Азаматтық қорғаныс органдары қызметкерлерi лауазымдық жалақыларының схемасын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 15 ақпан 1993 ж. N 113. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.11.03. N 1097 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Азаматтық қорғаныс органдары қызметкерлерi лауазымдық жалақыларының схемасы N 1-4 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Азаматтық қорғаныс штабының бастығына Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен және Еңбек министрлiгiмен келiсе отырып өздерiне ведомстволық бағыныстағы бөлiмшелер мен мекемелер штабтарындағы типтiк емес лауазымдар бойынша лауазымдық жалақылар белгiлеу хұқы берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан Республикасының азаматтық қорғанысы туралы" 1992 жылғы 2 қыркүйектегi N 733 қаулысының 2-тармағының екiншi абзацы мынадай редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасы Азаматтық қорғаныс штабының бастығына азаматтық қорғаныс штабтары мен бөлiмшелерiнiң құрылымы мен штаттарын Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен келiсе отырып, әскери қызметшiлер атқаратын лауазымдар бойынша белгiленген сан мен еңбекке ақы төлеу қоры шегiнде бекiту хұқы берiлсiн".
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1993 жылғы 15 ақпандағы
N 113 қаулысына
қосымшалар N 1, 2, 3, 4
(Кестелер)

Об утверждении схемы должностных окладов работников органов гражданской обороны
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 февраля 1993 г. N 113. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 ноября 2005 года N 1097 (P051097)(вводится в действие со дня подписания)
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить схему должностных окладов работников органов гражданской обороны согласно приложениям N 1-4.
2. Предоставить право начальнику Штаба гражданской обороны Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов и Министерством труда Республики Казахстан устанавливать должностные оклады по нетиповым должностям штабов, подведомственных им подразделений и учреждений.
3. Абзац второй пункта 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 сентября 1992 г. N 733  P920733_  "О гражданской обороне Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Предоставить право начальнику Штаба гражданской обороны Республики Казахстан утверждать структуру и штаты штабов и частей гражданской обороны в пределах установленных численности и фонда оплаты труда по должностям, занимаемым военнослужащими, по согласованию с Министерством обороны Республики Казахстан".
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложения N 1, 2, 3, 4
к постановлению Кабинета
Министров Республики
Казахстан от
15 февраля 1993 г. N 113
(Таблицы)