Шетелдiк дәрi-дәрмектердi, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және химиялық реактивтердi босату жөнiндегi есеп айырысу тәртiбiн белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 17 қыркүйек 1992 ж. N 774
Республика халқын шетелден сатылып алынған дәрi-дәрмектермен қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1.
2.
ЕСКЕРТУ. 1,2-тармақтардың күшi жойылды - ҚРМК-нiң 1994.02.11.
N 177 қаулысымен.
3.
ЕСКЕРТУ. 3-тармақтың күшi жойылды - ҚРМК-нiң 1994.03.14.
N 259 қаулысымен.

Об установлении поpядка pасчетов по отпуску импоpтных лекаpственных сpедств, изделий медицинского назначения и химpеактивов
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 17 сентябpя 1992 года N 774 (САПП, 1992 г., N 35, ст. 546)
В целях обеспечения населения республики лекарственными средствами, закупленными по импорту, Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1, 2 - у. с. постановлением от 11 февраля 1994 г. N 177.
3. у. с. постановлением от 14 марта 1994 г. N 259.

4. Шетелдiк дәрiлердi, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және химиялық реактивтердi халыққа сатудан түскен қаржы, оны сатуға байланысты айналым шығындарын алып тастағаннан кейiн, республикалық бюджеттiң кiрiсiне аударуға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

4. Средства от реализации импортных лекарств, изделий медицинского назначения и химреактивов населению и лечебных учреждениям за вычетом издержек обращения, связанных с их реализацией, подлежат перечислению в доход республиканского бюджета.
Премьер-министр
Республики Казахстан