Сауда және жабдықтау-өткiзу ұйымдары бойынша сауда үстемелерiнiң мөлшерлерi мен рентабельдiлiктiң шектi деңгейлерi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 2 қыркүйектегі N 735 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
(Үзiндi)
Экономикада нарықтық қатынастарды одан әрi дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының территориясында орналасқан жабдықтау-өткiзу, сауда кәсiпорындары мен ұйымдарына халық тұтынатын тауарлар мен өндiрiстiк-техникалық мақсаттағы өнiмiнiң еркiн босату /көтерме сауда/ бағаларына жабдықтау-өткiзу үстеме бағалары мен сауда үстемелерiнiң мөлшерiн өздiгiнен белгiлеуге хұқық берiлсiн.
(2-тармақ)
Ескерту. 2-тармақтың күшi жойылған - ҚРКМ-нің 19 қазан 1994 ж. N 1171 қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О pазмеpах тоpговых надбавок и пpедельных уpовнях pентабельности по тоpговым и снабженческо-сбытовым оpганизациям
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 2 сентябpя 1992 года N 735 (Извлечение). Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В целях дальнейшего развития рыночных отношений в экономике Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Предоставить право снабженческо-сбытовым, торговым предприятиям и организациям, расположенным на территории Республики Казахстан, самостоятельно устанавливать размеры снабженческо-сбытовых и торговых надбавок к свободным отпускным (оптовым) ценам на товары народного потребления и продукцию производственно-технического назначения.
2. Утратил силу - постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 октября 1994 г. N 1171.
Премьер-министр
Республики Казахстан