"Қазақстан Республикасының мемлекеттік құпияларын қорғау жөнінде тұрақты жұмыс істейтін комиссия туралы үлгі ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 мамырдағы № 638 қаулысының және "Қазақстан Pecпубликасы Yкiметiнiң кейбiр шешімдеріне өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 наурыздағы № 287 қаулысымен бекітілген Қазақстан Pecпубликасы Yкiметiнiң кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 13 мамырдағы № 368 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының мемлекеттік құпияларын қорғау жөнінде тұрақты жұмыс істейтін комиссия туралы үлгі ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 15 мамырдағы № 638 қаулысы;
2) "Қазақстан Pecпубликасы Yкiметiнiң кейбiр шешімдеріне өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 наурыздағы № 287 қаулысымен бекітілген Қазақстан Pecпубликасы Yкiметiнiң кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 4-тармағы.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О признании утратившими силу постановления Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2001 года № 638 "Об утверждении Типового положения о постоянно действующей комиссии по защите государственных секретов Республики Казахстан" и пункта 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года № 287 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2024 года № 368.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2001 года № 638 "Об утверждении Типового положения о постоянно действующей комиссии по защите государственных секретов Республики Казахстан";
2) пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года № 287 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов