"Басқарушылар кеңестеріндегі Қазақстан Республикасының өкілдерін тағайындау және Азия Инфрақұрылымдық Инвестициялар Банкімен байланыс арнасын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы № 323 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 17 сәуірдегі № 291 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Басқарушылар кеңестеріндегі Қазақстан Республикасының өкілдерін тағайындау және Азия Инфрақұрылымдық Инвестициялар Банкімен байланыс арнасын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы № 323 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар Басқарушылар кеңестеріндегі Қазақстан Республикасының өкілдері болып тағайындалсын:
1) Халықаралық Валюта Қоры:
Басқарушы - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Төрағасы Тимур Мұратұлы Сүлейменов (келісу бойынша),
Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Дәурен Маратұлы Кеңбейіл;
2) Халықаралық Қайта құру және Даму банкі:
Басқарушы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрі Нұрлан Серікұлы Байбазаров,
Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі Абзал Әлиұлы Әбдікәрімов;
3) Еуропа Қайта құру және Даму банкі:
Басқарушы - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Мәди Төкешұлы Такиев,
Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Дәурен Маратұлы Кеңбейіл;
4) Азия Даму Банкі:
Басқарушы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрі Нұрлан Серікұлы Байбазаров,
Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Дәурен Маратұлы Кеңбейіл;
5) Азия Инфрақұрылымдық Инвестициялар Банкі:
Басқарушы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрі Нұрлан Серікұлы Байбазаров,
Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Көлік вице-министрі Сәтжан Әйтенұлы Аблалиев;
6) Ислам Даму Банкі:
Басқарушы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрі Нұрлан Серікұлы Байбазаров,
Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Дәурен Маратұлы Кеңбейіл.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года № 323 "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих и определении канала связи с Азиатским Банком Инфраструктурных Инвестиций"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2024 года № 291
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года № 323 "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих и определении канала связи с Азиатским Банком Инфраструктурных Инвестиций" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Назначить представителями Республики Казахстан в Советах Управляющих:
1) Международного Валютного Фонда:
Управляющим – Председателя Национального Банка Республики Казахстан Сулейменова Тимура Муратовича (по согласованию),
заместителем Управляющего – вице-министра финансов Республики Казахстан Кенбеил Даурена Маратулы;
2) Международного Банка Реконструкции и Развития:
Управляющим – Заместителя Премьер-Министра – Министра национальной экономики Республики Казахстан Байбазарова Нурлана Сериковича,
заместителем Управляющего – вице-министра национальной экономики Республики Казахстан Абдикаримова Абзала Алиевича;
3) Европейского Банка Реконструкции и Развития:
Управляющим – Министра финансов Республики Казахстан Такиева Мади Токешовича,
заместителем Управляющего – вице-министра финансов Республики Казахстан Кенбеил Даурена Маратулы;
4) Азиатского Банка Развития:
Управляющим – Заместителя Премьер-Министра – Министра национальной экономики Республики Казахстан Байбазарова Нурлана Сериковича,
заместителем Управляющего – вице-министра финансов Республики Казахстан Кенбеил Даурена Маратулы;
5) Азиатского Банка Инфраструктурных Инвестиций:
Управляющим – Заместителя Премьер-Министра – Министра национальной экономики Республики Казахстан Байбазарова Нурлана Сериковича,
заместителем Управляющего – вице-министра транспорта Республики Казахстан Аблалиева Сатжана Айтеновича;
6) Исламского Банка Развития:
Управляющим – Заместителя Премьер-Министра – Министра национальной экономики Республики Казахстан Байбазарова Нурлана Сериковича,
заместителем Управляющего – вице-министра финансов Республики Казахстан Кенбеил Даурена Маратулы.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан О. Бектенов