Қазақстан Республикасы Тұтыну қоғамдары одағының (Қазтұтынуодағы) экспортқа шығаратын өнiмдерiне кедендiк баж салығын салу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1993 жылғы 2 сәуiр N 254. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.07.18. N 994 қаулысымен.
Тұтыну кооперациясы кәсiпорындарының сыртқы экономикалық қызметiн одан әрi дамыту және ауыл шаруашылық өнiмiн өндiрушiлердi тауарлармен және жабдықпен қамтамасыз етуде жеңiлдiк жағдай жасау мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазтұтынуодағы ұйымдарының экспорттық, оның iшiнде шетелдiк әрiптестермен тауар айырбасы (баспабас) негiзiнде беретiн өнiмдерiне экспортқа шығарылатын тауардың кедендiк құнының 5 процентi мөлшерiнде кедендiк баж салығы салынады деп белгiленсiн.
2. Осы қаулы 1993 жылғы 1 сәуiрден күшiне енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об обложении таможенной пошлиной экспоpтных поставок Союза потpебительских обществ Республики Казахстан (Казпотpебсоюз)
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 2 апpеля 1993 г. N 254. Утратило силу постановлением Кабинета Министров РК от 18 июля 1995 г. N 994.
В целях обеспечения дальнейшего развития внешнеэкономической деятельности предприятий поотребительской кооперации и создания льготных условий в обеспечении производителей сельскохозяйственной продукции товарами и оборудованием Кабинет Республики Казахстан постановляет:
1. Установить, что экспортные, в том числе осуществляемые на основе товарообмена (бартера) с иностранными партнерами, поставки организаций Казпотребсоюза облагаются таможенной пошлиной в размере 5 процентов от таможенной стоимости экспортируемого товара.
2. Настоящее постановление ввести в действие с 1 апреля 1993 г.
Премьер-министр
Республики Казахстан