Iшкi iстер органдары қызметкерлерiнiң меншiгiне тұрғын үйлердi өтеусiз беру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 21 қыркүйек 1992 ж. N 779/ Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N 646 Қаулысымен
"Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Мемлекеттiк және ведомстволық тұрғын үй қорының үйлерiндегi тұрақты тұрып жатқан тұрғын жайлары тiлектерiне қарай:
күнтiзбелiк есептеу бойынша 20 және одан да көп жыл қызметте болған iшкi iстер органдарының қызметкерлерiне және олардың жанұяларына;
жасына, сырқатына, штаттың қысқаруына немесе денсаулығының шектеулi жағдайына байланысты iшкi iстер органдарынан босатылған және күнтiзбелiк есептеу бойынша 20 және одан да көп жыл қызмет өтiлi бар адамдарға және олардың жанұяларына өтеусiз берiлсiн.
Мұндай жағдайда азаматтардың бұл санаттарына және олардың жанұяларының мүшелерiне купондар берiлмейдi. Азаматтар купондар алғысы келген жағдайда тұрғын үйлердi жекешелендiру Қазақ КСР-iнде мемлекет меншiгiн жекешелендiрудiң купондық механизмi туралы Ережеге сәйкес жалпыға бiрдей тәртiппен жүзеге асырылады.
Iшкi iстер органдарындағы жұмыс өтiлi "Қазақстан Республикасындағы iшкi iстер органдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңы күшiне енген сәттен бастап анықталады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О безвозмездной пеpедаче жилья в собственность pаботникам оpганов внутpенних дел
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 21 сентябpя 1992 года N 779. Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N 646
Сноска. Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 21 сентябpя 1992 года N 779 утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N  646 .
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об органах внутренних дел Республики Казахстан" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Передать безвозмездно в собственность по их желанию занимаемые для постоянного проживания жилые помещения в домах государственного и ведомственного жилого фонда:
работникам органов внутренних дел, состоящим на службе 20 и более лет в календарном исчислении, и их семьям;
лицам, уволенным из органов внутренних дел по возрасту, болезни, сокращению штатов или по ограниченному состоянию здоровья и имеющим выслугу 20 и более лет в календарном исчислении, и их семьям.
В этом случае эти категории граждан и члены их семей купонами не наделяются. При желании граждан получить купоны приватизация жилых помещений осуществляется в общеустановленном порядке в соответствии с Положением о купонном механизме приватизации государственной собственности в Казахской ССР.
Стаж работы в органах внутренних дел определяется на момент вступления в силу Закона Республики Казахстан "Об органах внутренних дел Республики Казахстан".
Премьер-министр
Республики Казахстан