"Әлеуметтік саладағы мемлекеттік-жекешелік әріптестікті дамытудың 2024 – 2028 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 30 қарашадағы № 1068 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 24 қазандағы № 881 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әлеуметтік саладағы мемлекеттік-жекешелік әріптестікті дамытудың 2024 – 2028 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 30 қарашадағы № 1068 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2023 года № 1068 "Об утверждении Комплексного плана развития государственно-частного партнерства в социальной сфере на 2024 – 2028 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2024 года № 881
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2023 года № 1068 "Об утверждении Комплексного плана развития государственно-частного партнерства в социальной сфере на 2024 – 2028 годы" следующие изменения: