"Байланыс саласында қызметтер көрсету бойынша қызметті лицензиялауды жүзеге асыру жөніндегі лицензиарды және байланыс саласындағы екінші санаттағы рұқсаттарды беруге уәкілетті органды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 543 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 23 шiлдедегi № 591 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Байланыс саласында қызметтер көрсету бойынша қызметті лицензиялауды жүзеге асыру жөніндегі лицензиарды және байланыс саласындағы екінші санаттағы рұқсаттарды беруге уәкілетті органды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 543 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 23 шілдедегі
№ 591 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 16 шілдедегі
№ 543 қаулысына
қосымша
Байланыс саласындағы екінші санаттағы рұқсаттар
Р/с №
Рұқсат беру рәсімінің атауы
Рұқсаттың және жүзеге асыру үшін рұқсаттың болуы талап етілетін қызмет (әрекет) түрінің атауы
1
2
3
1-сынып – "қызметке берілетін рұқсаттар"
1.
Виртуалды ұялы байланыс операторына рұқсат беру
Виртуалды ұялы байланыс операторына рұқсат
4-сынып – "ресурстары шектелген немесе квоталар пайдаланатын қызметке берілетін рұқсаттар"
2.
Нөмірлеу ресурсын бөлу және нөмірлерді бөліп көрсету, сондай-ақ оларды алып қою
Нөмірлер бөлу, сондай-ақ оларды алып қою туралы бұйрық
3.
Қазақстан Республикасының радиожиілік спектрін пайдалануға рұқсат беру
Қазақстан Республикасының радиожиілік спектрін пайдалануға рұқсат

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2015 года № 543 "Об определении лицензиара по осуществлению лицензирования деятельности по предоставлению услуг в области связи и органа, уполномоченного на выдачу разрешений второй категории в области связи"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2024 года № 591
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2015 года № 543 "Об определении лицензиара по осуществлению лицензирования деятельности по предоставлению услуг в области связи и органа, уполномоченного на выдачу разрешений второй категории в области связи" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 июля 2024 года № 591
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 июля 2015 года № 543
Разрешения второй категории в области связи
№ п/п
Наименование разрешительной процедуры
Наименование разрешения и вида деятельности (действия), для осуществления которой требуется наличие разрешения
1
2
3
Класс 1 – "разрешения, выдаваемые на деятельность"
1.
Выдача разрешения виртуальному оператору сотовой связи
Разрешение виртуальному оператору сотовой связи
Класс 4 — "разрешения, выдаваемые на деятельность с ограниченными ресурсами или с использованием квот"
2.
Распределение ресурса нумерации и выделение номеров, а также их изъятие
Приказ о выделении номеров, а также их изъятии
3.
Выдача разрешения на использование радиочастотного спектра Республики Казахстан
Разрешение на использование радиочастотного спектра Республики Казахстан
________________________________