Павлодар индустриалды институтын қазақ мемлекеттiк техникалық университетi етiп қайта құру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 21 шiлде 1992 ж. N 615
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгiнiң, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Ғылымды және халыққа бiлiм берудi дамыту мәселелерi жөнiндегi, Өнеркәсiптi, көлiктi және байланысты дамыту мәселелерi жөнiндегi комитеттерiнiң 1992 жылғы шiлдеден бастап Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгiне бөлiнген бюджет қаражаты шеңберiнде Павлодар индустриалды институтын Қазақ мемлекеттiк техникалық университетi етiп қайта құру туралы Қазақстан Республикасының Экономика жөнiндегi мемлекеттiк комитетiмен және Қаржы министрлiгiмен келiсiлген ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгi осы университеттiң құрылымын, республиканың инженер кадрлары жөнiндегi қажетiн қанағаттандырарлықтай мамандықтар мен мамандандыру тiзбесiн анықтасын.
3. Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгi, Бiлiм министрлiгi Қазақ мемлекеттiк техникалық университетiнде өзiнiң полиграфиялық базасы болуы және оған баспа қызметiмен шұғылдану хұқын беру мәселесiн шешетiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О преобразовании Павлодарского индустриального института в Казахский государственный технический университет
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 июля 1992 г. N 615
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства образования Республики Казахстан, комитетов по вопросам развития науки и народного образования, по вопросам развития промышленности, транспорта и связи Верховного Совета Республики Казахстан, согласованное с Государственным комитетом Республики Казахстан по экономике и Министерством финансов, о преобразовании Павлодарского индустриального института в Казахский государственный технический университет с июля 1992 г. в пределах бюджетных ассигнований, выделенных Министерству образования Республики Казахстан.
2. Министерству образования Республики Казахстан определить структуру данного университета, перечень специальностей и специализаций, удовлетворяющих потребностям республики в инженерных кадрах.
3. Министерству печати и массовой информации, Министерству образования Республики Казахстан решить вопросы создания в Казахском государственном техническом университете собственной полиграфической базы и предоставления ему права издательской деятельности.
Премьер-министр
Республики Казахстан