Республикалық өзен және теңiз флотының "Қазөзентеңiзфлоты" өндiрiстiк бiрлестiгi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 29 шiлде 1992 ж. N 632
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының өзен және теңiз көлiгiнiң
дербес кәсiпорындары мен мамандандырылған ұйымдары ерiктi негiзде
Республикалық өзен және теңiз флотының "Қазөзентеңiзфлоты"
өндiрiстiк бiрлестiгiн құрғаны еске алынсын.
2. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң "Қазақ ССР Транспорт
министрлiгi басқармасының желiсi туралы" 1988 жылғы 15
маусымдағы N 269 қаулысының 1-тармағының жетiншi абзацының күшi
жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О Республиканском производственном объединении речного и морского флота "Казречморфлот"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 июля 1992 года N 632
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять к сведению, что самостоятельные предприятия и специализированные организации речного и морского транспорта Республики Казахстан на добровольной основе образовали Республиканское производственное объединение речного и морского флота "Казречморфлот".
2. Признать утратившими силу абзац седьмой пункта 1 постановления Совета Министров Казахской ССР от 15 июня 1988 г. N 269 "О схеме управления Министерства транспорта Казахской ССР".
Премьер-министр
Республики Казахстан