Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы Емдеу-сауықтыру бiрлестiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 5 наурыз 1993 ж. N 173
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы Емдеу-сауықтыру бiрлестiгiнiң Сочи қаласында "Қазақстан" санаторий кешенiн салу мен пайдалану жөнiнде акционерлiк қоғам құру және кешеннiң құрылысын Қазақстан Республикасы құрылтайшыларының қаржысы есебiнен жалғастыру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы Емдеу-сауықтыру бiрлестiгiне Сочи қаласындағы Краснодар Курорткеңесiнiң "Правда" санаторий кешенi негiзiнде құрылған акционерлiк қоғам құрылтайшыларының бiрi болуға рұқсат етiлсiн.
300 млн. сом мөлшерiндегi алғашқы жарнаны Сочи қаласындағы "Қазақстан" санаторий кешенiнiң құрылысына бөлiнген қаржы есебiнен төлеуге рұқсат етiлсiн.
3. Сочи курорт ауданы аумағындағы тапсырыс берушiнiң және орындаушы органның функцияларын атқару Қазақстан Республикасының сауықтыру орындарын салу мен пайдалану жөнiндегi аймақаралық дирекцияға жүктелсiн.
4. Қазақстан Республикасының Қаржыминi "1993 жылы Инвестиция қорының қаржысын пайдалану туралы" Республика Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 10 ақпандағы N 95 қаулысында көзделген 450 млн. сом мөлшерiндегi қаржыны 1993 жылдың бiрiншi жартысында бөлудi қамтамасыз етедi.
5. Емдеу-сауықтыру бiрлестiгiне 1993 жылға Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң резерв қорынан бiрлестiкке бағынысты мекемелер үшiн автокөлiк алуға 100 млн. сом бөлiнсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Вопросы лечебно-оздоровительного объединения при Кабинете Министров Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 марта 1993 года N 173
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Лечебно-оздоровительного объединения при Кабинете Министров Республики Казахстан о создании акционерного общества по строительству и эксплуатации санаторного комплекса "Казахстан" в г. Сочи и продолжении строительства комплекса за счет средств учредителей Республики Казахстан.
2. Разрешить Лечебно-оздоровительному объединению при Кабинете Министров Республики Казахстан выступить одним из учредителей акционерного общества, созданного на базе санаторного комплекса "Правда" Краснодарского Курортсовета в г.Сочи.
Вступительный взнос в размере 300 млн.рублей разрешить внести за счет средств, выделенных на строительство санаторного комплекса "Казахстан" в г.Сочи.
3. Выполнение функций заказчика и исполнительного органа на территории Сочинского курортного района возложить на межрегиональную дирекцию по строительству и эксплуатации здравниц Республики Казахстан.
4. Минфину Республики Казахстан обеспечить выделение средств в сумме 450 млн.рублей в первом полугодии 1993г., предусмотренных постановлением Кабинета Министров республики от 10.02.93 г. N 95 "Об использовании средств Инвестиционного фонда в 1993 году".
5. Выделить Лечебно-оздоровительному объединению на 1993 год 100 млн.рублей из резервного фонда Кабинета Министров Республики Казахстан на приобретение автотранспорта для подведомственных объединений учреждений.
Премьер-министр
Республики Казахстан