"Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 4 қазандағы № 866 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 13 маусымдағы № 464 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 4 қазандағы № 866 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 266-1) және 266-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"266-1) отбасын қолдау орталықтарының қызметін жүзеге асыру тәртібін айқындау;
266-2) отбасын қолдау орталықтарының қызметін үйлестіру және оған әдістемелік басшылық жасау;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап, бірақ ерте дегенде 2024 жылғы 16 маусымда қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2023 года № 866 "О некоторых вопросах Министерства культуры и информации Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2024 года № 464
Примечание ИЗПИ!
Введение в действие см. п. 2.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2023 года № 866 "О некоторых вопросах Министерства культуры и информации Республики Казахстан" следующие дополнения:
в Положении о Министерстве культуры и информации Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 15 дополнить подпунктами 266-1) и 266-2) следующего содержания:
"266-1) определение порядка осуществления деятельности центров поддержки семьи;
266-2) координация и методическое руководство деятельностью центров поддержки семьи;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания, но не ранее 16 июня 2024 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов