Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерістер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 197ая Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға  141-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолда "424" деген сандар "1000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 6-жолдың бiрiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Есептеу-бақылау маркiлерi (бұдан әрi - ЕБМ) үшiн жабдықтар, оның iшiнде ЕБМ үшiн дерекқор жүргiзуге арналған 35 бiрлiк жабдық, 93 бiрлiк дерекқорға қолдау көрсетуге арналған жұмыс орындарын, 102 бiрлiк ЕБМ-дi тексерудiң жұмылдыру орындарын, PDF кодын енгiзудiң 33 орнын, 33 дана термобастиегiн, 18 дана ЕБМ-дi автоматты түрде енгiзуге арналған жабдық (аппликаторлар), бағдарламалық қамтамасыз ету, сатып алу, жеткiзу және орнату, қосалқы бөлшектер, 2000 дана рибон, 3000 дана ЕБМ-нiң түпнұсқалылығын бақылау приборын, Қазақстан Республикасының аумағында алкоголь өнiмiнiң өндiрiсi мен айналымын бақылаудың тиiмдi жүйесiн енгiзуге арналған ЕБМ сатып алу";
2) көрсетiлген қаулыға  144-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесi 5-бағанының 6) тармақшасында "850000" деген сандар "3522098" деген сандармен ауыстырылсын;
3) көрсетiлген қаулыға  147-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң реттiк нөмiрi 3-жолы 5-бағанының он үшiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің ақпараттық жүйелері үшін 9 дана орталық және облыстық деңгейдегі серверлер сатып алу".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 197ая
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие изменения:
1) в приложении 141 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 2, цифры "424" заменить цифрами "1000";
в строке, порядковый номер 6, абзац первый изложить в следующей редакции:
"Приобретение, доставка и установка оборудования для учетно-контрольных марок (далее - УКМ), в том числе оборудования для ведения базы данных для УКМ - 35 единиц, рабочих мест для поддержки базы данных 93 единицы, мобильных мест проверки УКМ 102 единицы, 33 места нанесения PDF кода, термоголовки 33 штуки, оборудования для автоматического нанесения УКМ (аппликаторы) 18 штук, программного обеспечения, приобретение запасных частей, рибонов 2000 штук, приборов контроля подлинности УКМ 3000 штук, УКМ для внедрения эффективной системы контроля за производством и оборотом алкогольной продукции на территории Республики Казахстан";
2) в приложении 144 к указанному постановлению:
в подпункте 6) графы 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы", цифры "850000" заменить цифрами "3522098";
3) в приложении 147 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 3, абзац тринадцатый графы 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы", изложить в следующей редакции:
"Приобретение серверов центрального и областного уровня для информационных систем Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан - 9 штук".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан