"Мемлекеттік басқаруды цифрлық трансформациялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 9 қарашадағы № 881 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 17 қазандағы № 857 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік басқаруды цифрлық трансформациялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 9 қарашадағы № 881 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2022 года № 881 "Об утверждении Правил цифровой трансформации государственного управления"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2024 года № 857
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2022 года № 881 "Об утверждении Правил цифровой трансформации государственного управления".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов