Павлодар мұнай өңдеу зауытында пропилендi құнарландыру қондырғысының кешенiн салу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 26 тамыз 1992 ж. N 706
Атырау химия зауытының пропилен өндiру жөнiндегi жұмыс iстеп тұрған қуаттарын шикiзатпен қамтамасыз ету үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Жылдық қуаты 65 мың тонна пропилендi құнарландыру қондырғысының кешенiн толық дайын ету шартымен салу жөнiндегi Павлодар мұнай өңдеу зауытының ұсынысы қабылдансын.
2. Павлодар мұнай өңдеу зауытына 1992-1995 жылдары мұнай өнiмдерiн қосымшаға сәйкес мөлшерде экспортқа сатуға рұқсат етiлсiн.
Қазақстан Республикасының Экономика жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қазақстан Республикасының Энергетика және отын ресурстары министрлiгi квоталарды ресiмдесiн, ал Қазақстан Республикасының Сыртқы экономикалық байланыстар министрлiгi Павлодар мұнай өңдеу зауытына аталған өнiмдi экспортқа шығаруға лицензия берсiн.
3. Қазақстан Республикасының Кеден комитетi Павлодар мұнай өңдеу зауытының ұсынысы бойынша пропилендi құнарландыру қондырғысын салу жөнiндегi жұмыстарды жүргiзу үшiн шетел фирмаларының Қазақстан Республикасы машиналар, жабдықтар, аспаптар, конструкциялар және басқа бұйымдар әкелiп-әкетуiн баж салығынсыз ресiмдесiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 26 тамыздағы N 706 қаулысына Қосымша
Павлодар мұнай өңдеу зауытында пропилендi
құнарландыру кешенiнiң құрылысын қаржыландыруды
қамтамасыз ету үшiн мұнай өнiмдерiн экспортқа
сатудан алынатын валюта түсiмiнiң
Есеп-Қисабы
(Кесте)

О стpоительстве комплекса установки концентpиpования пpопилена на Павлодаpском нефтепеpеpабатывающем заводе
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 26 августа 1992 года N 706. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2008 года N 406.
Сноска. Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 26 августа 1992 года N 706 утратило силу постановлением Правительства РК от 04.05.2008  N 406 .
Для обеспечения сырьем действующих мощностей Атырауского химического завода по производству полипропилена Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Павлодарского нефтеперерабатывающего завода о строительстве на условиях "под ключ" комплекса установки концентрирования пропилена мощностью 65 тыс.тонн в год.
2. Разрешить Павлодарскому нефтеперерабатывающему заводу в 1992-1995 годах на экспорт нефтепродуктов в объемах согласно приложению.
Государственному комитету Республики Казахстан по экономике, Министерству энергетики и топливных ресурсов Республики Казахстан оформить квоты, а Министерству внешнеэкономических связей Республики Казахстан выдать Павлодарскому нефтеперерабатывающему заводу лицензии на экспорт указанной продукции.
3. Таможенному комитету Республики Казахстан оформить по представлению Павлодарского нефтеперерабатывающего завода беспошлинный ввоз и вывоз инофирмами в Республику Казахстан машин, оборудования, приборов, конструкций и других изделий для проведения работ по строительству установки концентрирования пропилена.
Премьер-министр
Республики Казахстан