"2024 – 2026 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 1108 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 19 маусымдағы № 482 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 41 және 79-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2024 – 2026 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 1108 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 29-қосымшада:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 14-6-жолмен толықтырылсын:
"
14-6
Бітірушілерді оқыту бейінін ескере отырып, мемлекеттік бітіру емтиханының емтихан материалдарын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер (қорытынды аттестаттау)
Бітірушілерді оқыту бейінін ескере отырып, жалпы орта білім туралы аттестат алу үшін қорытынды аттестаттау нысанында өткізілетін мемлекеттік бітіру емтиханының емтихан материалдарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
12 000
";
реттік нөмірі 35-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
35
Ұлттық бірыңғай тестілеу, техникалық, кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім берудің ұлттық бірыңғай тестілеуі, магистратураға түсуге арналған кешенді тестілеу үшін тест тапсырмаларының базасын әзірлеу және қалыптастыру, сондай-ақ ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге байланысты іс-шараларды қамтамасыз ету және сүйемелдеу (оның ішінде Ұлттық тестілеу орталығының қызметін ұйымдастыру) жөніндегі көрсетілетін қызметтер
1. Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге және тест тапсырмаларының базасын қалыптастыруға байланысты ұйымдық іс-шаралар: ағымдағы жылғы, өткен жылдардағы орта білім беру ұйымдарының бітірушілерін, техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының бітірушілерін, халықаралық оқушылар алмасу желісі бойынша шетелде оқыған орта білім беру ұйымдарының бітірушілерін, сондай-ақ шетелде оқу орындарын бітірген, Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ адамдарды ұлттық бірыңғай тестілеу тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, түзету және сынақтан өткізу жұмысын жүзеге асыру; қысқартылған оқу мерзімдерін көздейтін жоғары білімнің білім беру бағдарламалары бойынша оқуға түсетін техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру бітірушілерін ұлттық бірыңғай тестілеу тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, сынақтан өткізу және түзету жұмыстарын жүзеге асыру; ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру және өткізу. 2. Кешенді тестілеудің тестілеу тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, сынақтан өткізу және түзету жұмысын жүзеге асыру. Білім беру бағдарламаларының топтары бойынша кешенді тестілеу шет тілі, білім беру бағдарламалары тобының бейіні, оқуға дайындығын айқындау бойынша тесттерден тұрады
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" 109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2023 года № 1108 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2024 – 2026 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2024 года № 482.
В соответствии со статьями 41 и 79 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2023 года № 1108 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2024 – 2026 годы" следующие изменения и дополнения:
в приложении 29 к указанному постановлению:
дополнить строкой, порядковый номер 14-6, следующего содержания:
"
14-6
Услуги по разработке экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников (итоговая аттестация)
Разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников, проводимого в форме итоговой аттестации для получения аттестата об общем среднем образовании
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
107 "Проведение внешней оценки качества образования"
12 000
";
строку, порядковый номер 35, изложить в следующей редакции:
"
35
Услуги по разработке и формированию базы тестовых заданий для единого национального тестирования, единого национального тестирования технического, профессионального и послесреднего образования, комплексного тестирования в магистратуру, а также обеспечения и сопровождения мероприятий, связанных с проведением единого национального тестирования (в том числе организация деятельности Национального центра тестирования)
1. Организационные мероприятия, связанные с проведением единого национального тестирования и формированием базы тестовых заданий: осуществление работы по разработке, экспертизе, корректировке и апробации тестовых заданий единого национального тестирования выпускников организаций среднего образования текущего года, прошлых лет, выпускников организаций технического и профессионального или послесреднего образования, выпускников организаций среднего образования, обучавшихся по линии международного обмена школьниками за рубежом, а также лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан, окончивших учебные заведения за рубежом; осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий единого национального тестирования выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, поступающих по образовательным программам высшего образования, предусматривающим сокращенные сроки обучения; организация и проведение единого национального тестирования. 2. Осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий комплексного тестирования. Комплексное тестирование по группам образовательных программ состоит из тестов по иностранному языку, профилю группы образовательных программ, определению готовности к обучению.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"

2 631 368
";
реттік нөмірі 38-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
38
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау
Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік тіл саясатын іске асыру жөніндегі іс-шараларды өткізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" ШЖҚ РМК
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту" 101"Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау"
42 352
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 55-1, 55-2, 55-3, 55-4, 55-5, 55-6, 55-7, 55-8, 55-9, 55-10 және 55-11-жолдармен толықтырылсын:
"

2 631 368
";
строку, порядковый номер 38, изложить в следующей редакции:
"
38
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан
Проведение мероприятий по реализации государственной языковой политики в Республике Казахстан
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр тестирования"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
101 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан"
42 352
";
дополнить строками, порядковые номера 55-1, 55-2, 55-3, 55-4, 55-5, 55-6, 55-7, 55-8, 55-9, 55-10 и 55-11, следующего содержания:
"

55-1
Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасындағы өзара іс-қимылға талдамалық және консультациялық қолдау көрсету
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымына (бұдан әрі – ЭЫДҰ) кіру бойынша басқа елдердің тәжірибесін зерделеу, сондай-ақ зерделенген тәжірибе негізінде Қазақстан Республикасы үшін ЭЫДҰ-ға кіру бойынша ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

55-1
Оказание аналитической и консультационной поддержки взаимодействия между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
Изучение опыта других стран по вступлению в Организацию экономического сотрудничества и развития (далее - ОЭСР), а также выработка рекомендаций для Республики Казахстан по вступлению в ОЭСР на основе изученного опыта
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

167 572
55-2
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеуді модельдеу құралдарын дамыту мен жетілдірудің сыртқы және ішкі даму жағдайларын зерттеу арқылы талдамалық сүйемелдеу
Тұтыну бағаларының индексі өсуінің себеп-салдарлық байланыстарына (оның ішінде компоненттеріне) кешенді талдау жүргізу; өңірлерде әлеуметтік, инженерлік-коммуникациялық, көліктік және өзге де инфрақұрылым объектілерінің қамтамасыз етілу деңгейіне түгендеу, талдау және бағалау жүргізу; Қазақстанның инвестициялық климатын және заңнамасын жетілдіру бойынша жүйелі және нақты ұсынымдар тұжырымдау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

167 572
55-2
Аналитическое сопровождение разработки Прогноза социально-экономического развития Республики Казахстан посредством исследования внешних и внутренних условий развития и совершенствования инструментов моделирования
Проведение комплексного анализа причинно-следственных связей роста индекса потребительских цен (в т.ч. его компонентов); проведение инвентаризации, анализа и оценки уровня обеспеченности объектов социальной, инженерно-коммуникационной, транспортной и иной инфраструктуры в регионах; выработка системных и точечных рекомендаций по совершенствованию инвестиционного климата и законодательства Казахстана
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

165 274
55-3
Қазақстанды IMD рейтингіне қосу және елдің бәсекеге қабілеттілік деңгейін талдау үшін статистикалық байқаулар жүргізу
Сауалнама жүргізу және статистикалық ақпаратты дайындау арқылы Қазақстанның IMD халықаралық рейтингіне кіруіне жәрдем көрсету. Қазақстанның басқа халықаралық рейтингтердегі позицияларына кешенді талдау жүргізу, сондай-ақ елдің бәсекеге қабілеттілігін арттыру мақсатында басқа шет елдердің нәтижелерімен салыстыру. Жүргізілген талдау негізінде Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігі жөніндегі ұлттық баяндаманы дайындау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

165 274
55-3
Проведение статистических наблюдений для включения Казахстана в рейтинг IMD и анализа уровня конкурентоспособности страны
Оказание содействия по вхождению Казахстана в международный рейтинг IMD путем проведения анкетирования и подготовки статистической информации. Проведение комплексного анализа позиций Казахстана в других международных рейтингах, а также сопоставление с результатами других зарубежных стран с целью повышения конкурентоспособности страны. Подготовка Национального доклада по конкурентоспособности Казахстана на основе проведенного анализа
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

50 000
55-5
Әлеуметтік-экономикалық реформаларды талдау және мониторингтеу
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының іске асырылу барысын жақсарту жөнінде ұсыныстар тұжырымдау, Қазақстан Республикасының 2025 жылға дейінгі Ұлттық даму жоспарының мониторингін әдіснамалық-талдамалық сүйемелдеу, даму тұжырымдамаларының мониторингін әдіснамалық-талдамалық сүйемелдеу, ұлттық жобалардың мониторингін әдіснамалық-талдамалық сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

50 000
55-5
Анализ и мониторинг социально-экономических реформ
Выработка предложений по улучшению хода реализации документов Системы государственного планирования, методолого-аналитическое сопровождение мониторинга Национального плана развития Республики Казахстан до 2025 года, методолого-аналитическое сопровождение мониторинга концепций развития, методолого-аналитическое сопровождение мониторинга национальных проектов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

100 641
55-6
Өңірлік саясатты, өңірлердің әлеуметтік-экономикалық дамуын сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу, өңірлер экономикасының өсу резервтерін анықтау, оның ішінде қалалық және ауылдық елді мекендерде халықтың өмір сүру жайлылығы деңгейін бағалау және мониторингтеу бойынша ұсынымдар әзірлеу
Қалалардағы өмір сапасының мерзімді ұлттық рейтингі негізінде қалалар халқының өмір сүру сапасын талдау және салыстыру, сондай-ақ өңірлік стандарттар жүйесінің талаптарына сәйкес елді мекендердің объектілермен және көрсетілетін қызметтермен (игіліктермен) қамтамасыз етілуіне мониторингті ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

100 641
55-6
Экспертно-аналитическое сопровождение региональной политики, социально-экономического развития регионов, выявление резервов роста экономики регионов, в том числе разработка рекомендаций по оценке и мониторингу уровня комфортности проживания населения в городских и сельских населенных пунктах
Анализ и сравнение качества жизни населения городов на основе периодического национального рейтинга качества жизни в городах, а также организация мониторинга обеспеченности населенных пунктов объектами и услугами (благами) согласно требованиям системы региональных стандартов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

213 000
55-7
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы елдерінің практикасына сәйкес Қазақстанның ұлттық байланыс орталығының бизнесті жауапты жүргізу мәселесі бойынша функцияларын іске асыруды талдамалық сүйемелдеу
Қазақстанның ұлттық байланыс орталығының (бұдан әрі – ҰБО) бизнесті жауапты жүргізу мәселелері бойынша қызметін қолдау, ҰБО қызметі және ЭЫДҰ басшылық қағидаттары туралы азаматтық қоғам мен бизнес-қоғамдастықтың хабардар болуын арттыру, Қазақстанның ҰБО қызметі бойынша ЭЫДҰ-ның сараптамалық бағалауы шеңберінде жәрдем көрсету
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

213 000
55-7
Аналитическое сопровождение реализации функций Национального контактного центра Казахстана по вопросам ответственного ведения бизнеса в соответствии с практикой стран Организации экономического сотрудничества и развития
Поддержка деятельности Национального контактного центра Казахстана по вопросам ответственного ведения бизнеса (далее – НКЦ), повышение информированности гражданского общества и бизнес-сообщества о деятельности НКЦ и руководящих принципах ОЭСР, оказание содействия в рамках экспертной оценки ОЭСР по деятельности НКЦ Казахстана
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

90 900
55-8
Бюджеттік тәуекелдер және мемлекеттік қаржының ұзақ мерзімді орнықтылығы туралы талдамалық есепті әзірлеуді талдамалық сүйемелдеу
Бюджеттік тәуекелдер және мемлекеттік қаржының ұзақ мерзімді орнықтылығы туралы талдамалық есепті әзірлеуді қалыптастыру және талдамалық сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

90 900
55-8
Аналитическое сопровождение разработки аналитического отчета о бюджетных рисках и долгосрочной устойчивости государственных финансов
Формирование и аналитическое сопровождение разработки аналитического отчета о бюджетных рисках и долгосрочной устойчивости государственных финансов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

114 452
55-9
Кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік қолдау шараларының тиімділігін бағалау жөніндегі зерттеу
Жеке кәсіпкерлік субъектілерін және кәсіпкерлік бастамасы бар халықты мемлекеттік қолдаудың қаржылық емес шараларының тиімділігіне талдау жүргізу шеңберінде әдіснамалық сүйемелдеу, сондай-ақ кәсіпкерлік субъектілерінің, оның ішінде мемлекеттік қолдау шараларын алғандардың төлем қабілеттілігін айқындау жөніндегі әдіснамалық негіздерді әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

114 452
55-9
Исследование по оценке эффективности мер государственной поддержки субъектов предпринимательства
Методологическое сопровождение в рамках проведения анализа эффективности нефинансовых мер государственной поддержки субъектов частного предпринимательства и населения с предпринимательской инициативой, а также разработка методологических основ по определению платежеспособности субъектов предпринимательства, в том числе получивших меры государственной поддержки
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

259 000
55-10
Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы
Қазақстан Республикасының заң жобаларына ғылыми экономикалық сараптама жүргізу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 115 "Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы"

259 000
55-10
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан
Проведение научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
115 "Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан"