Стратегиялық объектілерді иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 28 наурыздағы № 235 қаулысы
Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексінің 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамына "АЭС Өскемен ГЭС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысу үлесінің 100 (жүз) пайызын және "АЭС Шүлбі ГЭС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысу үлесінің 100 (жүз) пайызын "Самұрық-Энерго" акционерлік қоғамының пайдасына иеліктен шығару бойынша мәміле жасасуға рұқсат етілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

Об отчуждении стратегических объектов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2024 года № 235
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" совершить сделку по отчуждению 100 (сто) процентов доли участия в товариществе с ограниченной ответственностью "АЭС Усть-Каменогорская ГЭС" и 100 (сто) процентов доли участия в товариществе с ограниченной ответственностью "АЭС Шульбинская ГЭС" в пользу акционерного общества "Самрук-Энерго".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов