"Мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1095 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 13 қаңтардағы № 7 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі мемлекеттік кәсіпорындар, заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1095 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі мемлекеттік кәсіпорындар, заңды тұлғалар және көрсетілген қаулымен бекітілген олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 288-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) "Қорғаныстық-өнеркәсіптік кешенді дамыту қоры" акционерлік қоғамы";
реттік нөмірі 291-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) "Қорғаныстық-өнеркәсіптік кешенді дамыту қоры" акционерлік қоғамы";
реттік нөмірі 341-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:
"13) "Қорғаныстық-өнеркәсіптік кешенді дамыту қоры" акционерлік қоғамы".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1095 "Об утверждении перечня видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2025 года № 7
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1095 "Об утверждении перечня видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами" следующие дополнения:
в перечне видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 288:
графу 5 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) акционерное общество "Фонд развития оборонно-промышленного комплекса";
в строке, порядковый номер 291:
графу 5 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) акционерное общество "Фонд развития оборонно-промышленного комплекса";
в строке, порядковый номер 341:
графу 5 дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) акционерное общество "Фонд развития оборонно-промышленного комплекса".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов