"Цифрлық денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті ұйымды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 16 тамыздағы № 665 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 11 ақпандағы № 56 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Цифрлық денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті ұйымды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 16 тамыздағы № 665 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны цифрлық денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті ұйым болып айқындалсын.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі О. Бектенов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2024 года № 665 "Об определении уполномоченной организации в области цифрового здравоохранения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2025 года № 56
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2024 года № 665 "Об определении уполномоченной организации в области цифрового здравоохранения" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Определить республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр электронного здравоохранения" Министерства здравоохранения Республики Казахстан уполномоченной организацией в области цифрового здравоохранения.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов