Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 16 шілдедегі № 566 қаулысы.
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Аэроғарыш комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің балансынан "Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорны" акционерлік қоғамына акциялар төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігімен бірлесіп Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағынан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 16 шілдедегі
№ 566 қаулысына
қосымша
"Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорны" акционерлік қоғамына акциялар төлеуге берілетін республикалық мүліктің тізбесі

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2024 года № 566
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке республиканское имущество с баланса республиканского государственного учреждения "Аэрокосмический комитет Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан" в оплату акций акционерному обществу "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от "____" _____2024 года
№ ____
Перечень
республиканского имущества, передаваемого в оплату акций акционерному обществу "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"