Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 197ааа Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының  198-қосымшасында :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 5-бағаны "(2003 жылғы 18 тамыздағы N 7-360/2003 жұмыс жобасы бойынша мемлекеттiк сараптамасының ұйғарымы" деген сөздерден кейiн "және жұмыс жоспары бойынша 2004 жылғы 28 қазандағы N 7-469/2004 қосымша жұмыстарға мемлекеттiк сараптама қорытындысы" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 197ааа
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующее дополнение:
в приложении 198 к указанному постановлению:
графу 5 пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы", после слов "(заключение государственной экспертизы от 18 августа 2003 года N 7-360/2003 по рабочему проекту" дополнить словами "и заключение государственной экспертизы на дополнительные работы от 28 октября 2004 года N 7-469/2004 по рабочему проекту);".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан