконструкция автомобильной дороги районного значения Айтеке би - Казалинск Казалинского района Кызылординской области
63 918,3
229
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
7 998 019,1
228
Реализация мероприятий в области жилищного строительства в рамках национального проекта "Сильные регионы – драйвер развития страны"
2 938 972,7
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 278 277,4
Актюбинская область
154 559,8
Строительство водопроводных сетей в мкр. Сазды-2 с. Кенкияк Темирского района Актюбинской области
53 643,9
Строительство газоснабжения жилого массива Болашак в с. Карауылкельды Байганинского района Актюбинской области
78 201,2
Строительство электролиний ВЛ-0,4 кВ в зоне развития по ул. Сазтобе
г. Шалкар Шалкарского района Актюбинской области
22 714,7
Алматинская область
154 352,3
Строительство ИКС трех 5-ти этажных 40-ка квартирных жилых домов в
г. Есик Енбекшиказахского района
123 084,4
Внеплощадочные сети канализации для жилого комплекса "Арнау", по адресу г. Каскелен Карасайского района Алматинской области
31 267,9
Атырауская область
963 947,7
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (электроснабжение) в селе Орлик Индерского района Атырауской области
28 830,1
Разработка проектно-сметной документаций на строительства электрических, газопроводных и водопроводных линий под инженерно-коммуникационная инфраструктура (ИКИ) разъезда №402 (ПМС) в сельском округе Байгетобе Макатского района

274 769,0
Атырау облысы Махамбет ауданының Махамбет а. және Жалғансай а. Мерей жаңа ықшам аудандарында электрмен жабдықтау желілерін салу
493 834,0
Үш қабатты 2 тұрғын үйдің аумағын және алаңішілік желілерді (сумен жабдықтау, кәріз, газдандыру, телефондандыру және электрмен жабдықтау) инженерлік инфрақұрылым құрылысына және абаттандыруға ЖСҚ әзірлеу Исатай ауданы ауыл. Аққыстау
166 514,6
Қостанай облысы
500,0
Қостанай облысы Тобыл қаласының "Астана" және Мичурин ауылының "Бәйтерек" жаңа ықшам аудандарының газ қазандығы
500,0
Алматы қаласы
4 917,6
"Нұр-Сұлтан қаласы "Байқоңыр" ауданы Кенесары және А.Янушкевич көшелерінің қиылысы маңында орналасқан жапсарлас салынған орын-жайлары мен паркингі бар көп пәтерлі тұрғын үй кешені". Сыртқы инженерлік желілер
4 917,6
105
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 255 465,8
Алматы облысы
253 803,2
Алматы облысы Қапшағай қаласы "Самал", "Ардагер" ықшам ауданында жеке тұрғын үй құрылысы үшін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту (1-кезек)
253 803,2
Шығыс Қазақстан облысы
841 213,9
Өскемен қаласының 25 тұрғын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым және бас жоспар салу. Алаңішілік электрмен жабдықтау желілері
647 681,7
Өскемен қаласының 27 тұрғын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым және бас жоспар салу. Орамішілік электрмен жабдықтау желілері және сыртқы жарықтандыру
170 121,0
Өскемен қаласының 20 тұрғын ауданының бас жоспары мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысы. Тұрғын ауданның орамішілік электрмен жабдықтау желілері
23 411,2
Ұлытау облысы
18 503,0
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы Атасу кентіндегі "Жана-Нұр" шағын ауданындағы №21, 22, 23, 24 тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жайластыру және дамыту
18 503,0
Павлодар облысы
25 811,0
Павлодар қаласындағы "Сарыарқа" шағын ауданында 9 қабатты 3 кіреберіс № 40 көппәтерлі тұрғын үйдің құрылысы. Сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру
25 811,0
Астана қаласы
116 134,7
Нұр-Cұлтан қаласы "Сарыарқа" ауданы Республика даңғылы мен Алтынемел, И. Құтпанов, И. Гете көшелерінің қиылысындағы жапсарлас үй-жайлары бар МЖК. Сыртқы электрмен жабдықтау желілері, нөсерлік кәріз, сумен жабдықтау және су бұру, жылумен жабдықтау желілері, сыртқы байланыс және аумақты абаттандыру жүйелері

274 769,0
Строительство линии электроснабжения в новых микрорайонах "Мерей" в с.Махамбет и в с. Жалғансай Махамбетского района Атырауской области
493 834,0
Разработка ПСД на строительство инженерной инфраструктуры и благоустройство территории 2-х трехэтажных жилых дома и внутри площадочные сети (водоснабжения, канализации, газификации, телефонизации и электроснабжения Исатайский район, аул Аккыстау
166 514,6
Костанайская область
500,0
Газовая котельная новых микрорайонов "Байтерек" села "Мичуринское" и "Астана" города Тобыл Костанайского района
500,0
город Астана
4 917,6
"Многоквартирный жилой комплекс со встроенными помещениями и паркингом, расположенный в г. Нур-Султане, район "Байконыр", район пересечения улиц Кенесары и А. Янушкевича". Наружные инженерные сети"
4 917,6
105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 255 465,8
Алматинская область
253 803,2
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры под индивидуальное жилищное строительство в микрорайоне "Самал", "Ардагер" г. Капшагай Алматинской области (1 очередь)
253 803,2
Восточно-Казахстанская область
841 213,9
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры и генерального плана 25 жилого района города Усть-Каменогорска. Внутриплощадочные сети электроснабжения
647 681,7
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры и генерального плана 27 жилого района г. Усть-Каменогорска. Внутриквартальные сети электроснабжения и наружное освещение
170 121,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры и генерального плана 20 жилого района города Усть-Каменогорска. Внутриквартальные сети электроснабжения жилого района
23 411,2
Область Ұлытау
18 503,0
Обустройство и развитие инженерно-коммуникационной инфаструктуры к жилым домам №21,22,23,24 микрорайона "Жана-Нұр" в поселке Атасу Жанаркийнского района Карагандинской области
18 503,0
Павлодарская область
25 811,0
Строительство 9-ти этажного 3-х подъездного многоквартирного жилого дома №40 в микрорайоне "Сарыарка" в г. Павлодаре (наружные инженерные сети и благоустройство)
25 811,0
город Астана
116 134,7
Наружные сети электроснабжения, наружные сети ливневой канализации, водоснабжения и водоотведения, теплоснабжения, наружные системы связи и благоустройства территории: МЖК со встроенными помещениями, расположенный в г. Нур-Султане, район "Сарыарка", район пересечения проспекта Республики и улиц Алтынемел, И. Кутпанова, И. Гете

59 952,3
Нұр-Сұлтан қаласы Е16, Е32, Е45, Е24 көшелер (жобалық атаулары) қиылысы маңында жапсарлас салынған орын-жайлары мен паркингі бар көппәтерлі тұрғын үй кешендерін салу. 2-кезек (4 және 5 полигондар). Сыртқы инженерлік желілер мен абаттандыру
17 720,5
Е20, Е32 және Е33 көшелерінің (жобалық атаулары) қиылысы маңында паркингі бар көппәтерлі тұрғын үй кешенін салу (Сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру)
38 461,9
123
Жаңа схема бойынша пилоттық жобалар шеңберінде Астана қаласының бюджетіне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
405 229,5
Астана қаласы
405 229,5
Нұр-Сұлтан қаласы Алматы ауданы Интернациональный тұрғын алабы А135 және А136 (жобалық атауы) көшелері қиылысатын ауданы (S2, S3, S5 полигондары) мекенжайы бойынша орналасқан, көп пәтерлі тұрғын үй кешендері
405 229,5
229
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
5 059 046,4
100
"Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 041 682,7
Атырау облысы
2 043 843,2
Атырау қаласындағы кәріздік тазарту құрылыстарын реконструкциялау
2 043 843,2
Қостанай облысы
74 780,5
Арқалық қаласының Северный кентінде нөсер кәріздік желілерін салу
74 780,5
Алматы қаласы
923 059,0
Наурызбай ауданын "Қарғалы" қамтамасыз ету үшін су алу құрылысы мен су дайындау станциясын салу
490 000,0
Алматы қ. Түрксіб ауданындағы "Маяк" елді-мекенінің сумен жабдықтау және кәріз желілерінің құрылысы
433 059,0
110
"Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
503 399,5
Ақмола облысы
170 151,5
Мақпал селосы Біржан сал ауданы Ақмола облысындағы су құбырлар жүйесін қайта құру
112 221,4
Ақмола облысы Біржан сал ауданы Заозерный кентіндегі су құбыры желілерін қайта жаңарту
57 930,1
Алматы облысы
7 344,9
Алматы облысы Қарасай ауданы Жаңатұрмыс ауылының ауыз су жүйесінің құрылысы және қайта жаңғырту (2 кезең)
7 344,9
Жамбыл облысы
99 105,0
Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы Хантау ауылдық округінде магистральдық және сумен жабдықтау желілерінің құрылысы
99 105,0
Қарағанды облысы
81 700,9
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы Жидебай ауылдық округінің Жалаңаш ауылында су құбыры желілерін салу
81 700,9
Маңғыстау облысы
68 847,6
Баутин ауылы Аташ елді мекеніндегі Өскенбаев, Заводская, Тау, Ақсанбаев және А. Иманов көшелері бойынша су құбырының құрылысы
68 847,6
Жетісу облысы
72 789,3
Алматы облысы Қаратал ауданы Сарыбұлақ ауылының сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау
72 789,3
Павлодар облысы
3 460,3
Павлодар облысы Баянауыл ауданды Ақсан ауылдық Жалғыз қайың ауылында су кұбыры құрылысы
3 460,3

59 952,3
Строительство многоквартирных жилых комплексов со встроенными помещениями и паркингом в районе пересечения улиц Е16, Е32, Е45, Е24 (проектные наименования) г. Нур-Султане. 2 очередь (полигоны 4 и 5). Наружные инженерные
сети и благоустройство
17 720,5
Строительство многоквартирного жилого комплекса с паркингом в районе пересечения улиц Е20, Е32 и Е33 (проектные наименования). (Наружные инженерные сети и благоустройство)
38 461,9
123
Целевые трансферты на развитие бюджету города Астана на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда в рамках пилотных проектов по новой схеме за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
405 229,5
город Астана
405 229,5
Многоквартирные жилые комплексы, расположенные по адресу: г.Нур-Султан, район Алматы, жилой массив Интернациональный, район пересечения улиц А135 и А136 (проектные наименования). (Полигоны S2, S3, S5)
405 229,5
229
Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства
5 059 046,4
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах в рамках Национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны"
3 041 682,7
Атырауская область
2 043 843,2
Реконструкция канализационных очистных сооружений в городе Атырау
2 043 843,2
Костанайская область
74 780,5
Строительство ливневых канализационных сетей в поселке Северный города Аркалыка
74 780,5
город Алматы
923 059,0
Строительство водозаборного сооружения и станции водоподготовки "Каргалы" для обеспечения Наурызбайского района
490 000,0
Строительство сетей водопровода и канализации в мкр. "Маяк" Турксибского района г. Алматы
433 059,0
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в рамках Национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны"
503 399,5
Акмолинская область
170 151,5
Реконструкция водопроводных сетей в с. Макпал района Биржан сал Акмолинской области
112 221,4
Реконструкция водопроводных сетей в с.Заозерный района Биржан сал Акмолинской области
57 930,1
Алматинская область
7 344,9
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с.Жанатурмыс Карасайского района Алматинской области (2 очередь)
7 344,9
Жамбылская область
99 105,0
Строительство магистральных и водопроводных сетей в сельском округе Хантау Мойынкумского района Жамбылской области
99 105,0
Карагандинская область
81 700,9
Строительство подводящих водопроводных сетей в селе Жаланаш Жидебайского сельского округа Актогайского района Карагандинской области
81 700,9
Мангистауская область
68 847,6
Строительство водопровода по улицам Ускенбаева, Заводская, Тау, Аксанбаева и А.Иманова в жилом массиве Аташ в с. Баутино
68 847,6
Область Жетісу
72 789,3
Реконструкция и строительство системы водоснабжения с. Сарыбулак Каратальского района Алматинской области
72 789,3
Павлодарская область
3 460,3
Строительство водопровода в селе Жалгызкайын Баянаульского района
3 460,3

119
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылумен жабдықтау жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
169 485,7
Қызылорда облысы
120 741,9
"Қызылорда қаласында ТК-15А-дан бастап №8 павильонға дейін магистральдық жылу желілерін реконструкциялау" ЖЖ
107 628,8
"Қызылорда қаласында № 8 павильоннан бастап ТК-17-ге дейін магистральдық жылу желілерін реконструкциялау" ЖЖ
13 113,1
Абай облысы
48 743,8
ШҚО Семей қаласындағы 518-ОЖП-ны және орамшілік жылу желілерін қайта жаңарту
48 743,8
121
"Қуатты өңірлер-ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 344 478,5
Атырау облысы
1 112 677,3
Атырау қаласындағы кәріздік тазарту құрылыстарын реконструкциялау
1 112 677,3
Павлодар облысы
231 801,2
Павлодар қаласында Л. Толстой көшесінен бастап С. Торайғыров көшесіне дейін (Естай көшесінен С. Торайғыров көшесіне дейінгі учаске) Н. Назарбаев даңғылының бойындағы д=500 мм шаруашылық-ауыз су магистральды су құбырын реконструкциялау
231 801,2
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
516 343,4
003
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
516 343,4
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
290 095,0
Қызылорда облысы
290 095,0
Қызылорда облысы Арал ауданының Сексеуіл кентінде АГТС орната отырып "Бейнеу – Шымкент" магистральды газ құбырынан бастап газ құбыры тармағын салу. Түзету
290 095,0
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
226 248,4
Алматы облысы
79 975,0
Алматы облысы Жамбыл ауданының Ақтерек ауылында тартылатын газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
19 060,0
Алматы облысы Жамбыл ауданының Ақсеңгір ауылында тартылатын газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
42 113,0
Алматы облысы Жамбыл ауданының Жайсан ауылында тартылатын газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
1 944,0
Алматы облысы Жамбыл ауданының Көкдала ауылында тартылатын газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
4 590,0
Алматы облысы Жамбыл ауданының Б. Қыдырбекұлы ауылында тартылатын газ құбыры мен газ тарату желілерін салу
2 268,0
Алматы-Талдықорған" магистралды газ құбырынан алынатын газ өткізгіш және "Қазыбек бек" АГТС құрылысымен бірге Жамбыл ауданындағы Қазыбек бек станциясын газдандыру" Түзету. "Алматы облысы Жамбыл ауданының Қазыбек бек ауылында тартылатын газ құбыры мен газ тарату желілерін салу"

119
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие систем теплоснабжения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
169 485,7
Кызылординская область
120 741,9
РП "Реконструция магистральных тепловых сетей от ТК-15А до павильона № 8 в г. Кызылорде"
107 628,8
РП "Реконструкция магистральных тепловых сетей от павильона № 8 до ТК-17 в городе Кызылорде"
13 113,1
Область Абай
48 743,8
Реконструкция ЦТП-518 и внутриквартальных тепловых сетей г. Семей Восточно-Казахстанской области
48 743,8
121
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в рамках Национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны"
1 344 478,5
Атырауская область
1 112 677,3
Реконструкция канализационных очистных сооружений в городе Атырау
1 112 677,3
Павлодарская область
231 801,2
Реконструкция магистрального водопровода хоз.питьевой воды д=500 мм по проспекту Н.Назарбаева от ул. Толстого до ул. Торайгырова (участок от ул. Естая до ул. Торайгырова) в городе Павлодаре
231 801,2
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
516 343,4
003
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие газотранспортной системы
516 343,4
030
За счет средств республиканского бюджета
290 095,0
Кызылординская область
290 095,0
Строительство газопровода-отвода от магистрального газопровода "Бейнеу-Шымкент" с установкой АГРС в поселке Саксаульск Аральского района Кызылординской области. Корректировка
290 095,0
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
226 248,4
Алматинская область
79 975,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей c. Актерек Жамбылского района Алматинской области
19 060,0
Строительство подводящего газопровода и газораспредилительных сетей с. Аксенгир Жамбылского района Алматинской области
42 113,0
Строительство подводящего газопровода и газораспредилительных сетей с. Жайсан Жамбылского района Алматинской области
1 944,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в с. Кокдала Жамбылского района Алматинской области
4 590,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей с. Б. Кыдырбекулы Жамбылского района Алматинской области
2 268,0
Газификация ст. Казбек бек Жамбылского района со строительством АГРС "Казбек бек" и газопровода-отвода от МГ "Алматы-Талдыкорган". Корректировка. Строительство подводящего газопровода и газраспредилительных сетей с. Казбек бек Жамбылского района Алматинской области

10 000,0
Қызылорда облысы
146 273,4
"Қызылорда облысы Арал ауданының Сексеуіл кентінде АГТС орната отырып "Бейнеу – Шымкент" магистральды газ құбырынан бастап газ құбыры тармағын салу". Түзету ЖЖ
146 273,4
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
2 994 780,5
082
Облыс орталықтарында, моно-, шағын қалалар мен ауылдық аумақтарда инженерлік, көліктік және әлеуметтік инфрақұрылымды дамыту жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 792 479,2
109
Облыстық бюджеттерге шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
12 403,9
Ақтөбе облысы
12 403,9
Алға қаласының био тазарту құрылыстарының өздігінен ағатын кәріз және ВЛ-6кВ жоғары вольтты электр беру желісін қайта жаңарту
12 403,9
110
Облыстық бюджеттерге облыс орталықтарына инженерлік және көлік (абаттандыру) инфрақұрылымын Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
537 400,6
Ақтөбе облысы
200 000,0
Кирпичное а. Елек өзені арқылы өтетін көпірден бастап "Ақтөбе-Орск" автомобиль жолына дейін автомобиль жолын реконструкциялау
200 000,0
Қостанай облысы
326 150,3
Қостанай қаласындағы Притобол саябағының солтүстік бөлігін реконструкциялау
326 150,3
Абай облысы
11 250,3
ШҚО Семей қаласындағы "Теплокоммунэнерго" МКК "Орталық" қазандығын реконструкциялау
11 250,3
113
Облыстық бюджеттерге "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 242 674,7
Ақмола облысы
101 686,6
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылында "Дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу" (қайта қолдану жобасын байланыстыру)
42 264,8
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қараөткел а. электрмен жабдықтау желілерін салу (2-кезек)
15 671,3
Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Мәдениет ауылы, Жақашев көшесі мекенжайы бойынша спорт кешенін салу
43 750,5
Ақтөбе облысы
65 000,0
Темір ауданы Кенқияқ ауылындағы А.Құнанбаев, Қ.Балуанов, Сәңкібай ата, Нефтяников,Ә.Молдағұлова, Н.Байганин, Қ.Сағырбайұлы, Парковая, Корпусная көшелеріне автомобильдік жолдарының құрылысы
65 000,0
Алматы облысы
66 803,9
"Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының Қызылшарық ауылында бір ауысымда 50 келушіге арналған дәрігерлік амбулатория салу" ЖЖ
66 803,9
Жамбыл облысы
56 886,5
Жамбыл облысы Қордай ауданы Масаншы ауылдық ауруханасының емханасына қосымша құрылыс салу

10 000,0
Кызылординская область
146 273,4
Строительство газопровода-отвода от магистрального газопровода "Бейнеу-Шымкент" с установкой АГРС в поселке Саксаульск Аральского района Кызылординской области. Корректировка
146 273,4
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
2 994 780,5
082
Реализация мероприятий по развитию инженерной, транспортной и социальной инфраструктуры в областных центрах, моно-, малых городах и сельских территориях
1 792 479,2
109
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
12 403,9
Актюбинской области
12 403,9
Реконструкция самотечной канализации и высоковольтной линии электропередач ВЛ-6кВ биоочистных сооружений г. Алга
12 403,9
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной и транспортной (благоустройство) инфраструктуры в областных центрах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
537 400,6
Актюбинской области
200 000,0
Реконструкция аавтомобильной дороги от моста через рек Илек с. Кирпичное до автомобильной дороги "Актобе-Орск"
200 000,0
Костанайская область
326 150,3
Реконструкция северной части Притобольского парка в городе Костанай
326 150,3
Область Абай
11 250,3
Реконструкция котельной "Центр" ГКП "Теплокоммунэнерго" в г. Семей Восточно-Казахстанской области
11 250,3
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 242 674,7
Акмолинской области
101 686,6
"Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса" в селе Коргалжын Коргалжинского района Акмолинской области (привязка проекта повторного применения)
42 264,8
Строительство сетей электроснабжения в а. Караоткель Целиноградского района Акмолинской области (2-очередь)
15 671,3
Строительство спортивного комплекса по адресу: Акмолинская область, Бурабайский район, с. Мадениет, ул.Жакашева
43 750,5
Актюбинской области
65 000,0
Строительство автомобильной дороги по улицам А.Кунанбаева, К.Балуанова, Санкибай ата, Нефтяников, А.Молдагулова, Н.Байганина, К.Сагырбаева, Парковая, Корпусная в с. Кенкияк Темирского района
65 000,0
Алматинская область
66 803,9
Строительство врачебной амбулатории на 50 посещений в смену в с. Кызылшарык Енбекшиказахского района Алматинской области
66 803,9
Жамбылская область
56 886,5
Строительство пристройки к поликлинике сельской больницы Масанчи Кордайского района Жамбылской области

10 611,2
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Базарбай ауылындағы Пушкин орта мектебіне жапсарлас дене шынықтыру залы, асхана және 4 оқу бөлмелерінің құрылысы (Түзету)
9 353,7
Жамбыл облысы Меркі ауданы Андас батыр ауылындағы мектепте 150 орындық қосымша ғимарат құрылысы
36 921,6
Қарағанды облысы
45 590,6
Осакаров ауданы Ақбұлақ ауылындағы №28 орта мектепті қайта құру" Қарағанды облысы Осакаров ауданы Ақбұлақ ауылдық округі Ақбұлақ ауылы Гагарин көшесі, 8 үй
45 590,6
Қостанай облысы
214 825,1
Қостанай облысы Науырзым ауданы Қарамеңді ауылы Шаяхметов көшесі, № 8 мекенжайындағы "Арман" мәдени-ойын-сауық орталығының ғимаратын 200 орынға арналған көрермен залын сала отырып реконструкциялау
108 155,7
Қостанай облысы, Сарыкөл ауданы Сарыкөл ауылында орналасқан ғимарат спорт кешенінің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз). Сметалық құжаттаманы түзету
36 125,7
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Әйет ауылы орналасқан ғимарат спорт кешенінің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз). Сметалық құжаттаманы түзету
70 543,7
Маңғыстау облысы
99 714,7
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе ауылының Ащыбұлақ ықшам ауданында автомобиль жолын салу
99 714,7
Абай облысы
2 412,2
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы, Жоғарғы Егінсу ауылы 100 орындық ауылдық клуб құрылысы
284,5
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Ақжар ауылында тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілер салу
1 158,7
ШҚО Үржар ауданы Таскескен ауылындағы спорт модулінің құрылысы
969,0
Ұлытау облысы
34 517,7
Көшедегі бір пәтерлі үш бөлмелі 10 коммуналдық тұрғын үйді инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымға жеткізу желілерін салу және абаттандыру. Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы, Ұлытау ауылындағы Тайжан көшесіндегі "Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы" және 10 бір пәтерлі үш бөлмелі коммуналдық тұрғын үй
34 517,7
Павлодар облысы
555 237,4
Павлодар облысы Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округі Жолқұдық ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
81 585,8
Павлодар облысы Ақсу қаласы Достық ауылдық округінің Пограничник ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
40 742,8
Павлодар облысы Ақсу қаласының Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің Еңбек ауылында денешынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
47 461,0
Павлодар облысы, Ақсу қаласының Алғабас ауылдық округі, Алғабас ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
153 574,2
Павлодар ауылының ЖТҚ шағын ауданын электрмен жабдықтау үшін қосалқы станция салу

10 611,2
Корректировка пристройки к зданию СШ им. Пушкина спортивного зала, столовой и 4-х учебных классов в а. Базарбай Байзакского района Жамбылской области
9 353,7
Строительство дополнительного корпуса на 150 мест в школе в с. Андас Батыр Меркенского района Жамбылской области
36 921,6
Карагандинская область
45 590,6
Реконструкция средней школы №28 в селе Акбулак Осакаровского района Карагандинской области, Осакаровский район, сельский округ Акбулак, село Акбулак, ул.Гагарина, дом 8
45 590,6
Костанайская область
214 825,1
Реконструкция здания культурно-досугового центра "Арман" с пристройкой зрительного зала на 200 мест по ул. Шаяхметова №8 в
с. Караменды Наурзумского района Костанайской области
108 155,7
Строительство спортивного комплекса в п. Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области (без наружных инженерных сетей). Корректировка сметной документации
36 125,7
Строительство спортивного комплекса в селе Әйет, ул. Набережная 17Б, район Беимбета Майлина Костанайской области (без наружных инженерных сетей). Корректировка сметной документации
70 543,7
Мангистауская область
99 714,7
Строительство автомобильной дороги в мкр.Ащыбулак с. Шетпе Мангистауского района Мангистауской области
99 714,7
Область Абай
2 412,2
Строительство сельского клуба на 100 мест в с. Жогары Егинсу Урджарского района Восточно-Казахстанской области
284,5
Строительство наружных инженерных сетей к жилым домам в с. Акжар Урджарского района Восточно-Казахстанской области
1 158,7
Строительство спортивного модуля в с. Таскескен Урджарского района ВКО
969,0
Область Ұлытау
34 517,7
Строительство подводящих сетей инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройства 10-ти одноквартирным трехкомнатным коммунальным жилым домам по ул. 20-летия Независимости Республики Казахстан и 10-ти одноквартирным трехкомнатным коммунальным жилым домам по ул.Тайжан в селе Улытау Улытауского района Карагандинской области
34 517,7
Павлодарская область
555 237,4
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Жолкудук Алгабасского сельского округа города Аксу Павлодарской области
81 585,8
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Пограничник Достыкского сельского округа города Аксу Павлодарской области
40 742,8
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Енбек сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу Павлодарской области
47 461,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Алгабас Алгабасского сельского округа города Аксу Павлодарской области
153 574,2
Строительство подстанции для электроснабжения микрорайона ИЖС села Павлодарское

231 873,6
087
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде іс-шараларды іске асыру
396 141,5
124
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
396 141,5
Алматы облысы
396 141,5
Алматы облысы Қапшағай қаласы Алматы-Өскемен трассасы, 9А уч.мекенжайы бойынша орналасқан Қапшағай қаласындағы балық өнеркәсібі кешені. Сыртқы кәріз желілері құрылысы
396 141,5
160
Ақмола облысының бюджетіне, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
806 159,8
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
437 834,8
Алматы қаласы
437 834,8
Алматы қаласы Түрксіб ауданының "Нижняя пятилетка" ықшам ауданында канализациялық желілерді салу және су құбыры желілерін реконструкциялау
437 834,8
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
368 325,0
Астана қаласы
368 325,0
Астана қаласы "Есіл" ауданы Ильинка тұрғын алабы С. Қожанұлы және Жәмеңке көшелерінің қиылысы маңындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
68 325,0
Астана қаласының тұрғын алаптарында жолдары және инженерлік желілер мен жолдарды салу, реконструкциялау. Железнодорожный ТА
300 000,0
652
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі
1 198 638,8
254
Су ресурстарын тиімді басқару
1 198 638,8
115
Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 064,8
Жамбыл облысы
6 064,8
Жамбыл облысы Тараз қаласының және Жамбыл, Байзақ аудандарындағы Талас өзені арнасы бойындағы жағалауды бекіту жұмыстары
6 064,8
120
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 192 574,0
Ақтөбе облысы
163 574,0
"Ақтөбе облысы Шалқар ауданындағы Шалқар көлінің түбін тазарту. Түзету" (Сметалық құжаттамасыз) ЖЖ
163 574,0
Алматы облысы
1 029 000,0
"Алматы облысы Іле ауданының суландыру желілерін реконструкциялау" ЖЖ
370 000,0
Алматы облысы Талғар ауданының суару желілерін реконструкциялау
559 000,0
"Алматы облысы Жамбыл ауданының суару желілерін реконструкциялау" ЖЖ

231 873,6
087
Реализация мероприятий в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов
396 141,5
124
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетамгородов республиканского значения, столицы на развитие индустриальной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
396 141,5
Алматинская область
396 141,5
Рыбопромышленный комплекс в
г. Капшагай, расположенный по адресу: Алматинская область,
г. Капшагай, трасса Алматы-Оскаман,
уч. 9А. Строительство наружных сетей канализации
396 141,5
160
Целевые трансферты на развитие бюджету Акмолинской области, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
806 159,8
030
За счет средств республиканского бюджета
437 834,8
город Алматы
437 834,8
Строительство канализационных сетей и реконструкция водопроводных сетей в мкр. "Нижняя пятилетка" в Турксибском районе г. Алматы
437 834,8
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
368 325,0
город Астана
368 325,0
Физкультурно-оздоровительный комплекс в г. Астане, район "Есиль", жилой массив Ильинка, район пересечения улиц С. Кожанулы и Жаменке
68 325,0
Строительство, реконструкция дорог и инженерных сетей в жилых массивах
г. Астаны. Жилой массив Железнодорожный
300 000,0
652
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
1 198 638,8
254
Эффективное управление водными ресурсами
1 198 638,8
115
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетамгородов республиканского значения, столицы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов за счет средств республиканского бюджета
6 064,8
Жамбылская область
6 064,8
Берегоукрепительные работы по руслу реки Талас в Байзакском, Жамбылском районах и г. Тараз Жамбылской области
6 064,8
120
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 192 574,0
Актюбинской области
163 574,0
РП "Очистка дна озера Шалкар Шалкарского района Актюбинской области. Корректировка" (без сметной документации)
163 574,0
Алматинская область
1 029 000,0
РП "Реконструкция оросительных сетей Илийского района Алматинской области"
370 000,0
Реконструкция оросительных сетей Талгарского района Алматинской области
559 000,0
РП "Реконструкция оросительных сетей Жамбылского района Алматинской области"

100 000,0
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 7 наурыздағы
№ 155 қаулысына
4-қосымша
Тіркелмеген міндеттемелердің төленбеген бөлігінің сомасына жергілікті бюджеттердің бюджет қаражатының қаржы жылының басындағы қалдықтары есебінен 2023 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2024 жылы пайдалану (толық пайдалану) туралы
ББӘ
БҒМ
КБҒМ
Атауы
2023 жылы пайдалануға (толық пайдалануға) рұқсат етілген сома, мың теңге
1
2
3
4
5
Барлығы:
1 954 323,0
207
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі
1 954 323,0
037
Қоршаған ортаның сапасын тұрақтандыру және жақсарту
1 954 323,0
105
Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне қоршаған ортаны қорғау объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 954 323,0
Маңғыстау облысы
1 954 323,0
"Қошқар-Ата қалдықтар қоймасының құнарлығын қалпына келтіру" І кезең
1 954 323,0

100 000,0
_________________________
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 марта 2024 года № 155
Об использовании (доиспользовании) в 2024 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2023 году, за счет остатков бюджетных средств местных бюджетов на начало финансового года на сумму неоплаченной части незарегистрированных обязательств
АБП
ПРГ
ППРГ
Наименование
Сумма, разрешенная к использованию (доиспользованию) в 2024 году,
тысяч тенге
1
2
3
4
5
Всего:
1 954 323,0
207
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1 954 323,0
037
Стабилизация и улучшение качества окружающей среды
1 954 323,0
105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и реконструкцию объектов охраны окружающей среды за счет средств республиканского бюджета
1 954 323,0
Мангистауская область
1 954 323,0
Рекультивация I этапа хвостохранилище "Кошкар-Ата"
1 954 323,0
_________________________