"Көмірсутектер саласында екінші санаттағы рұқсаттарды беруге уәкілетті органды және екінші санаттағы рұқсаттарды беруді келісуді жүзеге асыратын мемлекеттік органдарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 918 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 10 сәуірдегі № 267 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Көмірсутектер саласында екінші санаттағы рұқсаттарды беруге уәкілетті органды және екінші санаттағы рұқсаттарды беруді келісуді жүзеге асыратын мемлекеттік органдарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 918 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулыға 2-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 10 сәуірдегі
№ 267 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 918 қаулысына
2-қосымша
Көмірсутектер саласында екінші санаттағы рұқсаттарды беруді келісуді жүзеге асыратын мемлекеттік органдар
Р/с
Екінші санаттағы рұқсаттар
Уәкілетті орган
Келісуші мемлекеттік орган
1.
Теңiздегі объектілерді құруға және орналастыруға рұқсат
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің Су шаруашылығы комитеті
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң Шекара қызметi
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2017 года № 918 "Об определении органа, уполномоченного на выдачу разрешений второй категории, и государственных органов, которые осуществляют согласование выдачи разрешений второй категории в сфере углеводородов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 2024 года № 267.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2017 года № 918 "Об определении органа, уполномоченного на выдачу разрешений второй категории, и государственных органов, которые осуществляют согласование выдачи разрешений второй категории в сфере углеводородов" следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 10 Закона Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 апреля 2024 года № 267
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2017 года № 918
Государственные органы, которые осуществляют согласование выдачи разрешений второй категории в сфере углеводородов
№ п/п
Разрешения второй категории
Уполномоченный орган
Согласующий государственный орган
1.
Разрешение на создание и размещение морских объектов
Министерство энергетики Республики Казахстан
Комитет водного хозяйства Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Комитет рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Пограничная служба Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Министерство обороны Республики Казахстан
______________________