Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету жөніндегі қызметті лицензиялауды жүзеге асыру бойынша лицензиарды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 17 шiлдедегi № 572 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
"Рұқсаттар және хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Еңбек және әлеуметтік қорғау комитеті арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету жөніндегі қызметті лицензиялауды жүзеге асыру бойынша лицензиар болып айқындалсын.
2. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

Об определении лицензиара по осуществлению лицензирования деятельности по предоставлению специальных социальных услуг
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2024 года № 572
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Комитет труда и социальной защиты Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан лицензиаром по осуществлению лицензирования деятельности по предоставлению специальных социальных услуг.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр Республики Казахстан О. Бектенов