Темiр жолда жолаушыларды, жүктер мен қол жүгiн тасымалдау тарифтерi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 5 сәуiрдегі N 261 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Көлiк министрлiгiнiң 1993 жылғы 6 сәуiрден бастап темiр жол көлiгiмен (қала маңындағы қатынастан басқа) жолаушыларды, қол жүгiн және жүктердi тасымалдаудың қолданылып жүрген тарифтерiнiң деңгейiне 2 көтеру шектi коэффициентiн (қосылған құн салығын ескерiп) белгiлеу туралы Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi жанындағы Баға комитетiмен және Қаржы министрлiгiмен келiсiлген ұсынысы қабылдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О таpифах на пеpевозки пассажиpов, багажа и гpузобагажа железнодоpожным тpанспоpтом
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 5 апpеля 1993 г. N 261. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Принять предложение Министерства транспорта, согласованное с Комитетом цен при Минэкономики и Министерством финансов Республики Казахстан, об установлении с 6 апреля 1993 г. повышающего предельного коэффициента 2 (с учетом налога на добавленную стоимость) к уровню действующих тарифов на перевозки пассажиров, багажа и грузобагажа железнодорожным транспортом (кроме пригородного сообщения).
Премьер-министр
Республики Казахстан