"Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 29 қазандағы № 903 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Арнайы экономикалық аймақтардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 6 қазандағы № 624 қаулысымен бекітілген нысаналы индикаторларға қол жеткізу шартымен "Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағының жұмыс істеу мерзімі 2052 жылғы 31 желтоқсанға дейін ұзартылсын.
2. "Арнайы экономикалық аймақтардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 6 қазандағы № 624 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағының нысаналы индикаторлары осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 29 қазандағы
№ 903 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 6 қазандағы
№ 624 қаулысымен
бекітілген
"Ақтау теңіз порты" арнайы экономикалық аймағының нысаналы индикаторлары
Р/с
Мақсаттары, міндеттері мен көрсеткіштері (атауы)
Өлшем бірлігі
Базалық кезең 2023 жыл
2027 жылға қарай қол жеткізу
2032 жылға қарай қол жеткізу
2037 жылға қарай қол жеткізу
2042 жылға қарай қол жеткізу
2047 жылға қарай қол жеткізу
2052 жылға қарай қол жеткізу
нысаналы индикатор
нысаналы индикатор
нысаналы индикатор
нысаналы индикатор
нысаналы индикатор
нысаналы индикатор
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
1.
Инвестициялардың жалпы көлемі, оның ішінде:
млрд теңге

О некоторых вопросах специальной экономической зоны "Морпорт Актау"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2024 года № 903
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Продлить срок функционирования специальной экономической зоны "Морпорт Актау" до 31 декабря 2052 года c условием достижения целевых индикаторов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2017 года № 624 "О некоторых вопросах специальных экономических зон".
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2017 года № 624 "О некоторых вопросах специальных экономических зон" следующее изменение:
целевые индикаторы специальной экономической зоны "Морпорт Актау", утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2024 года № 903
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 октября 2017 года № 624
Целевые индикаторы специальной экономической зоны "Морпорт Актау"
№ П/п
Цели, задачи и показатели (наименования)
Единица измерения
Базовый период 2024 год
Достижение к 2027 году
Достижение к 2032 году
Достижение к 2037 году
Достижение к 2042 году
Достижение к 2047 году
Достижение к 2052 году
целевой индикатор
целевой индикатор
целевой индикатор
целевой индикатор
целевой индикатор
целевой индикатор
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
1.
Общий объем инвестиций, в том числе:
млрд тенге