Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 5 ақпан 1993 ж. N 89. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Экономикалық реформаны одан әрi тереңдету, республикада мемлекеттiк меншiктi жекешелендiру процестерiн жеделдету мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң орталық аппараты қызметкерлерiнiң саны 40 адамға көбейтiлсiн.
2. Комитет аппараты санының шегiнде Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Төрағасының қосымша екi орынбасарының лауазымы енгiзiлсiн.
Алқа мүшелерiнiң саны 2 адамға көбейтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң орталық аппараты Қазбек би көшесiнiң 66-үйiндегi мекен-жайға орналастырылсын.
4. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң қызметкерлерiне тиiстi тұрғын үй-тұрмыстық жағдайлар туғызу үшiн Экономика министрлiгi мемлекет қаражаты есебiнен комитет жүйесiне тұрғын үйлер бөлудi көздесiн.
5. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi мен Қаржы министрлiгi жыл сайын Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне жекешелендiрiлген объектiлердi тiркеу жөнiнде бiртұтас жүйе құруы үшiн есептеу мен ұйымдық техникаға арналған қор бөлiп отырсын.
6. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне қызмет бабында пайдаланылатын екi жеңiл автомобильге қосымша лимит бөлiнсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Отдельные вопросы Государственного комитета Республики Казахстан по государственному имуществу
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 февраля 1993 г. N 89. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
В целях дальнейшего углубления экономической реформы, ускорения в республике процессов приватизации государственной собственности Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Увеличить численность работников центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по государственному имуществу на 40 единиц.
2. Ввести дополнительно две должности заместителей Председателя Государственного комитета Республики Казахстан по государственному имуществу в пределах численности аппарата Комитета.
Увеличить численность членов коллегии на 2 человека.
3. Разместить центральный аппарат Государственного комитета Республики Казахстан по государственному имуществу в здании по адресу ул. Казбек би, 66.
4. Для создания надлежащих жилищно-бытовых условий работникам Государственного комитета Республики Казахстан по государственному имуществу Министерству экономики предусмотреть выделение для системы Комитета жилья за счет государственных средств.
5. Министерству экономики и Министерству финансов Республики Казахстан ежегодно выделять Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу фонды на вычислительную и оргтехнику для создания единой сети по регистрации приватизированных объектов.
6. Выделить Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу дополнительно лимит служебных легковых автомобилей в количестве 2 единиц.
Премьер-министр
Республики Казахстан