Ауыл шаруашылығын мақсатты қаржыландыру қорының қаражатын жұмсау туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 16 қыркүйек 1992 ж. N 766
1992 жылы ауыл шаруашылық кәсiпорындарына көмек көрсету мақсатында және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан Респубикасының 1992 жылға арналған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру туралы" 1992 жылғы 31 шiлдедегi N 643 қаулысын және Қазақстан Республикасының басқа да заң актiлерiн орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiне Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсе отырып құрылысы шарттар бойынша қайтарымды негiзде жүзеге асырылатын объектiлер тiзбесiн анықтауға рұқсат етiлсiн.
2. Күрделi құрылысқа бөлiнген және жылдың соңына дейiн пайдаланылмай
қалған қаржы алып қоюға жатпайды және Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң "Ауыл шаруашылығын мақсатты қаржыландыру қорының қаражатын
жұмсау туралы" 1992 жылғы 16 қыркүйектегi қаулысында белгiленген
объектiлер бойынша 1993 жылы құрылысты жалғастыру үшiн Қазақстан
Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң арнаулы шотына
аударылады.
ЕСКЕРТУ. Жаңа 3-тармақпен толықтырылды - Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1992 ж. 19 октябрьдегi N 880
қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1992 жылғы "16" қыркүйектегi
N 766 қаулысына
Қосымша

Об использовании сpедств фонда целевого финансиpования сельского хозяйства
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 16 сентябpя 1992 года N 766 (Извлечение)
В целях оказания помощи сельскохозяйственным предприятиям в 1992 году и во исполнение постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 июля 1992 г. N 643 "О реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете Республики Казахстан на 1992 год" и некоторые законодательные акты Республики Казахстан" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
3. Разрешить Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан определять перечень объектов, строительство которых осуществляется на возвратной основе по договорам.
Ассигнования, выделенные на капитальные вложения и не использованные до конца года, изъятию не подлежат и зачисляются на специальный счет Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан для продолжения строительства в 1993 году по объектам, определенным постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 сентября 1992 г. N 766 "Об использовании средств фонда целевого финансирования сельского хозяйства". <*>
Сноска. Дополнено пунктом 3 - постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 октября 1992 г. N 880.
Премьер-министр
Республики Казахстан